Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: związki  (Przeczytany 3915 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
związki
« : 2004-07-23, 19:28 »
sorka, jesli taki temat juz byl na FZ...

CO sadzicie o zwiazkach np. mlodej dziewczyny z duzo starszym facetem
Ja znam przypadek, gdzie laska ma 16 lat, jej facet 40coś. przeciez on moglby byc jej ojcem... "Milosc nie zna granic"- czyzby? przeciez jakies granice musza byc... ja np. nie wierze w taka milosc. Przeciez, gdy ejst taka roznica wieku te dwie osoby maja zupelnie inne zainteresowania, innych znajomych. inne sa tez oczekiwania wzgledem tej drugiej osoby.
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
związki
« Odpowiedź #1 : 2004-07-23, 20:52 »
Sądzę, że często może się zdarzać, że facet w tym wieku nie uszukujmy się.. po prostu wykorzystuje tak młodą dziewczynę... albo odwrotnie.. dziewczyna chce mieć dorosłego faceta, który już pracuje żeby ten spełniał jej zachcianki... Znam ten drugi przypadek... ;)

Dalma
Zapisane

ina

  • Gość
związki
« Odpowiedź #2 : 2004-07-23, 22:30 »
nie no dla mnie to jest kompletnie bez sensu.. bo wiadomo,ze taki facet z babka ine bedzie juz wszędzie chodził.. niebędzie rozumiał potrzeb takiej młodej dziewcyny
Zapisane

Forum Zwierzaki

związki
« Odpowiedz #2 : 2004-07-23, 22:30 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
związki
« Odpowiedź #3 : 2004-07-24, 16:05 »
Ja bym nie potrafiła się zakochać w jakimś starym dziadku. Dla mnie to dziadek, zwykły staruch :P Żartuję oczywiście, ale naprawdę tak bym nie potrafiła się zakochać. Ktoś w tym wieku wcale nie wydaje mi się atrakcyjny. Co innego starszy o rok, dwa, albo trzy lata. ;-) A co sądzicie o Agnieszce i Stiepanie z "Klanu"? :P
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
związki
« Odpowiedź #4 : 2004-07-24, 16:09 »
Cytat: gunia
A co sądzicie o Agnieszce i Stiepanie z "Klanu"? :P
Ja sądzę ,że do siebie nie pasują :krzywy:
Yyy... wg mnie, takie związki to bezsens...
Zapisane
-

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
związki
« Odpowiedź #5 : 2004-07-24, 16:12 »
Nie pamiętam, w którym wątku,ale ten temat był poruszany ;) Oczywiscie może istniej różnica paru latek zwłaszcza teraz wśrod nastolatkow,ale bez przesady. W pozniejszym życiu to już sie nie odczuwa aż takiej wielkiej roznicy jeżeli to jest prawdziwa miłosc, chociaz nie moge zrozumiec co młode dziewczyny pociaga w facetach, którzy sa czesto w wieku ich ojców. Osobiscie wogole mnie to nie podnieca :P
A co do Klanu, to dziewczynki nie doinformowane jestescie :P Agnieszka jest teraz z synem Stiepana :D heheheh :)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
związki
« Odpowiedź #6 : 2004-07-24, 16:24 »
Tak? Bo ja w roku szkolnym nie oglądałam często filmów, nie miałam czasu, a teraz oglądam powtórki :lol:

P.S. Ładny ten jego syn? :wink:
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
związki
« Odpowiedź #7 : 2004-07-24, 16:27 »
Ja tez nie za czesto,ale trafiłam chyba wtedy na 2 czy 3 odcinki. A synek hm... no nie wiem :>
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
związki
« Odpowiedź #8 : 2004-07-24, 16:33 »
a ja klanu nie ogladam, takze nie wiem  :) ... hmm ale niezle. najpierw laska jest z facetem, a potem z jego synem... hmm  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

związki
« Odpowiedz #8 : 2004-07-24, 16:33 »

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
związki
« Odpowiedź #9 : 2004-07-24, 16:35 »
No,ale w koncu to telenowela  :wink:
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
związki
« Odpowiedź #10 : 2004-07-24, 16:39 »
hehe... no tak  :wink: ... ale zapewne takie przypadki tez zdarzaja sie wsrod ludzi...
Zapisane

Gerda

  • Gość
związki
« Odpowiedź #11 : 2004-07-24, 17:02 »
no i właśnie ja mam taki problem, mi się cholernie podobają mężczyźni w wieku moich rodziców :?  tzn. podobają mi się chłopcy też w normalnym wieku, tacy o rok, dwa, a nawet 5, ale są dla mnie niezwykle niedojrzali - wiec szybko mi sie nudza :( przy tak młodym kolesiu nie czułabym chyba takiego bezpieczeństwa i w ogóle ... wiem, że to chore, bo później jednak odczuwa się tą różnicę wiekowa :? kazdy jakos sie do siebie moze dopasowac, heh, a mowia, ze taki stan rzeczy jest wywolany faktem zycia w rozbitej rodzinie, a ja dzieki Bogu od zawsze mam obydwoje rodzicow i bardzo sie z tego ciesze 8) wiec nie wiem dlaczego ta chec posiadania starszego mezczyzny :roll:

tak pierwszym w kolekcji byl Bogus Linda, Goran Bregovic, Dave Gahan, nauczyciel, ktory mnie nie uczyl, ale i tak nawiazalismy kontakt :oops: i zawsze mnie zagaduje, jak tylko ide w odwiedziny do wychowawczyni z gimka - nawet sobie zrobilismy dwie foty :lol:, pozniej byl jeszcze jeden nauczyciel, tez z nim gadalam pomimo, ze mnnie nie uczyl :P pozniej byl sasiad znad morza - obecnie 41 lat :P [juz nie moge sie doczekac kiedy go zobacze :kocham: - kawaler :lol: ], no i taki jeden sasiad hehehe z mojego miasta :lol:

no i nie wiem, co napisac :P
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
związki
« Odpowiedź #12 : 2004-07-24, 17:21 »
Pozwól, że zadam takie trochę czepliwe pytanie: Gerda, jesteś z nimi "na ty"? :P
Zapisane

Gerda

  • Gość
związki
« Odpowiedź #13 : 2004-07-24, 17:29 »
z nauczycielami prawie, jakbym miala wiecej czasu to mysle, ze bylby to calkiem mozliwe, zwłaszcza z jednym :P a z sasiadem mysle, ze tez niedlugo :wink: , ale czesto sobie z nim ucinam pogawedki ;) -> no, a gwiazd na oczy w realu nie widzialam :P :lol: a z tym sasiadem jeszcze jednym, to nie, tylko sobie w oczy zawsze patrzymy :P
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
związki
« Odpowiedź #14 : 2004-07-24, 17:32 »
Gerda- cicha woda z Ciebie  :wink:  :P
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Forum Zwierzaki

związki
« Odpowiedz #14 : 2004-07-24, 17:32 »

Gerda

  • Gość
związki
« Odpowiedź #15 : 2004-07-24, 17:35 »
noo, kto by pomyslal, hehe zawsze sie z siebie nabijam ze sobie faceta do pielegnacji wezme :lol:
Zapisane

ina

  • Gość
związki
« Odpowiedź #16 : 2004-07-24, 17:46 »
nie no dobre.. ja narazie nie wyobrażam sobie, zę mogłabym zakochac sie w jakims 40latku. ale to pewnie ze względu na moj wiek. natomiast podobają mi sie faceci do 30stki. bo oni jeszcze młodo wygladaja.. i w ogóle. Dajmy przyklad Collin Farell
Zapisane

Gerda

  • Gość
związki
« Odpowiedź #17 : 2004-07-24, 17:56 »
a ja mam tak od zawsze, pamietam jeszcze, jak mialam komunie, to mojego chrzestnego żony brat przywiozl na impreze, to ja juz nikogo pza nim nie widzialam :lol: a mialam 9 lat a on moze 24 :lol: :lol: :lol: to juz byly syndromy jeszcze wcześniej byl taki Janusz :lol: tez juz dawno ochajtany, ale ma bardzo sympatyczna zone, z ktora bardzo dobrze sie dogadujemy, bo tez jest pasjonatka psow :wink:
Zapisane

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
związki
« Odpowiedź #18 : 2004-07-28, 00:26 »
to pomyśl sobie droga koleżanko co będzie jak będziesz mieć 50 lat, a on 70 normalnie jakbyś się ojcem opiekowała, pozatym starsi faceci nie są już tak sprawni
zawsze trzeba pomyśleć o przyszłości

a mówią że miłość nie zna granic  :?
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
związki
« Odpowiedź #19 : 2004-07-28, 09:38 »
No właśnie jak kiedyś Agniecha z "Klanu" i Stiepan :P On dostawał jakis ataków, ona opiekowała się nim jak ojcem... Jak dla mnie taki związek odpada... :roll:
Zapisane

Morticia

  • Gość
związki
« Odpowiedź #20 : 2004-07-28, 22:14 »
a ja powiem tyle Niech każdy spotyka się z kim chce jakoś mnie to nie razi bo to nie moja sprawa :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

związki
« Odpowiedz #20 : 2004-07-28, 22:14 »

ina

  • Gość
związki
« Odpowiedź #21 : 2004-07-28, 22:21 »
w sumie racja, ale ja np. już mam wąty, bo moja kumpela spotyka sie z 21 latkiem, a ona ma nieskonczone 16...
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
związki
« Odpowiedź #22 : 2004-07-28, 23:49 »
5 lat różnicy między 25 a 30 to niewiele ale między 15 a 20 to duuużo...

ina

  • Gość
związki
« Odpowiedź #23 : 2004-07-29, 09:27 »
no właśnie! i ona tego nie rozumie... znowu jakiś koleś wwystrychnie ją na dudka... ble... żal mi kobitki naprawde.... później to nie ma znaczenia, ale teraz... koleś ma własne życie, prace, samochod chyba mieszkanie...
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
związki
« Odpowiedź #24 : 2004-07-29, 10:40 »
dla mnie sa niewyobrazalne zwiazki typu dizewczyna 17 facet 30 ;// nie to nie tak miedzy mlodzierzowa uwazm do 4 lat roznica a jesli chodzi o ludzi doroslych to ronziaca nie jest juz wcale odczuwalna ale znowu nie 20 lat
Zapisane
To piekło nie raj :)

ina

  • Gość
związki
« Odpowiedź #25 : 2004-07-29, 10:46 »
no dokąłdnie... nie wyobrażam sobie mieć męza.. starucha, który ma np. 60-tke... :/ bez sensu zupełnie
Zapisane

AnUSiA

  • Gość
związki
« Odpowiedź #26 : 2004-07-29, 23:54 »
Ja mam 17 lat a chłopaka 21 i co źle??
Zapisane

olc!a

  • Gość
związki
« Odpowiedź #27 : 2004-07-29, 23:55 »
Ale Anusiu to nie jest aż taka wielka różnica, nie ma co porównywać w ogóle 4 lata a 20 :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

związki
« Odpowiedz #27 : 2004-07-29, 23:55 »

ina

  • Gość
związki
« Odpowiedź #28 : 2004-07-30, 09:34 »
dobra, ja nic nie mówiłam, bo znowu wyjdzie z tego jakaś kłótnia... Anusiu, ja nie móie, że źle, bo cie nie znam.. ja mówilam o mojej kumpeli, która jest od ciebie młodsza...
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
związki
« Odpowiedź #29 : 2004-07-30, 19:51 »
Moja znajoma, która ma 16 lat jest z facetem, który ma... 29 lat, żonę i trójkę dzieci...
Znaczy żony już teraz nie ma, bo się rozwiedli, teraz facet jest z moją koleżanką, może razem zamieszkają.. kumpela coś przebąkiwała o jakimś ślubie, ale.. chyba wtedy nie była zupełnie trzeźwa... :shock:

Dalma
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 28 zapytaniami.