Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Chłopcy są niedojrzali więc potrzebują młodszych dziewczyn  (Przeczytany 5160 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Goldi, druga czę¶ć Twojego postu dziwnie przypomina mi także czę¶ć mojego postu. Czyżby¶my my¶lały tak samo? :mrgreen:
Karooola faktycznie przypomina Twój post ;) Zbieg okoliczności :krzywy: Mamy po prostu na pewne poglądy takie samo zdanie.
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Co racja to racja. :krzywy:
Nie wyobrażam sobie mieć chłopaka w swoim wieku. No, chyba że by się jakiś wybitny znalazł bo z tego co ja znam, to same przygłupy z tych chłopaków w wieku 15 lat. :roll:

Za to będąc na 18-stce mojego kuzyna, gadałam z kilkoma chłopakami w wieku 17, 18 lat. Super mi się z nimi rozmawiało! Zarówno o wszystkim jak i o niczym. ;) Żaden z nich nie wiedział, że mam 15 lat. Każdy, który pytał, ile mam lat  i słysząc odpowiedź robił wielkie oczy.. Ba! Jeden nawet stwierdził, że NIE GADAM na 15 lat. No cóż, entelegencja robi swoje. :mrgreen:
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Akurat to ze chlopcy sa zaskoczeni ze jestesmy "duzo" mlodsze, a rozmawiamy "na ich poziomi" to normalne... po prostu uwazaja ze jak ktos rozmawia tak jak oni to rowniesnik, ewentualnie troszke mlodszy/starszy :P No ale i wyglad robi swoje :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Eh no ja osobiście wole starszych chłopaków, ale nie wyobrażam sobie że mając 11 lat mogłabym chodzic z kolesiem 18 letnim :? To dla mnie nienormlane, no sorry... Dla mnie różnica wieku to max 4 lata....
Zapisane

Veronika Van Halen

  • Gość
Heh, 11-latka z 18-latkiem, jeżeli nie kończyło sie na chodzeniu za rączke no przestępstwo :P Zawsze to lepiej braż sie przynajmniej za 15-latkę, wtedy przynajmniej policja nie może sie tym zainteresować. Dla mnie idealnym gościem jest tak 18-21-latek :) W sumie w takim wieku są moi najlepsi kumple, najlepiej sie rozumiem z takimi kolesiamo :) Związki z ruwieśnikami kończyły się niestety bardzo szybko...
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Ja nie wyglądam na więcej jak 15 chyba... :P

:lol:
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Spokojnie 17-stke bym Ci dała :;d:

Ja wole starszych chlopakow niz w swoim wieku (mlodsi odpadaja!!!). tak od 18-22 lat :P

wiec zgadzam sie,ze mlotsze dziewczyny sie dobrze dogaduja ze starszymi chlopakami (oczywiscie w pewnych granicach ;) )
Zapisane

Tiggy

  • Gość
A ja (glownie przez swoj wzrost) uwazana jestem zawsze za starsza... ostatnio ktos pobil "rekord" - 21 lat :lol:
A tak na serio - wole starszych, ale bez przesadyzmu :] Chociaz od 3gim moi koledzy zaczeli byc "normalni"...:>
Zapisane

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
A ja powiem tak... Naprawdę to zależy od człowieka, np. jeden szesnastolatek od drugiego może się różnić baaaardzo bardzo :P Znam człowieka w moim wieku (w sumie to 4 miesiące starszego), który wygląda na 3, 4 lata więcej, i myśli że wyglądem nadrobi wszystko... W rzeczywistości jest nadętym bubkiem, szpanerem polegającym tylko na wyglądzie...
Ja tam trwam przy swoim - poczekać jeszcze jakieś 5 lat, może nieco dłużej i zacząć się powoli rozglądać za miłym Panem z którym można sobie życie ułożyć, a nie wcześniej zamartwiać się złamanym serduchem ;)
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

Forum Zwierzaki

fugazz

  • Gość
Jak was to interesuje to jak chodziłem z 11 lub 12 latkami to miałem 16 lat.nic zdrożnego z nimi nie robiłem. Były dojrzałe emocjonalnie jak na swój wiek.Bardziej się tak przyjaźniliśmy.Dziś jestem w poważnym związku z 14 latką. Jesteśmy szczęśliwi.
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Też wolę starszych, ale bez przesady. ;)
Np. maxymalny wiek chłopaka z jakim mogłabym być w wieku obecnym - 19 lat. :;d:
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Też wolę starszych, ale bez przesady. ;)

Dokładnie ;) Ostatnio czytałam reportaż o dziewczynie, której koleżanka zabujała się w jej ojcu.. I wzięli ślub. To jest dopiero szok.. Rozumiem, że ludzie się kochają, ale.. są chyba jakieś granice przyzwoitości, prawda..?
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Są, ale chyba nie każdy je widzi... :P
Matko, wziąć ślub z ojcem Agysza. O rany! :lol:
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Taa, ja sobie nie wyobrażam, żeby wziąć ślub z ojcem jakiejkolwiek mojej koleżanki... Zacznijmy od tego, że z reguły oni są wierni swoim żonom, a nie po rozwodzie :P :lol:
Zapisane

myszka

  • Gość
21 i 14 lat to moim zdaniem zakrawa na pedofilię - sorry... Młodsza to młodsza, ale 14 lat to jeszcze dziecko i dorosły facet powinien sobie z tego zdawać sprawę. Nawet jeśli wydaje się niesamowicie dojrzała psychicznie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Fugazz, Ty to chyba jakiś drugi Don Johnson jesteś? On też poważnie zainteresował się Mellanie Griffith mając 21 lat, jego wybranka miała 14... Ryzykował 20 lat więzienia za współżycie z nieletnią. Jemu się upiekło, Tobie nie musi... Lepiej sobie odpuść, facet. 
Zapisane
IBDG Wrocław

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Albo poczekaj aż tamta skończy lat osiemnaście. ;)
Zapisane

Veronika Van Halen

  • Gość
Chyba w Polsce zgodne z prawem jest współżycie z dziewczyną która ma conajmniej 15 lat, fugazz więc opanuj sie narazie przynajmniej z rok i nie dotykaj lepiej swojej 14-stki, bo jeszcze jej matka naśle na Ciebie policje  :;p:
« Ostatnia zmiana: 2005-11-01, 20:40 autor Veronika Van Halen »
Zapisane

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Heh, dobra, trza też wziąć pod uwagę nastawienie dziewczyny... Są też różne przypadki, znam jedną 13, może 14-latkę która od dawna chodzi ze swoim 5 lat starszym facetem do łóżka i świata poza nim nie widzi... Bywa i tak...
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
To, że nieletnia dziewczyna jest chętna, nie usprawiedliwia dorosłego faceta. Nie musi jej gwałcić, żeby sobie napytać biedy.
Zapisane
IBDG Wrocław

irmina

  • Gość
Mi się w tej chwili najlepiej rozmawia z chlopakami, którzy mają jakies 14lat.
Osobiście, jako 12sto latka nei wyobrażam sobie "chodzić" z 16latkiem :roll:
Poprostu nie mogę sobie wyobrazić sobie takiej sytuacji, że idę np. przez miasto za rękę z chłopakiem o ponad głowę wyzszym przez środek miasta :lol:
Nawet sobie nie wyobrażam tego z moim rówieśnikiem :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

mila13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 317
Ja to jestem z chlopakiem który ma 17 lat (3 lata starszy) bardzo dobrze sie rozumiemy :)

A mojej kolezanki rodzice roznia sie wiekiem 10 lat chodze z nią do klasy juz 7 rok i dopiero niedawno sie dowiedzialam :roll:
Ja bym nie powiedziala ze miedzy nimi jest taka roznica wiekowa
Zapisane
gg.:2113275

tlen: mila-91

wesciara

  • Gość
Ale na przykładzie rodziców to troche inna sprawa. Bo oni sie pewnie poznali jak byli już dorośli, a wtedy różnica wieku nie ma tak dużego znaczenia jak np. kiedy dziewczyna ma 14lat a chłopak 24  :P Tak mi sie przynajmniej zawsze wydawało  :P
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
I słusznie, Weściara! Mój TZ jest ode mnie starszy o 12 lat, koleżanka miała męża starszego o 20, a inna zna parę, w której żona jest o 10 lat starsza od męża, i bardzo dobrze im się układa. Ważne, żeby oboje byli dorośli...
Zapisane
IBDG Wrocław

myszka

  • Gość
Dokładnie - sama lubię starszych, ale...
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Bo my, Myszko, wychowywałyśmy się bez ojców, może dlatego? Chociaż jak patrzę na tego mojego faceta... Przecież on by zginął beze mnie... Sam to przyznaje! :lol: Faceci są jak dzieci, bez względu na wiek. Myślałam, że tylko mój tak ma, ale po rozmowach z koleżankami wiem, że jestem w klubie  :mrgreen:
Zapisane
IBDG Wrocław

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Mój tata jest starszy od mamy o prawie 10 lat. W przyszłym roku minie 17 lat odkąd są razem (znają się pewnie ze 20 :P). Wygląda na to, że im większa różnica wiekowa, tym lepszy i bardziej długotrwały związek :P Chociaż z drugiej strony, to zapewne żadnego znaczenia nie ma. Ja nie wyobrażam sobie aktualnie 'chodzenia' z 25-latkiem.. :lol: Trzeba zacząć od tego, że to inne światy - on już by zapewne pracował, albo kończył studia (tiaaa, lekarza by się zachciało :P), no i z pewnością miałby.. hmm.. nieco więcej doświadczeń z kobietami i jego punkt widzenia na sprawy seksualne i emocjalne różniłby sie od mojego zapewne o jakieś 360 stopni.. Ach, jak ja lubię domniemać :lol: A tak szczerze mówiąc, to narazie nie wyobrażam sobie związku z facetem starszym o więcej niż 3-4 lata. Teraz ludzie strasznie sie zmieniają, nawet z roku na rok.. Moja 4 lata starsza siostra cioteczna zyje w zupełnie innym świecie, a przecież to zaledwie kilka lat różnicy.. Więc co dopiero mówić o 10. No i dochodzą sprawy prawa i zwykłego ludzkiego poczucia moralności - przeciętna nastolatka łatwo dałaby sie namówić na stosunek, szczególnie gdyby jej 'dojrzały' i doświadczony partner zachęcałby ją do tego. (mówię 'przeciętna', bo chciałabym z góry zaznaczyć, że ja przeciętna i taka .. używając ładnych słów nieuświadomiona nie jestem /mam jakieś zasady co do tych spraw :P/ acchh.. ta wrodzona skromność :lol:)
Dobra, dosyć tego dobrego. Sie wypowiedziałam :mrgreen:
Pomijając to wszystko, nastolatki powinny zająć się nauką, a 'starsi' (nie mówie tu o emerytach :P) panowie pracą i paniami w podobnym wieku co oni ;)
« Ostatnia zmiana: 2005-11-02, 19:47 autor Karooola »
Zapisane

wesciara

  • Gość
Dzisiaj poznałam fajnego chłopaka. Tylko że on ma teraz 18 lat  :| Zastanawiam sie czy taka różnica wieku wchodzi w gre. Bo przecież nawet jak chodzi o "te sprawy" to on pewnie już by tego chciał i oczekiwał od dziewczyn, a ja jestem jeszcze młodziutka  :P Zresztą nawet nie chodzi o to. Przecież on już zaczyna dorosłe życie. Zawsze mówiłam że 18 lat to dla mnie max jesli chodzi o faceta. Ale jak już takiego znam to sie zaczynam zastanawiać  :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Wesciara, piszesz:
Cytuj
Dzisiaj poznałam fajnego chłopaka
Skoro poznałaś go dzisiaj, to masz jeszcze sporo czasu, zanim zaczniecie o czymś poważnie myśleć. No, chyba że on jest napalony :P Po prostu, jeśli sie bliżej zaprzyjaźnicie, to określ swoje zasady, wtedy wszystko będzie jasne ;) Wiem, wszyscy mówią, że to trudne, ale przecież podobno prawdziwy, dobry związek polega na wzajemnym zaufaniu i szczerości, dlaczego więc jedna za stron ma się krępować czy coś ukrywać? ;)
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.084 sekund z 28 zapytaniami.