Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: "Kocenie" - potrzebne pomysły...  (Przeczytany 13380 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
"Kocenie" - potrzebne pomysły...
« : 2006-09-10, 18:12 »
Macie może pomysły na jakieś zabawy dla pierwszoklasistów na pierwszą dyskotekę? Jakieś śmieszne zadania? Im wcześniej dostarcze pomysły, tym wczesniej będzie u nas w szkole pierwsza dyskoteka ;) U nas jest taki zwyczaj, że na tej pierwszej dyskotece jest "kocenie" ;)... Problem w tym, że ja nie mam żadnego fajnego i oryginalnego pomysłu... Ratujcie :)
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: "Kocenie" - potrzebne pomysły...
« Odpowiedź #1 : 2006-09-10, 19:35 »
U nas w tamtym roku,były zadania w związku z tańcem z gwiazdami. Wybrane osoby z pierwszych klas miały zatańczyć rumbę,salsę itd ;) Niezbyt wychodziło :P
Kiedy mój rocznik był kocony to przypominam sobie,że były wyścigi parami z nitką spaghetti ... Startowały po 2 osoby z jednej klasy, musiały jak najszybciej pokonać jakiś tor przeszkód, ale tak aby nie rozerwać nitki ugotowanego spaghetti które-nie wiem jak to napisać-miały w ustach :P No jedna osoba z pary miała jeden koniec, druga drugi.. ;)
Niezbyt smaczne to było,ale jako że mnie nie wybrano do żadnej konkurencji to miałam ubaw :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: "Kocenie" - potrzebne pomysły...
« Odpowiedź #2 : 2006-09-10, 19:39 »
U mnie takiego zwyczaju nie ma, a szkoda :(
Często takie najzwyklejsze pomysły są najlepsze. Na początek polecam żeby wybrać z każdej klasy po dwie osoby, jedna dostaje pędzelek i farbe i trzymając pędzel w ustach maluje tej drugiej wąsy :P Może być picie mleka z miseczki, jak kot of corse....
Jak wymyśle coś jeszcze to napisze  :D
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Forum Zwierzaki

Odp: "Kocenie" - potrzebne pomysły...
« Odpowiedz #2 : 2006-09-10, 19:39 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: "Kocenie" - potrzebne pomysły...
« Odpowiedź #3 : 2006-09-10, 19:55 »
a może by tak zrobić coś obrzydliwego? np. wymieszać, keczup, musztarde, cukier, sok z cytryny i pare innycgh (jadalnych ) rzeczy i kazać komuś to zjeść :P (u mojej siostry cos takiego bylo :P w katolickiej szkole)
ewentualnie zrobić coś takiego, że ukryc pod przykryciami rozne jadalne rzeczy - niekotre obrzydliwe (np. taka mieszanka) a pod innymi jakis kawalek batonika, chrupke dla kota ( :P ), jakis kawalek powiedzmy salcesonu (takiego czarnego ) itp.

Może być też jedzenie jabłka na sznurku (konkurencja na pary) latwe to nie jest :p

Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Arya

  • Gość
Odp: "Kocenie" - potrzebne pomysły...
« Odpowiedź #4 : 2006-09-10, 19:59 »
o tak, jedzenie jablek jest trudne xD

ale nie mieszajcie jedzenia - to nie jest przyjemne xD mialam z tym do czynienia 3 razy, a jak za 1 razem usłyszałam, co tam było, to się porzygałam xD litości troche :P
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: "Kocenie" - potrzebne pomysły...
« Odpowiedź #5 : 2006-09-10, 20:21 »
powiem co u mnie było
człoganie pod ławkami po podłodze czymś wysmarowanej :P
malowanie paznokci na różne kolory :P
malowanie gęby  i rąk flamastrami i każdy ma czarny napis kot na czole + wąsy
spryskanie twarzy i włosów wodą z cukrem
a potem robili taka górkę z mąki, na czubku była zapałka i trzeba było ją ustami wyciągnąć, ale przy tym pchali łeb do mąki XD i wychodziło sie z maską :P <- to przechodził każdy i był taki warunek że mieli mieć ogony  z papieru toaletowego wetkniete w spodnie XD :P
a oddzielne konkurencje to malowanie portretu wychowawcy, picie jakiejś mikstury, jedzenie cytryny na czas, a dalej to ja nie pamiętam :P moze jak sobie przypomne to napisze :P ogólnie śmiechowo było :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: "Kocenie" - potrzebne pomysły...
« Odpowiedź #6 : 2006-09-10, 20:24 »
Nas kocili rok temu i bylo np. owijanie kogos papierem toaletowym i robieniem mumi, a później wyścigi :P . Rozpoznawanie jedzenia, wyscigi w workach, taniec z nauczycielem (:hahaha:), układanie i śpiewanie piosenek, dmuchanie balonów aż pękną i duuużo różnych (mnie nie wylosowali, tzn 'niechcący' odłożyli moje imie xD. W tym roku my ogranizujemy i mają się nie powtarzać, fajny pomysł z tym spaghetti i rysowaniem portretu wychowawcy ;d .
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Odp: "Kocenie" - potrzebne pomysły...
« Odpowiedź #7 : 2006-09-17, 12:48 »
u nas jedzenie dziwnych potraw wystepuje
Zapisane
To piekło nie raj :)

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: "Kocenie" - potrzebne pomysły...
« Odpowiedź #8 : 2006-09-17, 13:35 »
Ja pamiętam że u mnie było jedzenie jabłek na sznurku  (debilne), tańczenie na gazecie w parach (jeszcze bardziej debilne), ja jestem za obrzydliwym żarciem tylko trochę inaczej: wybiera się kogoś z tłumu, sadza przed pysznym deserem, zawiązuje mu oczy i nakazuje spożycie, tyle że po zawiązaniu oczu szybciutko zmieniamy talerzyki - z super kremu śmietankowego na jakąś mieszaninę typu właśnie keczup+musztarda+chili , najfajniejsza jest pierwsza reakcja ^_^
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: "Kocenie" - potrzebne pomysły...
« Odpowiedz #8 : 2006-09-17, 13:35 »

Semper.

  • Gość
Odp: "Kocenie" - potrzebne pomysły...
« Odpowiedź #9 : 2006-09-17, 14:20 »
Rachela  i do tego fotka miny po skosztowaniu takiego dania :lol:
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: "Kocenie" - potrzebne pomysły...
« Odpowiedź #10 : 2006-09-17, 20:41 »
O matko, super ten pomysł z tanczeniem na gazecie :lol: .
Ściągnelam od was pomysły i 2/2 przeszły ;D (to ze spaghetti i rysowanie porteru wychowawcy)  :hehe:

Niah niah, teraz aby tylko do środy...  :chytry:
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Donna Daria.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 277
  • Ronaldo ((:
Odp: "Kocenie" - potrzebne pomysły...
« Odpowiedź #11 : 2006-09-18, 17:24 »
My mieliśmy coś moim zdaniem totalnie obrzydliwego:
w gumowych rękawiczkach na końcu palców zrobili dziurki igłą. Do rękawiczki wlali mleko i każdy musial na oczach całej szkoły wydoić to mleko.
I posmarowali nas tez jajkiem: potem połowa pierwszaków miało pełno krostek :D
I wyławianie żelek z mąki. Ja na szczęscie błam pierwsza i nie musiałam wkładac głowy do obslinionej miski. Kolezanka za mną cała się popluła :D
Zapisane
Życie jest jak lustro
- Jeżeli pokażesz mu niezadowolona minę
odpowie tym samym.
Kiedy się uśmiechniesz, pozdrowi Cię serdecznie.

Trzecia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 638
  • Robię to co lubię, lubię robić to co kocham...
Odp: "Kocenie" - potrzebne pomysły...
« Odpowiedź #12 : 2006-09-18, 18:49 »
No właśnie my mamy w środę kocenie pierwszaków (moja klasa organizuje)  :P ZObaczymy co fajnego będzie
Zapisane
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies. . .

George Vest

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
Odp: "Kocenie" - potrzebne pomysły...
« Odpowiedź #13 : 2006-10-01, 16:56 »
Bierzecie każdego reprezentanta z każdej klasy, pokazujecie im 4 miski z mlekiem, zawiązujecie oczy, i dajecie im do picia przez słomkę... sok z cytryny. Kto szybciej wypije, ten zdobywa najwięcej punktów ;)
U nas jeszcze było że wybierali chłopaka i dziewczynę z każdej klasy, chłopak robił ze srajtaśmy dziewczynie "sukienkę" a potem mieli zatańczyć na sali :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 26 zapytaniami.