Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Najdzielniejszy z najdzielniejszych Kulturalny<*>  (Przeczytany 2932 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

AGNES_12

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5
Był chorym zapomnianym psiakiem w schronisku Ostródzkim.W końcu 5 m-cy temu wyszedł na spacer , okazalo sie ze jest juz dziadkiem.Pewnej sobotey ( 2 lub 3 tyg. temu ) bardzo źle sie czul, wziełam go do siebie.Niestety strasznie głośno wył a był duży sąsiedzi kazali go oddać i straszyli policją.Dzień przed oddaniem spowrotem pojechalismy z nim do olsztyna na badania,okazalo sie , ze ma padaczke i powiekszone serce.Z tego powodu w schronisku był na budynku a my codziennie do niego przychodziłyśmy i zabierałyśmy go na spacery.Niestety musiał iść na wiatę.W tym momęcie kiedy go zabieraliśmy oddieliliśmy go od prezyjaciela Isiołka który umarł tydzień temu.W ostatnią sobotę bardzo źlke się poczuł zaraz zaczeliśmy róźne akcję , niestety nie udało się go uratować dzisaj moja mama wróciła od niego o 15:00 a 0 17:20 zadzwonił telefon Kulturalny nie żyje.
światełko jego życia na ziemi zgasło...



Poszedł do swojego przyjaciela<*>...
Zapisane
"Smutny jest los porzuconego psa, wczoraj miałem rodzinę, dziś jestem całkiem sam. Byłem młody, kochałeś i tuliłeś mnie. Z ufnością patrzyły na Ciebie moje oczy psie..." Gonzo('),Groszek('),Ibis('),Dresik('),Lipton(')

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: Najdzielniejszy z najdzielniejszych Kulturalny<*>
« Odpowiedź #1 : 2010-06-05, 23:13 »
[ * ]
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: Najdzielniejszy z najdzielniejszych Kulturalny<*>
« Odpowiedź #2 : 2010-07-01, 19:09 »
Bardzo mi przykro, jednak dzięki Tobie w Jego życiu było trochę radości. Z całego serca w Jego imieniu dziękuję Ci za to.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

Forum Zwierzaki

Odp: Najdzielniejszy z najdzielniejszych Kulturalny<*>
« Odpowiedz #2 : 2010-07-01, 19:09 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 27 zapytaniami.