Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Banda Szkarłatnego Leona ma zaszczyt przedstawić...  (Przeczytany 727 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
..epizod pierwszy: -NARODZINY-

całkowity budżet filmu będzie wynosił 2 zł. mamy już scenariusz, choć dziś miałam za dużo czasu i nawet zaczęłam myśleć. i wymyśliłam tyle, że trzeba będzie jedną akcję skreślić, być może inne zmienić troszkę. czyli zostanie ich 5. chyba nawet wymyśliłam czołówkę, jaka będzie do niej muzyka, i napisy konmcowe także z muzyką  :wink:

film będzie pozbawiony jakiegokolwiek sensu,nie będzie miał żadnych ukrytych przesłań a jego jedynym jest dobra zabawa. dla nas.  myślę że to mówi samo za siebie, dodam jeszcze że naszymi wzorami do naśladowania byli ludzie z CHADESU, którzy zainspirowali nas do działania po obejrzeniu Sagi Already Hardcore. ogólnie będzie miał charakter jackassu, tyle że dennego ze względu na snasz wiek i możliwości. ale będzie fasjnie nie martwcie się :P

założyłam osobny temat bo nikt mi nie odpowiedział w temacie Jackass. a mam następujące pytania:

czy ktoś z was kręcił już film? jakię wskazówki, porady?
....(długo, długo nic, czyli pytanka które jeszcze mi się nasuną :P) i skąd wziąć kamerę  :lol:  choć mamy nadzieję ze uda nam się to załatwić  :wink:

mam nadzieję że będziecie ze mnie dumni  8)  :wink:
Zapisane

Borderka

  • Gość
Banda Szkarłatnego Leona ma zaszczyt przedstawić...
« Odpowiedź #1 : 2005-03-28, 23:30 »
o taaak....miałam kręcić kiedyś nawet 2 filmy i z żadnego nic nie wyszło...może dlatego, że byłam bardzo młoda.... :lol:
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Banda Szkarłatnego Leona ma zaszczyt przedstawić...
« Odpowiedź #2 : 2005-03-29, 20:15 »
nikt więcej nie ma tego typu przeżyć za sobą ? hę?

ale czołówke to świetna wymyśliłam :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Banda Szkarłatnego Leona ma zaszczyt przedstawić...
« Odpowiedz #2 : 2005-03-29, 20:15 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 24 zapytaniami.