Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: Nietypowe zainteresowania  (Przeczytany 17652 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Nietypowe zainteresowania
« : 2007-02-26, 22:44 »
Macie może jakies oryginalne hobby? Ja mam mnóstwo zainteresowań, takze takich rzadszych. No i w realu, np. ze szkoły znam baaardzo mało osób, które podzielają moje pasje, jak im o niektórych rzeczach opowiadam, to patrza na mnie jak na wariatke. Może Wy też tak macie?  :lol:
No to po kolei. :P

Szczudła, żonglerka i ogólnie cyrk - na razie byłam podczas ferii na warsztatach i zamierzam dalej coś w tym kierunku robić.

Robótki ręczne - druty, szydełko. Jestem na etapie bardzo początkującej, ale spodobało mi się to i aż się dziwię czemu nie znam żadnej rówieśniczki, która by sie tym zajmowala.  :P

Windsurfing - rzadkie nie jest, ale z mojej klasy jako jedyna miałam z tym do czynienia. :P

Kompletny świr na punkcie zwierzat - no, tu na pewno nie jestem sama.  :D

Teatr - o tym jest już osobny temat, wiec tu tylko to wymienie.

Survival, wspinaczka, jaskinie, itd. - byłam na obozie i po prostu to coś dla mnie. Niestety na codzień niezbyt mam warunki do rozwijania tych zainteresowan.

Ogólnie dochodze do wniosku, że jestem dziwna.  :lol:
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Nietypowe zainteresowania
« Odpowiedź #1 : 2007-02-26, 23:02 »
Wiesz, zależy gdzie jesteś... :P U nas zwierzaki nie są dziwnym hobby, ale w szkole bardziej. :) Chyba, że to klasa o profilu biologicznym... :P Nietypowe zainteresowania? Hm... Rysowanie, zwierzaki, uzależnianie się od czego tam? Y... To chyba nie jest dziwne. Do dziwnych się nie powinnam przyznawać... :P Ogólnie fajne masz zainteresowania, zazdroszczę... :) Jak fajnie jest być młodym, móc coś robić. (Niektóre rzeczy trzeba zaczynać od małego bo potem jest już za późno... :( )
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Nietypowe zainteresowania
« Odpowiedź #2 : 2007-02-26, 23:07 »
No to musze jeszcze dodać, że mieszkam w małym miasteczku, właściwie prawie na wsi i tu takie "nasze", forumowe podejscie do zwierząt jest bardzo, ale to bardzo dziwne. Osoby, które wychodzą ze swoimi psami na regularne spacery można policzyć na palcach, a nie zdziwiłabym się gdybym była tu jedyną właścicielką kundelka po szkoleniu posłuszeństwa.

A jakie rzeczy masz na myśli pisząc, że niektóre trzeba zaczynać od małego?
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Forum Zwierzaki

Odp: Nietypowe zainteresowania
« Odpowiedz #2 : 2007-02-26, 23:07 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Nietypowe zainteresowania
« Odpowiedź #3 : 2007-02-27, 00:01 »
Np. balet. Podobnie z modelingiem - trzeba zacząć wcześnie. Co tam jeszcze. Zapewne lepiej zaczynać z tańcem czy akrobatyką młodo. Nie mówię tu o hobby, tylko bardziej - żeby coś osiągnąć.
Zapisane

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Odp: Nietypowe zainteresowania
« Odpowiedź #4 : 2007-02-27, 07:27 »
według większości osób z mojego otoczenia dziwnymi zainteresowaniami jest...Japonia, a głownie japoński rock i ludzie, którzy te muzykę tworzą...
niektórzy stwierdzają, iż lubię oglądac japońskich homoseksualistów -.-'
ogólnie jestem przez to, przez niektórych uważana za dziwaka...
tak samo jak yaoi...większosc otoczenia uznaje, że jestem zboczona i obrzydliwa bo lubię oglądac całujących się facetów. O matko, a co w tym złego? :lol:
według niektórych dziwnym hobby jest także pisarstwo, powiedz komuś że w przyszłości chcesz zostac pisarką, to wszyscy od razu taki szook 'o__O'
ych...w moim otoczeniu jest niewiele osob, które takowe zainteresowania tolerują...
no, dobra...może 'całujący sie geje' są trochę nietypowym hobby (:lol:), no ale żeby od razu uważac że jestem obrzydliwa i zboczona? =='
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Nietypowe zainteresowania
« Odpowiedź #5 : 2007-02-27, 07:50 »
Cóż kaczorku mogę powiedzieć, japonia jest naprawde dziwaczną pasją według naszego społeczeństwa a co dopiero mówić o całujących się japońskich pedałach... przecież żyjemy w homofobicznym społeczeństwie.
U mnie wielkie gały ludzie robią, jak mówię że czytam mangi, interesuje się japonią, kiedyś mówiłam że jeżdże konno (a te zboki od razu wybuchały śmiechem -___-' ) no i że lubię noc. AH! no i na szczury wybałuszają gały :P
ale ze mnie dziwadło więc wiem że moje zainteresowania nie są codzienne i jakoś się tym nie martwię  :D
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Odp: Nietypowe zainteresowania
« Odpowiedź #6 : 2007-02-27, 08:07 »
Kaczka - yaoi rLz *__*
więęęęc ja.. eeee...
dziwne zainteresowania ... eeee...
w ogóle za dziwne ludzie z mojej klasy uważają że nie słucham umc umc ( techno . xP ) , hh , i popu ( takiego w stylu Britney Spears ==' )
, zjawiska paranormalne etc. to też chyba dziwne .. ( w sensie że lubię o tym czytać i w większość wierzę . x_X )
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Nietypowe zainteresowania
« Odpowiedź #7 : 2007-02-27, 08:17 »
Mnie interesują i fascynują zarazem dwie dziedziny: astronomia (nie mylić z astrologią, która nie pociąga mnie zupełnie) i psychologia. Psychologia może nietypowym zainteresowaniem nie jest, bardziej astronomia. Kiedyś w TV był program "Gwiazdy mówią nocą", niestety, przestano go nadawać. Zbyt mała oglądalność... Podziwiam ludzi, potrafiących "rozpracować" kosmos, stworzyć hipotezy dotyczące jego powstania, przeszłości i rozwoju. To nic, że i oni na pewno błądzą, samo zajmowanie się tą dziedziną uważam za fascynujące. Też bym chciała, ale za głupia jestem :P
Zapisane
IBDG Wrocław

Jaśka

  • Gość
Odp: Nietypowe zainteresowania
« Odpowiedź #8 : 2007-02-27, 08:23 »
A i sie wydaje ze poprostu coraz mnie mlodych ludzi ma jakiekolwiek zainteresowania dlatego hobby innych wydaja im sie dziwne :P Znajomi mi mowia ze ja mam meskie hobby :P Bo motoryzacja i rap ;d Jedynie konie to nie meskie hobby ;) Ale raczej nie dziwia ze dziwne hobby, tylko raczej ze dziewczyna i takie hobby ( zacofani :P ) -.-' ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Nietypowe zainteresowania
« Odpowiedz #8 : 2007-02-27, 08:23 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Nietypowe zainteresowania
« Odpowiedź #9 : 2007-02-27, 09:32 »
Może masz rację Jaśka. :)
Dory, mam podobnie z myszami. Są na wydziale zootechnicznym gadki o zwierzakach, i jak ja powiem o myszach, to ludzie: uuu... nie nei lubię, obleśne, te ogony... :P
tak samo jak yaoi...większosc otoczenia uznaje, że jestem zboczona i obrzydliwa bo lubię oglądac całujących się facetów.
O matko. Gdzie ty mieszkasz? Przeprowadź się do Wawy! :P U mnie w szkołach raczej nie było dziwnych reakcji na jakie kolwiek hobby. Na mangi ludzie czasem reagowali, jak potrafili - czyli mówiąc to co wiedzą, ale jakieś złośliwe to nie było. Na yaoi to faceci reagują najczęściej fobicznie, ale nie sprawdzałam zbytnio. Raczej jest na zasadzie: ściągnęłaś coś ciekawego ostatnio (w znaczeniu np. anime, nie czyjeś spodnie :P )? Ja: No, nic co by Ci się spodobało. On: Aha. (Ze zrozumieniem.) - I tyle. :P No. Sprawa każdego co ogląda, czyta. :)
Ja nie jestem zbytnio spaczona w kierunku yaoi, bo mało się tam jak dla mnie dzieje. (Te problemy... :P ) Ale mam spaczenie w kierunku gównie filmów (rzadziej książek) o tematyce gejowskiej - a) jak różne filmy ukazują akurat tą grupę społeczną (różne kraje), b) jakie są tematyki, c) co w Polsce ma szansę być wydane, a co nie (na razie mam prawie 30 oryginałów). Co do tego ostatniego, jest źle, ale nie powalająco źle... :P
Zapisane

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Nietypowe zainteresowania
« Odpowiedź #10 : 2007-02-27, 14:43 »
Moje zainteresowania chyba są "normalne" ;)
1. Konie, konie, konie, jazda konna. Ale bardziej od jazdy interesuje mnie psychika koni, metody naturalnego szkolenia itp., co nie znaczy,  że jeździć nie lubię :) Konie są moją pasją i wielką miłością, jestem pewna, że będę z nimi dłuuugo, albo i do końca ;)
2. Psy - bo są kochane, wszystko rozumieją; koty - bo wg mnie to mali geniusze i ogólnie uwielbiam wszystko mruczące i szczekające a także inne animalsy ;)
3. Zjawiska paranormalne, duchy itp.
4. Fotografia
5. I to jedyne może jest dziwne, ale uwielbiam wszystkie filmy, książki itp. na temat więzień, procesów sądowych, resocjalizacji więźniów.
6. Grafika komputerowa, blogowanie

A jeżeli mowic o kolejnosci to: 1,5,2,4,3
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Nietypowe zainteresowania
« Odpowiedź #11 : 2007-02-27, 14:52 »
Kaczka, ja mam podobny "kłopot". Powiedziec, że się lubi yaoi to jeszcze nic, gorzej, jak zapytają, co to jest  :lol:

Manga i anime nie jest co prawda moim zainteresowaniem, ale ją lubię, mam kilka animków w domu  :)
Lubię też rysowac w tym styolu (Ba, trzeba umiec rysowac w innym -.-).

Z psami jest nieco lepiej, np. w szkole lubią zwierzęta, ale wiadomo, jak jest: kochamy psy, ale wolimy się zając pikającym telefonem niż psem. Jak mam gadac o psach, to wolę o rasach, wystawach, szkoleniu, tak troche bardziej fachowo... A z tym jest kłopot, bo dla większości wiary chocby w mojej klasie musze miec nierówno pod sufitem, ubóstwiając i stawiając na pierwszym mijescu rottweilera  :/

Uwielbiam też historię, ale z tym też mam kłopot. Albo nie ten kraj, albo nie ten przedział dziejów...
Muzyka- zwykła rzecz, jak ktoś nie słucha hh albo techno (lub w mojej klasie disco polo), no to wielkie oczy...

Szczerze mówiąc nigdy mnie nie interesowało to, co więkoszsc osób. Nie lubię tańczyc, oglądac Vivy, niej estem kinomaniakiem... OBCY NAWIEDZIŁ PLANETĘ...  :lol:

Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Nietypowe zainteresowania
« Odpowiedź #12 : 2007-02-27, 15:28 »
Hm, fotografii nie dałam bym jako swoje zainteresowanie póki nie poczytam o niej. Ale lubię robić fotki. :)
"I to jedyne może jest dziwne, ale uwielbiam wszystkie filmy, książki itp. na temat więzień, procesów sądowych, resocjalizacji więźniów."
Wiesz, ja lubię tematkę gdzie są związki (poza gejowską tematyką) młody facet - starsza kobieta, braterskie, ojciec - syn (dwa ostatnie bez podtekstów seksualnych oczywiście!) - widać ciekawą mnie faceci w nietypowych rolach. :P Trochę znam osób które lubią filmy o preceszach, nawey moja mama. Co do więzień - przez pewnien serial na Polscie pewnie popularność takiej tematyki wzrośnie. :)

Zastanawiam się co jeszcze lubię... :P Pasje mi przychodzą i odchodzą. Jak byłam w podstawówce bardzo się interesowałam dinozaurami. Potem jakoś mi pod koniec na mangę przeszło, a potem nawróciło na zwierzęta. Nie jestem wielką fanką mangi, ale znam się trochę na niej, i mam z nią kontakt od prawie 10 lat - lubię sobie poczytać takie komiksy, ale nie latam na konwenty przebrana za Vegetę. :P W liceum potrafiłam obejrzeć w kinie prawie 40 filmów rocznie więc to też było hobby. :P Teraz już tak mi się nie udaje - mniej filmów na które można iść.
Zapisane

Nataila

  • Gość
Odp: Nietypowe zainteresowania
« Odpowiedź #13 : 2007-02-27, 15:29 »
Kaczka, ja mam podobny "kłopot". Powiedziec, że się lubi yaoi to jeszcze nic, gorzej, jak zapytają, co to jest  :lol:
o no właśnie. dlatego ja nie mówię. a jak mówię, to że slash. brzmi mniej podejrzanie. :P

chyba nie mam dziwnego hobby. chyba że uczenie się łacińskich sentencji można uznać za dziwne.
uwielbiam historię. no i TO dla moich znajomych jest dziwne, bo oni na udział w lekcji historii ograniczają do ciągłego ziewania. :P
no i myślę i myślę, i dochodzę do wniosków, że w ogóle nie jestem dziwna. to znaczy mi się wszystkie moje zainteresowania wydają takie...typowe, ale z drugiej strony, jak mówię komuś, że uczę się hiszpańskiego, to jest to sensacja.
lubię czytać i czytam książki jakich moi rówieśnicy ze szkoły nie czytają ["Proces" Kafki, "Mistrz i Małgorzata", Bułhakowa, "Quo vadis", etc.].
'mojej' muzyki słucha masa moich znajomych [w ogóle Szczytno to takie 'rockowo-metalowe' miasto :P , w każdym razie dużo młodych ludzi się w tej muzyce 'kręci'], więc to dziwne nie jest.
o. interesuję się też Harrym Potterem, ale to TEŻ chyba nie jest dziwne... biorąc pod uwagę popularność tej książki [cóż, ja wolę fanfiction, ale gdyby hp nie było, to i hp fanfiction by nie było, więc... ;) ].
moje zainteresowanie psami, takie w stylu właśnie naszym "forumowym" jest nieco dziwne u mnie, właśnie ze względu na to, że mieszkam w małym mieście i ludzie mają do zwierząt w większości inne podejście [najtańsza karma z supermarketu, rozmnażanie kundelków, wiadomo... :/ ].
Zapisane

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Nietypowe zainteresowania
« Odpowiedź #14 : 2007-02-27, 15:34 »
Zainteresowań mam sporo ale do dziwnych raczej nie należą, szkoda że praktycznie nie mam możliwości do rozwijania ich. Największym, najważniejszym i takim z którym mam styczność na codzień są oczywiście zwierzęta, tylko tutaj i na szczurkowym forum ludzie potrafią mnie zrozumieć. W realu niby lubią zwierzęta, przejmują sie nimi ale jak opowiadam z zachwytem o szczurze czy innym zwierzaku to patrzą na mnie jak na wariatke...
Kolejne to wspinaczka, i liny ogólnie :) Ścianke wspinaczkową najbliżej mam we Wrocku, niby niedaleko ale zżera bardzo dużo czasu i nie mam z kim jeździć (na moim poziomie muszą być dwie osoby)
Dalej- sporty ekstremalne, skok na bungy, skok ze spadochronem, spływy kajakowe-kompletnie nie mam możliwości na takie cuda...
Fotografia ale taka amatorska-brak dobrego sprzętu jest dość dużą przeszkodą. W moim towarzystwie tylko ja robie zdjęcia
Muzyka-ale to normalka ;) Choć niewiele u mnie osób słuchających Metallicy czy Iron Maiden
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Nietypowe zainteresowania
« Odpowiedz #14 : 2007-02-27, 15:34 »

Olka1992

  • Gość
Odp: Nietypowe zainteresowania
« Odpowiedź #15 : 2007-02-27, 15:35 »
Astrologia, tarot (chociaż jestem w punkcie zapoznawania się), numerologia, joga, reinkarnacja, buddyzm - to z gatunku tych bardziej "nawiedzonych"
Z tych mniej "nawiedzonych": skoki narciarskie, Moto GP, snooker. Zwierzaki (a przede wszystkim akwarystyka), literatura fantasy, zaczynam się wciągać w RPG. Mam fioła na punkcie Chorwacji i gór.
To by było na tyle ;)
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Nietypowe zainteresowania
« Odpowiedź #16 : 2007-02-27, 15:43 »
"zaczynam się wciągać w RPG"
O to je dobre. Teraz chyba jest trochę lepiej, ale jeszcze niedawno dziewczyna i RPG-i wywoływały uśmiech niedowierzania na twarzach facetów... :P W gimku u mnie się nieźle irytowali ludzie, że podchodząc do nas pytali czy my o normlanym życiu czy znowu o tych swoich elfach rozmawiamy. :P
Nina, wspinaczka rządzi! :)
Wiecie, że pozytywny stosunek do szczurów jest pomocny. Na praktykach teraz nie mam problemu i mogę być pomocna. Przemacałam dziś z 30 szczurów. :P Więc się nie dołuj Nina. To oni są dziwni. ;)
Zapisane

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Nietypowe zainteresowania
« Odpowiedź #17 : 2007-02-27, 16:15 »
ja od RPG wolę MMORPG, ale spróbuję pograć w RPG, moze załatwię sobie "Gothik"(czy jak to się tam pisze)
co do dziwnych zainteresowań, uwielbiam czytać książki, co u wielu wywołuje uśmieszek, bo mały procent osób w moim wieku, tylko dlatego, że inne książki przeczytali po xxxx razy przeczytałoby np. "HP i książe półkrwi" w niecały dzień (też zresztą po raz któryśtam, za każdym razem z takimi emocjami, jakby czytało się po raz pierwszy). inne moje takie pokrętne zainteresowania to... kreskówki, heh. nawet nie wiecie ile razy dziennie słyszę" przełącz te bajki!!" siedzię na fotelu od samego (w miarę możliwości)rana nawet do północy z pilotem w ręku i jetixem włączonym i przełączam najwyżej w trakcie reklam na  mtv, heh... ale co ja poradzę?? to jest fajne, po prostu!!
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Olka1992

  • Gość
Odp: Nietypowe zainteresowania
« Odpowiedź #18 : 2007-02-27, 16:36 »
Charon - oj, tak. Za każdym razem kiedy idę do empiku poprzeglądać co mają na ten temat (znam co prawda sklep zajmujący się tylko tą tematyką, ale tam nie mam raczej możliwości wcześniej czegoś przejrzeć), to zazwyczaj (jak tylko mam trochę czasu) siadam sobie w kącie przed półką z książkami, biorę to co mnie interesuje i zaczynam przeglądać. Już nie raz zdarzało się, że przechodzący obok przedstawiciele płci męskiej (w większości ci młodsi) jakoś tak dziwnie się na mnie patrzyli :P
RPG mi się podobają bo to naprawdę jest zabawa na lata i dają tyle różnych możliwości, że to jest coś naprawdę niesamowitego ;)
Zapisane

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: Nietypowe zainteresowania
« Odpowiedź #19 : 2007-02-27, 17:29 »
RPG - oj nietypowe... Ale uwielbiam :)
Z 2 przyjaciółkami jesteśmy jednymi z nielicznych dziewczyn, które grają, a chłopacy z którymi gramy się śmieją, że przynajmniej teraz nie będą musieli zawierać związków z BNami :D

Poza tym - zwierzęta -> ptaki -> papugi - to nietypowe jednak.

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Odp: Nietypowe zainteresowania
« Odpowiedź #20 : 2007-02-27, 17:37 »
Cóż kaczorku mogę powiedzieć, japonia jest naprawde dziwaczną pasją według naszego społeczeństwa a co dopiero mówić o całujących się japońskich pedałach... przecież żyjemy w homofobicznym społeczeństwie.
Noo...niestety. xP

Kaczka - yaoi rLz *__*
, zjawiska paranormalne etc. to też chyba dziwne .. ( w sensie że lubię o tym czytać i w większość wierzę . x_X )
mrał, to już kolejna z nielicznych osób która mnie popiera :lol:
zjawiska paranormalne...no cóż, możliwe że według niektórych również uważane za dziwne, ale w ostatnich czasach to zaczyna sie stawac codziennością ;P

O matko. Gdzie ty mieszkasz? Przeprowadź się do Wawy! :P U mnie w szkołach raczej nie było dziwnych reakcji na jakie kolwiek hobby. Na mangi ludzie czasem reagowali, jak potrafili - czyli mówiąc to co wiedzą, ale jakieś złośliwe to nie było. Na yaoi to faceci reagują najczęściej fobicznie, ale nie sprawdzałam zbytnio. Raczej jest na zasadzie: ściągnęłaś coś ciekawego ostatnio (w znaczeniu np. anime, nie czyjeś spodnie :P )? Ja: No, nic co by Ci się spodobało. On: Aha. (Ze zrozumieniem.) - I tyle. :P No. Sprawa każdego co ogląda, czyta. :)
Ja nie jestem zbytnio spaczona w kierunku yaoi, bo mało się tam jak dla mnie dzieje. (Te problemy... :P ) Ale mam spaczenie w kierunku gównie filmów (rzadziej książek) o tematyce gejowskiej - a) jak różne filmy ukazują akurat tą grupę społeczną (różne kraje), b) jakie są tematyki, c) co w Polsce ma szansę być wydane, a co nie (na razie mam prawie 30 oryginałów). Co do tego ostatniego, jest źle, ale nie powalająco źle... :P
Gdzie mieszkam? w Opolu mieszkam :P  i wierz mi, tu żyją jeszcze dziwniejsi ludzie niż...moje 'nietypowe zainteresowania' :P
może się zastanowię nad propozycją przeprowadzki do Wawy :lol:
jakichś normalniejszych ludzi musicie tam miec :P

Kaczka, ja mam podobny "kłopot". Powiedziec, że się lubi yaoi to jeszcze nic, gorzej, jak zapytają, co to jest  :lol:

Manga i anime nie jest co prawda moim zainteresowaniem, ale ją lubię, mam kilka animków w domu  :)
Lubię też rysowac w tym styolu (Ba, trzeba umiec rysowac w innym -.-).

buahaha...tak się właśnie składa, że najpierw zaczynam mowic o całujących się gejach a potem, że to yaoi :lol: bo inaczej by mnie nie zrozumieli, a z wytłumaczeniem tego w jakiś normalny sposób miałabym problem :lol:
też lubię rysowac w mangowym stylu...i w tym przypadku przez niektórych również jestem uważana za dziwną ==
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

Forum Zwierzaki

Odp: Nietypowe zainteresowania
« Odpowiedz #20 : 2007-02-27, 17:37 »

thrilly

  • Gość
Odp: Nietypowe zainteresowania
« Odpowiedź #21 : 2007-02-27, 17:59 »
ja uwielbiam
grę na pianinie (nie praktykuję, aczkolwiek wiem że ,lubię)
historię słowian ,ich kulturę i religię,
robić własne kosmetyki
wąchać (wszystko! obwąchałam wszystkie kosmetyki moich znajomych! :D
masaż
psychologię i stosunki międzyludzkie
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Nietypowe zainteresowania
« Odpowiedź #22 : 2007-02-27, 18:02 »
"też lubię rysowac w mangowym stylu...i w tym przypadku przez niektórych również jestem uważana za dziwną =="
Pogadaj z Polskim artystą plastykiem. Padnie na załamanie jak mu powiesz, że "w magowym stylu rysujesz".
Zapisane

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: Nietypowe zainteresowania
« Odpowiedź #23 : 2007-02-27, 18:06 »
Aaaa i zjawiska paranormalne itp. Czytać uwielbiam, wierzę w nie :)

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Nietypowe zainteresowania
« Odpowiedź #24 : 2007-02-27, 18:07 »
Zwierzęta-tutaj to nic dziwnego, ale moja rodzina i Ci co mnie znają mają mnie za świra :P
Ostatnio zaczęłam się interesować jogą, akupunkturą i masażem(masaż trenuję na psie :P Czarlik nie ma mi tego za złe, bo z lubością grzbiecik nadstawia :D ).
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Odp: Nietypowe zainteresowania
« Odpowiedź #25 : 2007-02-27, 18:20 »
Nie napisze jakie mam zainteresowania, bo na tych rzeczach co je lubie w wiekszosci w ogóle sie nie znam, więc napiszę co lubię ;)
 - Egipt - Jakoś mnie tam czasem ciągnie myślami. Kocham słuchać o zwyczajach starozytnych Egipcjan ;)
 - Zdjęcia - lubię robić i oglądać. Może nawet kiedyś sobie sprawię dobry sprzęcik.. :)
 - Rysowanie - czasem lubie sobie porysować jak mam czyste kartki
 - UFO, kryptozoologia - ach, te opowieści o tym kto kiedy widział UFO, kto kiedy widział Kelpie czy Yeti :D
 - LD i OOBE (tak to było?) - co tu dużo mówić, lubię "swiadomo śnić", a za wychodzenie z ciała jeszcze sie nie brałam ;)
 - Wampiryzm - też mnie ciągnie do czytania o tym :P
 - Zwierzaki oczywiście ;)..

(A poza tym lubię jeszcze snuć niestworzone opowieści i domysly na głos do osoby która w ogóle nie ma pojęcia o czym ja mówie. Ale mam wtedy fun :lol: To chyba moje hobby :D )
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Odp: Nietypowe zainteresowania
« Odpowiedź #26 : 2007-02-27, 18:25 »
o właśnie..
Sche-Wa . przypomniaŁaś mi xP
wampiryzm - ale taki energetyczny xP
LD , OOBE etc.
kryptozoologia <3 boskie chociaz wiekszosc jest nieprawdopodobna xP
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Odp: Nietypowe zainteresowania
« Odpowiedź #27 : 2007-02-27, 18:28 »
kryptozoologia <3 boskie chociaz wiekszosc jest nieprawdopodobna xP
Skąd wiesz? ;) Ja słyszałam o mamutach, takim zwierzaku białym włochatym z jeziora, hehe może to prawda :)
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

Forum Zwierzaki

Odp: Nietypowe zainteresowania
« Odpowiedz #27 : 2007-02-27, 18:28 »

Moniusia18

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 386
Odp: Nietypowe zainteresowania
« Odpowiedź #28 : 2007-02-27, 18:29 »
Ja sie chyba tak ten to niczym nie interesuje tylko po prostu lubie:
1. zwierzaki ( a raczej kocham :PP )
2. gitara
3. rajdy, obozy, wycieczki itp
4. Uwielbiam jeździć gdzieś i zwiedzać czytać coś o miatach/państwach ogólnie o ich zabytkach itd itp
i nie wiem ...
Zbieram bilety autobusowe i nie tylko mam ich juz bardzo duzo :PP:))
Zapisane

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Odp: Nietypowe zainteresowania
« Odpowiedź #29 : 2007-02-27, 18:29 »
Skąd wiesz? ;) Ja słyszałam o mamutach, takim zwierzaku białym włochatym z jeziora, hehe może to prawda :)

wszystko może być prawdą xP tylko niektóre rzeczy są dziwne np. yetti xP ale bardzo fajnie się o nich czyta.. ^^
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.138 sekund z 28 zapytaniami.