Zwierzęta > Żywienie

Jedzenie dla psa ;p

(1/3) > >>

dominika716:
Hej!
Mam takie pytanko ;p Bd mieć psa i chce sie dowiedzieć,co mu dawać jeść prócz suchej karmy ;p
I takie tam różne jak czesto wychodzić z nim na pole itp. itd. ;D Jest to suczka rasy pekińczyk ;p Bd wdzięczna za odp. ;p

renia3399:
no szkoda że dopiero teraz (po podjęciu decyzji że będziesz mieć psa) dowiadujesz się jak się nim opiekować.

jeśli to szczeniak to musisz być gotowa na wychodzenie z nim sporo, nawet w nocy, no chyba że chcesz sobie małego szczocha wychować

w tym dziale jest naprawdę sporo tematów w których mowa co dawać psu, a co nie, poszukaj, poczytaj, po to jest to forum.

dominika716:
Mniej wiecej wiem co mu jeszcze dawać,ale wole mieć pewność na 100% i wiem że trzeba sie nim opiekować cały dzień.A na czytanie forum nie mam czasu bo musze sie uczyć na razie,chciałam sie jedynie upewnić.

IBDG:
Cytat: dominika716 w 2010-10-01, 18:43>>>>A na czytanie forum nie mam czasu bo musze sie uczyć na razie,chciałam sie jedynie upewnić.
<<<<Mam nadzieję, że na opiekę nad psem znajdziesz czas? :P Bo jeśli nie, lepiej zrezygnuj zawczasu...

Loleczka:
Mi się udaje jakoś pogodzić wychowanie psa i naukę (no ale mam mamę, która z nim wychodzi jak mnie nie ma ;p ). Początki były aż przerażające ale daliśmy radę. :)
Co do jedzenia: mój piesor uwielbia środek z bułek, rosołek z makaronem, VASA pszenną i banana (ma 3 miesiące). Ogólnie rzecz biorąc - żarłok i pożarłby najchętniej nawet mój komputer :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona