Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 6 7 [8]   Do dołu

Autor Wątek: Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc  (Przeczytany 15037 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #210 : 2004-12-08, 13:37 »
A mi się tam nikt nie podoba, olewam to sikiem prostym :P I koniec z tym wszystkim :P O, tyle Wam powiem ;) Konfitura nie lata za muchą. Mi się nikt nie podoba i juz :P Ha!
Zapisane

Willie

  • Gość
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #211 : 2004-12-08, 15:57 »
A ja właśnie sama już nie wiem :lol: ...
Ale Gunia... Ty już z tym kończysz :lol: ?? Jeszcze przed nami całe życie  :wink:
Zapisane

aleb

  • Gość
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #212 : 2004-12-08, 22:27 »
Właśnie guniu, jeszcze zmienisz zdanie  :P  :P  :P A tak to ja jestem pacuszko na 4. etapie  :D ale chciałabym dalej, codziennie o nim myślę  :) i miałam wczoraj nawet o nim sen... ale to jeszcze daleka droga  :roll:

Odpowiedzcie mi na jedno, no moze na dwa pytania:
1. Mam koleżankę co szalenie sie zakochała w jednym chłopaku, ale on jest dla niej jak przyjaciel. Chciałaby zrobić dal niego prezent urodzinowy, które ma zaniedługo, ale on w ogóle jej nie zrobił prezentu na urodzinki, bo zapomniał. Jak myślicie czy powinna mu zrobić prezent?  :roll:
2.  I zaś o tej koleżance... bo ona juz myśli o studniówce (choć do tego jeszcze daleko - 3 lata) i jakby ona nie miałaby chłopaka, to mogłaby zaprosić jego-tego przyjaciela jak w/w? Jak on by zaraagował?

Pomóżcie, bo muszę jej odpowiedzieć  ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedz #212 : 2004-12-08, 22:27 »

Nataila

  • Gość
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #213 : 2004-12-08, 22:51 »
1. W sumie, to czemu nie? Jeśli się przyjaźnią, to jakiś mały prezent to chyba nie jest zły pomysł.
2. Wydaje mi się, że by mogła. Ale przez trzy lata może zaczną ze sobą chodzić i to on ją zaprosi ;) ?

Z góry uprzedzam, że ja się ani trochę nie znam na chłopakach, więc moje rady mogą nie być dobre :P . Ale ja bym tak zrobiła.
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #214 : 2004-12-09, 09:26 »
Ja się często zakochuje :? Ale jak ostatnio byłam zakochana to teraz bardzo tego żałuję. Gdybym dla tej mojej głupiej miłości nie straciła głowy to nie straciłabym przyjaciółek(juz Wam pisałam że oby dwie się z nim potajemnie spotykały, najpierw jedna potem druga), nie wylewałabym łez po nocach a z każdego eska od niego nie cieszyłabym się jak dziecko, i co?? i tak wszystko na nic i tak nic z tego nie wyszło (zwykły qmpel)!!  a ja straciłam tak dużo... wiec teraz staram sie oceniać czy mam jakies szanse i jak tak to sie zakochuje, ale czasem to nie łatwe sie nie zauroczyc jak jakis przystojniak przechodzi kolo mnie codziennie na korytarzu szkoły :P  Ale teraz chyba dorosłam do tego żeby patrzeć bardziej na charakter chłopaka, bo często się zdarzalo ze z wygladu luuxx a charakter- no comments  :?
Aleb:
1. Chłopaki często zapominają :P taka ich natura, a dziewczyny przykładają większą wagę do tego typu rzeczy, więc czemu nie?? myśle że może coś zrobić :)
2. Ale ona chce go juz teraz zaprosic??  :shock:  ma jeszcze duzo czasu i wszystko moze sie pozmienia, na dobre (tego życze :) ) i na gorsze(tego nie zycze :( )... wiec niech jeszcze poczeka... Ale ogólnie to jasne że go może zaprosić, myśle że jeo reakcja bedzie spox (ale nie wiem jak zareaguje bo go nie znam :P )
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #215 : 2004-12-09, 13:58 »
Ok, mieliście rację, dzis zmieniłam zdanie :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

aleb

  • Gość
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #216 : 2004-12-09, 15:49 »
Zmieniłaś???  :D Super guniu, ale opowiedz nam  :P  :P  :P

Dzięki, ze mi pomogłyście, ale jeżeliktos chciałby dodac to z przyjemnościa wysłucham kazdej rady dla mojej koleżanki  :)
1. Dobra, powiem jej, ze spokojnie moze robić prezent... czyli nie wygląda to tak głupio, że dziewczyna chłopakowi daje prezent???
2. Jeżeli chodzi o studniówkę. No wiec, ona sobie tylko tak myśli... ale na pewno będą do tego czasu się kolegować  ;) Więc mogłaby go później zaprosić?  :wink:
Zapisane

Amarae

  • Gość
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #217 : 2004-12-09, 16:08 »
Ja mam oko na chłopaka z mojej klasy :P Powolutku, pomalutku, ale może coś z tego wyjdzie  :wink:
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #218 : 2004-12-10, 18:19 »
He, he... Co mam Wam opowiadać? :P Po 1: pewna sytuacja sprawiła, że poczułam się jak jakaś prostytutka czy co... Ale gdy poszłam do budy okazało się, że sprawa nie wygląda tak źle, jak przedstawiała moi ją pewna osoba, powiem jeszcze inaczej: wyglądała nawet dobrze! Po 2: Stwierdzając, że sprawa którą opisałam w "Po 1" nie jest jednak taka straszna, powróciłam do przeszłości. Tak jakby... Po 3: Dowiedziałam się od kogoś kto się dowiedział od takiej jednej osoby, że chyba ta osoba... no wiecie... phehe, no i jestem zadowolona, bo jest to fajna osoba i może coś z tego wyjdzie, zwłaszcza, że jak na razie wszelkie oznaki losu pokazują, że jesteśmy na dobrej drodze. Po 4: Osoba, która jest fajna, a może tylko tak mi się wydaje(wydawało?) może rzeczywiście jest taka fajna (a może nie?), ale na pewno mnie lubi.

Tak więc widzicie, że teraz stąpam po ziemi lekką stopą  no i... Eh, co tu dużo gadać, nie łamię się :P Choć, jak znam życie, za jakiś czas znów złapię klasyczny dołek, zwany też doliną i skończy się na jakiś czas mowie "lekkobycie". Ale wiadomo - kobieta zmienną jest :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedz #218 : 2004-12-10, 18:19 »

Jaśka

  • Gość
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #219 : 2004-12-10, 18:49 »
Cytat: gunia
Dowiedziałam się od kogoś kto się dowiedział od takiej jednej osoby, że chyba ta osoba...

Ale zagmatwałaś  :P  Z tego kawałka to ja nic nie rozumiem  :lol:
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Jak mam zwrócić uwage?-poradnia złamnych serc
« Odpowiedź #220 : 2004-12-11, 13:48 »
Dowiedziałam się od koleżanki, ze ten ktoś coś chyba do mnie ma :P Sorry, ale chciałam napisać to tak, ze gdyby wszedł tu ktoś niepowołany i to przeczytał, by się nie skapnął o co chodzi :P :P :P
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 [8]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 24 zapytaniami.