Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Czyzby dziewczynki byly odwazniejsze? :>>  (Przeczytany 6296 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MAST

  • Gość
Odp: Czyzby dziewczynki byly odwazniejsze? :>>
« Odpowiedź #30 : 2005-06-05, 19:54 »
a gdzie tu odwaga w uciekaniu z lekcji ? :roll: sorki ale ja w tym odwagi żadnej nie widze.Tez uwazam ze to zalezy od jednostki a nie od płci jednak od zawsze faceci byli postrzegani jako tych odwarzniejszych i teges silniejszych.Ja np. wogóle jestem otwarty do ludzi i teges sie nie boje kogoś tam zaczepić o coś [ ostatnio miałem przyjemność zapytanaia sie pana policjanta "czy całowanie w miejscu publicznym to przestępstwo ] ale jestem bardzo strachliwy, jak mi ktoś wyskoczy zza rogu czy ogólnie nagle wystarszy to serce mi ucieka do gardła i mam chwilke potem safri duo  w żołądku.
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Czyzby dziewczynki byly odwazniejsze? :>>
« Odpowiedź #31 : 2005-06-05, 20:59 »
No, u mnie w klasie wszyscy chopcy sie boją uciec, albo coś innego zrobić. Choc ja sama też nie uciekam ale robie coś innego...np. w szóstej klasie była taka nauczycielka co mnie nie lubiała i przez nią nie miałam paska, dobrze wiem że utrudniaa mi zdobywanie lepszych ocen, i na koniec roku skzolnego powiedziałam jej że zachowała się jak wiedźma :P Nikt tego nie zrobił tylko ja. Wiem że może to było przykre, troche głupie ale chciałam jej to juz dawno powiedzieć.
Zapisane

Staffka

  • Gość
Odp: Czyzby dziewczynki byly odwazniejsze? :>>
« Odpowiedź #32 : 2005-06-05, 23:51 »
heheeh no to Ariva powiedzialas jej co myslalas ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Czyzby dziewczynki byly odwazniejsze? :>>
« Odpowiedz #32 : 2005-06-05, 23:51 »

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Czyzby dziewczynki byly odwazniejsze? :>>
« Odpowiedź #33 : 2005-06-06, 09:30 »
Dziewczyny potrafią być wredniejsze, odważniejsze, mieć głupsze pomysły. Tak to jest. Nas to tylko do Jackassa :lol:
Zapisane

MAST

  • Gość
Odp: Czyzby dziewczynki byly odwazniejsze? :>>
« Odpowiedź #34 : 2005-06-06, 10:11 »
fajnie fajnie.... zawsze mnie smieszyło to że dziewczyny uważają często facetów za mniej dojrzałych tudziez mający "głupsze pomysły" itp a tu doczytać sie można ze to własnie ta dojrzalsza czesc ludzkowsci , mądrzejsza jest eh niewiem jaka :roll:
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: Czyzby dziewczynki byly odwazniejsze? :>>
« Odpowiedź #35 : 2005-06-06, 10:15 »
M'AST tzn? Jaka? Moim zdaniem to chłopacy często są bardziej rozgadani,pyskaci,ale jak przychodzi co do czego zawsze mają jakies wymowki,nie hcodzi mi o uciekanie,bo odwaga tego raczej nazwać nie można,raczej lenistwem :P
Zapisane

MAST

  • Gość
Odp: Czyzby dziewczynki byly odwazniejsze? :>>
« Odpowiedź #36 : 2005-06-06, 10:18 »
no włąsnie nie wiem jakiego słowa użyć..moim zdaniem człowiek dojrzały to nie człowiek który ma szalone pomysły, jest jakiś tetges walnięty i szalony[ ze skromnoscią stwierdzam swój opis ] a podobno kobiety są dojrzalsze :roll:

Ale zboczyliśmy troche z tematu...jesli chodzi o odwage to nie znam faceta który bałby sie mojego psa zaś dziewczyn to na pęczki :P
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: Czyzby dziewczynki byly odwazniejsze? :>>
« Odpowiedź #37 : 2005-06-06, 10:24 »
Dojarzały i niezaleny też może być i nie musi być wcale wychuchany,bez jakichkolwiek przyjemności.Dojrzałym być to umieć pogodzić obowiązki i zabawe ;)
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Czyzby dziewczynki byly odwazniejsze? :>>
« Odpowiedź #38 : 2005-06-06, 12:43 »
Wiesz, M\AST, teges no, teges ja uciekam z lekcji teges, i u nas w teges klasie uciekaja teges zarowno dziewczyny jak i chlopaki teges, wiec sie teges nie wymadrzaj jak teges nie wiesz no teges :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Czyzby dziewczynki byly odwazniejsze? :>>
« Odpowiedz #38 : 2005-06-06, 12:43 »

Jaśka

  • Gość
Odp: Czyzby dziewczynki byly odwazniejsze? :>>
« Odpowiedź #39 : 2005-06-06, 15:08 »
moim zdanie to nie zależy od płci (czy jest sie odwazniejszym) tylko od charakteru danej osoby ;)
Zapisane

MAST

  • Gość
Odp: Czyzby dziewczynki byly odwazniejsze? :>>
« Odpowiedź #40 : 2005-06-06, 17:21 »
malka zdefiniuj "teges" ... :lol:
Zapisane

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Czyzby dziewczynki byly odwazniejsze? :>>
« Odpowiedź #41 : 2005-06-06, 17:47 »
łamiemy stereotypy? ;) nie widze roznicy w odwadze... zalezy od czlowieka i jego charakteru, a nie od plci :roll:
Uważam tak samo.
Ale u mnie w klasie chyba dzieweczyny są odważnejsze, ale ja tylko tak myślę.. :)
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Czyzby dziewczynki byly odwazniejsze? :>>
« Odpowiedź #42 : 2005-06-06, 21:02 »
Tak jakby to powiedziec, chcialam Cie nakierować na to, ze naduzywasz slowa teges ;)
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Odp: Czyzby dziewczynki byly odwazniejsze? :>>
« Odpowiedź #43 : 2005-06-06, 21:10 »
Matko.. kto takie tematy odkopuje.. Teraz mi jest głupio i wstyd, że takie rzeczy pisałam. Macie racje ze to zależy głównie od osoby, a nie płci. Ale wciaz jakos wydaje mi sie ze dziewczyny maja inne podejscie troche, bo jak cos sobie postanowią to dotrzymają. Ale to juz inna sprawa ;) W kazdym razie przyznaje sie do mojego bezsensownego psiania rok temu:P
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Czyzby dziewczynki byly odwazniejsze? :>>
« Odpowiedź #44 : 2005-06-07, 08:30 »
Każdy temat jest dobry..I nie uważam ,ze akurat jest bezsensowny. Bywają bardziej denne.;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Czyzby dziewczynki byly odwazniejsze? :>>
« Odpowiedz #44 : 2005-06-07, 08:30 »

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Czyzby dziewczynki byly odwazniejsze? :>>
« Odpowiedź #45 : 2006-04-21, 20:51 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-12-09, 11:27 autor PPSIARA »
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Princessa

  • Gość
Odp: Czyzby dziewczynki byly odwazniejsze? :>>
« Odpowiedź #46 : 2006-04-21, 22:47 »
dla mnie tez :D jasne ze sa...
Zapisane

laciatka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 184
Odp: Czyzby dziewczynki byly odwazniejsze? :>>
« Odpowiedź #47 : 2006-04-22, 08:47 »
Moje koleżanki urywaja się często ze szkoły i pyskują nauczycielom...Chłopcy o wiele żadziej...
Zapisane
Ludzie zabijają czas...
Ale zapominają ,że to czas zabija ich...

DnW

  • Gość
Odp: Czyzby dziewczynki byly odwazniejsze? :>>
« Odpowiedź #48 : 2006-04-22, 10:18 »
Moje koleżanki urywaja się często ze szkoły i pyskują nauczycielom...Chłopcy o wiele żadziej...
to raczej nie odwaga ale bezmyslnosc :P
Zapisane

laciatka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 184
Odp: Czyzby dziewczynki byly odwazniejsze? :>>
« Odpowiedź #49 : 2006-04-22, 13:46 »
Dziewczyny starają się tym zaszpanować a potem mają problemy w szkole a wine zwalaja na nauczycieli...
Zapisane
Ludzie zabijają czas...
Ale zapominają ,że to czas zabija ich...

Princessa

  • Gość
Odp: Czyzby dziewczynki byly odwazniejsze? :>>
« Odpowiedź #50 : 2006-04-22, 14:23 »
hehe no albo zaczynaja palic..
ale to nie TA odwaga mi chodzi o odwage taka bardziej 'pokazowa' w sensie ze czesciej zaczepiaja ludzi, sa bardziej otwarte itp. (znaczy nie wszystkie, chlopacy czasem tez)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Czyzby dziewczynki byly odwazniejsze? :>>
« Odpowiedz #50 : 2006-04-22, 14:23 »

DnW

  • Gość
Odp: Czyzby dziewczynki byly odwazniejsze? :>>
« Odpowiedź #51 : 2006-04-22, 14:34 »
jak ktos zaczepia ludzia na ulicy, to zalezy rowniez od tego z kim sie przebywa. Jak bedziesz grozil jakiemus takiemu ludziowi, majac za soba 6 osobowe wsparcie to wiesz... ;p nienawidze czegos takiego :/ ciekawe jakby było gdyby to ten zaczepiajacy był sam i byłoby przeciwko niemu 6 innych osob :/ booooze co za downy sa na tym swiecie
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Czyzby dziewczynki byly odwazniejsze? :>>
« Odpowiedź #52 : 2006-04-22, 14:40 »
DnW ale to nie o to chodzi :lol: (smieszny jestes :P ) no ja np. zaczepiam czesto ludzi (tym sposobem zdobylam przyjaciolkie i najlepszego kumpla ;) ) nie mowie ze to dobrze jak jakies gangi zastraszaja ludzi ale ogolnie to dziewczyny sa takie bardziej 'charyzmate'
Zapisane

DnW

  • Gość
Odp: Czyzby dziewczynki byly odwazniejsze? :>>
« Odpowiedź #53 : 2006-04-22, 14:41 »
trudno zle zrozumialem :P
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Czyzby dziewczynki byly odwazniejsze? :>>
« Odpowiedź #54 : 2006-04-22, 14:43 »
heh spoko ;) wybaczam ci ta twoja pomylke (ale to ostatni raz  :diabolik: :diabolik: )
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Czyzby dziewczynki byly odwazniejsze? :>>
« Odpowiedź #55 : 2006-04-22, 15:45 »
eeeee, przeciez to zalezy od charakteru człowieka, a nie od płci. U mnie w klasie sa zarowno odwazni chłopacy jak i dziewczyny... ;)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

olc!a

  • Gość
Odp: Czyzby dziewczynki byly odwazniejsze? :>>
« Odpowiedź #56 : 2006-04-22, 19:17 »
śmieszne, nazywać dogadywanie nauczycielom i ucieczki z lekcji odwagą...
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Czyzby dziewczynki byly odwazniejsze? :>>
« Odpowiedź #57 : 2006-04-22, 23:12 »
śmieszne, nazywać dogadywanie nauczycielom i ucieczki z lekcji odwagą...
widocznie, niektorzy nie wiedza, co to słowo znaczy...
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Forum Zwierzaki

Odp: Czyzby dziewczynki byly odwazniejsze? :>>
« Odpowiedz #57 : 2006-04-22, 23:12 »

thrilly

  • Gość
Odp: Czyzby dziewczynki byly odwazniejsze? :>>
« Odpowiedź #58 : 2006-04-23, 22:48 »
wybaczcie ale czasy kiedy odwaga równa się męstwu i bohaterstwu już dawno minęły , dzisiaj trzeba manifestować swoją ODWAGĘ w taki sposób," a niech wszyscy widzą jaki ziom ze mnie, na co ja się narażam!(na uwagę w dzienniku i/lub spotkanie z pedagogiem! to nie lada wyczyn , nie ? ) rispekt i pizz , men, daj odpalić szluga, stara mnie pewnie wypier**li za to ale mam to wdpie"

Zapisane

olc!a

  • Gość
Odp: Czyzby dziewczynki byly odwazniejsze? :>>
« Odpowiedź #59 : 2006-04-24, 10:29 »
Dla mnie odwaga to np. umiejętność przeciwstawienia się grupie, a nie palenie, picie, ucieczki z lekcji.
Ucieczka z lekcji to po prostu lenistwo, też nie raz wagaruję, ale jakoś nie chwalę się tym wszystkim w koło, nie widzę powodu do przeżywania 'o łał ale jestem zajesuper, zwiałam z lekcji...'. To normalka, nie ma się co 'podniecać'.
A docinanie nauczycielom świadczy tylko i wyłącznie o braku wychowania i kultury, jasne, nauczyciele nie zawsze są w porządku, ale szacunek im się należy choćby z tego tytułu, że (chcąc nie chcąc trzeba im to przyznać) mają o wiele większą wiedzę i doświadczenie od nas.
Co do palenia, picia... Nie mam nic przeciwko, sama lubię czasami pójść sobie na piwo czy wino (ale nie upijam się), i też nie widzę w tym powodów do chwalenia się... Przeżywanie i rozpowiadanie wszystkim w koło, że 'ostatnio na imprezie się nawaliłem' jest niesamowicie dziecinne.. i świadczy o niedojrzałości 'opowiadającego'.
Śmieszą mnie małolaty uważające się za odważne, a chowające się po kątach z piwem... Jak są takie odważne i tak bardzo im wisi to, co rodzice powiedzą, to po co się z tym wszystkim kryć???

No ale cóż... hehe...
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 28 zapytaniami.