Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 8   Do dołu

Autor Wątek: Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc  (Przeczytany 15035 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

misiakonisia

  • Gość
Boze !! kocham sie od poczatku roku szkolengo w pewnym grzesiu z II klasy gim. ( ja jestem w I :( ) on potwornie mi sie podoba i chyba sie w nim serio zakochałam, ale nie wim jak go zagadać, poderwac albo poprostu zwrócic na siebie jego uwage ( ale nie zeby patrzyl na mnie jak na wariatke).

 :(  :(  :( tak mi zalezy zeby sie z nim zapoznać ale nie wiem jak:(:( mamy 30 wrzesnia dyskoteke razem wiec moze tam sie da cus zrobić??

wiem ze mozetaki temat juz byl ale ja ciałam zebyście podsuneli mi pomysł do tego konkretnego chłopaka!! prosze pomóżcie :cry:
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #1 : 2004-09-24, 17:04 »
Moje koleżanki zaczęły uśmiechać się do kolesia, ktory się im spodobał, machały mu z autobusu a w końcu zaczęły mówić mu cześć. Mi się takie coś nie podoba, bo to takie na sile zwrocenie na siebie czyjejs uwagi, ale moze Tobie się spodoba ten pomysł... Jednak jeśli ktoś mialby go praktykować, to wydaje mi się, że raczej chłopcy, nie dziewczyny. Nie mam pomyslu...


A jak zna sie chłopaka, to co robić, zeby zwrocil na Ciebie uwage? :> :P
Zapisane

Agatra

  • Gość
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #2 : 2004-09-24, 17:10 »
Gunia ten pomysł Twoich koleżanek wcale nie jest taki głupi...jak mi się podoba jakiś koleś to albo mu to mówie prosto w oczy...albo właśnie zaczynam od nieśmiałych spojrzeń, potem uśmiechów, mówienia "cześć", rozmowy itd itd...

Ja jestem bardzo crazy dziewczyną więc przedwczoraj poobklejałam sie naklejkami z bravo girl i chodziłam po szkole z zeszycikiem przeprowadzając ankiete (która później poszła w kosz)...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedz #2 : 2004-09-24, 17:10 »

Amarae

  • Gość
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #3 : 2004-09-24, 17:13 »
Yeey :lol: Też chciałabym miec takie problemy :lol:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #4 : 2004-09-24, 17:15 »
Cytuj

Yeey  Też chciałabym miec takie problemy


ja tez, ale to nie znaczy ze nalezy ignorowac czyjes..
Zapisane

Amarae

  • Gość
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #5 : 2004-09-24, 17:20 »
Czy ja ją ignoruje? :?:  Ja sie jakoś nigdy nie staarałam zwracać uwagi na chłopaka :] Kiedyś to najpierw on sie we mnie zakochał, ale dla mnie był beznadziejny, więc stałam się dla niego nieprzeciętnie wredna i potem żałowałam :lol: Moja koleżanka ( ta od malinki :lol: ) ciągle obok niego przebiegała i ostatencyjnie upadała :lol:  Mówiła mu jeszcze cześć, częstowała nas przy nim chipsami ( pewnie myślała, że też spyta ;p ) aż w końcu wymyśliła coś z biblioteką.. ;p To było jakoś tak, że on się niesamowicie interesował przyrodą, wypożyczał różne książki na ten temat i w ogóle, aż w końcu jka coś pożyczał, zapytała się go, czy mógłby później wpisać te książke jej ;p On zapewne zrobił zaskoczoną, miłą minę, wykrzyknął ' Ty też się tym interesujesz?! ' i jakoś tam dalej poszło :P
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #6 : 2004-09-24, 17:35 »
misiakonisia- usmiechaj sie do niego! to prawie zawsze dziala  :wink:
Zapisane

Apiska

  • Gość
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #7 : 2004-09-24, 19:36 »
Patrz się na niego, usmiechnie sie odeslij uśmiech :) Nastepnie namów wychowawczynie aby zorganizowała wycieczke z ta klasą :) Będzie dobrze :) 3mam kciuki
Zapisane

misiakonisia

  • Gość
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #8 : 2004-09-25, 20:34 »
Cytuj

Patrz się na niego, usmiechnie sie odeslij uśmiech  Nastepnie namów wychowawczynie aby zorganizowała wycieczke z ta klasą  Będzie dobrze  3mam kciuki
_________________

 o mój boze to takie trudne!! mamy z nimi dyskoteke :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedz #8 : 2004-09-25, 20:34 »

Kira

  • Gość
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #9 : 2004-09-26, 01:19 »
badz odważna podejdz i zagadaj  :)
Zapisane

misiakonisia

  • Gość
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #10 : 2004-09-27, 18:30 »
łatwo mówic on jest taki...taki... super odlotowy ze pewnie bede pleść głupoty!! :roll:  :roll:
Zapisane

marta1

  • Gość
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #11 : 2004-09-27, 18:44 »
a moze macie wspólnego znajomego/znajomą ?
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #12 : 2004-09-27, 20:28 »
Usmiechaj sie, a jak sie na niego patrzysz to w oczka ;)) I starczy :) A jesli ci sie spieszy podejdzi pozycz cos od niego.. hmm.. a jak cie nie zna..?? Moze amcie w szkole rajdy, wycieczki.. jakies wypady to na nich najlepiej sie zapoznac :)
Zapisane

ina

  • Gość
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #13 : 2004-09-28, 16:31 »
nie no spoko. wystarczy że będziesz się na niego lipić, ale tak dyskretnie :P tylko, żeby to zauważył...

ech... jak tutaj pisze to jakos mi tak dziwnie... mojego chłopaka [?] poznałam na obozie... i jakos tak teraz wyszło... :P tylko, ze on mieszka daleko ode mnie :( wiec, Misiakonisa, skoro masz go bliziutko.. to bierzz go:D:D
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #14 : 2004-09-28, 17:37 »
jesli go nie znasz, to nie zaprzataj sobie glowy pomyslami jak go poznac, bo zawsze zycie tak uklada sytuacje ze poznasz go przez przypadek  ;)
PS mi sie tez podobal pewien chlopak ale nie znalam jego charakteru tez byl 'ekstra' ... no i jak go poznalam to sie odmienily role. On oszalal a ja musialam zwiewac...  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedz #14 : 2004-09-28, 17:37 »

Krówka

  • Gość
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #15 : 2004-09-28, 18:49 »
to tez jest typowe, hchlopak ktory Ci sie podoba z wygladu okazuje sie totalnym idiota, a ten...co Ci sie troche mniej podoba ;) okazuje sie byc tym idealem...z charakteru...cos za cos
Zapisane

misiakonisia

  • Gość
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #16 : 2004-09-28, 18:50 »
moze spróbuje z nim zatańczyć na dyskotece, ale to troche głupio zeby dziewczyna prosiła chłopaka, nie?? :roll:  :roll:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #17 : 2004-09-28, 19:52 »
Sa białe walce, nie? :D;D co dziewczyny prosza ;) ale fakt faktem- ja bym sie nie odwazyla ;)
Zapisane

misiakonisia

  • Gość
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #18 : 2004-09-28, 19:55 »
no własnie i co ja teraz pocznę?? :cry:
zeby tylko mi go jakas inna nie zabrała!! a no niech strace odwaze sie!!
ostatni nie ma go w szkole wiec moze go na dysce nie bedzie!! :roll:
Zapisane

Aagata

  • Gość
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #19 : 2004-09-28, 23:56 »
No dobra, uśmiech usmiechem, ale co jak komuś "wyskakują" na twarzy potworne rumieńce, co później przechodzi w 100% buraczka :] ???
Jak radzicie sobie ze stresem tego typu?

Misiakonisia- przepraszam, że się podłączam pod temat, ale przecież o to własnie chodzi, pokonać stres :)
Zapisane

Apiska

  • Gość
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #20 : 2004-09-29, 09:24 »
Aagata-he he he mamy ten sam problem :P Dlatego przeważnie ja nic nie robie he he he
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedz #20 : 2004-09-29, 09:24 »

ina

  • Gość
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #21 : 2004-09-30, 12:28 »
hm.. jeżeli ja to robie to spoko.. ale np. jeżeli jest osoba 3, to nawet gydby ten koles mi sie nie podobał będzie cegła. tak czy siak. ale zawsze można to jakoś przekręcic w żart czy coś, że wszyscy beda sie smiac:D i śmiać sie z nimi :)
Zapisane

Essey

  • Gość
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #22 : 2004-09-30, 16:30 »
Odważ się dziewczyno ;)  to naprawdę nic trudnego. A znacie się już czy jeszcze nie?
Zapisane

danuta

  • Gość
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #23 : 2004-09-30, 16:41 »
A może po prostu na dyskotece mu powiedz ,że Ci sie podoba i chciałabyś się z nim dzisiaj bawić.Jeżeli jest ok. to doceni twoja szczerość i odwagę. ;)
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #24 : 2004-10-01, 16:48 »
Nie polecam tego... Raz tak zrobiłam, działałam pod wpływem chwili, nawet nie myślałam co mówię, powiedziałam tak i potem baaaardzo żałowałam. Ten chłopak nawet mi się specjalnie nie podobał. Teraz boję się cokolwiek zrobić, by nie wyszlo tak, jak z tamtym chłopakiem :/ Za dobrze dasz odczuć, że Ci się ktoś podoba, to potem jest wstyd, jak z jego strony nic nie ma. A jak działasz pod wpływem impulsu... Eh, ja jestem osobą BAAARDZO impulsywną...
Zapisane

misiakonisia

  • Gość
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #25 : 2004-10-01, 18:20 »
Cytuj

A może po prostu na dyskotece mu powiedz ,że Ci sie podoba i chciałabyś się z nim dzisiaj bawić.Jeżeli jest ok. to doceni twoja szczerość i odwagę.


NIE BYŁO GO NA DYSKOTECE!!!!! :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
ale mam PLAn:
dzisiaj przechodziłam kolo niego na przerwie to sie niźle lipił na mnie ( a moze na moja kumpele :roll: ), wiec postanowiłam ze nastepnym razem nie bede udawac ze go nie widze tylo tez bede mu sie w oczka patrzeć zeby mnie ZAUWAZYŁ!!!!!! co wy na to?? :roll:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #26 : 2004-10-01, 18:55 »
no wlasnie ;) a jak co to sie usmiechnij ;)) ja odradzam tak wprost mowic "podobasz mi sie" chociaz neikeidy skutkuje..a le jak nie to tylko siary sie mozna najesc.
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #27 : 2004-10-01, 19:06 »
No właśnie. I o tym mówiam (pisałam).
Misiakonisia, zamiast robić takie plany, to zawsze się uśmiechaj, patrz w oczka itd, itp! Takich rzeczy się nie planuje! :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedz #27 : 2004-10-01, 19:06 »

misiakonisia

  • Gość
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #28 : 2004-10-03, 12:58 »
wow... ale to chyb abedzie nieżle trudne tak sie patrzeć w te jesgo kochane oczka!! :roll:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #29 : 2004-10-03, 13:10 »
Ajj trudne ;)) Pierwszy raz najgorzej, potem bedzie cie samo ciaglo zebysie patrzec  :wink:  ;)
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 8   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.146 sekund z 28 zapytaniami.