Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: USZY  (Przeczytany 931 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

olc!a

  • Gość
USZY
« : 2003-10-21, 20:03 »
Mam do Was pytanie...
Jak groźne mogą być choroby uszu u psa? Nie chodzi mi o jakąś konkretną chorobę, tylko tak ogólnie.
Zapisane

Apiska

  • Gość
USZY
« Odpowiedź #1 : 2003-10-21, 20:23 »
hm........np. alergia objawia sie coś ok. 3-4 miesi :( (bynajmniej u mojego psiaka) :(
Zapisane

onka

  • Gość
USZY
« Odpowiedź #2 : 2003-10-22, 10:02 »
no myśle,że jak każda choroba nawet lekkie zapalenie, czy zakarzenie jakimś grzybem może sie źle skończyć, jeśli pies nie będzie leczony :roll:
to całkiem jak u człowieka
Zapisane

Forum Zwierzaki

USZY
« Odpowiedz #2 : 2003-10-22, 10:02 »

Trinity...

  • Gość
USZY
« Odpowiedź #3 : 2003-10-22, 13:49 »
U mojego psiaka choroby uszu są bardzo bolesne. Ostatnio miał niestety niezbyt poważne zapalenie ucha. Byłam z nim u weta i dostał zastrzyk przeciwbólowy i maść do smarowania uszka. Chyba 3-4 dni i pies był zdrów, ale co się nacierpiał i napiszczał to aż strach pomyśleć. Wydawał takie odgłosy, że aż ciary przechodziły po plecach.

teraz siedzi właśnie obok mnie i trąca mnie nosem bo chcę iść na spacer.
pozdrawiam :wink:
Zapisane

Tiggy

  • Gość
USZY
« Odpowiedź #4 : 2003-10-22, 16:09 »
Moga byc od takich lzejszych jak jakies lekkie zapalenie az po gronkowce i grzybice przenoszace sie na caly organizm. NIGDY nie wolno bagatelizowac chorob uszu (jaK z reszta zadnych innych) ale czesto zdarza sie tak, ze podczas takiej choroby na poczatku nie widac prawie zadnych objawow! Tak np bylo u Afry, ktora ma jak kazdy beagle uszy dlugie i ze sklonnosciami do infekcji- miala gronkowca, niestety nie pamietam jaka odmiane, ale taka ktora dalo sie dzieki Bogu wyleczyc (choc przy pomocy antybiotyku w b. bolesnych zastrzykach- sunia sikala z bolu)
Zapisane

olc!a

  • Gość
USZY
« Odpowiedź #5 : 2003-10-22, 17:16 »
Dzięki!
Moja Bela nie jest chora, chciałam tylko spytać z ciekawości, jak groźne mogą być te choroby i jak to było u Waszych piesków.
Wiem, że nie można ich bagatelizować i nieleczone mogą b. źle się skończyć...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 23 zapytaniami.