Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: "Ptasi park" ;)  (Przeczytany 1341 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
"Ptasi park" ;)
« : 2005-06-04, 21:51 »
Dzisaij byłem w takim slicznym parku w okolicy Jelitkowa, Przymorza i Oliwy ( to dla ludzisk z Gdańska :) ). Było cudownie - są tam śliczne trawniki, zagajniki itp, a co najważniejsze dwa śliczne stawy. W ogóle park jest bardzo zadbany - nie mówie tu o jakiś szczególnych rabatach z tulipanami i żonkilami, kwitnacych magnoliach, tylko o przystrzyżonych trawnikach, które są wspanile skomponowane z 'dzikimi' zagajnikami porosłymi jaskółczym ziołem :)
Na stawach znajdują się wyspy, na trzech z pośród nich są takie śliczne, drewniane domki ( nie jakieś pstrokate karykatury kamieniczek na Długiej, tylko małe "drewniane" chatki :) ),  w których gniezdzą się krzyżówki. Oprócz tego - no właśnie - cała parada ptasich osobliwosci - parka bernikli kanadyjskich z 6 młodych, samica łabędzia niemego na jajach siedzaca, czaple, sroki i inne krukowate ( głównie wrona siwa i kawka ;) ), no i najważniejsze i jak dla mnie njapiękniejszy widok dzisiejszego dnia - smica łyski z maluszkiem - cały puchaty, poruszający niezdarnie nogami w wodzie i tak fajnie piszczący :kocham: :)
Jesli myśliecie, ze to jest chory post to go usuncie, ale widok małej łyski musiałem tu opisać :) :mrgreen:
Aha, może u was w miastach też są takie parki? a może ktoś byłw  tym Gdańskim? :) Piszcie :)
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: "Ptasi park" ;)
« Odpowiedź #1 : 2005-06-04, 21:53 »
beze mnie byles :(
Zapisane

Raffy

  • Gość
Odp: "Ptasi park" ;)
« Odpowiedź #2 : 2005-06-04, 21:54 »
a ja tam bywam czesto :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: "Ptasi park" ;)
« Odpowiedz #2 : 2005-06-04, 21:54 »

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Odp: "Ptasi park" ;)
« Odpowiedź #3 : 2005-06-04, 21:54 »
A chcaiałaś jechac z moja ciocią? :P a poza tym nie chciałaś nigdzie wychodzić, "bo zimno" ;)
Pojedziemy jutro razem, po alfie ;)
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: "Ptasi park" ;)
« Odpowiedź #4 : 2005-06-04, 21:55 »
ciocią? aha.. ok :lol:

Alfie? przeciez jedziemy na konie:P
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 23 zapytaniami.