Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 5   Do dołu

Autor Wątek: Odkochać się  (Przeczytany 13038 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Odkochać się
« : 2004-04-23, 21:46 »
No właśnie, jak to zrobić? :) Bo ja nie umiem sobie poradzić. Nieziemsko spodobał mi się pewien chłopak, ale... okazało się, że ma dziewczynę. Dostałam doła, a teraz chcę, żeby ten chłopak był mi obojętny. Poradźcie mi coś :( Please...
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

AgaŚ

  • Gość
Odkochać się
« Odpowiedź #1 : 2004-04-23, 22:02 »
Jesli mam byc szczera to nigdy nie bedzie ci obojetny... tak to jest... ja mialamm super chlopaka, ale sie poopsulo , pojawila sie inna i wogole i on i ja spieprzylismy i to w sylwka taki ostateczny koniec byl i ja jus sie prawie odkochalam od niego bo ja go dalej kochalam, ale jednak jak na niego tak patrze to nie jest dla mnie tym co inni koledzy  :? Nie wiem jak to bedzie u ciebie
Zapisane

absencja

  • Gość
Odkochać się
« Odpowiedź #2 : 2004-04-23, 23:05 »
poczekać...cudownego środka nie ma. Ale to się da zrobić:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odkochać się
« Odpowiedz #2 : 2004-04-23, 23:05 »

Emilka

  • Gość
Odkochać się
« Odpowiedź #3 : 2004-04-23, 23:50 »
samo przejdzie.... zawsze tak jest. A juz najlepiej jezeli bedziesz sobie wmawiac ze on dla ciebie nic nie znaczy. W koncu ci sie znudzi ta 'milosc'
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Odkochać się
« Odpowiedź #4 : 2004-04-24, 07:24 »
jesli nie znasz dobrz tego koeis podba ci sie tylko niegy z nim nie bylas..to w maier szybko sie odhkochasz i wbrew temu co myslisz jets to latwe i przyjemne w porubwniu z tym jesli jeste z z kicm w kims sie zakochujesz..a potem go pokojuesz w ten ktos cie zostawia..zakochujes zise i odkochujesz ale jak jusz pokochasz...damian zawsz bediz w mim serduchu..kiedy poptu na jego dnie.. ja dlugo cierialam..tak na maksa po tym jak mnei zopstawiel..i wiesz co mi pomoglo?..bo wd mnie esna zecz naparwe pomoze..nowae zauroczenia-zakochanie....
heh..ale to widomo nic na sile..musi chile poczekac..
Zapisane

Patka

  • Gość
dość dziwne ....ale prawdziwe...
« Odpowiedź #5 : 2004-04-26, 14:41 »
HeJ!Mam pytanie do was czy znacie jakiś sposób na odkochanie się,chociaż cokolwiek.Kurcze no kocham takigo chlopaka ze starego mieszkania ,niemoge o nim zapomnieć :( .Czasami mnie to denerwuje bo jakis chłopak chce sie ze mna umuwic to w głębi czuje coś takiego że tamtego zdradzam.ehh doradzcie plis :oops:
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
Odkochać się
« Odpowiedź #6 : 2004-04-26, 14:47 »
.Jeżeli ten ktoś kogoś ma... no to daruj sobie :(. A jeżeli nie.. to podejdź do niego pewnego dnia i powiedz że go kochasz. Po prostu czujesz lęk.. i Twoje uczcia cię oszukują przełam to w sobie i zaryzykuj ;)  8)
Zapisane

Patka

  • Gość
Odkochać się
« Odpowiedź #7 : 2004-04-26, 14:51 »
Ale on o tym wie że jak go kocham .....
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odkochać się
« Odpowiedź #8 : 2004-04-26, 17:41 »
Patka, tak jest często... A wiesz, jak jest jeszcze gorzej? Jak nadal kochasz swojego byłego. To już koszmar.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odkochać się
« Odpowiedz #8 : 2004-04-26, 17:41 »

Ciapka

  • Gość
Odkochać się
« Odpowiedź #9 : 2004-04-26, 20:00 »
hawlasnie a ja dnala kochams owjegoi bylego..i wlensie to jest dopeiro kosmzar..wiele razy rpzywalam niespelnone milosci..ja go kochm on mialm mnie gdzes ..ale to sie dwydjete tylko problem..jak kogo pokochasz i cie zostawi to dopoero boli..ech..i nie ma sposobu na odkochanoie..najlpiej zakochac sie w kim innym..
a ja etras jestemz  kuba bo jets podbny do damiana ale nie kocham kuby ale damiana..ale moze sie zakocham kdiys w kubie i moze..pokocham..ale chyba nie..w  sumie go nie znam wiec ..ee pozcyzjemy zoabczmy ale to takie dziwnnee..
i umwiaj sie z innymi..to napewno pomoze...[ryznajmniej mnie pomoglo..
Zapisane

Talagia

  • Gość
Odkochać się
« Odpowiedź #10 : 2004-04-26, 23:49 »
Moim zdaniem najlepszym sposobem jest czas, nic więcej, napewno nie umawianie sie z wszystkimi naokoło na siłe, to tylko bardziej Cię pogrąży...
Co to za randka, z kimś na kim Ci nie zalezy, kogo nie kochasz i ciągle myślisz o innym, zranisz też osobe towarzyszącą... :?
To bardzo trudne, pomyśl że może tak miało być, może masz spotkać kogos innego.
Zakochasz się znowu i to nie raz, nie raz będziesz płakać ale to zwykła kolej rzeczy w tym nudnym życiu...
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Odkochać się
« Odpowiedź #11 : 2004-04-27, 07:40 »
kochma damiana..a  kuba jestem bo mi rpzypomina damiana..poatym kocha sie..po jaksi czasie...jak anriaz kuba mi sie podoba i jest fajny..moz eokarze sie jescz fajnszie zakcoham sie..a moze keidy pokocham i wtedy damian  spadnie na dno serca..
Zapisane

Sal

  • Gość
Odkochać się
« Odpowiedź #12 : 2004-04-27, 08:36 »
Ja mówi stare przysłowie pszczół: czas leczy rany...
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Odkochać się
« Odpowiedź #13 : 2004-04-27, 19:15 »
ee mnie tma z czasme nic nie przchodzilo..nie bylo ani torche lepiej..dopeir jak siekluba pojaiw..to moze nie ejst jescz super...ale jakso lepiej..cicekawej..i sznasa na coa fajnego..heh//
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Odkochać się
« Odpowiedź #14 : 2004-04-27, 21:24 »
moze mysl o tej osobie w samych negatywach ale czy warto sie odkochywac ??
Zapisane
To piekło nie raj :)

Forum Zwierzaki

Odkochać się
« Odpowiedz #14 : 2004-04-27, 21:24 »

Dalmafreciak

  • Gość
Odkochać się
« Odpowiedź #15 : 2004-04-27, 21:42 »
Też miałam taką sytuacje... i nie potrafiłam się odkochać ot tak... serca nie oszukasz. ;)
Najlepsza recepta - poczekać.

Dalmafreciak
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odkochać się
« Odpowiedź #16 : 2004-04-28, 16:35 »
Taaaa, a ja czekam już rok... I co, powiedzieć mu? Eh, to bez sensu :? :|
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Odkochać się
« Odpowiedź #17 : 2004-04-28, 18:29 »
Jeśli masz na tyle odwagi to powiedz mu ;)

Dalmafreciak
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odkochać się
« Odpowiedź #18 : 2004-04-28, 19:24 »
Ale on ma mnie w... no wiesz gdzie... Chyba.. Bo przez neta klnie (chyba chce pokazac, jaki jest machos), ale znów na ulicy jak mnie widzi nie spuszcza ze mnie wzroku... :? :| Nie wiem już...
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Odkochać się
« Odpowiedź #19 : 2004-04-28, 19:25 »
hhym..pwoiedz ale nie tak dłsownie..albod aj doz orzumienia..albo potus sparwa ze musi sie w tobie zakochac:P
ja normalnie na kube spojarzlam tak w poneidzilake ze w czwrtek mial jusz muj nr i pisal z eise od podzialku emcyzl by go zodbyc:P...heh
Zapisane

kasia

  • Gość
Odkochać się
« Odpowiedź #20 : 2004-04-28, 21:28 »
ja tam nie wiem... Ale nie zawsze da się zapomnieć. Nie zawsze czas leczy rany i wspomnienie pozostanie... Jakaś tęsknota...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odkochać się
« Odpowiedz #20 : 2004-04-28, 21:28 »

pola

  • Gość
Odkochać się
« Odpowiedź #21 : 2004-04-29, 13:40 »
jak to ktoś już mówił o czasie :
czas leczy nie takie rany :]
zobaczysz -zaraz na twojej drodze pojawi sie inny facet :wink:
Zapisane

kasia

  • Gość
Odkochać się
« Odpowiedź #22 : 2004-04-29, 14:24 »
Mówisz tak na razie... Zobaczymy co powiesz za kilka lat  :lol:
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odkochać się
« Odpowiedź #23 : 2004-04-29, 15:04 »
Ciapka, on chyba to wie. Tak myślę. Bo ułomem nie jest. Ja na jego miejscu byś się kapnęła... Ehhh... :evill:
Zapisane

iwa

  • Gość
Odkochać się
« Odpowiedź #24 : 2004-05-01, 14:51 »
znaleźc inny obiekt zainteresowania!!! albo zająć się czymś innym-jakimś sportem i sama zapomnisz :)
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Odkochać się
« Odpowiedź #25 : 2004-05-03, 09:53 »
popisz z nim smski takiee..alebo an gg..albo pdopjedz i pogadaj,,,jalaiz on do ciebei nic..to nic..trudnoa sa inni...w takiehc sytyalcjach to jets akurat porsot sie odkochac..gdy ktos nie chce..nigdy nie chcial..nigdy sie z taka osba nie bylo..najgorsz sa rozstaznia..
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odkochać się
« Odpowiedź #26 : 2004-05-03, 10:22 »
Ja z nim byłam Ciapko rak temu... :/
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Odkochać się
« Odpowiedź #27 : 2004-05-03, 14:50 »
i clayc zas go kochasZ?...TYKO O nimymyslisz?..uu....natychamisat znajdz innego!!!..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odkochać się
« Odpowiedz #27 : 2004-05-03, 14:50 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odkochać się
« Odpowiedź #28 : 2004-05-05, 19:11 »
Heh, to wiem. Ale się nie da. :P E, ja już się staram nie myśleć. Pójdę do gimnazjum i może zapomnę. A jak nie to mu w końcu wygadam i będzie the end :P Ja taka jestem, jak miłuję, to po grób :P :P
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Odkochać się
« Odpowiedź #29 : 2004-05-05, 19:49 »
no ja wsumie tez..ale jak z kuba mam etraz nwoe problemy to jakso nie mysle tyle o damianku..pozatym kocha sie na zawsze..potpu czams tzrba na dno serce kogos zrzucic..
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.132 sekund z 28 zapytaniami.