Zwierzęta > Psy, pieski, psiaki

DOGI NIEMIECKIE

<< < (239/241) > >>

soboz4:
Mogę dać Ci namiary na pięknego 3 letniego doga niemieckiego do adopcji, został znaleziony w Wojkowicach, bardzo przyjazny i uratujesz go przy okazji od schroniska!


soboz4:
Cytuj>>>>26 IV "Dogi Adopcje" otrzymały od Policji informację iż na zakręcie drogi krajowej 86 (Katowice- Warszawa tzw."gierkówka") w miejscowości Goląszka (pomiędzy Wojkowicami a Łagiszą) przy drodze w rowie leży duży pies najprawdopodobniej dog niemiecki
Z informacji świadków wynikało ze wczesniej biegał z drugim psem (bokserem)którego potrącił samochód i pomimo naszych poszukiwań niestety nie udało się go odnaleźć.
Po oględzinach okazało się poza tym ze dog jest mocno przestraszony to nic mu nie jest. Nie posiada zarówno tatuażu jak i adresówki.
Został przewieziony do psiego hoteliku gdzie przebywa do dziś.
SZUKAMY BYŁEGO BĄDŹ NOWEGO WŁAŚCICIELA DLA PSA!!!

Jednocześnie pragniemy złożyć podziękowania funkcjonariuszom KMP BĘDZIN za współpracę i szybką reakcję.

Pies ma ok 3 lat. jest niezwykle pogodnym stworzeniem, w pełni akceptuje towarzystwo innych psów do ludzi usposobiony przyjaźnie. Jest bardzo krny zsocjalizowany, nie niszczy w domu. Uwielbia się prytulać.
Dog Niemiecki jest wymagającą rasą, absolutnie nie nadaje się do trzymania w kojcu lub budzie.
Bardzo potrzebny kochający dom dla tego sympatycznego psiska któremu daliśmy na imie Ortega.
Proszę o pomoc o rozpuszczenie wici
<<<<
Mam telefony do opiekunki tymczasowej, komórkę i stacjonarny, mogę Ci podać na priv.

AGNES_12:
Ja miałam kiedyś Doga i uważam,że te psy są takie kochane.Fakt,że jako szczeniaki są energiczne ale z wiekiem i po tresurze są spokojniejsze i wtedy są aniołami.

kangal:
z tego co tutaj obserwuje są to bardzo fajne psy, szkoda że nigdy nie miałem bliższego kontaktu z nimi :)

asia31:
W dzieciństwie miałam doga.
I to on mnie wyprowadzał na spacery, nie ja jego ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona