Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Chłopcy są niedojrzali więc potrzebują młodszych dziewczyn  (Przeczytany 5159 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fugazz

  • Gość
Tak dziewczyny - jestem chłopakiem a tak myślę :)Teraz mam 21 lat i jeszce nie czuje się w pełni psychcznie dojrzały.Chłopcy są dziecinni?To prawda!Do 18 czy 20 to na prawdę pstro nam w głowie.Co innego dziewczyny - wy rozwijacie się szybciej psychicznie i fizyczne!Do związku poważnego, polegjącego na partnerstwie i zaufaniu jesteście gotowe w wieku lat nastu - my nie do końca.Ale to wynika z różnic w rozwoju psychicznym i fizycznym.Wiek dojrzewania na się spóźnia! :)Ja zaczłem dojrzewać dopiero w okolicy szesnastki - zmiana w ciele,mutacja, pierwsze owłosienie łonowe.Mężniejemy dośc długo - nie da się ukryć.W związku z tym dobierałem sobie zawsze partnerki młodsze.Jak miałem 16 czy nawet 18 lat chodziłem zdwoma jedenstolatkami i dwunastlatką.Teraz jestem szczęśliwy z 14 letnią dziewczyną!Dobrze się rozumiemy i tyle.Niech inni chłopacy nie mówią,że jak macie 6 czy 10 lat mniej to jesteście gówniary!! Na jakiej podstawie tak sądzą?To głupota, aby się tak powiedzieć powinni się najpierw sami przekonać.Co wy na mój wywód dziewczyny? Mam rację?
Zapisane

wesciara

  • Gość
No przynajmniej znalazł sie jeden facet, który zdaje sobie sprawe z tych różnic  :mrgreen: Ja lepiej sie czuje ze starszymi chłopakami, bo rzeczywiście są bardziej dojrzali niż ci w moim wieku
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Ja myślę, że każdy facet inaczej dojrzewa. Znam 15-latków, którzy są inteligentni i potrafią zapanować nad emocjami. Ale znam też 20-latków, którzy bawią się uczuciami innych jak zabawkami.. Tu nie ma żadnej zasady, zależy od wychowania, genów i pewnie setki innych powodów. Ja szczerze mówiąc swoją pierwszą miłość przeszłam, i narazie wolę zostać wolna. W przyszłości mam nadzieję jakoś zarabiać na życie SAMA, bez pomocy męża, więc muszę zdobyć odpowiednie wykształcenie i pracę, przez co nie mam czasu niemalże na nic innego oprócz nauki i moich pasji. Dogaduję się z facetami w różnym wieku, poczynając od mojego brata (3 lata młodszy) i jego kolegów, poprzez moich rówieśników, aż do starszego (nawet duuuużo starszego :P) rodzeństwa i znajomych.
Tylko tu pojawia się jeszcze problem dzisiejszych czasów - związki nastolatek z mężczyznami starszymi od nich więcej niż 4-5 lat rzadko kiedy są akceptowane. Ta różnica zaciera się gdy ludzie są już dorośli, wcześniej jednak presja rodziców często wygrywa. Osoby, które wytrzymują długo ze sporą różnicą wieku i naprawdę się kochają, zasługują na podziw i gratulacje ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Mój kolega z klasy zarywał do dziewczyn z 1 podstawówki bo sa narowni z jego umysłem :P a ma 13 lat :P

 Ale co do tych różnic wieków, to się zgadzam. Np. moja ciocia kiedy maiał 15 lat zaczeła chodzić z 20 letnim facetem który teraz jest moim wujkiem :P
 Szczerze mówiac różnica wydaje sie duż między 15 a 20 choć to różnica tylko 5 lat. Co innego 20 a 25, różnica nie wydaje sie aż tak wielka.
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
hmmmm...majac 18 lat chodziłeś z 11-to latką?  A co przepraszam oznacza dla Ciebie "chodzenie"? Wspólne zabawy lalkami?
Zapisane

irmina

  • Gość
Nefra ma teraz racje, 18 i 11??!! Znam jednego takiego, który jest o 4lata starszy i próbował mnie pocałować, w późniejszych związkach to mała różnica, wiem o tym, ale narazie jak dla mnie zbyt duża. Rozumiem, 2, góra 3 lata różnicy jak narazie -takie moje zdanie
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
, w póĽniejszych zwi±zkach to mała różnica, wiem o tym, ale narazie jak dla mnie zbyt duża. Rozumiem, 2, góra 3 lata różnicy jak narazie -takie moje zdanie
no dokładnie...gdzie 11 lat dziewczynka do chłopa 18-letniego. Bosz... :shock:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Dzizasss... Ja rozumiem ze mlodsze dziewczyny wolą starszych chlopakow. Ale dla mnie juz niewyobrazalne jest to ze chlopak bodajze 16 letni zarywa do 12latki. O rany :P... Co za czasy ;D

Ja tam nigdy nie lubiałam starszych chlopakow. Wydawali mi sie jeszcze bardziej beznadziejni niz rowiesnicy, chociaz i oni byli tragiczni. A teraz to juz mi wszystko jedno, bo znalazlam sobie chłopaczka na poziomie ;-))
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
No 16 letni zarywający do 12 latki, a jak 13 latni zarywa do 7 latki :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Marycha

  • Gość
Ja nie wiem jak 16-to latek moze zarywac do 12-to latki, skoro nawet na 14-to latki patrzą jak na dzieci...:/
Zapisane

Essey

  • Gość
Mnie juz nic nie zdziwi, bo moja znajoma (14 lat) chodzi z chłopakiem który ma 25...:roll:
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
14 to tez jeszcze troche za młoda, ale miedzy 14to latką a 12to jest bardzo duża różnica...zarówno w sposobie myslenia jak i zachowania.... ;)
Zapisane

Essey

  • Gość
Ale żeby aż 11 lat róznicy :roll: przecież 25 letni facet to już o zupełnie innych rzeczach myśli niż taka młoda dziewczyna :? :?
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
no chyba ze jest niesmiały  w stosunku do rówiesnic i dopiero przy małych dziewczynkach czuje sie pewny siebie :lol:
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Ja rowniez uważam ze chłopacy pozniej dojrzewają... U mnie w klasie chyba nie ma zadnego chloapka z ktorym mozna na powaznie pogadać(albo popisuja sie przed kolegami, albo robia caly czas jakies glupie rzeczy myslac ze to wszystkich bawi, lub we wszytstkim widzą jakies podteksty...) dlatego wlasnie gada mi sie lepiej ze straszymi chlopakami... oni przynajmniej nie zachowuja sie jak 10 latki... Ocziwiscie kazdy moze sie wyglupiac(dobrze ze mnie nigdy w akcji nie widzieliście :P ) ale trzeba wyczuc własciwy moment i nie przesadzac...

 zdecydowanie 12 latka nie powinna "chodzic" z 18 latkiem  :roll: w takim wieku to wedlug mnie max 3 lata roznicy... :roll:
« Ostatnia zmiana: 2005-10-30, 20:25 autor Ola14 »
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Forum Zwierzaki

fugazz

  • Gość
 :) :)Mimo wszystko cieszę się z wrażonych przez Was opinii.Niezależnie czy ktoś się ze mną zgadza czy nie.Zachęcam do dalszego pisania.
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Ola ja tak samo jak ty wole gadac ze starszymi. Z mojej klasy to są takie matoły, co tylko wszedzie widza seks i inne tego typu rzeczy :roll: I mysla ze dzieki takiemu zachowaniu sa bardzo dorosli :P
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Frugazz powiedz tylko na czym polegało chodzenie z tą 11? Bo moim zdaniem takie że tak się wyraże dziecko nie wie jeszcze co to miłość i związek :roll: moim zdaniem różnica do 5 lat jest OK, ale większa? :roll:
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Wieksza roznica to jeszcze jest do zrozumienia jak dziewczyna ma okolo 15 -tki. Ja sobie w ogole nie wyobrazam co mogli razem robic :roll:
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Tarunia, on udawał jej tatę, a ona jego córkę :lol:
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Chyba ze tak, to pewnie kupowal jej tez lizaczki i laleczki :lol:
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Forum Zwierzaki

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Nie no nie śmiejcie się ;) bo wiedzcie że miłość jest ślepa :) chociaż sama nie wyobrażam sobie pełnoletniego faceta z kobitką z 4 klasy SP :roll:
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Miłosc jest ślepa...Ale czy uczucie łaczace jedenastolatke z osiemnastolatkiem mozna nazwac miloscia? Szczerze watpie :roll:
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Dla mnie związek 11 latki i 18 latka jest yyy... nienormalny? No to tak samo jakby 16 letni chłopak chodził z 6 letnią dziewczyna. No ale cóż wierze w wyjątki, chociaż bardziej widze parę załóżmy 15 latka i 25 latek...
Moja kumpelka ma 23 lata i chodzi z facetem o dwadzieścia lat starszym, no ale oni są dorośli...

Ja dogaduję się z chłopakami w różnym wieku- zaczynającod 11 latków poprzez rowieśników aż do 20- ba nawet 30 latków. I jestem z nimi 'na ty'. To naprawdę zależy od wielu czynników (geny,  rozwój psychiczny i fizyczny, nawet samo wychowanie, środowisko w jakim dany osobnik się znajduję, doświadczenia etc.) Widziałam 11 latków naprawde bardzo dojrzałych (może nie fizycznie, ale psychicznie owszem) ale i widziałam 30 latków zachowujących się jak zgraja dzieciaków.

No cóż taka natura.
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
A ja za to nie potrafilabym byc z moim rowniesnikiem, nawet chlopakiem rok starszym... Starsi.. :) Wszystko zalezy nie tylko od dojrzalosci mezczyzny ale i kobiety... Ja majac rowniesniczki smiejacych sie na wyrazenie  "on sie w kims zakochal" zupelnie patrzylam na te sprawy juz :)
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Goldi, druga część Twojego postu dziwnie przypomina mi także część mojego postu. Czyżbyśmy myślały tak samo? :mrgreen:
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Mnie mimo wszystko BARDZO innteresuje jak wygląda chodzenie z jedenastką :P
Chodzenie za ręke na spacery? No nie, przecież to wygląda...tragocznie. Jak pedofil  z dziewczynką :roll:
Przytulanie nie mówiąc o całowaniu? Taaak ślicznie to by wyglądało :P ona mu do pasa sięga :P
Umawianie się? Pewnie tematy o nowej serii barbie :P
Nie no ja sobie tego nie wyobrażam. Co można przy chodzeniu robić z takim...dzieckiem? Chyba że nic tylko czasem o niej myśleć :roll: Może już ok 14 lat ale nie jedenastka :? A pozatym co na to jej rodzice? Jestem epwna ze nie wiedzieli o tym "związku(?)"
fugazz możesz nam powiedzieć :P
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

pete_spider

  • *
  • Wiadomości: 626
Jest to dla mnie dziwne... zgodzę się, że chłopcy często bywają mniej dojrzali, zresztą to sprawa indywidualna, no ale bez przesady! Znałam 12-latke, która "chodziła" z 19 czy 20 latkiem, i ta sprawa skończyła się na policji, bardzo nieprzyjemnie...
Na pewno nie zgodzilabym się, żeby moje dziecko wplątało się w taki związek, nawet przy najszczerszych intencjach. Nie mam córki (na razie) tylko synka, ale obojętnie :P Mozna mieć starszych znajomych, przyjaciół, kumpli, ale w tym wieku i przy takiej roznicy wieku nie powinno być mowy o "chodzeniu", "miłości" itp.
Zapisane

Forum Zwierzaki

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
bos, nie wyobrażam sobie swojej córki Inki z 20 laktiem..   to chyba jakaś mutacja te "chodzenie" 12,13 przeciez to dziecko, a 18,19,20  ok, moze być nie dojrzały ,ale chyba na tyle rozsądny,że zdaje sobie sprawe o kuratorze, prokuratorze itd ??nie no, troche to przegięcie... :|
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Goldi, druga czę¶ć Twojego postu dziwnie przypomina mi także czę¶ć mojego postu. Czyżby¶my my¶lały tak samo? :mrgreen:
Karooola faktycznie przypomina Twój post ;) Zbieg okoliczności :krzywy: Mamy po prostu na pewne poglądy takie samo zdanie.
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.146 sekund z 28 zapytaniami.