Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: MAM WĘŻA 40 DNI I JESZCZE NIC MI NIE JADŁ!!!!!!!!!!!! POMOCY!!!!!!!  (Przeczytany 3522 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lukens

  • *
  • Wiadomości: 1
WITAM MAM STRASZNY PROBLEM juz czytałem tyle wersji ze nie wiem co mam robić .Kupiłem węża na gełdzie terarystycznej "zbożowego-candy cane " ma około 35/40 cm po jakiś 4 dniach przeszedł mi wilinke to myślałem ze dlatego wcześniej nie przyjmował posiłku dziś mija 40 dzień co mam malucha i nic niechce jesc :(:(:(:( Co może być tego przyczyną zalezy mi na konkretnych ludział bo nie wiem ile maluch jeszcze zdoła przezyć :( 11720757 to moje gg . 
Zapisane

dami445

  • *
  • Wiadomości: 2
A więc tak to samo miałem ze swoim wężem zbożowym po pierwsze daj mu miejsce gdzie moze sie schowac ale to miejsce musi być ciepłe i drugie zimne !!! Popsikaj mu duzo wody przez 2 dni ponad 55% wilgotnosci musi miec przez okrągłe dwa dni moze poprostu za gorąco mu ! gdy dajesz mu zywą musz daj mu w jakimś innym pojemniku zeby niemiał podłoża (zeby nie jadł podłoza) ani zadnych rzeczy kture przeszkadzały by mu w polowaniu !! powodzienia !! :)
Zapisane

szlaban

  • *
  • Wiadomości: 15
Podłoże mu nie przeszkadza mój je z podłożem,wypluje je.Spróbuj w zamkniętym pojemniku po maśle z dziurkami albo karmienie przymusowe. Do tego drugiego poproś specjalistę.
 
Zapisane

Forum Zwierzaki

Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.135 sekund z 24 zapytaniami.