Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: jeżeli możecie...  (Przeczytany 1247 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

emyla

  • *
  • Wiadomości: 1311
jeżeli możecie...
« : 2004-04-22, 15:23 »
... to podajcie mi skład różnych karm typu eukanuba royal canin itp.
Zapisane

Mlody

  • Gość
jeżeli możecie...
« Odpowiedź #1 : 2004-04-22, 16:17 »
Widze ze sie oburzylas tutaj za nazwanie pedigre zla karma i chcesz porownac sklady no to coz...
Ja powiem Ci tyle, karmilem psa jak byl maly nutreNĄ i wygladal ladnie(jadl karme/gotowane miesko i inne gotowane dodatki - wiadomo pies mlody je wiecej razy).
No ale w pewnym momencie w zime zaczol sie cholernie lenic.... no to mysle cos nie tak...
przeszedlem na bewi-doga - leni sie duzo mniej i wyglada jeszcze lepiej ;)...
Zapisane

Puppy

  • Gość
jeżeli możecie...
« Odpowiedź #2 : 2004-04-22, 16:41 »
hej młody, jakiego Bewi doga je twój Macho? My też karmimy tą karmą. Emilka jeśli chcesz mogę podać ci skład bewi doga.
Zapisane

Forum Zwierzaki

jeżeli możecie...
« Odpowiedz #2 : 2004-04-22, 16:41 »

AgaŚ

  • Gość
jeżeli możecie...
« Odpowiedź #3 : 2004-04-22, 16:41 »
Młody... watpie zeby kwestia lenienia sie do byla wina kamry... ale moze sie myle  :roll: Emyla - prosze bardzo moge ci podac sklad bosha - karmie nim mojego psa ... ale to pozniej  :wink:
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
jeżeli możecie...
« Odpowiedź #4 : 2004-04-22, 16:47 »
Ja mogę Ci podać skład Puriny Pro Plan ale nie po polsku. Jak chcesz to sobie wybierz jezyk (składy są podane we wszystkich tylko nie w polskim  :? )
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
jeżeli możecie...
« Odpowiedź #5 : 2004-04-22, 18:24 »
Royal Canin Medium Adult:

Skład: kukurydza, mąka kukurydziana, suszone mięso drobiowe, tłuszcz zwierzęcy, suszona wątróbka drobiowa, pulpa buraczana, drożdże browarniane, oleje roślinne, sole mineralne, tran, pierwiastki śladowe, ekstrakt drożdżowy (bogaty w mannooligosacharydy), proszek jajeczny, witaminy.

Analiza składu: Białko: 25,0% - Tłuszcz: 12,0% - Sole mineralne: 5,8% - Włókno: 2,5% - Wilgotność: 9,0% - Wapń: 1,1% - Fosfor: 0,8% - Sód: 0,31% - Magnez: 0,1%

Witaminy (na 1 kg karmy): A: 10000 Ul - D3: 1000 Ul - E: 250 mg - C: 30 mg - B1: 8 mg

Mikroelementy (na 1 kg karmy): Miedź: 35 mg - Żelazo: 170 mg - Mangan: 70 mg - Cynk: 220 mg - Selen: 0,43 mg

uff... mam nadzieję, że wszędzie przepisałam dobrze (przepisywałam z opak. karmy) ;)
Zapisane

Mlody

  • Gość
jeżeli możecie...
« Odpowiedź #6 : 2004-04-22, 20:55 »
Taraa - caly wyglad psa zalezy od zywienia, myslisz ze poco kupuje psu rozne cuda do siersci :P...
Puppy Maczo jadl Balance ale zaczol go olewac, i chcialbym zaczac mu dawac balanca w wersji manue ale babka nie ma  :roll:  chyba teraz an lato zakupie mu dla psow aktywnych bo smiga codziennie nei malo :) ale jeszcze musze to przemyslec :P...
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
jeżeli możecie...
« Odpowiedź #7 : 2004-04-22, 22:32 »
Mlody - nie caly ;) Liczy sie tes trening :P Hmm... no wiesz... ty masz ,,wlochatego" psa, a mojemu duzo do pieknego wygladu nie potrzeba... i badz co badz siersci mu bardzo ladnie sie swieci bez zadnych specifikow :P Ale watpie ze gdybym dawala mu jakies friskisy i pedigree tak byl wygladal...  :roll:
Zapisane

emyla

  • *
  • Wiadomości: 1311
jeżeli możecie...
« Odpowiedź #8 : 2004-04-25, 20:25 »
Puppy to podaj skład tego bewi doga
podawajcie tylko po polsku!
Zapisane

Forum Zwierzaki

jeżeli możecie...
« Odpowiedz #8 : 2004-04-25, 20:25 »

mira

  • Gość
jeżeli możecie...
« Odpowiedź #9 : 2004-04-26, 11:59 »
Bewi Dog- Basic croc, dla psów dorosłych o normalnej aktywności:
mieso i produkty mięsne(ze zwierzat przeznaczonych do spożycia przez ludzi-nie podaja jakie), tłuszcz drobiowy,oleje roslinne, warzywa, zboża,drozdze, witaminy. Analiza składu:(%)białko-23.0, tłuszcz-10.0,włókno-3.0,popiół-7.0, wilgotność-10.0.Dodatki; wit: A, D3, E,K,B1,B2,B6,B12, kwas nikotynowy,pantotenian wapnia, kawas foliowy,wit. C, biotyna, cholina, Fe,Cu,Zn,Mn,Co,Se,J.
Bewi Dog-Sport croc, dla psów o wysokim zapotrzebowaniu na energię i składniki odżywcze:
mięso drobiowe i produkty mięsne, jajka,mleko i produkty mleczne, ryby i produkty rybne, zboża,warzywa,drożdże, witaminy i skł. min.
Analiza składu:białko-26.0, tłuszcz-15, włókno3.0, popiół-8.5, wilgotność-10.0. dodatki:j/w, w zwiększonych dawkach.

NUTRA NUGGETS Maitanance, dla psów dorosłych o normalnej aktywności:
Mączka z kurczaka, brązowy ryż, kukurydza, otręby ryzowe, tłuszcz z kurczaka, pulpa buraczana, jajka, siemie lniane, podroby drobiowe, drożdże, witaminy i skł. min.
Analiza:(%)białko-21.0, tłuszcz12.0, popiół-6.0, błonnik-3.0,wigotnośc-10.0, wapń-1.1, fosfor 0.8, Omega-6 -2.2, Omega-3 -0.3
Dodatki: wit A,D,E, miedż,selen(nie piszę dawek ponieważ zajęłoby to za dużo miejsca)
Nutra nuggets Performance, dla psów aktywnych. Skład j/w + glutenowa mączka kukurydziana. Analiza:(%)białko-28.0, tłuszcz-18.0(in. j/w) Dodatki:j/w w identycznych dawkach.

BENTO KRONEN Regular, dla psów dorosłych o normalnej aktywnosci
Kurczak, maczka kukurydziana,ryż, pulpa buraczana, tłuszcz z kurczaka, dehydratyzowana ryba, suszone pełne jaja,drożdze, siemie lniane, oleje roslinne, tłuszcz rybi, minerały, fruktooligosacharydy, hydrolizowane białko z kurczat, pierwiastki sladowe, witaminy(A,D3,E,C,K3,B1,B2,B3,B5,B6,B12,Kwas fliowy,cholina,biotyna),sól,DL-metionina,lecytyna.
Analiza:(%)białko-26.0, tłuszcz-16.0,błonnik3.0,minerały-8.0,weglowodany-38.0, woda-9.0
Zapisane

aleb

  • Gość
jeżeli możecie...
« Odpowiedź #10 : 2004-04-26, 22:07 »
Moje to jedzą Bewi Doga  :wink:
Zapisane

Puppy

  • Gość
jeżeli możecie...
« Odpowiedź #11 : 2004-04-26, 22:31 »
Ja akurat karmię psa Bewi Dog balance, dla psów o bardzo małej aktywności, bo niestety ma tendencję do "trzymania wagi" :/ a my za wszelką cenę chcemy schudnąć, ale nie chciałam light'a brać.

http://www.karus.com.pl/karma_bewidog/bd_karma_sklad.php#dorosle Tu masz stronkę ze składami. :D

Co do karmy Bewi dog, ja jestem zadowolona... A cena, wg mnie nawet w stosunku do supermarketowych wyszła mi oszałamiająca 4,9zł/kg!!! (przy kupnie 15 kg) Aż czasem głupio mi mówić, rozmawiam z ludźmi zachwalam zachwalam.... a potem jak ktoś się spyta jaka cena, jak mowię.. to wyoraźcie co sobie musi myśleć- ale szajs, jakie dno...wg mnie to dobra karma, póki maluchowi smakuje i nie ma problemów, zostaję przy niej.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 27 zapytaniami.