Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Help me !  (Przeczytany 1741 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kate and Tupcia and Fokus

  • Gość
Help me !
« : 2004-10-26, 17:53 »
Bardzo Was proszę o radę a więc chodze do klasy 6b a on do 6a i on mi się tak podoba że chcialabym go bliżej poznać ! Proszę pomóżcie jak mam zwrócić jego uwagę ?!
Zapisane

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
Help me !
« Odpowiedź #1 : 2004-10-26, 18:25 »
Podejść, powiedzieć cześć i zaprosić na lody  :)
A tak poważnie to on jeszcze o dziewczynach poważnie nie myśli, więc zostań jego kumpelom.
Wybadaj co on lubi robić i pogadaj z nim włąśnie na ten temat.
Kibicuj jak gra w piłke  ;)
Zapisane

Kate and Tupcia and Fokus

  • Gość
Help me !
« Odpowiedź #2 : 2004-10-26, 18:50 »
Ale ja się wstydzę
Zapisane

Forum Zwierzaki

Help me !
« Odpowiedz #2 : 2004-10-26, 18:50 »

oolciaa

  • Gość
Help me !
« Odpowiedź #3 : 2004-10-26, 20:15 »
no to przemoc ten wstyd:) nam z kolezankami podoba sie chlopak z 6 klasy:P a jestemy w 3 gim:P ale jest ladny mily i wogle i wyglada na starszego czamimy sie na neoigo jarzymy sie ..mowimy jego koloeogm ze maja go pozdrowic i wogle..ty tez sie poczaj na niego..dowiedz sie czy ma jakies zajecia pozalkekcyjne wypytaj sie o  niego i wogle..:)
Zapisane

Kate and Tupcia and Fokus

  • Gość
Help me !
« Odpowiedź #4 : 2004-10-27, 12:08 »
Muszę Wam coś powiedzieć ! On chodzi ze mną na kółko matematyczne ( i oczywiście inni uczniowie też chodzą  :? )  i czasem patrzy się na mnie wydaje mi się że on chce mnie poznać ! Ale ja nie przełamię wstydu bo boję się odrzucenia  i nawet nie znam jego imienia !  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane

Essey

  • Gość
Help me !
« Odpowiedź #5 : 2004-10-27, 16:27 »
We się pozbieraj i normalnie z nim pogadaj :) Po prostu
Cześć. jak masz na imię?
Lubisz matematykę? Ja też.
Fajne to kółko, no nie?
A ta pani jak fajnie tłumaczy...
Wiesz...może pomożesz mi wybrać prezent dla brata, ma jutro urodziny, w końcu chłopak lepiej wie co kupić chłopakowi. pogadamy jeszcze o tej matematyce :lol:  :lol:

Zagadaj tak zwyczajnie jak koleżanka do kolegi ;) a później może cioś więcej 8)...
Zapisane

Agatra

  • Gość
Help me !
« Odpowiedź #6 : 2004-10-27, 16:53 »
Kobitko nie pękaj...wiesz...najgorzej jest słuchac podpowiedzi innych...nikt tutaj ciebie nie zna dobrze ani nikt nie zna tego chłopaka...rób co ci mówi serce...tylko ty najlepiej znasz zaistniała sytuacje i tylko ty sama mozesz sobie pomóc...
Zapisane

oolciaa

  • Gość
Help me !
« Odpowiedź #7 : 2004-10-27, 17:24 »
no wszystko brzmi jak poradnik Bravo:P
Zapisane

Kate and Tupcia and Fokus

  • Gość
Help me !
« Odpowiedź #8 : 2004-10-27, 18:36 »
Dzięki ! A może on pewnego dnia podejdzie i zapyta mnie np. czy wiem ktora godzina !?
Dziękuje wszystkim którzy dali mi poradę i kończe ten temat choć możecie mi na prv pisać jeszcze dalsze porady  :(  :)  :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Help me !
« Odpowiedz #8 : 2004-10-27, 18:36 »

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Help me !
« Odpowiedź #9 : 2004-10-27, 19:13 »
jak będziesz tak caly czas i czekac az on podejdzie siei spyta to prędzej umrzesz :P
a ty nie mozesz podejsc i sie spytac??
po za tym juz jako tako sie znacie z widzenia bo chodzicie na jedno kolko i on na pewno cie juz jakos kojarzy ;)
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
Help me !
« Odpowiedź #10 : 2004-10-27, 20:45 »
własnie nie musi on sie zapytac która godzina tylko ty sie go zapytaj to najlepszy sposób, zeby zagadać. Kiedyś sie zapytałam takiego kolesia która godzina, nawet nie zwróciłam uwagi na jego wygląd (przystojniak  ;) ) a on myslał, ze go podrywam i zaczął ze mną gadać   :lol:  ale sie śpieszyłam i czasu nie miałam, a zapomniałam numeru wziąść do niego, a pozatym nie miałąm gdzie zapisać  :P   no więć nie stój bezczynnie i nie czekaj na niewiadomo co tylko ty sie zapytaj ;)

aha mam jeszcze pytanko dlaczego jak masz jedenaście lat to chodzisz do 6 klasy? nie zawcześnie ?  :?:  sorki, ze sie pytam ale powstrzymać sie nie mogłam  :P
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

Arwen

  • Gość
Help me !
« Odpowiedź #11 : 2004-10-27, 21:55 »
Znajdź pretekst, żeby z nim pogadać...
Nie czekaj...Ja czekałam i nie skończyło to się najlepiej...
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Help me !
« Odpowiedź #12 : 2004-10-27, 22:04 »
Cytuj

aha mam jeszcze pytanko dlaczego jak masz jedenaście lat to chodzisz do 6 klasy? nie zawcześnie ?  sorki, ze sie pytam ale powstrzymać sie nie mogłam

tez mnie to zastanawia :P ale nie chcialam sie pytac po za tym mam kolezanke rok mlodszą ode mnie a jest ze mną w klasie (tez jestem w 6)
Zapisane

misiakonisia

  • Gość
Help me !
« Odpowiedź #13 : 2004-10-28, 15:35 »
yyyyyyyy proponuje nie zakładac osobnych tematów tylko dołanczac sie do topicku ++jak mam zwrócić uwagę- czyli poradnia miłosna!!== tam napewno dostaniesz mnustwo dobrych rad i moze pomozesz innym złamanym sercom!! zapraszam!! :wink:
Zapisane

Kate and Tupcia and Fokus

  • Gość
Help me !
« Odpowiedź #14 : 2004-10-28, 16:12 »
Chodzę do 6 bo poszłam rok wcześniej do szkoły bo jakoś wyszło tak ! :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Help me !
« Odpowiedz #14 : 2004-10-28, 16:12 »

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
Help me !
« Odpowiedź #15 : 2004-10-28, 16:23 »
aha juz rozumiem i co podeszłas do niego?  ;)
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

oolciaa

  • Gość
Help me !
« Odpowiedź #16 : 2004-10-28, 18:27 »
masz od neigo podejsc ....bo faceci sa malo kumaci!i o ni nie iwdza ze ty na niego sie patrzysz!!podejdzi  spytaj no o ta godzine np!!:P:
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Help me !
« Odpowiedź #17 : 2004-10-30, 16:26 »
Tylko nie zrób gafy. Nie zapytaj o godzinę stojąc pod zegarem szkolnym albo mając w ręku komórkę czy na ręku zegarek :lol:
Zapisane

Amarae

  • Gość
Help me !
« Odpowiedź #18 : 2004-10-30, 18:19 »
a znasz go w ogole? charakter? :P Czy jest tylko przystojny? :P Dowiedz sie, czym sie interesuje, mozecie chodzic na te same kolka, a potem pozniej razem cos robic.. :)
Zapisane

Scotia

  • Gość
Help me !
« Odpowiedź #19 : 2004-10-30, 19:45 »
Cytuj

Tylko nie zrób gafy. Nie zapytaj o godzinę stojąc pod zegarem szkolnym albo mając w ręku komórkę czy na ręku zegarek

moja kolezanka tak zrobiła, on popukałsie w czoło i pokazał zegar na scianie i poszedł dalej z kolegami a ona stała i gapila sie na jego odchodzace plecy :P
Zapisane

Kate and Tupcia and Fokus

  • Gość
Help me !
« Odpowiedź #20 : 2004-10-30, 19:59 »
Nie znam go ani trochę on jest po prostu przystoiny !!!
A i gdy ja i moja koleżanka czekałyśmy na panią od W-F bo mialyśmy pierwszy to on z kolegą poszli obok nas ale kilka metrów przynajmniej i ten co mi się podoba mówił o swojej komórce dosyć głośno i czasem patrzył się na mnie ! Tego nigdy nie zapomnę !  
Choć ma też 3 przystoinych kolegów więc mam wybór !  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Help me !
« Odpowiedz #20 : 2004-10-30, 19:59 »

Scotia

  • Gość
Help me !
« Odpowiedź #21 : 2004-10-30, 21:33 »
to się lepiej zastanów któremu dać walentynkę SZYBCIEJ :wink:
Zapisane

Amarae

  • Gość
Help me !
« Odpowiedź #22 : 2004-10-30, 22:58 »
Cytat: Kate and Tupcia and Fokus
Nie znam go ani trochę on jest po prostu przystoiny !!!
A i gdy ja i moja koleżanka czekałyśmy na panią od W-F bo mialyśmy pierwszy to on z kolegą poszli obok nas ale kilka metrów przynajmniej i ten co mi się podoba mówił o swojej komórce dosyć głośno i czasem patrzył się na mnie ! Tego nigdy nie zapomnę !  
Choć ma też 3 przystoinych kolegów więc mam wybór !  :lol:


to wiesz, jest przystojny, ale co z tego? :P Może mieć niezły charakter ;) Znasz chociaż jego imię ? :lol:
Zapisane

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
Help me !
« Odpowiedź #23 : 2004-10-31, 00:24 »
a co jak on też jest nieśmaiły  :lol:
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Help me !
« Odpowiedź #24 : 2004-10-31, 09:26 »
wiesz co podobno chłopacy słabo widzą z daleka, więc, Kate, kup sobie takie różki diablęce na baterie, nałóż na głowę, i niech się świeci, wtedy napewno Cię zauważy !!!

peace and love  8)
Zapisane

Kate and Tupcia and Fokus

  • Gość
Help me !
« Odpowiedź #25 : 2004-10-31, 13:00 »
8)  To było śmieszne z tymi rużkami a i jeszcze jedno chyba podobam się jednemu z jego kolegów !!! Czasem uśmiecha się do mnie !!!  :lol:  A i nie wiem jak on ma na imię !!
Zapisane

Amarae

  • Gość
Help me !
« Odpowiedź #26 : 2004-10-31, 15:58 »
Szybko przełam tą swoją nieśmiałośc, bo skoro to 6 klasa...  :wink: Chociaż może pójdziecie do tego samego gim. :P
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 30 zapytaniami.