Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Agama blotna  (Przeczytany 1669 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ANGELOS

  • Gość
Agama blotna
« : 2005-08-07, 23:06 »
Mam wielka prosbe do milosnikow tych pieknych gadow i nie tylko. Chcialabym zajac sie hodowla agam, lub trzymac tylko jedna. Mam pytanie czy to prawda ze hodowla ich jest taka ciezka i ze jest to gad dla zaawansowanzch terrarystow.
Zapisane

Kacper

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 751
  • :)
Odp: Agama blotna
« Odpowiedź #1 : 2005-08-08, 11:11 »
Według mnie (jak dla mnie) nie jest aż taka trudna potrzebują dużego terra, i zjadają dużoo świerszczy podobno :) Na foprum hoduje je Kuba :)
Zapisane

ANGELOS

  • Gość
Odp: Agama blotna
« Odpowiedź #2 : 2005-08-08, 15:57 »
A co myslisz o jaszczurce zwanej Anolis karoliński. Zapewnilabym agamie wszystko co potrzebuje ale i tak sie boje ze nie podolam takiemu wyzwaniu. Czekam na odp. czy wiesz kto na forum tego gada hoduje???
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Agama blotna
« Odpowiedz #2 : 2005-08-08, 15:57 »

Kuba

  • Gość
Odp: Agama blotna
« Odpowiedź #3 : 2005-08-10, 18:37 »
Czesć polecam agamki :) tak dla sprostowania hoduje jedną narazie która okazała sie być kobitką :) i szukam parki lub fajnego młodego samca :) jeśli masz jakieś pytania to chętnie odpowiem a co do tera to faktycznie duże musi być i kupa jedzenia :) na jedzeniu można zbankrutować no chyba ze ktoś hoduje sam tak jak ja. To najlepsze rozwiązanie.
Pozdrawiam
Zapisane

Amina

  • Gość
Odp: Agama blotna
« Odpowiedź #4 : 2005-08-24, 12:46 »
o jak duzym terrarium jest mowa?
ja równiez jestem zainteresowana agamkami ;)
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Agama blotna
« Odpowiedź #5 : 2005-08-24, 21:44 »
Agamy sa piekne :kocham: lecz nic o nich nie wiem ;P
Zapisane

Kuba

  • Gość
Odp: Agama blotna
« Odpowiedź #6 : 2005-08-30, 00:13 »
tera musi być duze wszyscy mówią ze na 3 szt. min 2 mety długie i wysokie min na metr ale w praktyce z tego co widze nikt sie aż tak bardzo nie przejmuje ja np. mam młodą parke w tera 140x70x120 i osoba która sie tym profesjonalnie zajmuje była wszoku że takie wielkie zrobiłem a samam  ma 3 dorosłe w połowie mniejszym tera i spokojnie im wystarcza powiedzmy ze 100x60x120 moze być agamki i tak sa za leniwe zeby latać po tera :) wolą latać po pokoju :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.091 sekund z 24 zapytaniami.