Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Nowe Forum Zwierzaki  (Przeczytany 5112 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Nowe Forum Zwierzaki
« : 2005-04-22, 22:21 »
Witam po malej przerwie...

Jak widzicie forum opiera sie teraz na calkiem nowym skrypcie, oznacza to ze musicie sie na nowo nauczyc jego obslugiwania. Teoretycznie nie powinno to byc trudne wszystko jest lekko podobno do tego co bylo kiedys. Tworzenie watkow i odpowiadanie na posty jest wrecz intuicyjne na kazdym typie forum. Proponuje zaznajomic sie z "Profilem", jest on duzo bardziej rozbudowany niz ten co byl kiedys.

Razem z peGazem postaralismy sie zrobic tak aby szata graficzna przypominala wam dawne FZ, dzieki temu "szok" powinien byc mniejszy niz by to mialo miejsce z totalnie nowa kolorystyka. Uwazam ze udalo sie nam to calkiem niezle. Wielkie podziekowania dla niego ze znalazl na to czas :)

Domyslam sie ze znajdzie sie wiele osob ktorym ta cala zmiana nie bedzie sie podobac. Niestety, a moze i stety (bo dzieki temu mamy nowoczesniejsze forum) do zmiany zostalem poniekad zmuszony. Dawne forum nie wytrzymywalo duzej ilosci uzytkownikow i postow przez bardzo czesto powodowalo zawieszenia sie calego serwera. Adminon to sie bardzo nie podobalo wiec zablokowali mi dostep do wszystkiego, czego efektem byla biala strona z komunikatem bledu 403. Zrezygnowalem wiec z ich uslug i przenioslem forum na nowy serwer, jednak przygotowanie wszystkiego troche czasu zabralo (styl - grafika, konfiguracja itp.). Wybralem skrypt SMF jako jeden z najlepszych wsrod darmowych, mam nadzieje ze bedzie nam sluzyl bezproblemowo :)

Prosze o powstrzymanie sie od komentarzy w stylu "ja chce dawne fz", dawne forum oparte na phpbb nigdy juz nie wroci a do tego nowego musimy sie po prostu przyzwyczaic...

Aktualnie nie ma jeszcze zrobionego Albumu, bedzie on wkrotce, czyli do paru dni.
« Ostatnia zmiana: 2005-05-29, 13:39 autor apophis »
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 23 zapytaniami.