Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: randki...  (Przeczytany 3461 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Emilka

  • Gość
randki...
« : 2004-12-18, 22:28 »
oh jak ja lubie to slowo  :lol: dla mnie smiesznie to brzmi, wole uzywac slowa "spotkanie" ale napisalam randki zeby kazdy zrozumial o co chodzi :P


No wiec jak jest u was? Czy randkujecie? Czy zdazylo Wam sie umowic z osoba ,ktora bardzo slabo znacie?
Ja mam teraz mozliwosc umowic sie z kims z kim gadalam jedynie przez siec, boje sie ze okaze sie jakims palantem. Bo takie milostki netowe nigdy dla mnie zbyt powazne nie byly.

Ogolnie chlopak wydaje sie spoko, blisko mieszka wiec fajnie jest poznac kogos nowego, ale boje sie no...

Jak sie do takiego spotkania przygotowac, to zupelnie cos innego niz randka z chlopakiem,ktory Ci sie podoba i go znasz  :roll:

Moze macie jakies doswiadczenia w tej dziedzinie? chce wiedziec cokolwiek ;)
Zapisane

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
randki...
« Odpowiedź #1 : 2004-12-18, 22:42 »
Ja tez wole używać słowo "spotkanie" jednak jak mnie mama wkurza to mowie że ide na randke i zamykam drzwi :P. Spotkałam się nie raz z jakimś chłopakiem z sieci, ale jak byłam młodsza, teraz mnie to jakoś nie kręci ;) ale pamietaj spotykaj się w jak najbardziej zaludnionych miejscach, lepiej dmuchac na zimne! ;)

Ja dwa razy spotkałam swojego chłopaka przez sieć i szczerze nie żałuje, jednego poprzez spacery z psami (mieszkamy na jednym osiedlu) a z drugim gadałam na czasie :/ i okazało się, ze chodzimy do jednej szkoły i jakoś tak się zaczeło.

Obecnie zmieniłam szkołe i poznałam mnustwo nowych ludzi i teraz robie na odwrót.. widze jak ktoś wygląda, jak sie zachowuje i wtedy biore nr GG ;) i jakoś sie życie toczy :P i tak sie zaczeło i tym razem toczyć ;)
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

Tiggy

  • Gość
randki...
« Odpowiedź #2 : 2004-12-18, 22:44 »
Ja spotkalam sie z chlopakiem z neta... z GG ;)
efekt...? ===> ponad rok razem :)
I codziennie "chodze na randki"  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

randki...
« Odpowiedz #2 : 2004-12-18, 22:44 »

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
randki...
« Odpowiedź #3 : 2004-12-18, 22:44 »
Ja mam spore ;). Dwoch chlopakow poznalam przez neta, ale mieszkali w mojej dzielnicy po prostu przez przypadek ich spotkalam. Bardzo fajni :)

Ale to bylo dawno, teraz z jendym chodze do kalsy a drogi chodzil potem ze mna do skzoly. Teraz poznalam innego ;). Mieszka bardziej w centrum. Na poczatku podchodzilam z dystansem, nie chcialam sie spotykac od razu, on nie proponowal. Fajnie sie pisalo :)

W koncu sie omowilismy. Ja z Paliną a on z Madraxem. Straszanie sie balam. Bylo nawet fajnie, chociaz czasami nie bylo o czym rozmawiac. Ale pogadalismy przez gg wieczorkiem i po jakims czasie zplanowalismy nastepne spotkanie, ale sami. Od tego czasu spotkalismy sie dwa razy, w czwartek bedzie trzeci i raczej na tym sie nie skonczy :):) . Szkoda tyko ze Palinka troche inaczej to odbiera, ale na prawde jest dla mnie tez wazna :):)

A propos tej 'randki' zawsze warto sprobowac, najwyzej nie wyjdzie. Trudno. Fajnych chlopakow w necie to ze swieca trza szukac ;)
Zapisane

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
randki...
« Odpowiedź #4 : 2004-12-18, 22:56 »
Magdaland ja sie kiedyś umówiłam z takim chłopakiem poszłam z przyjaciółką a ona z kumplem i co sie okazało po 2 latach chodze z tym jego kumplem do klasy i wiesz co.. nie widziałam głupszego człowieka  :lol: tzn. nie chodzi o jego stosunek do mnie bo to jest okej, ale on jest taki.. hm.. dziwny  :lol:  :lol: normalnie miałam ubaw po pachy jak zobaczyłam go w klasie ;)
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
randki...
« Odpowiedź #5 : 2004-12-18, 22:58 »
:lol:  :lol:  ten internet to jednak niezla rzecz jest ;) Jak narazie Szymon jest bardzo ok :):) po raz pierwszy w zyciu znalazlam sama kogos normalnego :D i takiego chudego jak ja :D:D
Zapisane

golden

  • Gość
randki...
« Odpowiedź #6 : 2004-12-18, 23:12 »
jeśli licząc wszystkie pojedyncze zromantyzowane wypady i spotkania z meine liebe to... nie da się tego wszystkiego policzyć :lol:

osoby z neta? niet :P osoby mało znane? niet :P
Zapisane

Emilka

  • Gość
randki...
« Odpowiedź #7 : 2004-12-18, 23:17 »
nie chodzi mi o spotkania ze swoim partnerem z ktorym jestescie w stalym zwiazku tylko o poznawanie sie ludzi poprzez spotkania-przynajmniej takie jest moje pojecie randki  :wink:

Wlasnie, spotkania poprzez internet sa wedlug mnie troche dziecinne,malo powazne.
Ale w sumie to zwykly czlowiek, taki jak ja,wy....  bo co to za roznica poznac kolesia poprzez siec czy na jakiejs imprezie. Sama nie wiem..... chlopak zaproponowal mi spotkanie ja powiedzialam ze chetnie. Ale mam coraz wiecje obaw co do tego spotkania.....
Zapisane

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
randki...
« Odpowiedź #8 : 2004-12-18, 23:32 »
Nie masz się czego obawiać, umów sie z nim gdzies w centrum w południe i bedzie okej ;) jak Ci sie nie spodoba to go olej co sie przejmujesz? :)
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

Forum Zwierzaki

randki...
« Odpowiedz #8 : 2004-12-18, 23:32 »

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
randki...
« Odpowiedź #9 : 2004-12-18, 23:44 »
Emilko, czsami lepiej zobaczyc kogos na wlasne oczy zeby potem nie zyc z niepewnoscia czy onana serio jest fajny i t d. Ja przedk kazdym spotkaniem strrrasznie nie mam ochoty. Chce z nim pogadac, ale tak jakos.. ehhh... wszytskiego mi sie odechciewa i wydaje mi sie ze wolalabym siedziec w domu. Potem jak juz jestem z nim zapominam o tym co wczesniej myslalam jest spoko, a jak trzeba sie pozeganc to normalnie sie tak smutno robi. Tak juz chybabedzie zawsze ;)
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
randki...
« Odpowiedź #10 : 2004-12-19, 14:42 »
Ja poznałam mojego byłego przez neta :P Phehe :P Ale mam radę dla wszystkich poznających się w ten sposób: proszę Was, nie spotykajcie się w domu, wieczorem, gdzieś w skwerkach... Niech to będzie np. supermarket, rynek, jakieś "ruchliwe" miejsce. ;-) :)
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
randki...
« Odpowiedź #11 : 2004-12-19, 17:39 »
Ja się nigdy nie umówiłam na randke z nikim z neta. Kilku chłopaków zaproponowało mi spotkanie, ale ja się nie zgodziłam.  :P  Teraz spotykam się z chłopakiem poznanym w pracy. Nie jest jakims moim ideałem mążczyzny, ale jest sympatyczny i fajnie mi się z nim gada. Jednak cały czas marzę o randkach z kims innym.  :lol:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Wiedźma

  • Gość
randki...
« Odpowiedź #12 : 2004-12-19, 18:08 »
Niewiele sie narandkowalam, bo jestem stala w uczuciach i jak juz kogos znajde, to na dlugo (no wiec nie chodze wtedy na randki ;) ). A ze nigdy nie bawilo mnie umawianie sie tylko po to, by sie z kims umowic ani szukanie chlopaka na sile (w ogole nie zamierzalam nikogo szukac), wiec tych randek bylo malusko.
A z nikim poznanym przez siec sie nie umawialam (chocby dlatego, ze odkad mam do czynienia z internetem nigdy nie bylam samotna ;) ).
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
randki...
« Odpowiedź #13 : 2004-12-19, 18:53 »
Ja tam tez na sile nie szukalam. Po prostu sie nudzilam i to tak strasznie.. szukalam obojetnie kogo byleby z Zabrza, ot tak. Niekoniecznie zeby sie spotkac. Wiekszosc z tych wyszukanych uz peirwsza rozmowa chciala sie spotykac.  :roll: Nie,dziekuje za takie cos... az w koncu znalazl sie taki fajny chudzielec :D:D
Zapisane

Jaśka

  • Gość
randki...
« Odpowiedź #14 : 2004-12-19, 20:58 »
Ja sie wczoraj spotkalam z chlopakiem poznanym w necie  :?  
Z wyglądu to się lekko zawiodłam bo na fotce wyglądał hmm.. ładniej!! No ale pomyślałam że w końcu nie wygląd się liczy. Ale tematów do rozmów też nie było dużo (chociaż ze przez net non stop gadalismy i byly tematy, a przez net go bardzo bardzo polubilam). No ale trudno... A dzisiaj widziałam go z inna dziewczyna (tez poznana przez net)  :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

randki...
« Odpowiedz #14 : 2004-12-19, 20:58 »

pacuszka7

  • Gość
randki...
« Odpowiedź #15 : 2004-12-19, 21:04 »
a ja dziś miałam "spotkanie" z chłopakiem, fajnie było nawet..hihi
Zapisane

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
randki...
« Odpowiedź #16 : 2004-12-19, 21:18 »
Hehehe [; ja mam b.duzo osobek na gg..
Jeden chlopak mieszka 225km ode mnie =( a jest superowski doslownie.. i z wygladu i z charakteru...
Nie wiem czy kiedykolwiek sie spotkamy.. mowi sie trudno.. :/
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

k_lap

  • Gość
randki...
« Odpowiedź #17 : 2004-12-20, 08:55 »
Jesli chodzi o mnie, to tak jak juz wiele razy pisalam na tym Forum... ja swojego Adasia poznalam przez internet  :P . Dlugi czas utrzymywalismy tylko znajomosc na gg, przez telefony i sms-y, nie sadzilismy ze z tego cos bedzie, ale sie spotkalismy... i juz tak zostalo  ;)  I zostanie na zawsze  :kocham:.
Dlatego nie jestem przeciwna znajomosciom internetowym, ale trzeba byc ostroznym... wielu jest zboczencow internetowych i innych dziwakow. Tak jak juz ktos wyzej napisal: spotkanie w miejscu publicznym, gdzie jest duzo ludzi i najlepiej w dzien, kiedy jest jeszcze jasno.  :)
Zapisane

ina

  • Gość
randki...
« Odpowiedź #18 : 2004-12-20, 12:14 »
ja tam sie never z nikim nie spotkałam :P po prostu nikt w sumie mi tego nie zaproponowal, a znajomości z neta.. hm... fajne są... tylko chyba nie miałabym odwagi sie spotkać... zreszta ja nieśmiałą jestem i ze mna na początku nie ma o czym gadać.. chociaż czasami moge zaskoczyć :P
a tak w ogóle, to wiecie.. ja nawet tak normalnie zosobami, ktore znam nie spotykałam sie :P poczekam.. mi sie nie spieszy
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
randki...
« Odpowiedź #19 : 2004-12-21, 10:51 »
Ina, u mnie jest (było) tak samo. Też mi się nie spieszy. Jestem nieśmiała i muszę kogoś dobrze poznać, żeby się dobrze z kims czuć. Jak ktoś się chce ze mną spotkać to czemu nie, ale nie od razu się umawiam.  :P
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Tiggy

  • Gość
randki...
« Odpowiedź #20 : 2004-12-21, 15:18 »
Ja na pierwszym spotkaniu (znajomosc netowa ;) ) ze zwoim obecnym chlopakiem (Mezem :) ) cala sie trzeslam ze strachu az, spieta bylam i w ogole...;) :lol: Ale pozniej bylo tylko jepiej. Sadze, ze jak ludzie do siebie pasuja to znajduje sie wspolny jezyk i tematy :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

randki...
« Odpowiedz #20 : 2004-12-21, 15:18 »

Kate and Tupcia and Fokus

  • Gość
randki...
« Odpowiedź #21 : 2004-12-22, 13:53 »
Ja poznałam bardzo fajnego chłopaka na czacie i nadal go znam i chciałbym się kiedyś z nim umówić na randkę choć mieszka daleko . Napewno kiedys sie spotkamy !  :)
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
randki...
« Odpowiedź #22 : 2004-12-22, 17:09 »
Cytuj

ja tam sie never z nikim nie spotkałam  po prostu nikt w sumie mi tego nie zaproponowal



ze mna dokladnie to samo :P
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
randki...
« Odpowiedź #23 : 2005-01-03, 14:03 »
Cytuj

ja tam sie never z nikim nie spotkałam po prostu nikt w sumie mi tego nie zaproponowal




ze mna dokladnie to samo

Dokładnie :hehe:
Zapisane

KikerS

  • Gość
randki...
« Odpowiedź #24 : 2005-01-16, 12:19 »
a ja sie nawet spotkałam.. ale byl niewypal i lipaa... ojsz tam.. to nie jest w życiu najważniejsze :P
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
randki...
« Odpowiedź #25 : 2005-01-16, 12:24 »
KikerS, randki czy miłość, ogólnie? :chytry:
Zapisane

KikerS

  • Gość
randki...
« Odpowiedź #26 : 2005-01-16, 12:35 »
Miłość jest ważna.. ale taka rodzinna..  od miłości typu damsko-meska ważniejsza jest szczera przyjaźń.. jeśli o mnie chodzi...  :P
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
randki...
« Odpowiedź #27 : 2005-01-16, 22:10 »
ja z moim mężem zaczęliśmy na randki chodzić gdy nasza córka skończyła 2 lata :lol:  :lol:  :lol:  
moze to dziwnie brzmi, ale ilość zajęć uniemożliwiała nam spotkania, więc widywaliśmy sie wieczorem w domu a czasem tylko w przelocie. gdy gabi była mała to nie było jak więc dopiero od roku nadrabiamy zaległości.
Wiedźmo, w stałm związku też można randkować :wink:  a mój Bartuś potrafi mnie czasem zaskoczyć :D
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

randki...
« Odpowiedz #27 : 2005-01-16, 22:10 »

KaLa

  • Gość
randki...
« Odpowiedź #28 : 2005-01-16, 22:25 »
A ile Twoja córka ma teraz lat ??
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
randki...
« Odpowiedź #29 : 2005-01-16, 22:36 »
w tym miesiacu kończy trzy :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.123 sekund z 27 zapytaniami.