Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Zostałam zaawansowana do konkursu ortograficznego.  (Przeczytany 15802 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mimi 123

  • Gość
Zostałam zaawansowana do konkursu ortograficznego.
Jak ja nie chce na to jechac.

A wy macie jakies osaiagniecia ortofraficzne?    :idea:
Zapisane

DnW

  • Gość
Odp: Zostałam zaawansowana do konkursu ortograficznego.
« Odpowiedź #1 : 2007-02-09, 17:51 »
Cytuj
A wy macie jakies osaiagniecia ortofraficzne?
jakos ci nie wierze, ze awansowalas do konkursu :/
Zapisane

Mimi 123

  • Gość
Odp: Zostałam zaawansowana do konkursu ortograficznego.
« Odpowiedź #2 : 2007-02-09, 17:55 »
Pisalam wczoraj dyktando i zrobilam tylko jeden blad.  :P   Niezle mi poszlo no nie?


Naprawde obiecuje ze nie klamie, a pozatym ja sie bardzo dobrze ucze. (nie chce sie chwalic)
 :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zostałam zaawansowana do konkursu ortograficznego.
« Odpowiedz #2 : 2007-02-09, 17:55 »

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Zostałam zaawansowana do konkursu ortograficznego.
« Odpowiedź #3 : 2007-02-09, 18:34 »
Hym... :) Pod koniec trzeciej klasy SP koleżanki mi mówiły, że powinnam dostać jakąś nagrodę za te konkursy ortograficzne, gdyż w młodszych klasach wygrywałam wszystkie :) Nie wiem, jak będzie teraz ale mam same piątki z dyktand, tylko jeden błąd mi się zdarzył w jednym.
Byłam na trzech konkursach w mieście, z czym w jednym miałam bodajże 3 miejsce...
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Madagaskar

  • Gość
Odp: Zostałam zaawansowana do konkursu ortograficznego.
« Odpowiedź #4 : 2007-02-09, 18:34 »
Heh,ja też i co? :/
W tamtym roku również (2 miejsce).
Bardzo dobrze się uczysz? A jaką masz/miałaś średnią ocen :P?
Zapisane

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Zostałam zaawansowana do konkursu ortograficznego.
« Odpowiedź #5 : 2007-02-09, 18:40 »
Madagaskar, mogę się pochwalić, jaką ja miałam średnią ocen?
5, 2 :)


Wiem, że nie do mnie pytanie było, ale nie mogłam się powstrzymać...
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Madagaskar

  • Gość
Odp: Zostałam zaawansowana do konkursu ortograficznego.
« Odpowiedź #6 : 2007-02-09, 18:43 »
Heh,spoks ;) To może ja też :) :P
Tamten rok:
I półrocze: 5,6
Koniec roku szkolnego: 5,9
Teraz:
I półrocze: 5,8
Koniec roku szkolnego: Nauczyciele mówią coś o 6,0.
Serio ;)
Ja też nie mogłam sie powstrzymać :P
(P.s. w ostatnim konkursie z anglika jestem 3 w Polsce ;)) :P
Zapisane

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Zostałam zaawansowana do konkursu ortograficznego.
« Odpowiedź #7 : 2007-02-09, 18:46 »
Madens, czuję się niedoceniona. :P
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Madagaskar

  • Gość
Odp: Zostałam zaawansowana do konkursu ortograficznego.
« Odpowiedź #8 : 2007-02-09, 18:48 »
E tam, nieźle Ci idzie ;) Serio ;) Ale cóż,cieszę się tylko,że nie przezywają mnie kujonem
(którym zresztą nie jestem ;))
P.S. Jestem w piątej klasie,a Ty? :>
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zostałam zaawansowana do konkursu ortograficznego.
« Odpowiedz #8 : 2007-02-09, 18:48 »

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Zostałam zaawansowana do konkursu ortograficznego.
« Odpowiedź #9 : 2007-02-09, 18:52 »
Ja jestem w czwartej klasie. ;) Mnie już przezywają kujonem a średnią miał lepszą tylko Razowy (5,3).
Dzisiaj na angielskim:
Wiktoria: [...] Agata jest najlepszą uczennicą
Razowy: Wcale nie, ja mam lepszą średnią.
Cała klasa: Agata jest lepszą uczennicą!

Ach... Uwielbiają mnie :lol:

Zastanawiałyśmy się niedawno z Olą, czy jest taka osoba która miała średnią 5,9 lub 6,0.  ;p
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Olka1992

  • Gość
Odp: Zostałam zaawansowana do konkursu ortograficznego.
« Odpowiedź #10 : 2007-02-09, 18:52 »
Ja byłam parokrotnie zgłaszana do różnych konkursów ortograficznych. Z tym, że nie były one na zasadzie dyktanda, a na zasadzie testu ze znajomości zasad ortografii. Samo to mnie dyskwalifikowało. Ja owszem - potrafię pisać bezbłędnie, ale jest to u mnie umiejętność naturalna. Ja nie znam zasad ortografii, nie wiem dlaczego w danym wyrazie jest "rz", a nie "ż". Mnie wystarczy tylko to, że "rz" tam jest, a dlaczego to już mnie w ogóle nie interesuje :P
Zapisane

Madagaskar

  • Gość
Odp: Zostałam zaawansowana do konkursu ortograficznego.
« Odpowiedź #11 : 2007-02-09, 18:56 »
Hmmm... To ja? Czy to ja? Nie,to nie ja... ;p
Kiedyś ktoś próbował do mnie tak powiedzieć:
x:  "Kujon,kujon !!!"
ja: "Nieuk,nieuk !!!" Podziałało :P
Ja jadę na drugi już mój konkurs ort. pierwszego marca (oczywiście nerwy już się uaktywniają :/)
Pani wychowawczyni (polonitka) zostaje ze mną  i z taką dziewczyną,która też jedzie, godzinę po lekcjach i z nami ćwiczy ;)
Nawet na ferie zadała nam prace ortograficzne ;)
Zapisane

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Zostałam zaawansowana do konkursu ortograficznego.
« Odpowiedź #12 : 2007-02-09, 18:59 »
Kiedyś ktoś próbował do mnie tak powiedzieć:
x:  "Kujon,kujon !!!"
ja: "Nieuk,nieuk !!!" Podziałało :P
Wypróbuję :P
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Kamyczek87

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2088
Odp: Zostałam zaawansowana do konkursu ortograficznego.
« Odpowiedź #13 : 2007-02-09, 19:29 »
Ja byłam parokrotnie zgłaszana do różnych konkursów ortograficznych. Z tym, że nie były one na zasadzie dyktanda, a na zasadzie testu ze znajomości zasad ortografii. Samo to mnie dyskwalifikowało. Ja owszem - potrafię pisać bezbłędnie, ale jest to u mnie umiejętność naturalna. Ja nie znam zasad ortografii, nie wiem dlaczego w danym wyrazie jest "rz", a nie "ż". Mnie wystarczy tylko to, że "rz" tam jest, a dlaczego to już mnie w ogóle nie interesuje :P

Haha,zgadzam się. :P Nie przeszłam do kolejnego etapu właśnie z tego powodu. :/
Zapisane
''moim sąsiadem jest anioł
on strzeże ludzkich snów
dlatego wraca późno do domu
na schodach słyszę dyskretne kroki
i szelest
zwijanych skrzydeł
on rano staje w moich drzwiach
otwartych na oścież
i mówi:
twoje okno znowu
świeciło długo
w noc...''

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Zostałam zaawansowana do konkursu ortograficznego.
« Odpowiedź #14 : 2007-02-09, 19:42 »
"Nawet na ferie zadała nam prace ortograficzne Oczko"
Sorry - pomyślałam, - tylko po co? Tzn. co wynika z brania udzałów w konkursach ortograficznych, oprócz tego że ktoś to lubi , jest wyróżnony, dostaje nagrody, itp. Po matematycznych można się rozwijać, po olimpiadach nie zdawać matury... :P Podobnie z biolą czy gegrą, staje sie ekspertem w dziedzinie... A na co się przydają sukcesy w tej dziedzinie? :) (Je jestem noga, nie brałam nigdy udziału, to nie wiem... :P )

"ale jest to u mnie umiejętność naturalna"
Raczej nie naturalna, a wyuczona... :)
Ja tam mam z pisaniem na kompie... Odruchowo na papierze piszę dobrze, a przy kompie to nie ruch ręką a przyciski, zaczynam się zastanawiać i nie koniecznie dochodzę do tego jak powinno być... :P

"x:  "Kujon,kujon !!!"
ja: "Nieuk,nieuk !!!" Podziałało Razz"
Coś okropnego mieć lepsze oceny... :P Ja od gimka chodzę do szkół na dennym poziomie, więc w towarzychu jestem kujon. (Czytać: choć próbuję się uczyć :P ) Zawsze teksty: a co narzekasz i tak wszystko umiesz, bla bla... No wcale nie koniecznie i nie zawsze... :P Po prostu nie leję na naukę totalnie jak reszta. Człowiek nawet nie może się ucieszyć, ze ma dobrą ocenę, bo mu głupio... :/ Nie można się nawet zintegrować z resztą w cierpieniu... :P

Hm... myślę jakie miałam sukcesy? :P Eee... byłam 4 w Polsce w jakimś konkursie "ekologicznym" z tym, że ja byłam grupą jednoosobową a reszta co była wyżej nie... :P Jakieś fizyczne (okrpieństwo, ale fajne książki dostałam :D )... więcej nie pamiętam... :P Pamietam tylko co dostałam - lornetkę, aparat, książki... :P Lornetka najlepsza... :D Ach, no tak, jak mogłam zapomnieć o konkursie plastycznym w krótym zostałam wyróżniona... a że to był konkrus "mleczny" to wiozłam w przez całe miasto mase mleka, maślanki, itp. - najgorszy konkurs mojego życia... :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zostałam zaawansowana do konkursu ortograficznego.
« Odpowiedz #14 : 2007-02-09, 19:42 »

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Zostałam zaawansowana do konkursu ortograficznego.
« Odpowiedź #15 : 2007-02-09, 20:05 »
ja tez niedlugo bede pisac test ortograficzny. Ja, kolezanka z lawki, 2 kolegow nie mielismy zadnego bledu i sie zakwalifikowalismy
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Zostałam zaawansowana do konkursu ortograficznego.
« Odpowiedź #16 : 2007-02-09, 20:21 »
Ja tam bralam w tym roku udzial w czyms ortograficznym, dlatego, ze bylo bezplatne xP. Oczywiscie nie przeszlam dalej ;)
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Zostałam zaawansowana do konkursu ortograficznego.
« Odpowiedź #17 : 2007-02-09, 20:42 »
Ja w podstawowce byłam "mistrzem powiatu" w ortografii (oczywiscie z mojego wieku :P ) czy cos takiego. Głupie i głupia nagroda - słownik :P
A w konkursach bardzo czesto biore udział, w sumie to z nagrod mam juz całkiem sporo przydatnych rzeczy - m.in. namiot i śpiwór. ;d
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Zostałam zaawansowana do konkursu ortograficznego.
« Odpowiedź #18 : 2007-02-10, 09:39 »
najprzydatniejsza rzecz jaka dostalam to byl discman za jakis tam konkurs, albo ortograficzny, albo przyrodniczy ale chyba ten drugi :mysli:
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Mój koffany dog

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 738
Odp: Zostałam zaawansowana do konkursu ortograficznego.
« Odpowiedź #19 : 2007-02-10, 10:04 »
Ja w podstawówce na koniec mialam 5,25 xD w gimie jest deko trudniej .. jeszcze egzamin <krzyczy>
Zapisane
"Mylić się jest rzeczą ludzką, wybaczać - psią" - Anonim

***

Człowiek to psie wyobrażenie boga ..

Mimi 123

  • Gość
Odp: Zostałam zaawansowana do konkursu ortograficznego.
« Odpowiedź #20 : 2007-02-10, 10:06 »
Heh,ja też i co? :/
W tamtym roku również (2 miejsce).
Bardzo dobrze się uczysz? A jaką masz/miałaś średnią ocen :P?
     
Moja najwieksza srednia to 5,1
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zostałam zaawansowana do konkursu ortograficznego.
« Odpowiedz #20 : 2007-02-10, 10:06 »

Madagaskar

  • Gość
Odp: Zostałam zaawansowana do konkursu ortograficznego.
« Odpowiedź #21 : 2007-02-10, 11:05 »
Charon... :D
Nareszcie ktoś mnie rozumie :D :P
Bo na zrozumienie ze strony mojej klasy nie mogę liczyć :/
"Coś okropnego mieć lepsze oceny...  Ja od gimka chodzę do szkół na dennym poziomie, więc w towarzychu jestem kujon. (Czytać: choć próbuję się uczyć  ) Zawsze teksty: a co narzekasz i tak wszystko umiesz, bla bla... No wcale nie koniecznie i nie zawsze...  Po prostu nie leję na naukę totalnie jak reszta. Człowiek nawet nie może się ucieszyć, ze ma dobrą ocenę, bo mu głupio...  Nie można się nawet zintegrować z resztą w cierpieniu... "
Z mojej strony jest tak samo...
Jak brałam udział w konkursie szachowym (poza szkolnym) to spotkałam pana,który prowaddzi u nas kółko historyczne :D
Zajęłam w konkursie 4 miejsce w kategorii kobiet (tia,12 lat i już jestem kobietą :P) powiedziałam o tym naszej wychowawczyni (wiadomo,zawsze to jedna ocena z zachowania więcej ;p) . Później mieliśmy koło hist. Oczywiście pan zapytał, jak mi poszło. Zdążyłam tylko powiedzieć: "zajęłam cz...", dalej były lamenty moich "kolegów" i "koleżanek" typu "Mówiłaś,mówiłaś,Wiemy,wiemy!" :/
NIestety,tym,którym choć trochę zależy na nauce zawsze było ciężej... :/

Mimi,a w której jestes klasie,tak przez ciekawość :P ??

Ach,co do nagród-zazwyczaj dostaje książki :D (zresztą dobrze,bo kocham książki ;) :P)
A w dyktandzie powiatowym według naszej gazety dostałam nagrodę Złotego Pióra. Taa, tylko coś nie widać tego Złotego Pióra :/
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Zostałam zaawansowana do konkursu ortograficznego.
« Odpowiedź #22 : 2007-02-10, 11:19 »
"Zajęłam w konkursie 4 miejsce w kategorii kobiet (tia,12 lat i już jestem kobietą Razz)"
Wow, to super... :) Chciałabym mieć takie zdolności strategiczne... :D (Może powinnam zacząć grać w takie gry [strategiczne na kompie, nie szachy, bo w szachy nie mam z kim], bo w sumie nie wiem... :P Może nie jest tak tragicznie jak się wydaje.)

"NIestety,tym,którym choć trochę zależy na nauce zawsze było ciężej... Confused"
Pewnie zależy gdzie... ale raczej w szkole o wysokim poziomie osoby które się dobrze uczą nie robią wyrzutów komuś komu idzie gorzej tylko prędzę chcą pomóc. A w odwrotnej sytuacji - załamka. Nawet nikt nie uzna, że powiem, że coś tam mało umiem, bo jest - i tak będziesz najlepsza, bla bla...
Inna sprawa, że często mam fuks... :P (Zasadniczo się ściągam a się uczę, może dlatego coś mogę wykombinować.) Tak jak z metodami... uczyłam się ich, ale babka i tak daje inne zadania niż są na ćwiczeniach, jednak dostałam 4 - nie wiem jak... :P Wszystko zrobiłam, jednak niczego nie byłam pewna...
Zapisane

alune

  • Gość
Odp: Zostałam zaawansowana do konkursu ortograficznego.
« Odpowiedź #23 : 2007-02-10, 11:44 »
Cytuj
A w dyktandzie powiatowym według naszej gazety dostałam nagrodę Złotego Pióra. Taa, tylko coś nie widać tego Złotego Pióra


o ile to będzie to samo złote pióro, które ja dostałam dwa lata temu, to nie masz czego żałować. kawałek imitacji drewna pomalowany na złoto z dziurą w środku plus plastikowa rzecz, która w zamysle miała być piórem zapewne, w tymże przecudnym kolorze. z nudów zdrapałam z owego pióra to, co zdrapać można było i teraz wygląda nader żałośnie. poza tym okrutnie się kurzy, pheh ;>

ja mam tak samo jak olka1992 - zasady to dla mnie czarna magia, po prostu na oko widzę, jak coś się pisze. a dlaczego tu ma być 'ó', a tam 'ż', to nie mam pojęcia. brałam udział w kilku konkursach, w związku z czym posiadam nieprzydatną kolekcję 6 słowników. od gimnazjum jakoś nie chce mi się w niczym brac udziału, może dopadnie mnie jakoaś motywacja w drugiej klasie, ale teraz niee ^^
Zapisane

Madagaskar

  • Gość
Odp: Zostałam zaawansowana do konkursu ortograficznego.
« Odpowiedź #24 : 2007-02-10, 12:45 »
""Zajęłam w konkursie 4 miejsce w kategorii kobiet (tia,12 lat i już jestem kobietą Razz)"
Wow, to super...  Chciałabym mieć takie zdolności strategiczne...  (Może powinnam zacząć grać w takie gry [strategiczne na kompie, nie szachy, bo w szachy nie mam z kim], bo w sumie nie wiem...  Może nie jest tak tragicznie jak się wydaje.)"
Mi dużo dają tez wprowadzone przez dyrektorkę od roku obowiązkowe lekcje szachów :)
Fajna rzecz,gorzej tylko jak młodsze klasy pokradną albo pogubią panu szachy :/
Albo jeszcze jedna gorsza rzecz,która była ostatnio-od roku sprzedaję na przerwach w sklepiku szkolnym. Oczywiście czasem spóźniam się na lekcje (zamek się zacina :/ ), ale moja wychowawczyni napisała usprawiedliwienie do nauczycieli (fajna nauczycielka,bardzo ją lubię).
Na szachy spóźniłam się,zabraklo mi partnera,więc zaczęłam grać z panem. W polowie gry, klasa skończyła swoje partie (lubię długo pomyśleć, żeby później nie popełniać głupich błędów ;) ) i wtedy się zaczęło. Nawet pan nad nimi nie zapanował. Zaczęli mi wrzeszczeć nad uchem i robić wszystko,bylebym tylko się nie mogła skupić :/ Wnerwiająca rzecz :|.

"o ile to będzie to samo złote pióro, które ja dostałam dwa lata temu, to nie masz czego żałować. kawałek imitacji drewna pomalowany na złoto z dziurą w środku plus plastikowa rzecz, która w zamysle miała być piórem zapewne, w tymże przecudnym kolorze. z nudów zdrapałam z owego pióra to, co zdrapać można było i teraz wygląda nader żałośnie. poza tym okrutnie się kurzy, pheh ;>"
Alune,byleby tylko nie to ;>

"od gimnazjum jakoś nie chce mi się w niczym brac udziału, może dopadnie mnie jakoaś motywacja w drugiej klasie, ale teraz niee ^^"
Ja mam motywację :) Zalożylam sie z mamą,że jeżeli w podstawówce będe miała trzy czerwone paski, wreszcie dostanę świnkę morską :) Cóż, nie ma to jak nauka dla świnki :lol: :P
A co do zasad ortografii... U nas w szkole od pierwszej klasy "wpychali" nam do móżdżków zasady,niewiele uczniów je zapamiętało,ale ja na szczęście co do nauki mam dobrą pamięć :) ;)
Zapisane

Mimi 123

  • Gość
Odp: Zostałam zaawansowana do konkursu ortograficznego.
« Odpowiedź #25 : 2007-02-10, 12:51 »

Mimi,a w której jestes klasie,tak przez ciekawość :P ??

Jestem w 6 klasie. (SP)
Zapisane

Madagaskar

  • Gość
Odp: Zostałam zaawansowana do konkursu ortograficznego.
« Odpowiedź #26 : 2007-02-10, 12:52 »
Heh, ja w piątej :P
Zapisane

Mimi 123

  • Gość
Odp: Zostałam zaawansowana do konkursu ortograficznego.
« Odpowiedź #27 : 2007-02-10, 12:57 »
Naprawde? Szkoly podstawowej?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zostałam zaawansowana do konkursu ortograficznego.
« Odpowiedz #27 : 2007-02-10, 12:57 »

DnW

  • Gość
Odp: Zostałam zaawansowana do konkursu ortograficznego.
« Odpowiedź #28 : 2007-02-10, 13:00 »
Naprawde? Szkoly podstawowej?
nie, przedszkola O_o
Zapisane

Mimi 123

  • Gość
Odp: Zostałam zaawansowana do konkursu ortograficznego.
« Odpowiedź #29 : 2007-02-10, 13:02 »
Ojejku nie czepiaj sie
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.114 sekund z 28 zapytaniami.