Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: PePowe refleksje na temt dystansu do świata  (Przeczytany 3777 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
PePowe refleksje na temt dystansu do świata
« Odpowiedź #30 : 2005-01-03, 19:05 »
Aujeszko to tylko od Ciebie zależy. według mnie miłość polega na akceptacji i tak jak łatwo nam zaakceptować to co miłe tak samo zaakceptujmy to co smutne czy nieprzyjemne. czasem złoszczę się na pewne sytuacje ale jestem przekonana, że mają jakiś głębszy sens i wcale nie jest konieczne mi go znać. wszystko co mnie spotyka procentuje a tak długo jak wyciągam wnioski to uważam, że było warto. niczego w życiu nie żałuje ale też do niczego nie chcę wracać. najpiękniejsze jest TERAZ bo teraz jest życie. moje życie :D
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
PePowe refleksje na temt dystansu do świata
« Odpowiedź #31 : 2005-01-04, 10:39 »
Cytuj

Cytat:

Nie ma życia po życiu


A ja własnie wierze że jest życie po zyciu. Moze własnie po to jest co całe" bagno" na ziemi żebyśmy zasłuzyli na inne życie ..bez zła, gdzie wszyscy są szcześliwi.  


"A nawet gdyby było to miałabym je takie samo powtarzać? To stałoby się nudne.. "

Ja nudy nie trawię ;)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
PePowe refleksje na temt dystansu do świata
« Odpowiedź #32 : 2005-01-04, 10:50 »
golden(ko) to też od Ciebie zależy  ;)  ja również nie uznaję nudy i monotonii i w życiu jej nie spotykam. czy życie jest nudne zależy również od nas :angelus: . moje jes fescynujace. :D
przeczytałam kiedyś, że każdy nasz czyn zmienia naszą postać. czyn dobry przybliża nas do aniołów a zły czyni z nas postać piekielną. ja tam zawsze miałam nietoperze skrzydła i małe różki ale nie przeszkadza to w byciu istota świetlista i dążeniu do prawdy i dobra :uklon:
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

PePowe refleksje na temt dystansu do świata
« Odpowiedz #32 : 2005-01-04, 10:50 »

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
PePowe refleksje na temt dystansu do świata
« Odpowiedź #33 : 2005-01-04, 11:06 »
Cytuj

ja tam zawsze miałam nietoperze skrzydła i małe różki ale nie przeszkadza to w byciu istota świetlista i dążeniu do prawdy i dobra

No bo co to za życiepełne nudy? Nie lubię gdy mnie otaczają ludzie tzw. "sztywni" czy "wapniacy" no bo co z nimi można robić? Nie można się powygłupiać tylko gadac akurat o chopinie...  :? Lepiej iść z ekipką znajomych gdzies na spacerek powygłupiac się i od tego jest życie. Ludzie mówia że harują jak woły... a to ich wina bo nie zapewnili sobie przysżłości. Ja teraz będę szła na kierunek bio chemiczny i marze o pracy jako wet. Jeśli się nie uda mam jeszcze wiele możliwości np. szkolenie psów, handling, hodowla jest tyle marzeń a jedno zycie...
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
PePowe refleksje na temt dystansu do świata
« Odpowiedź #34 : 2005-01-04, 11:11 »
czyli bierzesz swoje życie w swoje ręce. brawo :brawo:  pamietaj też o odpowiedzialności. a co do wapniaków to ich życie. nie musisz z nimi przebywać. ja mam 25 lat, wygladam na 15 i kiedy mam poważne spotkania (często z "wapniakami") nie mogą oni uwierzyć, że można być szczęśliwym, mieć satysfakcję z pracy, realizować się jako mama i mieć czas na przyjemności i do tego być autorytetem w dziedzinie zdrowia i wyglądać jak małolata. życie jest piękne i myslę, że jesteś na właściwej drodze by to odczuć
a wapniakom możemy jedynie życzyć by też to odkryli. prawda jest tak prosta :uklon:
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
PePowe refleksje na temt dystansu do świata
« Odpowiedź #35 : 2005-01-04, 11:19 »
Cytuj

czyli bierzesz swoje życie w swoje ręce. brawo  pamietaj też o odpowiedzialności. a co do wapniaków to ich życie. nie musisz z nimi przebywać. ja mam 25 lat, wygladam na 15 i kiedy mam poważne spotkania (często z "wapniakami") nie mogą oni uwierzyć, że można być szczęśliwym, mieć satysfakcję z pracy, realizować się jako mama i mieć czas na przyjemności i do tego być autorytetem w dziedzinie zdrowia i wyglądać jak małolata. życie jest piękne i myslę, że jesteś na właściwej drodze by to odczuć
a wapniakom możemy jedynie życzyć by też to odkryli. prawda jest tak prosta

Pao masz rację ;) Jak tak z Tobą pisze to widzę że byśmy się świetnie dogadały choć jest międyz nami duża różnica wiekowa ;) Heh ale jak Ty masz wnętrze 15-latki to jesteśmy duchowo równe  :wink: Dla mnie sprawa zycia jest prosta: trzeba korzystać z każdej chwili, nie przejmować się konsekwencjami jakie ponosimy ale też nie żyć z głową w chmurach ;) Ja mam chyba mniejszy dystans do życia ale zawsze mam niż strach przed nim. Teraz jak widzę przechodząc przez miasto tą młodziez wmoim wieku... albo zadumanie wieczne, albo zbuntowanie, smutek wieczny... ja tak żyć bym nie mogła. Zero życia w nich. I myslę że ja tak nie skończe  :P
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
PePowe refleksje na temt dystansu do świata
« Odpowiedź #36 : 2005-01-04, 11:36 »
życzę Ci tego :D
co do wieku to moja koleżanka (73lata ma) powiedziała mi kiedyś "wyglądasz jak szczul dopóki ust nie otworzysz". nie wiem jakwyglądasz ale widzę, że duszę masz starszą niż metrykę. :uklon:
siej tę energie pośród ludzi, dobrze to zrobi światu
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
PePowe refleksje na temt dystansu do świata
« Odpowiedź #37 : 2005-01-05, 13:13 »
Hah to ta energia zniszczy psychike wielu ludzią  :lol: Bo wiekszość ludzi żyje w ciągłym napięciu i nie wiedzą co to luz.
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
PePowe refleksje na temt dystansu do świata
« Odpowiedź #38 : 2005-01-05, 15:41 »
ale tu nie chodzi tylko o luz. za tym jest właśnie zdrowy dystans. bądźmy odpowiedzialni za swoje czyny i słowa, szanujmy każde stworzenie i miejmy pokorę dla wszystkich istot. Ale pamietajmy, że "każdy" i "wszystkich" dotyczy również nas, wiec realizujmy siebie i idźmy drogą samorozwoju. jeżeli tylko pracujemy to żyjemy jak mrówki, ale jeżeli tylko się bawimy to żyjemy jak motyle. ja chcę żyć jak człowiek. moje życie jest piękne i mam czas zarówno na zabawę jak i na poważne sprawy. harmonia pozwalnam na prawdziwe życie.
a co do psychiki innych ludzi... pokazanie prawdy bywa bolesne. przynajmniej początkowo, ale warto... oni tego nie wiedzą ale wiem ja i pokazuje im to. jedni uciekają inni myślą że zwariowałam inni słuchają i zmieniają swe życie. ostatnio do tych słuchajacych dołączyła moja mama, co bardzo mnie cieszy :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

PePowe refleksje na temt dystansu do świata
« Odpowiedz #38 : 2005-01-05, 15:41 »

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
PePowe refleksje na temt dystansu do świata
« Odpowiedź #39 : 2005-01-05, 17:25 »
No to powodzenia pao  :wink:
Zapisane

monikaa

  • Gość
PePowe refleksje na temt dystansu do świata
« Odpowiedź #40 : 2005-01-05, 18:35 »
Pao, powiedz mi jak Ty to robisz czy to co piszesz to naprawde sa Twoje mysli czy piszesz tak jakbys chciała mysleć?
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
PePowe refleksje na temt dystansu do świata
« Odpowiedź #41 : 2005-01-05, 18:40 »
Monika pao ma bogate wnetrze i widać jak pisze ;) Pisze to co myśli i wie co pisze. No i w końcu pisze prawdę ;)

PS. Bardzo mi się podobają wypowiedzi pao  :wink:
Zapisane

monikaa

  • Gość
PePowe refleksje na temt dystansu do świata
« Odpowiedź #42 : 2005-01-05, 18:45 »
ale ja absolutnie nie podważam tego że to prawda ;)  tylko bardzo mi sie to podoba jest to podejscie jakiego nigdy nie znałam a mnie zawsze ciekawią ludzie wyrózniający sie dlatego pytam :P
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
PePowe refleksje na temt dystansu do świata
« Odpowiedź #43 : 2005-01-05, 18:53 »
A ja Ciebie nie osądzam o podważanie ;) Tylko pisze co widzę jak pao zaczyna zabirać głos ;)
Zapisane

monikaa

  • Gość
PePowe refleksje na temt dystansu do świata
« Odpowiedź #44 : 2005-01-05, 18:56 »
spoko -nie zrozumiałam widocznie ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

PePowe refleksje na temt dystansu do świata
« Odpowiedz #44 : 2005-01-05, 18:56 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
PePowe refleksje na temt dystansu do świata
« Odpowiedź #45 : 2005-01-05, 21:27 »
po takich wypowiedziach moge jedynie podziekować i pokłonić się Wam. :prosze:
co do pytania to nie tylko tak myślę ale też mówię i działam. biorę odpowiedzialność za moje słowa a ponieważ wielu ludziom pomagam nie moge pozwolić sobie na hipokryzję. nie moge i nie chcę.
cenie sobie prawdę ale mam świadomość, że niektórzy nie mogą jej zobaczyć od razu. szacunek wymaga uszanowania każdej postawy, nawet tej, która może wydawać się błędna. nie mogę oceniać , gdyż każdy z nas ma inną drogę i inne doświadczenia spotka i często to co teraz uznajemy za głupotę było bardzo potrzebne w naszym rozwoju. dlatego też nie żałuję niczego (a trochę narozrabiałam ;) )
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
PePowe refleksje na temt dystansu do świata
« Odpowiedź #46 : 2005-01-05, 21:30 »
Cytuj

po takich wypowiedziach moge jedynie podziekować i pokłonić się Wam.  

pao nie ma tutaj co dziękowac bo my tylko podkreślamy fakty ;)
Naprawdę pao podziwiam Cię bo po prostu..eh no to co miałam napisać to napisałam ;) Myślę że jak dorosnę nie zmienie się i będe mysleć tak jak Ty. Bo Twoje myślenie jest po prostu wspaniałe  :wink:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
PePowe refleksje na temt dystansu do świata
« Odpowiedź #47 : 2005-01-05, 21:38 »
a ja Ci życzę byś cały czas się zmieniała. świat się zmienia a to właśnie wapniacy usiłują być bez zmian. zmiana jest piękna i rozwijajaca ale to od nas zależy czy będzie progresywna :uklon:
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
PePowe refleksje na temt dystansu do świata
« Odpowiedź #48 : 2005-01-06, 15:25 »
Myślę że na osobę poważną się nie zmienię  :P
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
PePowe refleksje na temt dystansu do świata
« Odpowiedź #49 : 2005-01-12, 23:11 »
qrcze...podziwiam optymizm! Mam nadzieje ze jest zaraźliwy  ;)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
PePowe refleksje na temt dystansu do świata
« Odpowiedź #50 : 2005-01-13, 00:08 »
to podstawowa zasada wszechświata. energie oddziałuja na siebie co zawarte jest w przysłowiu "kto z kim przystaje takim sie staje"
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

PePowe refleksje na temt dystansu do świata
« Odpowiedz #50 : 2005-01-13, 00:08 »

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
PePowe refleksje na temt dystansu do świata
« Odpowiedź #51 : 2005-01-14, 16:23 »
Aujeszka to zapraszamy do siebie  :lol:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
PePowe refleksje na temt dystansu do świata
« Odpowiedź #52 : 2005-01-14, 16:30 »
a Ty co Golden(ko), też ze szczecina ;) ???
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.092 sekund z 27 zapytaniami.