Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: jak zareaguje... ? jak myślicie ?  (Przeczytany 3771 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ina

  • Gość
jak zareaguje... ? jak myślicie ?
« : 2004-08-29, 14:41 »
Mam problem. Ponieważ bujnęłam sie w pomocniku wychowawcow na obozie.... Chciałabym mu to powiedzieć, ale boje sie [chociaż nie wiem czemu], że potem jak sie spotkamy to będzie mnie unikał albo coś... tak samo wydaje mi sie, że kogoś ma [bo taki fajny koleś musi kogos mieć] niby mała róznica wieku jest między nami... ale tak jakos wydaje m się,że nawet, gyd teraz jesteśmy ze sobą na "ty" to i tak chce być tak bardziej jeszcze wychowawcą. co mam zrobić?
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
jak zareaguje... ? jak myślicie ?
« Odpowiedź #1 : 2004-08-29, 16:43 »
Ja bym mu tak prosto z mostu nie walila, co czuje. Raczej postaraj sie go blizej poznac, spedzac z nim wiecej czasu, on rowniez musi miec szanse poznania Ciebie... Moze on rowniez uzna, ze jestes swietna dziewczyna i przypadniesz mu do gustu, cos zaiskrzy i cos z tego wyjdzie ;)
Zapisane

Arwen

  • Gość
jak zareaguje... ? jak myślicie ?
« Odpowiedź #2 : 2004-08-29, 18:13 »
Zdecydowanie zgadzam się z wiedźmą.

Nie wal prosto z mostu bo go odstraszysz :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

jak zareaguje... ? jak myślicie ?
« Odpowiedz #2 : 2004-08-29, 18:13 »

SKR

  • Gość
jak zareaguje... ? jak myślicie ?
« Odpowiedź #3 : 2004-08-29, 19:33 »
Tak ja też się zgadzam. BArdziej się z nim zaprzyjaźnij i spróbój wybadać czy ma jakąś dziewczyne czy nie...
A tak na marginesie to ile on ma lat? No bo jak jest wychowawcą, a różnica jest niby nie duża...
Zapisane

ina

  • Gość
jak zareaguje... ? jak myślicie ?
« Odpowiedź #4 : 2004-08-29, 19:38 »
roznica 3 gora 4 lata
Zapisane

Arwen

  • Gość
jak zareaguje... ? jak myślicie ?
« Odpowiedź #5 : 2004-08-29, 19:55 »
Hmm...W twoim wieku...to rożnica jest raczej widoczna...14 a 18 lat...to jednak trochę trudno moze być...

Postaraj się z nim zaprzyjaźnić, bliżej go poznać...Może potem coś z tego wyjdzie.
Zapisane

ina

  • Gość
jak zareaguje... ? jak myślicie ?
« Odpowiedź #6 : 2004-08-29, 21:17 »
no właśnie.. niby dużo,ale nie dużo. ech... w końcu to tylko 3-4 lata... wiecie, jestem dobrej myśli. jak nie wyjdzie, to sie przynajmniej skumplujemy!
Zapisane

Arwen

  • Gość
jak zareaguje... ? jak myślicie ?
« Odpowiedź #7 : 2004-08-29, 22:07 »
No jasne...Niejpierw się skumplujcie...A potem, zobaczymy...Może akurat... :mrgreen:
Zapisane

ina

  • Gość
jak zareaguje... ? jak myślicie ?
« Odpowiedź #8 : 2004-08-29, 22:59 »
trzeba być dobrej myśli. a teraz wszystko zaczęło mi się znów ukaldac i prawdopodobnie pojadę do niego [czyt. do koleżanki, ktroa mieszka niedaleko]
Zapisane

Forum Zwierzaki

jak zareaguje... ? jak myślicie ?
« Odpowiedz #8 : 2004-08-29, 22:59 »

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
jak zareaguje... ? jak myślicie ?
« Odpowiedź #9 : 2004-08-30, 00:09 »
ina mam nadzieje, że się nie rozczarujesz

nie poddawaj się tak łatwo zauroczeniom do starszych facetow, bo prawdziwej miłści możesz niezauważyć
Zapisane

ina

  • Gość
jak zareaguje... ? jak myślicie ?
« Odpowiedź #10 : 2004-08-30, 09:04 »
nie no ja to traktuje tak jako wakacyjną miłość. tylko nigdy nie czułam aż TAKIEJ reakcji na błykająca wiadomość na gg od faceta w którym sie bujam. normalnie rąk nie czułam jak można to sobie wyobrazić. a jak wyjdzie to będzie dobrze, jak nie to sobie popalcze i przejdzie...
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
jak zareaguje... ? jak myślicie ?
« Odpowiedź #11 : 2004-08-30, 11:52 »
No i sluszne podejscie ;)
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
jak zareaguje... ? jak myślicie ?
« Odpowiedź #12 : 2004-08-31, 09:42 »
Wiedźma jak zwykle madrze prawi ;) Zgadzam się. ;) A jezeli chodzi o rożnicę wieku to chyba narazie nie musisz sie tym przejmowac, a dopiero jeżeli już między Wami coś będzie iskrzyło a 3-4 lata to tez nie jest tak duzo, wszystko zalezy od Was :wink: Powodzenia :mrblue:

Cytuj
nie poddawaj się tak łatwo zauroczeniom do starszych facetow, bo prawdziwej miłści możesz niezauważyć


Kesi, bez przesady przeciez 3-4 latka to nie jest taka straszna roznica wieku, a napisalas starszych facetów jakby chodziło o 30-40 latka :lol:
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

myszka

  • Gość
jak zareaguje... ? jak myślicie ?
« Odpowiedź #13 : 2004-08-31, 09:53 »
3 - 4 lata w tym wieku to jednak sporo - czternastolatka i osiemnastolatek to nie to samo co osiemnastolatka i dwudziestodwulatek... Warto pamiętać o tym, że faceta można tu przy jakichś zapędach erotycznych z jego strony łatwo wpakować do więzienia (do ukończenia 15 lat przez dziewczynę... jeśli sam jest pełnoletni, to tym gorzej dla niego...)
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
jak zareaguje... ? jak myślicie ?
« Odpowiedź #14 : 2004-08-31, 09:56 »
No może i myszko masz rację,ale ja mam swoje zdanie na ten temat i myśle ,ze tak naprawde to nie jest az tak duzo ;) A pozatym narazie Ina nic nie pisze aby działo sie z tym uczuciem coś poważnego ;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Forum Zwierzaki

jak zareaguje... ? jak myślicie ?
« Odpowiedz #14 : 2004-08-31, 09:56 »

myszka

  • Gość
jak zareaguje... ? jak myślicie ?
« Odpowiedź #15 : 2004-08-31, 10:36 »
Taka różnica nie jest duża obiektywnie - ale relatywnie tak, bo podczas gdy osiemnastolatek jest już w zasadzie dorosły, to czternastolatka jest ciągle jeszcze dzieckiem...
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
jak zareaguje... ? jak myślicie ?
« Odpowiedź #16 : 2004-08-31, 10:57 »
Cytat: myszka
3 - 4 lata w tym wieku to jednak sporo - czternastolatka i osiemnastolatek to nie to samo co osiemnastolatka i dwudziestodwulatek... Warto pamiętać o tym, że faceta można tu przy jakichś zapędach erotycznych z jego strony łatwo wpakować do więzienia (do ukończenia 15 lat przez dziewczynę... jeśli sam jest pełnoletni, to tym gorzej dla niego...)


Jest to traktowane chyba jak pedofilia... Ja słyszałam, że do 16 lat...

Co do pytania Iny.
Spróbuj zbliżyć się do niego, też jestem za tym, żebyś od razu nie mówiła mu wszystkiego, może się 'spłoszyć'. ;) Gdy już się zaprzyjaźnicie, wyrzuć to z siebie i powiedz mu całą prawdę. :)

Dalma
Zapisane

Agatra

  • Gość
jak zareaguje... ? jak myślicie ?
« Odpowiedź #17 : 2004-08-31, 11:21 »
A jak sie nazywa choroba której objawami są zakochiwanie sie we wszystkich chłopakach na jakich sie spojrzy..?? :P
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
jak zareaguje... ? jak myślicie ?
« Odpowiedź #18 : 2004-08-31, 11:30 »
Myszka - i tu nie do końca sie zgodze, nie mozesz tak uogulniac bo to zalezy od każdego człowieka, czternastolatka może być dojrzała a osiemnastolatek może być jeszcze dziecinny, zwłaszcza,ze faceci dojrzewają duuużo pozniej :P Ja poprostu napisalam swoje zdanie,ze wydaje mi sie,ze taka rożnica jest do przyjęcia ;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Dalmafreciak

  • Gość
jak zareaguje... ? jak myślicie ?
« Odpowiedź #19 : 2004-08-31, 11:40 »
Cytat: Agakonik
Myszka - i tu nie do końca sie zgodze, nie mozesz tak uogulniac bo to zalezy od każdego człowieka, czternastolatka może być dojrzała a osiemnastolatek może być jeszcze dziecinny, zwłaszcza,ze faceci dojrzewają duuużo pozniej :P Ja poprostu napisalam swoje zdanie,ze wydaje mi sie,ze taka rożnica jest do przyjęcia ;)


I tu się zgodzę. 30latek może być dziecinny, a 16latek doroślejszy. ;)
A jeśli chodzi o związek to zależy od konkretnych osób. Naprawdę 14latka i 17, 18latek mogą się dogadać. Mogliby się także nie dogadać... Gdyby np. ten 18latek był nadwyraz dorosły, albo 14latka bardzo dziecinna.

Dalma
Zapisane

ina

  • Gość
jak zareaguje... ? jak myślicie ?
« Odpowiedź #20 : 2004-08-31, 19:19 »
narazie próbuję go rozkręcić. cały czas czuję, że zachowuje sie jak opiekun, więc nie mogę tak wszystkiego zacząć wylewać. ale z dnia na dzień jest lepiej... zobaczymy. najpierw musze sie dowiedziec, czy ma dziewczyne... a tak jak mówiłam moim kumpelom. nic by nie było, gdyby to ON nie spojrzał TAK na mnie na początku. to wszystko przez niego :P czy mrożące spojrzenia działają w 2 strony?
Zapisane

Forum Zwierzaki

jak zareaguje... ? jak myślicie ?
« Odpowiedz #20 : 2004-08-31, 19:19 »

kasia

  • Gość
jak zareaguje... ? jak myślicie ?
« Odpowiedź #21 : 2004-08-31, 22:34 »
Takie spojrzenia maja to do siebie, że njczęściej są przyczyna zauroczeń. Natomiast cechą zauroczeń jest to, że szybko mijają...
Zapisane

ina

  • Gość
jak zareaguje... ? jak myślicie ?
« Odpowiedź #22 : 2004-08-31, 22:36 »
hm.. chyba ma dziewczyne... na 99,9999% :( ale wiecie co? nie załamuje sie jeszcze, bo nie wiem tego na 100%... ale po co zaczynał? a potem był taki miły....
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
jak zareaguje... ? jak myślicie ?
« Odpowiedź #23 : 2004-08-31, 23:03 »
Ojej, spojrzenie, niewinny flirt, to nic powaznego-i majac partnera mozna sobie na to pozwolic ;)
Poza tym istnieje jeszcze mozliwosc, ze po prostu zle to odczytalas.
Zapisane

ina

  • Gość
jak zareaguje... ? jak myślicie ?
« Odpowiedź #24 : 2004-08-31, 23:26 »
możliwe, tylko, że ja chyba za głupituka jestem. hehe.. pożyjemy zobaczymy.. :P
Zapisane

Tiggy

  • Gość
jak zareaguje... ? jak myślicie ?
« Odpowiedź #25 : 2004-09-01, 20:17 »
Hmm co do roznicy wieku to si enie zgodze :P
Inka- a Ty jestes 3 klasa gim, tak? On 3 liceum...?
No to jesli o to chodzi to nie widze przeszkod, bo nie sadze zebys byla bardziej dziecinna ode mnie :D , a ja sobie w takiej sytuacji (=taka roznica wieku) dobrze radze...  :wink:
Zapisane

ina

  • Gość
jak zareaguje... ? jak myślicie ?
« Odpowiedź #26 : 2004-09-01, 21:31 »
hehe nie no teraz już sądzę, że 3 liceum... ja 3 gim... 3 lata... to chyba nie tak dużo, prawda? pożyjemy zobaczymy. narazie znajomość się rozwija w baaardzo dobrym kierunku. :) a czy ja dziecinna jestem to nie wiem . może... mi tak mówią rodzice, ale ile w tym prawdy to nie wiem
Zapisane

Tiggy

  • Gość
jak zareaguje... ? jak myślicie ?
« Odpowiedź #27 : 2004-09-01, 21:40 »
Eh rodzice chyba kazdemu tak mowia...  :roll:  :P
a tak zupelnie z innej beczki- jestes bardzo podobna (z wygladu) do mojej kolezanki, no naprawde  :wink: sobowtorki?  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

jak zareaguje... ? jak myślicie ?
« Odpowiedz #27 : 2004-09-01, 21:40 »

ina

  • Gość
jak zareaguje... ? jak myślicie ?
« Odpowiedź #28 : 2004-09-01, 21:42 »
hehe.. mi już 2 osoby [w tym 1 spotkana na ulicy] powiedziały, że jestem podoba do kylie minouge :P sympatycznie prawda? :D
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
jak zareaguje... ? jak myślicie ?
« Odpowiedź #29 : 2004-09-02, 06:52 »
No wreszcie ktos sie ze mną zgodził co do wieku :wink:
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 28 zapytaniami.