Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Agatka - Madra papuzka falista !!! :P:P:P  (Przeczytany 1050 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Moniulek*

  • Gość
Agatka - Madra papuzka falista !!! :P:P:P
« : 2004-03-04, 17:46 »
Siemka !!! Mam papuzke falistą młodzitka :) I nie uwierzycie ale daje sie głaskać ( bardzo się z tego pwoodu cieszę ) Jeszcze nie jest całkiem oswojona ale mam nadzieję że w najblizsezj przyszłości to nastapi ( a jak wasze papuzki ?? ) Pozdro NARA
Zapisane

Naomi151

  • Gość
Agatka - Madra papuzka falista !!! :P:P:P
« Odpowiedź #1 : 2004-03-04, 21:11 »
Moja papużka też od początku dawała się głaskać, później jak się ją wołało to przylatywała na ramię albo na głowę, lubiała się bawić w howanego i wogóle rozumiała wiele rzeczy które się do niej mówiło. Wszędzie za mną latała po domu i uwielbiała całować ludzi :)  może dlatego że nie miała partnera. Zawsze jak ktoś coś jadł to ona też się przysiadała i podjadała z talerza.Kiedyś jak wyleciała z domu bo był balkon otwarty to myślałam że już jej nie znajdę, poszłam jej szukać i zobaczyłam ją jak siedziała na bloku... zaczęłam ją wołać i do mnie przyleciała, no i całe szczęście bo jeszcze by ją jakieś ptaki zadziobały. Żyła u mnie 8 lat, ale niestety już jej nie ma :cry: . Zawsze będę ją pamiętać...
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Agatka - Madra papuzka falista !!! :P:P:P
« Odpowiedź #2 : 2004-03-05, 16:03 »
Hejka Moniulek, milo mi Cię widziec. Mam nadzieję, że bedziesz tu często zaglądać. Witam tez Twoją papużkę. :) Fajnie, ze daje się głaskać. To nic dziwnego. Duzo papug jest oswojonych od razu po kupieniu. :) Powodzenia w hodowli :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Agatka - Madra papuzka falista !!! :P:P:P
« Odpowiedz #2 : 2004-03-05, 16:03 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 24 zapytaniami.