Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Jak powiedziec dziecku skąd się biora dzieci... czyli temat tabu :D  (Przeczytany 9609 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 913
Kiedyś myślałam że dzieci rodzą się przez... Pempek :P
Zapisane
Pracuj tak, jakbyś nie potrzebował pieniędzy
Kochaj, jakby nikt cię nigdy nie zranił
Tańcz, jakby nikt nie nie patrzył
Śpiewaj, jakby nikt nie słuchał
Żyj, jakby to było niebo

Orange

  • Gość
Hmmm...Ja się dowiedziałam dopiero w 4 klasie w szkole podstawowej na przyrodzie ;) Obecnie zaciekawiły mnie lekcje "Przystosowania do Życia w Rodzinie" xD Powiem tak...zmierzamy w tamtym kierunku :evil:
Ja chyba bym powiedziała dziecku bez ogródek xD (podkreślam słowo "Chyba")
Zapisane

Neirdilka

  • Gość
U mnie w domu zawsze była spora swoboda mówienia o tych sprawach, kiedy byłam malutka mama mi wszystko ładnie wytłumaczyła. A nie zapytałam skąd się biorą dzieci, tylko czy będę miała braciszka ;) mama jak mnie urodziła zbliżała się do 40stki, więc niestety nie mogłam tego braciszka mieć. A potem ładnie ze mną porozmawiała :) miałam też taką bajkę właśnie pt "Skąd się wziąłem" :) I bardzo fajnie tam wszystko przedstawione było. Myślę, że swojemu dziecku będę opowiadać bez ogródek, kolejne dziecko planujemy za 4-5 lat, więc to chyba będzie dobry czas i okazja będzie dobra jak mamie urośnie brzuszek :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Ja w sumie wiedziałam od dzieciństwa co to seks :lol: Oczywiście telwizja i gazety ;p
A w podstawówce się dowiedziałam, że to ma coś wspólnego z rozmnażaniem, pamiętam jak później rzygać mi się chciało jak sobie wyobraziłam jak powstałam :lol:
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Hmmm... prosto z mostu? :P
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 24 zapytaniami.