Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Obóz dla łobuzów  (Przeczytany 2798 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Obóz dla łobuzów
« : 2006-06-29, 01:48 »
w każdy poniedziałek na TVP 2 o godzinie 16.20. :D seria składa się z czterech odcinków, pierwszy zostal wyemitowany 26 czerwca, czyli w ten poniedziałek. ;)
serial opowiada o grupie sześciu brytyjskich nastolatków, których zachowanie jest, delikatnie mówiącm, naganne, tzn. rodzice już zupełnie nie dają sobie z nimi rady. wobec tego wysyłają swoje 'pociechy' na tytułowy 'obóz dla łobuzów' - obóz na zasadach obozu przetrwania o bardzo zaostrzonym rygorze, np. trzeba pytać o pozwolenie na wszystko, na jedzenie i inne podstawowe przedmioty [na początku uczestnicy dysponują tylko patykiem do jedzenia :D] trzeba sobie zapracować [to jeszcze nie było pokazywane, ale kierownik mówił ;)]. całe przedsięwzięcie ma na celu naprostowanie charakteru 'łobuzów'. ;)

a teraz opis z Internetu, bo to moje jest głupie i lakoniczne i w ogóle be. :P

"Obóz dla łobuzów" to brytyjski program zrealizowany przez stację Channel 4 w amerykańskim obozie wychowawczym dla sprawiających trudności wychowawcze nastolatków. Tak zwane boot campy powstały w Stanach Zjednoczonych jeszcze w latach 80. Ich organizacja przypomina wojsko, ale pozbawienie uczestnika godności jest tam jeszcze istotniejszym elementem praktyki. Obozy miały za zadanie ukarać niesfornych młodzieńców za wykroczenia przeciw prawu i sprowadzić ich na właściwą ścieżkę. Problem w tym, że ich skuteczności nie wykazały przeprowadzone badania. Co więcej, w Ameryce pojawiają się głosy, by boot campy zamknąć ze względu na zanotowanych ponad dwadzieścia przypadków śmiertelnych.

Reality show umieszczono w Turnabout Ranch w stanie Utah, obozie uchodzącym za łagodny. Jego organizatorzy nie lubią nawet, gdy nazywa się go boot camp. Grupa brytyjskich nastolatków, którym towarzyszyć będą kamery, będzie mogła nawet prowadzić korespondencję z rodzicami. Ci mają ich prawo odwiedzić w połowie kursu. Nie zmienia to faktu, że zapowiadane jest pokazanie drastycznych metod wychowawczych. Widzowie będą mogli także poznać historię każdego z uczestników, mającą uzasadnić jego obecność w programie. Sami zainteresowani udowadniają zresztą, jak bardzo są zdemoralizowani i zdegenerowani.

Wśród kar za złe zachowanie znalazło się na przykład zakaz korzystania z toalety i prysznica, spanie na gołych deskach, czy zakaz odzywania się. Nie są zatem tak wymyślne i drastyczne, jak te stosowane w niektórych boot campach.

kto oglądał, a kto ma zamiar? :D
do tych, co oglądali: jak wrażenia? :D

ja oglądałam i krótko mówiąc świetne.. [nie jestem dobra w prawieniu komplementów. ;)]

PeeS. przepraszam za taki dziwny ee 'ton', wszystko pomieszane i w ogóle.. :P
Zapisane

Trzecia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 638
  • Robię to co lubię, lubię robić to co kocham...
Odp: Obóz dla łobuzów
« Odpowiedź #1 : 2006-06-29, 14:11 »
To już chyba kiedyś leciało w TV... Wtedy oglądałam kilka odcinków, nawet fajne.
Zapisane
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies. . .

George Vest

Asiulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 486
  • Jai Guru Deva Om
Odp: Obóz dla łobuzów
« Odpowiedź #2 : 2006-06-29, 19:42 »
Obejrzałam pierwszy odcinek, bo akurat czekałam na mecz Australii z Włochami. :P
Muszę przyznać, że program mi się spodobał, choć idea pokazywania tego typu obozów w telewizji jest dość ... odpychająca XD ... ale z drugiej strony, czy istnieje jeszcze coś, czego nie zdążyli pokazać w telewizji?  :P
Zapisane
Words Are Flowing Out Like Endless Rain Into A Paper Cup
They Slither Wildly As They Slip Away AcrossTheUniverse

Forum Zwierzaki

Odp: Obóz dla łobuzów
« Odpowiedz #2 : 2006-06-29, 19:42 »

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Obóz dla łobuzów
« Odpowiedź #3 : 2006-06-29, 19:53 »
a są powtórki , bo bym chciala ten 1 odcinek obejrzeć.
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 24 zapytaniami.