Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Prosze o pomoc. Znalazlam dzxikiego ptaszka  (Przeczytany 4477 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Moj tata znalazl dzikiego ptaszka ze zlamanym skrzydlem chyba i ze sztywną nózka. Nie wiem jaki to jest. Szary, z żółtym lebkiem i z zolta piersia. Zreszta mniejsza, kompletnie sie na ptakach nie znam, nie mwiem co mam robic, czym go karmic, a przeciez go nie zabije.. obdzwonilam wszystkich wetow w okolicy, oczywiscie zadnego nie ma w domu, bo "sa w terenie".. ;/ moze Wy mi powiecie co mam zrobic, bo sie na tym kompletnie nie znam... z góry dzieki
Sorki jesli taki temet juz byl,  ale nie mam czasu zeby szukac...
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Prosze o pomoc. Znalazlam dzxikiego ptaszka
« Odpowiedź #1 : 2008-07-31, 11:20 »
Ten ptaszek to jest na 90% młody trznadel, samiec. Wiem tylko tyle ze sie odzywiają ziarnami
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Estel

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1610
  • "...Nie zatrzymuj wilków, bo jest ich coraz mniej"
Odp: Prosze o pomoc. Znalazlam dzxikiego ptaszka
« Odpowiedź #2 : 2008-12-28, 11:52 »
..ptak walnął mi w okno i ma chyba krwotok wewnętrzny bo podając mu wodę trochę krwi było chociaż mogę się mylić, i jeszcze pytanie czy mogę mu jakoś pomóc i jaki to ptak



zostawiłam go na dworze w skrzynce żeby się mną nie stresował


Proszę o szybką odpowiedź

ptak cały czas "ciamka"   



Ptak już nie żyje (12:24)
 
Zapisane
"Wilk nie jest zwierzęciem ziejącym nienawiścią, ani też nie jest maskotką do przytulania, nie jest ani niebezpieczny, ani sympatyczny. Jest po prostu jednym z  wielu interesujących gatunków prześladowanych przez człowieka od stuleci, który potrzebuje miejsca  do życia."
http://stobnica.wolf.wild.art.pl/       "Jest pewna przyjemność w lasach bez ścieżek; Jest upojenie na samotnym wybrzeżu;Jest społeczność gdzie nie ma intruzów,
http://www.wolfpunk.most.org.pl/ulve/       Przy głębokim morzu i muzyce jego szumu;Nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"- Lord Byron

Forum Zwierzaki

Odp: Prosze o pomoc. Znalazlam dzxikiego ptaszka
« Odpowiedz #2 : 2008-12-28, 11:52 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.08 sekund z 28 zapytaniami.