Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 169   Do dołu

Autor Wątek: Wielki off topic :P  (Przeczytany 333842 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #4920 : 2013-12-25, 20:23 »
aphf, mi się kiedyś wydawało, że Cię widziałam PPSIARA, ale ja taka wstydliwa i nie podeszłam...


...pomijając, że jak zobaczyłam przypadkowo ppx w Krakowie, to podbiegłam jak pogrzana :lol:
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #4921 : 2013-12-26, 09:36 »
Kurdę, a ja tu tyle lat i nie widziałam stąd nikogo :P


Z akwarystycznych for parę osób poznałam, ale część jest z forum regionalnego więc o spotkanie nawet przypadkowe łatwo ;p , a część na targach/imprezach zwierzęcych wystawia zbiorniki więc też łatwo ich namierzyć
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #4922 : 2013-12-26, 12:16 »
hm, no ja się widzialam z Aly, najdłużej :P chyba łącznie razem z miesiąc spędziłyśmy,  ile dobrze liczę :P Sudolineczkę, kiedys tutaj była... Kaczkę widziałam, Myszoskoczkę, Julias (tu się okazało, że mój kolega ze studiów to również jej kolega... xD), Arrow, Nefrę, tarunię, Kibę (ta to była 2 lata moją sąsiadką XD), Kairę, ppx i MoniŚ :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Forum Zwierzaki

Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedz #4922 : 2013-12-26, 12:16 »

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #4923 : 2013-12-26, 12:24 »
Ja tam IBDOG-cę bym chciala poznac :) Moze , jak będzie cieplej, umowimy się na jakiś szpicowy spacerek ? :)
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #4924 : 2013-12-26, 15:24 »
No to ładną masz kolekcję Kostku. Sudolineczka jak ostatnio tutaj była to się chwaliła, ze się rozmnoży na dniach, teraz pewnie trzecie w drodze :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #4925 : 2013-12-27, 17:33 »
Kostysz, to podbijaj następnym razem :D
Ale masz kolekcję tych ludzi poznanych ; O ja to chyba z trzy osoby poznałam.
Muszę Was na fejsiwach połapać, bo tu to raz na rok bywam, tam to trochę częściej.
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #4926 : 2013-12-29, 00:00 »
omg, z twittera znam duuuuużo więcej osób :P czasami widuję dziewczyny z teraźniejszego f m z, ale w sumie nie znamy się, więc po co mam zaczepiać ;) i mój kolega z roku to kumpel jednej dziewczyny stamtąd :P i jeszcze z mojego "koreańskiego świata" znam huhu i jeszcze wiecej, wiec fz i tak cienko wypada :P gdybym kiedyś miała takie możliwości podróżowania, jak mam teraz, to bym obskoczyła pół forum :lol:

btw. Sudolineczkę widziałam u siebie w mieście kiedyś, z siostrą była :P ale też pewnie mnie nie pamięta ^^"
Zapisane
emocjonalne kanapki

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #4927 : 2013-12-29, 00:34 »
Ja w sumie mojego chłopa dzięki internetowi poznałam, poza tym to może z dziesięć osób? Ostatnio w ogóle nie mam motywacji do gadania z kimkolwiek, a co dopiero do jakichś ambitniejszych spotkań. Dobrze, że chłopisko ze mną mieszka, to nie zdziczeję aż tak.
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #4928 : 2013-12-29, 12:05 »
Ja nie lubię się zapoznawać - ponoć rozczarowuję, bo sie spodziewają wariatki a tu spokojny mruk, który zasiada w kącie i sie nie odzywa :P I wygodniej mi anonimem być, gdy na jakaś rybną imprezę się udaję.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedz #4928 : 2013-12-29, 12:05 »

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #4929 : 2013-12-29, 22:29 »
Pixi, a co robisz tak w ogóle, studiujesz?

za 5,5h idę odebrać z dworca koleżankę, też z internetu ^^;; ja w sumie nie mam znajomych z reala, tylko tych z uczelni, ale oni mnie nie ogarniają i jak pomalowałam bok na niebiesko, to zaczęli mnie traktować jeszcze bardziej jak wariatkę ^^" poza tym mają mnie za głupka, który nigdy nie czyta materiałów, niech żyją w swoim świecie złudzeń, którymi je nakarmiłam XD
a mieszkam z dziewczynami z twittera XD

ja już mrukiem nie jestem, kiedyś byłam zawsze okrzykiwana najspokojniejszą osoba na zlotach itd, a teraz robię wokół siebie szum, nie wiem, może dorosłam, może trochę studia i to, czego mnie tam uczą, a może totalna zmiana towarzystwa mi trochę pomogła, nie mam już praktycznie kontaktu z tymi, z którymi kolegowałam się w gimnazjum/liceum~ podobno łatwo nawiązuje kontakty, ale przy tym nie jestem otwarta o_o
Zapisane
emocjonalne kanapki

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #4930 : 2013-12-29, 22:54 »
Teraz przerwę mam, maturę będę poprawiać, więc siedzę w domu, wyprowadzam trochę psy, a poza tym to zajmujemy się z chłopem naszym szczurowiskiem i na tym dni płyną. A Ty co teraz ogarnasz? W Warszawie mieszkasz?
O, masz niebieski bok? Ja teraz wróciłam do mojej zielonej grzywki, z którą z bólem jakiś czas temu musiałam się rozstać :C
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #4931 : 2013-12-30, 00:06 »
to ja już na trzecim roku w Warszawie siedzę :P

no mam niebieski bok, ale mam go przyczesanego moimi włosami zazwyczaj, gdzieś na fz dałam zdjęcie... w sumie to bardziej turkusowy jest ^^"
Zapisane
emocjonalne kanapki

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #4932 : 2013-12-30, 00:48 »
Jaka dzielnica, jeśli mogę zapytać? :D

Turkus/niebieski też mi marzył, ale nie do rudego, a moje zielenie też lubię, więc jest ok :D
Dobra, dogrzebałam się do tej foty- miałam kiedyś grzywkę i przód z tego koloru, ale firmę tonera mam wciąż tę samą. Kupujesz toner stacjonarnie czy przez neta? Po co zakrywasz swoimi włosami, dobry jest przecież ;d
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #4933 : 2013-12-30, 08:26 »
Teżu bym sobie tak posiedziała w domku i się wyalienowała, w ramach terapii... tylko z mamą bym pewno nie wytrzymała ;p
kochamy się bardzo ale o wszystko mamy na pieńku :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #4934 : 2013-12-30, 10:59 »
zakrywam, bo na uczelni nie chcę aż tak bardzo świecić na niektórych wykładach, a jak mam je czesać i odczesywać, to dziękuję XD
mieszkam na granicy Żoliborza i Bielan ^^ mam metro 3 minuty do domu i śmigam XD

toner kupiłam stacjonarnie, bo to był impuls, zobaczyłam w sklepie folder z kolorami i poszło xDDD


ja z mamą nie wytrzymuje, w domu bywam od wielkiego dzwonu, jak już serio muszę :P i na krótko... odzwyczailam się od powolnego rytmu mojego miasta i wszystko mnie tam denerwuje :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Forum Zwierzaki

Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedz #4934 : 2013-12-30, 10:59 »

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #4935 : 2013-12-30, 11:50 »
Fatty, mi każdy mówił, że zeświruję siedząc tyle w domu, ale od maja nie robię nic konkretnego i jakoś źle mi z tym nie jest, także alienowanie się zawsze spoko :P

Kostka, to daleko ode mnie, ja dalej Ursynów ;d
A gdzie stacjonarnie i za ile? Ja kupuję w Luce Bandicie ja chmielnej, ale tam 37 za ten mały słoiczek to trochę drogo ; d

Mój chłop jest z małego miasta, lubię tam z nim jeździć na parę dni, ale na stałe bym nie wytrzymała, w Warszawie jest zawsze co robić, gdzie pójść i wszystko jest blisko.
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #4936 : 2013-12-30, 18:49 »
Ja z kolei mam zapędy wiejskie, ciągnie mnie do zadupi gdzie diabuł dobranoc mówi i macha ogonem
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #4937 : 2014-01-06, 14:58 »
mnie za bardzo rozpieściła  Warszawa, gdzie mogę znaleźć praktycznie wszystko i wszędzie dojadę, więc nooooouuuu :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #4938 : 2014-01-06, 23:10 »
Ja z kolei mam zapędy wiejskie, ciągnie mnie do zadupi gdzie diabuł dobranoc mówi i macha ogonem
Mnie też. Co prawda kilkanascie lat temu wynioslam się z miasta, ale za blisko-miasto mnie dogoniło. Wynioslabym się jeszcze dalej, ale muszę zarabiac , a na zadupiu nie ma jak....
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #4939 : 2014-02-26, 23:07 »
żyje ktoś?
Zapisane
emocjonalne kanapki

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #4940 : 2014-03-03, 13:18 »
Ja żyję, ale mnie wylogowało i nie chcialo mi sie wpisać hasła :P
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Forum Zwierzaki

Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedz #4940 : 2014-03-03, 13:18 »

Ka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 9
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #4941 : 2014-03-03, 13:32 »
Ja zaczęłam właśnie życie na forum :P Ale stypa tu straszna widzę, co się stało, że tak mało ludzi się udziela?

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #4942 : 2014-03-04, 23:56 »
Pixi, tyle lenistwa... XD

Ka - ludzie dorośli, pozapominali o forum, zaczeli mieć własne życie... :P poza tym rozwój facebooka i innych stron wpłynął na spadek popularności for internetowych ^^;; //   gadka godna studenta socjologii kultury...
Zapisane
emocjonalne kanapki

Ka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 9
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #4943 : 2014-03-05, 08:25 »
Zależy co rozumiesz pod sformułowaniem "dorośli" :P

A szkoda, bo jednak fora to fora i facebook ich nie zastąpi, przynajmniej moim zdaniem :p

Haha studentka psychologii wita studentkę socjologii kultury :D

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #4944 : 2014-03-08, 12:11 »
Ka - dorośli --> wiele z osób stąd ma już swoje rodziny, niektórzy nawet się rozmnożyli :P pracują, inni powyjeżdżali na studia, za granicę... facebook nie kłamie, bo nawet mam parę osób XD nie każdy jest tak uzależniony od bycia online, jak np. ja XD do mnie można się dobić w każdej chwili, nawet w telefonie mam ciagły dostęp do internetu i odbieram wiadomości z komunikatorów i odpisuję, o ile mi się chce ^^;;
z resztą, jak widać, forum już jest średnio żywe, a nie wszystkim chce sie pisać w martwych wątkach.

gdzie studiujesz? :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #4945 : 2014-03-19, 19:52 »
Kostka, sto procent lenistwa, zdaję sobie z tego sprawę :P

Mi to szkoda tego forum, tyle ciekawych ludzi tu było za lat świetności, genialnie. I te rozmowy na skype i w ogóle. I spór pt "Ren Tao kontra Lyserg" hahah
O ile do niektórych jeszcze da radę się dotrzeć przez fb, to do niektórych nie mam pojęcia jak. Np. Ver, nie wiem zupełnie co się z nią dzieje itp. Żul też mi jakoś zniknęła z oczu. W sumie przez fb mogę złapać tylko Kostkę i Kaczkę, numery mi się pokasowały jakiś czas temu to nawet do Kiby numeru nie mam :P
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #4946 : 2014-03-19, 21:56 »
Ja nie kojarzę osób których wymieniłaś (za wyłączeniem Kostki :P ) - chyba sie zresetowałam.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #4947 : 2014-03-19, 23:14 »
Fatty, bo Tyś stara i sklerozę masz :P
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Forum Zwierzaki

Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedz #4947 : 2014-03-19, 23:14 »

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #4948 : 2014-03-20, 01:22 »
ja mam ciągle kontakt z Kibą XD z Kaczką, Julias miałam kiedyś na fb i na studiach poznałam chłopaka, który okazał się być jej kumplem :lol: Ver mam na skype, ale nie piszę z nią ^^;; nie wiem, kto jeszcze... np. ostatnio się zastanawiałam, co u Kucyk_Hermiona :O Myszoskoczka podobno ŻYJE xD nie pamiętam z kim jeszcze się trzymałyśmy o_O
podpatrzyłam na fb Sudolineczkę - ma synka, hihi
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Wielki off topic :P
« Odpowiedź #4949 : 2014-03-20, 09:23 »
Fatty, bo Tyś stara i sklerozę masz :P

pewno masz rację ;d

Hermionę pamiętam, pamiętam, że lubiłam Charon, pete_spider, mariokę z Pinką, Karooolę .. natomias madziaro i Nefrę czasami widuję na innym forum.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.
Strony: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 169   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.118 sekund z 27 zapytaniami.