Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 38   Do dołu

Autor Wątek: Ogólna dyskusja na temat gier :)  (Przeczytany 161286 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #900 : 2009-11-15, 20:32 »
Yhym... nagraj mi;p
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #901 : 2009-11-16, 17:05 »
No i mam Fallouta 3 :P




KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #902 : 2009-11-16, 17:41 »
Hehe, tylko ta figurka beznadziejna;p I jak gra?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedz #902 : 2009-11-16, 17:41 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #903 : 2009-11-16, 17:48 »
Figurka,całkiem fajna - a gra?,na razie nie wiem bo nie będę grał - mam tylko 1 GB wolnego miejsca na dysku ;)

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #904 : 2009-11-16, 17:55 »
Ehem... chcesz kupić jakąś gre?:D Wbijaj na gadugadu pisz na nr 3503338
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #905 : 2009-11-17, 13:43 »
Cytuj
Ja w Baldur Gates nie grałem,więc mogę porównywać tylko do Neverwinter Nights 1 i 2 ;)

nwn2 = kicha, nwn 1  lepsze, ale oba tak czy inaczej - liniowe.

Dragon age mi sie bardzo podoba, jedynym problemem w moim przypadku jest to, ze mnie bola rozne decyzje(po prostu je przezywam :) )

Cytuj
Aha, Lisie... jak myślisz Dragon Age może mi przypaść do gustu? Bo w NWN2 wszystko działo się tak wolno, jak w balce uczestniczy np 10 osób to każda wywali po jednym ciosie i potem czekać az kazdy skonczy i dopiero mogę wyprowadzić następny atak... a tutaj jest jakoś tak szybciej jakby...

jesli chodzi o walke - czasem wkurza ze trafic w cos nie mozna. Ale ogolnie walki tocza sie dosc szybko, a jesli nieza dobrze rozwijasie postacie i nie korzysta z roznych umiejetnosci - to rownie szybko sie koncza :P
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #906 : 2009-11-17, 14:03 »
Neverwinter Nights bardzo mi się podobało,była to moja pierwsza gra RPG / lub cRPG / na kompie :P - dwójka,też jest niczego sobie / dawno nie grałem,zbyt wiele gier na kompie ;) /,a ponoć Maska Zdrajcy jest jeszcze lepsza - nie zapominajmy,że i w tym roku światło dzienne ujrzały dwa kolejne dodatki: Gniew Zehira i Wrota Zachodu.

Ja mam obecnie zainstalowane cztery gry RPG: Neverwinter Nights 2,Mass Effect,Divinity II Eco Dracinis i właśnie Dragon Age i po troszku gram w jedną z nich,ostatnio w Mass Effect - dodajmy do tego strzelanki i RTSy i fakt,ze gram ogólnie b.mało ... ;)

W przypadku Dragon Age,nie mogę tylko ściągnąć tych darmowych DLC na które jest kod w pudełku z grą ... :roll:

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #907 : 2009-11-17, 15:32 »
NWN tez milo wspominam :). Chociaz moja pierwsza gra - nie tylko rpg - ogolnie pierwsza gra, ktora mnie zassala i ktora skonczylam bylo icewind dale. Potem baldur i dowiedzenie sie ze gra moze daac swobode ruchow, a nie lazenie wyznaczona sciezka.

W dragon age jest wprawdzie ta glowna fabula, ale jednak gra obfituje w lokacje i questy poboczne. Bardzo milo sie gra. A komentarze towarzyszy i ich prywatne rozmowy potrafia z krzesla zwalic.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #908 : 2009-11-17, 15:46 »

W dragon age jest wprawdzie ta glowna fabula, ale jednak gra obfituje w lokacje i questy poboczne. Bardzo milo sie gra. A komentarze towarzyszy i ich prywatne rozmowy potrafia z krzesla zwalic.

O ile pamiętam,to taka interakcja z drużyną obecna jest we wszystkich grach BioWare czy też w kontynuacjach firmy Obsidian: BW - Star Wars Knight of the Old Republic / część druga od Obsidian /,Mass Effect i obecnie Dragon Age - a od Obsidian jest jeszcze Newervinter Nights 2 .

Forum Zwierzaki

Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedz #908 : 2009-11-17, 15:46 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #909 : 2009-11-17, 15:59 »
nwn 2  jest marne pod wzgledem walki i szybkosci poruszania sie postaci :p ogolnie gdy w to gralm bylo ... hmmm... malo ciekawe.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #910 : 2009-11-17, 16:13 »
Ja,niedawno zacząłem drugi raz od nowa / pierwszy raz grałem dwa lata temu i gry nie ukończyłem z powodu reinstalacji systemu / i nie jest tak źle - tegoroczne dodatki,ponoć bardzo zmieniają samą rozgrywkę jak i jej zasady - min.podczas podróży na mapie można wpaść na walkę,tak,jak w serii Final Fantazy.

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #911 : 2009-11-17, 16:16 »
Taaa... NWN 2 całkiem mi się nie podobało. No nic, w Risena sobie pykam i w prototypa;p
Muszę sprzedać część gier bo nie gram w nie a potrzebna mi kasa pilnie na karte grafiki i na jeszcze coś;p Iras moze ty chcesz kupić jakieś gry używane w stanie idealnym?
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #913 : 2009-11-17, 21:10 »
co do spotkan na mapie - w falloutach, baldurze i dragon age to norma :)

jesli z kolei chodzi o kupno gier - niestety mmoje finanse maja sie fatalnie.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #914 : 2009-11-17, 21:16 »
Jeśli chodzi o wymianę sprzętu,to ja,jak zwykle posłużę się ratami ;) - prawdopodobnie,będzie to nowy procek,może płyta główna,więcej pamięci,dwa duże dyski twarde / po 1 tera,każdy /,monitor panoramiczny i może Radek HD5870,jeśli stanieje ;)
Niestety,na kupno za gotówkę mnie nie stać ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedz #914 : 2009-11-17, 21:16 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #915 : 2009-11-18, 18:26 »
No,nieźle,nieźle - w najnowszym CD Action na płytę DVD trafi Devil My Cry 4 - prawdziwa świeżynka :P
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=9019

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #916 : 2009-11-21, 18:50 »
No i prze4szedłem " Call of Duty: Modern Warfare 2 " - singiel intensywny i lepszy od oryginału,ale stanowczo za krótki ... dobrze,że jest jeszcze tryb wyzwań.
Sukces jest taki,że gra dołączyła do tej nikłej garstki gier,które ukończyłem ... ;) :lol:

Foryś

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 49
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #917 : 2009-12-06, 08:38 »
Ja bym się zapytał, gdzie najczęściej kupujecie gry? W sklepie (np. Media Markt), w sklepie internetowym, na allegro?
Zapisane
...I 'm a Happy Little Boozer...

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #918 : 2009-12-06, 13:14 »
Ja najczęściej kupuję gry tam,gdzie jest najtaniej ;) w moim przypadku jest to Saturn - czasem zamawiam też pre ordery,nieraz jest taniej,p.za " Batmana AA  " zapłaciłem 80 zł z kurierem / promocja /,podobnie za " Risena ",dużo fajnych gier można też kupić w promocjach,na wyprzedażach,mi najbardziej poszczęściło się na,tzw.giermaszu organizowanym przez CD Project.
 

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #919 : 2009-12-06, 18:51 »
Ja kupuje w sklepie internetpwym gram.pl, cenega albo w empikach;p
Ha, giermasz to genialna sprawa... też kupiłem tam wiele fajnych gier za bardzo niską cenę (W połowę z nich nie gram;p).

Pozdro.
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #920 : 2009-12-06, 22:35 »
gram.pl, cenega, empiki, allegro hmmm prawde mowiac na allegro jeszcze mi sie nie zdarzylo gry zakupic. Nawet nie chodzi brak zaufania - bardziej o to, ze gdy akurat czegos szukam to na oficjalnych stronkach jakos lepiej te oferty wygladaja.

co do giermaszu - to to co ludkiuzywane sprzedaja? jesli tak, to nie korzystalam - nigdy mi zadna gra nie podpasowala.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedz #920 : 2009-12-06, 22:35 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #921 : 2009-12-06, 23:18 »
Nie używane - nowe,ale po niższych cenach - ja kupiłem tak F,E.A.R 2 za 30 zł / w sklepie wtedy ok.130 zł / i parę innych gier,w tym kolekcjonerkę Age of Conan za 70 zł / w sklepie ok.200 zł /.
Giermasze organizowane są jednorazowo w kilku miastach,teraz był po raz pierwszy w Katowicach - jest spora kolejka i wpuszczają pojedynczo na kilkanaście minut - pierwsza dziesiątka dostała za darmo kolekcjonerki: HoMaM oraz NWN 1 i 2 - pfff ... ;)

Na Allegro kupuję tylko nowe rzeczy,z używek skusiłbym się tylko na lego ;).
« Ostatnia zmiana: 2009-12-07, 01:46 autor lis »
Zapisane

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #922 : 2009-12-07, 14:11 »
LOL dzisiaj na mikołajki dostałem TOCE 3 :D Ale lipa... ale pograć można;p
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #923 : 2009-12-07, 14:17 »
Raczej wczoraj - mikołajki ;)
mam TOCA Race Driver 2 i wcale taką " lipa " nie jest ;) ale wolę jednak serię Need for Speed,jeśli chodzi o wyścigi.
Ja,kupiłem sobie na mikołaja grę promującą film " Avatar " i mimo tego,że ludzie na niej " psy wieszają ",mi się podoba :P

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #924 : 2009-12-07, 20:20 »
Ehem... mi się ta toca 2 wogóle nie podoba;p sprzedam ją komuś za dyszkę i kupie sobie Painkillera czarną edycje i będzie.
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #925 : 2009-12-07, 22:09 »
mam painkillera czarna edycje :P przeszlam gdzies polowe i sie wqrwilam bo save mi sie zepsul... :/
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #926 : 2009-12-07, 22:25 »
Ja przeszedłem Painkillera wraz z dodatkiem - fajna gra,ale następne odsłony są już do niczego - choć ostatnio wyszła podobna gra - NecroVision - nawet fajna gierka i obecnie potaniała:
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=8100

Z Painkillerem miałem przekichane,bo grałem weń na sprzęcie nie nadającym się do gry i wszystko mi haczyło,podobnie jak przy Morrowindzie ;)

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #927 : 2009-12-07, 22:26 »
Ale fajna gra?:D Grałem w demo i nawet mi się podobało;p Ponoć można na krześle się wiercić i wzdrygać?:D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedz #927 : 2009-12-07, 22:26 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #928 : 2009-12-07, 22:29 »
Ale która? - Painkiller czy NecroVision?
Painkiller jest już starszą pozycją,ja grałem w niego na swoim pierwszym lub drugim kompie - 2004 rok,więc na drugim,lepszym a mimo to haczył.

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Ogólna dyskusja na temat gier :)
« Odpowiedź #929 : 2009-12-08, 13:44 »
Painkiller jest fajny :P
Haczył? Czyli że co, zacinał się?
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"
Strony: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 38   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.086 sekund z 28 zapytaniami.