Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4] 5   Do dołu

Autor Wątek: Chodzenie... NA POWAŻNIE  (Przeczytany 12358 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Chodzenie... NA POWAŻNIE
« Odpowiedź #90 : 2006-03-14, 13:11 »
Taa.. Mnie tez to denerwuje. Moja koleżanka, co ma 10 lat to nie wiem, ktos powiedział,że się całowała, a z tym chłopakiem to chodzi za rączkę. :P Idiotyczne, nie? Świat schodzi na psy.
Słyszałam, że ta dziewczyna się cąłowała z chłopakiem z naszej klasy, ale teraz to ona chodzi z chłopkaiem z 3b. Idiotyzm, nie?
- Ale nie cąłowała się z nim, ponieważ jego to brzydzi :P
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Neirdilka

  • Gość
Odp: Chodzenie... NA POWAŻNIE
« Odpowiedź #91 : 2006-03-14, 19:43 »
Znaczy, że udany związek ;)
Zapisane

Karolcia

  • Gość
Odp: Chodzenie... NA POWAŻNIE
« Odpowiedź #92 : 2006-03-15, 13:14 »
Haha, nieźle. ;P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Chodzenie... NA POWAŻNIE
« Odpowiedz #92 : 2006-03-15, 13:14 »

wiolqa94

  • Gość
Odp: Chodzenie... NA POWAŻNIE
« Odpowiedź #93 : 2006-03-19, 13:46 »
Ja mam co prawda 12 lat. Mam chłopaka i go kocham, nie jestem zauroczona i nie idealizuje go. Mój związek z nim polega na tym ze nie jest tylko chlopakiem, ale przede wszystkim mnoim najlepszym przyjacielem. Chodzimy razem na miasto i jest ok. Bardzo czesto z nim gadam na rózne tematy. Może wam się wydawać że taka mała guwniara jak ja co może wiedzieć. Ale ja go traktuje jak osobe na której mi naprawde zalezy i tak jest!!!!!
Zapisane

irmina

  • Gość
Odp: Chodzenie... NA POWAŻNIE
« Odpowiedź #94 : 2006-03-19, 16:59 »
Moim zdaniem to jest jednak zauroczenie :P
W naszym wieku (jestem rok starsza no ;) ) nie istenieje coś takiego jak prawdziwa miłość. Miłość jest jedna, a nie każda z kolei jak to powiedziała moja znajoma ;)
Wybacz, ale nie wierzę, że będziesz z nim żyła długo i szczęśliwie do końca swojego życia.

Ja sama też tak "chodziłam" z chłopakiem -przyznaje. Pierwszy pocałunek "zaliczyłam" z nim -żałuje  tego teraz jak nie wiem co tego, że to był akurat on. Nie ma się co śpieszyć...
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Chodzenie... NA POWAŻNIE
« Odpowiedź #95 : 2006-03-19, 18:21 »
to samo moge powiedziec w moim wieku....(15 lat) nie mozna wyodrebnic znaczenia milosc...wkurza mnie to jak moi koledzy gadaja do co drugiej laski: "kocham cie". to jest takie puste rzucanie slow na wiatr....
milosc jest wielka...a w ogole moim zdaniem tak naprawde milosc w zwiazku nie jest do konca miloscia...tzn. milosc taka prawdziwa jest pomiedzy matka a dzieckiem albo babcia i wnukami....to jest taka milosc na zawsze. Pomiedzy mezczyzna i kobieta rodzi sie milosc w znaczeniu namietnosci. Czesto przeciez mozna sie "odkochac". hmm jest to pojecie bardzo wzgledne :)
Zapisane

wiolqa94

  • Gość
Odp: Chodzenie... NA POWAŻNIE
« Odpowiedź #96 : 2006-03-19, 19:19 »
Nie to nie jest zauroczenie, napewno. Irmina masz racje nic nie konczy sie: I ZYLI DŁUO I SZCZĘŚLIWIE   Ale puki żyje chce wykorzystać i cieszyc się tym  co mam, a nie stać w miejcu, chciażby z tego względu ze,,, pocaunek :/ to jest bezsensu Człowiek uczy sie na błędach i to fakt ===))))
Zapisane

olc!a

  • Gość
Odp: Chodzenie... NA POWAŻNIE
« Odpowiedź #97 : 2006-03-19, 21:48 »
Wiolqa - a ile ze sobą jesteście? i ile się znacie...? jak można zapytać oczywiście ;)
Zapisane

laciatka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 184
Odp: Chodzenie... NA POWAŻNIE
« Odpowiedź #98 : 2006-04-21, 16:05 »
Ja uwazam ze w szkole podstawowej mozna sie jedynie zauroczyc , zakochac troche pozniej...To co nie ktorzy nazywaja chodzeniem to wedlug nich cos czym mozna sie pochwalic
Zapisane
Ludzie zabijają czas...
Ale zapominają ,że to czas zabija ich...

Forum Zwierzaki

Odp: Chodzenie... NA POWAŻNIE
« Odpowiedz #98 : 2006-04-21, 16:05 »

Neirdilka

  • Gość
Odp: Chodzenie... NA POWAŻNIE
« Odpowiedź #99 : 2006-04-21, 16:31 »
Z drugiej strony, gdyby tego całego "chodzenia" nie było, też byłoby źle. A tak jednak uczy się relacji damsko- męskich, jakie by one nie były ;)
Zapisane

Karolcia

  • Gość
Odp: Chodzenie... NA POWAŻNIE
« Odpowiedź #100 : 2006-04-27, 16:58 »
Może jest w tym trochę racji :/ Ja nie wiem, ale powiem wam, że STRASZNIE mnie wkurzają siedmioletnie smarkule które się pobiły o chłopaka, czy coś w tym guście. Wiecie o co mi chodzi.
Zapisane

laciatka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 184
Odp: Chodzenie... NA POWAŻNIE
« Odpowiedź #101 : 2006-04-27, 17:04 »
Moja siedmioletnia kuzynka byla pewna ze ma chlopaka do poki nie wytlumaczylam jej na czym to polega :P
Zapisane
Ludzie zabijają czas...
Ale zapominają ,że to czas zabija ich...

Karolcia

  • Gość
Odp: Chodzenie... NA POWAŻNIE
« Odpowiedź #102 : 2006-04-27, 17:05 »
Ohaha, a według niej, to na czym to polegało? Tak z ciekawości pytam ;)
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Chodzenie... NA POWAŻNIE
« Odpowiedź #103 : 2006-04-27, 17:07 »
Taa, tak samo jak moja siostra (7) wczoraj do mnie taki tekst:
K: Ada, wiesz co?
A: Co jest?
K: Sandrę(też 7) porzucił chłopak!
A: aaa...
K: No, a ona się z nim żeniła...
A: Mhmm...
K: Nawet całowała, widziałam! ( :| )
A: (patrzy zniesmaczonym wzrokiem na sis) no i?
K: No i on ją porzucił dla innej!

Może i się śmiałam, ale teraz dzieci oglądają za dużo seriali i bajek :P
Jeśli chodzi o związki na poważnie... W takim nie udało mi się być. Ale jestem coraz bliżej...
Ostatnio na moje nieszczęście trafił mi się taki lolek, co nie traktówał tego zbyt poważnie... Dlatego teraz ulokowałam uczucia nieco dalej... Na wyższym poziomie. W dojrzalszym chłopaku. Który potrafi przejąć inicjatywę i zrobić pierwszy krok. Który potrafi się zająć dziewczyną. A teraz takich facetów coraz mniej.
Zapisane
Why so serious?

Karolcia

  • Gość
Odp: Chodzenie... NA POWAŻNIE
« Odpowiedź #104 : 2006-04-27, 17:08 »
Taa... niestety, coraz mniej ;(

A siostre to masz spoko, haha ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Chodzenie... NA POWAŻNIE
« Odpowiedz #104 : 2006-04-27, 17:08 »

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Chodzenie... NA POWAŻNIE
« Odpowiedź #105 : 2006-04-27, 17:15 »
xD xD Wiem... Młode to, ale śmieszne :D
Większość facetów zwracam uwagę na ładną buźkę, nogi, i biust... :/ Znam takich bardzo dużo.
Zapisane
Why so serious?

Karolcia

  • Gość
Odp: Chodzenie... NA POWAŻNIE
« Odpowiedź #106 : 2006-04-27, 17:17 »
Ja też.. :/
Przerobiłam już coś takiego: najpierw chłopcy z klasy łapią ładne dziewczyny, potem inteligentne, a na końcu pierwszą z brzegu. Byle jakąś mieć!! Sory za szczerość (to do facetów) ale taka jest prawda!
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Chodzenie... NA POWAŻNIE
« Odpowiedź #107 : 2006-04-27, 17:19 »
Tzn u nas na forum z reguły porządne chłopaki są...
Dokładnie. Własnie, jak Darek si dowiedział, że mi się podoba, to na początku powiedział, że jestem ładna (kłamca, kłamca) ale nie w jego typie. A nastepnego dnia... Jego kol mi powiedaiała że on chce ze mną teges majonez. No i to było łapanie jakiejkolwiek, byle mieć :/
Zapisane
Why so serious?

Karolcia

  • Gość
Odp: Chodzenie... NA POWAŻNIE
« Odpowiedź #108 : 2006-04-27, 17:27 »
Faceci to skomplkowane narzędzie, nie ma się co dziwić... ;)
Zapisane

Neirdilka

  • Gość
Odp: Chodzenie... NA POWAŻNIE
« Odpowiedź #109 : 2006-04-27, 23:53 »
Raz jedyny byłam z kimś, ponieważ nie mogłam znieść bycia samej.... potem przerodziło się to w dość poważny związek, ale.. skończyło się. Do dzisiaj sobie nie mogę tego wybaczyć, że to w ogóle zaczęłam.
Zapisane

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Chodzenie... NA POWAŻNIE
« Odpowiedź #110 : 2006-04-28, 12:43 »
To ja mam sąsiada z którym znam się od ostatniej klasy przedszkola. Byłam z nim 4 lata. To był mój jedyny prawdziwy chłopak. Całowanie też było XD Niestety teraz tylko kolega :(
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Chodzenie... NA POWAŻNIE
« Odpowiedz #110 : 2006-04-28, 12:43 »

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Odp: Chodzenie... NA POWAŻNIE
« Odpowiedź #111 : 2006-04-28, 14:43 »
Wszyscy od razu zjezdzaja chlopakow, popatrz ze to dziala w druga strone. Faktem jest, ze czesciej sie zauwaza ich zachowania. Ale nie zmienia to faktu ze ci bezduszni, wredni i zaklamani jakoś znajduja sobie dziewczyne do chodzenia, a swoj ciagnie do swojego. Smieszne jest ze gdy dziewczyna odejdzie od chlopaka od razu wyzywa go od najgorszych i odwrotnie. Zaraz zaraz... przeciez oni dzien wczesniej byli dla siebie najwazniejsi na swiecie... Naturalna rzecz, ze czasem zwiazek sie rozpadnie. Ale nie rozumiem dziewczyn, ktore znaly chlopaka kilka dni zdecydowaly zgodzic sie na propozycje 'chodzenia', a gdy sie rozpadlo stwierdzily ze jest niedojrzaly i bog wie jaki. Idiotyzm. W wiekszosci przypadkow czlowiek wie w co sie pakuje i (dla mnie) oczywiste jest ze najpierw trzeba kogos baaaardzo dobrze poznac, a wtedy wszystko uklada sie samo.

Z reszta temat dzisiejszych zwiazkow szeroki jak rzeka, ale sprowadza sie do jednego, ze wszyscy chca miec wszystko na JUŻ. Po to jest czas, zeby moc go dobrze rozplanowac..
Zapisane

laciatka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 184
Odp: Chodzenie... NA POWAŻNIE
« Odpowiedź #112 : 2006-04-28, 16:29 »
Ohaha, a według niej, to na czym to polegało? Tak z ciekawości pytam ;)
Ona twierdzila ze jezeli sie w nim zakochala ze wzajemnoscia to juz sa para...
Zapisane
Ludzie zabijają czas...
Ale zapominają ,że to czas zabija ich...

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Chodzenie... NA POWAŻNIE
« Odpowiedź #113 : 2006-04-28, 21:37 »
Ludzie... Zgodzę się z Magdaland. Bo ja też nie jestem święta.
No właśnie, a wiesz, dalczego wszyscy chcą mieć to już, tak, zaraz? Bo niektórym albo tego brakuje, albo naprawdę dług ona to czekali, albo nie umieją inaczej, albo boją się, że to im ucieknie...
Zapisane
Why so serious?

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Odp: Chodzenie... NA POWAŻNIE
« Odpowiedź #114 : 2006-04-28, 22:30 »
Ze brakuje to fakt, rozumiem. W koncu chyba kazdy chcialby miec kogos tak na prawde :). Tylko pozostaje problem czy pograzac sie w zauroczeniu i wmawiac sobie ze ten ktos bedzie juz do konca zycia, czy tez starac sie patrzec uwaznie. Nie kazdy natrafi od razu na kogos z kim bedzie chcial juz zawsze byc, ale wlasnie haczyk polega na tym zeby nie wiazac sie z osobami do ktorych nie jestesmy pewni.. Wiekszosc sobie to tylko wmawia :P.  Jak dla mnie wieksza wartosc ma zwiazek np. trwajacy rok, ale rozpadajacy sie (po ludzku, a nie wyzwiskam ;P) niz 10 dwutygodniowych w najlepszym wypadku. No ale kazdy niech robi co woli ;-).
Zapisane

ajz

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 57
  • ;)
Odp: Chodzenie... NA POWAŻNIE
« Odpowiedź #115 : 2006-04-29, 00:02 »
Całowanie też było XD

dlaczego mam wrazenie ze niemasz wiecej niz 13 lat?:D
mniejsza o to, niewiem czemu ale u licha musze zgodzic sie z dziewczyną ukrywajacą się pod nickiem Magdaland...
Zapisane
take a look around the world
u see such mad things happening
there are many good men
ask yourself is u one of them
:massive attack

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Chodzenie... NA POWAŻNIE
« Odpowiedź #116 : 2006-04-29, 10:48 »
Ja rowniez zgadzam sie z Magdaland, madrze mowi :D
hehe, ja jeszcze nigdy nie mialam chlopaka i jakos mi sie nie smieszy. Nie mam zamiaru zachowywac sie jak niektorzy ze szkoly :) Poczekam.
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Chodzenie... NA POWAŻNIE
« Odpowiedź #117 : 2006-04-29, 11:27 »
A mi tak szczerze... Śpieszy się trochę. Zwłaszcza, jak się zabujam na amen i kurde nic nie pozostaje mi oprócz wpatrywania się godzinami w Jego zdjęcie... Bo na gadu rzadko wchodzi. I w ogóle nie mam narazie jak się z nim spotkać... Ale jestem zadowolona. Bo wokół mnie tyle optymistów, a ja nie chcę być pesymistką ;)
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Odp: Chodzenie... NA POWAŻNIE
« Odpowiedz #117 : 2006-04-29, 11:27 »

Karolcia

  • Gość
Odp: Chodzenie... NA POWAŻNIE
« Odpowiedź #118 : 2006-04-29, 17:58 »
Ble, hehe, a mi się faceci już zaczynają śnić po nocach... ;)
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Chodzenie... NA POWAŻNIE
« Odpowiedź #119 : 2006-04-29, 22:24 »
Ja tak mam już od dłuższego czasu ^^ Ale śni mi się ciągle ten sam i nie chce przestać mi się pojawiać w snach, co sie robi wkurzające ale i miłe :lol:
Tak szczerze? To mogę na niego poczekać, byleby było warto...
Zapisane
Why so serious?
Strony: 1 2 3 [4] 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.146 sekund z 27 zapytaniami.