Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: ??  (Przeczytany 1716 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

osator

  • Gość
??
« : 2004-10-04, 17:11 »
Tak z ciekawości -zastanawia mnie jaki żółw może bydż trzymany w w tym terrarium http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=2582&action=prod

Bo ostatnio w zoologiku widziałem żółwia w średnim akwarium(bylo  około 7cm wody)Jakieś kory muszle .Żółw był bardzo malutki nie był większy niż pół(a nawet i mniej)ręki
Zapisane

olimpia1400

  • Gość
??
« Odpowiedź #1 : 2004-10-04, 18:26 »
noooo, jasne... to jest cos w czym sie trzyma zólwie czerwonolice. Mozesz to sobie kupic i sprzedawcy ci teo chetnie wcisna, razem z malusiankim zólwikiem, który bedzie tam rewelacyjnie wygladal ;)

tylko wez pod uwage, ze po roku ten zólwik bedzie mial skorupke dlugosci ok 10 cm... no chyba ze bedzie mial ciezka krzywice i niedozywienie...

Po paru latach bedzie wilkosci tego talerzyka.. A kupujac takiego zólwia powinienes mu zapewnic terrarium gdzie moze wylezc na brzeg i tez sobie zanurkowac...
Zapisane

osator

  • Gość
??
« Odpowiedź #2 : 2004-10-04, 18:35 »
Ee ja niechce kupywać żółwia(na razie) tylko mnie to ciekawiło jaki mały żółwik może być w tym czymś trzymany

W klasie od biologi są dwa żółwie czerwonolice(duże) żyją w akwairum ok. 45x35x25 jet tam położony kamien świeci się nad nim żarówka jako podłoże jest wykladzinka(tyaka do łazienek) żółwie nie mają jak pływać Jednym śłowem żyją w gó****.
Zapisane

Forum Zwierzaki

??
« Odpowiedz #2 : 2004-10-04, 18:35 »

olimpia1400

  • Gość
??
« Odpowiedź #3 : 2004-10-04, 19:20 »
no jak widzisz moze byc trzymany.. moga byc w róznych warunkach... i najgorsze jest to, ze p[rodukuje sie takie talerzyki i mozna do nich kupic sliczne malusie zieloniutkie zólwiki  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:
Zapisane

_K_U_B_A_

  • Gość
??
« Odpowiedź #4 : 2004-10-04, 20:05 »
aa w jakich terariach stepowego sie trzyma codzi o litry i wymiary minimalne :roll:
Zapisane

Edi

  • Gość
??
« Odpowiedź #5 : 2004-10-05, 00:32 »
Witam
Dziwię się,że w ogóle to coś dopuszczane jest do sprzedaży......to nawet ładne nie jest a o zapewnieniu jakichkolwiek wymogów dla żółwia(i innego zwierzęcia,które ktoś chciałby tam wcisnąć) nie ma tu mowy  :?

Cytuj
aa w jakich terariach stepowego sie trzyma codzi o litry i wymiary minimalne


Najprościej mówiąc-wymiary minimalne to takie,które jesteś w stanie przeznaczyć na terrarium.Nie ma za dużego terrarium.Ważne by dało żółwiowi swobodę a im większe tym lepiej dla niego.Mniej ważna jest wysokość terrarium-powinna być na tyle duża,by żółw nie miał możliwości wydostania się na zewnątrz.
Pozdrawiam
Zapisane

_K_U_B_A_

  • Gość
??
« Odpowiedź #6 : 2004-10-05, 13:13 »
może być 28 litrów  40 wys 23 szer
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
??
« Odpowiedź #7 : 2004-10-05, 15:55 »
W czyms takim, to sobie mozesz pluszowa maskotke trzymac, ale zywy zolw ledwo da rade sie tam obrocic.
Zapisane

arke

  • Gość
??
« Odpowiedź #8 : 2004-10-05, 16:04 »
Cytuj

W czyms takim, to sobie mozesz pluszowa maskotke trzymac

No już nie przesadzaj ,zalezy jakiej jest wiekości żółw i co tam chcesz zrobić bo jak samo terraium bez basenu bez domku to ...zresztą i tak żeczywsice zamałe na twjego żółwia tego co widziałem to zdecydowanie załame
Zapisane

Forum Zwierzaki

??
« Odpowiedz #8 : 2004-10-05, 16:04 »

Amarae

  • Gość
??
« Odpowiedź #9 : 2004-10-06, 11:20 »
Phi.. jeden żółwik w tym trzymany to pół biedy..  koło mojego osiedla był kiedyś taki zoologiczny, i  właśnie w takim czymś trzymano nie jednego, tylko jedenaście żółwi ;)
Zapisane

arke

  • Gość
??
« Odpowiedź #10 : 2004-10-06, 15:44 »
Cytuj

tylko jedenaście żółwi

O Boshe i jak tu zaufac sprzedawca ,że sązdrowe :evill:  :grr:
Zapisane

Essey

  • Gość
??
« Odpowiedź #11 : 2004-10-06, 17:13 »
Tandetne jest to terrarium, podane w linku. Nie dość że kiczowato wygląda to absolutnie nie nadaje się do trzymania żółwi :grr: !!!!!!! W ogóle do niczego się nie nadaje :roll:  naqwet cukierki pewnie tandetnie w nim wyglądają :P  :roll:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 23 zapytaniami.