Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Z Moną coś nie tak :(  (Przeczytany 874 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Z Moną coś nie tak :(
« : 2003-12-08, 22:01 »
Witam.
Piesa mi coś niedomaga, dzisiaj wróciwszy z pracy zastałam list od mamy o treści "... i zaobserwuj bo ona sika z krwią." Przestraszył mnie ten list, szybko wyszłam z nią na spacer i po prostu nieda sie niezauważyć że ona ma sporą ilość krwi w moczu, tak pół na pół. Niewiem czym to jest spowodowane ale w środe planuje wizyte u weta (wcześniej sie nie wyrobie fizycznie i majątkowo) Monie właśnie skończyła sie cieczka (pare dni temu) może to ma coś wspólnego? Nic ją nie boli, je, pije normalnie, bawi sie, zachowanie ok. No niewiem.
Ponoć kiedyś również to miała ale powiedzieli mi dopiero teraz, przeszło samo.

P.S własnie wróciłam ze spaceru, narazie mocz ma normalny, krwi albo niema albo jej nie widze (jestem ślepa powyżej 18 godziny)
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Z Moną coś nie tak :(
« Odpowiedź #1 : 2003-12-08, 22:19 »
spróbuj złapać mocz do badania. Może się przydać. I do weta. Krwiomocz nie jest dobrym objawem :?
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Z Moną coś nie tak :(
« Odpowiedź #2 : 2003-12-08, 23:32 »
Poleciłam mamie jutro zadzwonić  do weta. Umówi sie na środe i dopiero po telefonie będe wiedzieć co mam robić, nic nieda że złapie mocz teraz jak próbka ulegnie zniszczeniu czekając do środy.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Z Moną coś nie tak :(
« Odpowiedz #2 : 2003-12-08, 23:32 »

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Z Moną coś nie tak :(
« Odpowiedź #3 : 2003-12-09, 08:16 »
Nie mówie że teraz. W środe rano. We wtorek wieczorem - możesz przechować w lodówce.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

carragan

  • Gość
Z Moną coś nie tak :(
« Odpowiedź #4 : 2003-12-09, 09:56 »
moj pies (samiec)sikal zima krwia,takie bo ja wiem kilka dni i spokoj kilka razy.....Pojechalam za entym razem do weta i okazalo sie ze pies ma kamienie w pecherzu moczowym.....(po operacji wet powiedzial ze takiej ilosci jeszcze nigdy nie widzial nawet u doga :lol:     )
Zapisane

siba

  • Gość
Z Moną coś nie tak :(
« Odpowiedź #5 : 2003-12-09, 11:05 »
Mozesz zlapac mocz i od razu zaniesc do badania , do weta pojdziesz juz z gotowym wynikiem .
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Z Moną coś nie tak :(
« Odpowiedź #6 : 2003-12-09, 13:53 »
Dzwoniłam, umówiłam sie na środe, pojade z nią niech będzie miała te badania z głowy. Dziwne bo jakiś 3 miesiące temu robiłam jej okresowe badania (krew i mocz) i wszystko było w pożądku.
Zapisane

Gosia & kropki

  • Gość
Z Moną coś nie tak :(
« Odpowiedź #7 : 2003-12-09, 14:32 »
He mi się przypomniała historia, jak wyszłam z jednym psem na spacer i patrzę, a tu biedaczka sika krwią... Przeraziłam się ogromnie, powiedziałam mamie, że musimy jak najszybciej iść do weta, a mama na to, że spokojnie, bo ona wczoraj im gotowane buraczki do jedzenia dodała  i stąd ten kolor :P
A tak poważnie Harpia sprawdź jak najszybciej co jest grane..
Zapisane

absencja

  • Gość
Z Moną coś nie tak :(
« Odpowiedź #8 : 2003-12-09, 14:51 »
może mieć kamienie albo (i) jakiś stan zapalny...samo raczej nie przejdzie...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Z Moną coś nie tak :(
« Odpowiedz #8 : 2003-12-09, 14:51 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 25 zapytaniami.