Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4] 5 6   Do dołu

Autor Wątek: NIRVANA RULEZ!  (Przeczytany 46464 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #90 : 2004-09-13, 22:11 »
ja też Guni nie rozumiem :|

zgadzam sie z cholką...narkomania to choroba, tylko że te głupie społeczeństwo naszego kraju nie potrafi tego zrozumiec i odrzuca narkomanów zamiast próbować im pomóc!

co do teog że kurt był słaby psychicznie to nie ma co tego ukrywać był człowiekiem nie tylko wrażliwym...on był NADwrażliwy...przez co popadł w nałó, przez co nie wytrzymał...i jeszcze raz powtarzam! to że obrażał Boga to wcale nie oznacza że był zły...ja znam wielu ateistów którzy są lepsi od "katolików" bo nie krzywdzą innych! bo są tolerancyjni!
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

golden

  • Gość
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #91 : 2004-09-13, 22:29 »
ludzie! ja jestem ateista! i co? zjedziecie mnie? znienawidzicie? Te rozmowy sa juz denno smieszne... Lepiej je zakonczcie, bo doszlismy juz do wniosku, ze
a) narkomania jest choroba,
b) Kurt byl narkomanem takim czy innym,
c) ze kurt byl wielka postacia dla muzyki rockowej
d) a nawet zaglebilismy sie w tajniki religii katolickiej

...

moze starczy?

Guniu, sorry, ja tez Ci kilka slowek napisze. Masz swoje zdanie, musimy to uszanowac. Ale wiedz, ze my tez owe swoje zdanie mamy. I nie mozesz na sile nam wpajac swojego zdania. o nic nie zmieni, a z tego wynikaja wylacznie klotnie (albo jak kto woli - zazarte dyskusje)
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #92 : 2004-09-16, 15:12 »
Kurt nie był wielką postacią dla muzyki rockowej :? Był normalnym wokalistą jakiegośtam zespołu, jak każde inne zespoły.

Ehh, to moje zdanie, juz od razu piszę, bo znów się na mnie rzucicie... :? :|

Ależ ja Wam nie każę twierdzić tak, jak ja! Ale po prostu to, co piszecie o tym Mickiewiczu czy kilka innych rzeczy... to jest po prostu głupie, w tym nie chodzi o to, że to Wasze zdanie, ale o to, że piszecie kompletne głupoty.

Ale naprawde proponuje skończyć duskusje, nic dopbrego z tego nie wyjdzie, tylko się pokłócimy... Ja lubię Nirvanę, Wy też, więc piona! :wink:  ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedz #92 : 2004-09-16, 15:12 »

golden

  • Gość
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #93 : 2004-09-17, 19:39 »
piona, ale Nirvana zmienila bieg muzyki rockowej :lol: rock nie bylby taki jaki jest, gdyby nie Nirvana, nie odejde od tego twierdzenia :P

Cytuj
Ehh, to moje zdanie, juz od razu piszę

;)
Zapisane

Agata:)

  • Gość
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #94 : 2004-09-17, 19:59 »
Zgadzam sie.. Nirvana jest tworca grungu
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #95 : 2004-09-17, 21:37 »
ja też sie zgadzam z goldenem. Owszem jest wiele kapeli które również zasługują na uznanie...a w nich jest włąśnie nirvana
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Arwen

  • Gość
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #96 : 2004-09-17, 21:37 »
Cytat: gunia
Kurt nie był wielką postacią dla muzyki rockowej :?  ;)


Dla mnie był, ale cóż...Widocznie mamy inne poglądy na ten temat...
Zapisane

Kamaq

  • Gość
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #97 : 2004-09-25, 23:13 »
ktoś wspominał o rasmusach- o nie- tragiczne popłuczyny jakiegoś wymalowanego gościa co śpiewa jak baba-  :grr:

a Nirvanka- SUUUUUUUUUUUUUPER, można się oderwać od realiów  :wink:
Zapisane

golden

  • Gość
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #98 : 2004-09-25, 23:48 »
Cytat: Beaglomania
ktoś wspominał o rasmusach- o nie- tragiczne popłuczyny jakiegoś wymalowanego gościa co śpiewa jak baba-  :grr:

nie patrzac na image lidera - ja bardzo dobrze znam texty tej kapeli i... w wiekszosci sa to mocne slowa. Potrafia przemowic do czlowieka, no ale najpierw trzeba sie przelamac... ;) Sam lubie tylko texty i pare melodii. Rzecz gustu.
po przerobce ich kawalki brzmia lepiej :P
no ale koniec o The Rasmus.
-------------------

Cytuj
a Nirvanka- SUUUUUUUUUUUUUPER, można się oderwać od realiów

to chyba mozna przyczepic do kazdej muzyki jaka sie lubi :]
Zapisane

Forum Zwierzaki

NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedz #98 : 2004-09-25, 23:48 »

olc!a

  • Gość
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #99 : 2004-09-26, 00:18 »
Co do Rasmusów to dla mnie ciepłe kluchy (z brzmienia, bo przyznaję, że tekstów nie znam), ale każdy lubi to co lubi ;)
Cytuj
Kurt nie był wielką postacią dla muzyki rockowej :? ;)

Ja rozumiem, Guniu, że chcesz podkreślić jaki to on był zwyczajny, przeciętny i w ogóle pospolity, ale to, że twórczość NIRVANY miała wielkie znaczenie dla gatunku to nie jest jakaś nasza wyssana z palca teoria, ale opinia ludzi, którzy naprawdę się tym interesują, specjalistów. My tylko ją powielamy. Nie trzeba być miłośnikiem NIRVANY czy fanem samego Kurta, żeby to przyznać ;)
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #100 : 2004-09-26, 09:59 »
Zgadzam się...

Słuchaliście płytki Smells Like Nirvana?
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #101 : 2004-10-08, 14:04 »
No skoro sluchamy Nirvany, to to chyba logiczne, nie? :P
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #102 : 2004-10-08, 16:49 »
słuchalimy ;P ja i moje psy :P

Guniu jak możesz obrażać nirvane jeśli w wątku o punk rocku napisałaś że uwielbiasz lim biskit, linkin park (nie wiem jak  i inne takie :| nie rozumiem jak osoba słuchająca tak płytkiej muzyki może twierdzić że kurt był zwykły. On nawet w jednym stopniu zwykły nie był!

mówisz że obrażał Boga, a ty nie obrażasz Boga mając w emblemacie aniołka z różkami i ogonkiem diabła ?? :> moim zdaniem to śmieszne
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #103 : 2004-10-08, 20:36 »
Cytuj

No skoro sluchamy Nirvany, to to chyba logiczne, nie?


A ja wim? Zabijająca no ni... zwłaszcza "Rape me" w wykonaniu "The Artist Formerly Known As Ponce" :lol: jak desperat na przystanku autobusowym...
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #104 : 2004-10-11, 15:37 »
Przestań, bo ten aniołek... Ehh... Oj, Agnes... A uważasz, że był super, jak malował Jezusowi na krzyżu głowę dyni na halloween w swoim pamiętniku? Był super, bo w teleydsku "Heart shapedt box" śmiał się z Jezusa na krzyżu? Był świetny, bo ćpał? Przestań być śmieszna. Nie można kogoś wielbić, bo kocha się jego muzykę. Osoba a jej muzyka to całkiem co innego. No dobra, nie całkiem, ale co innego. Kocham tę muzę, ale Kurt był gnojem. Tak uważam ja. I juz.
Zapisane

Forum Zwierzaki

NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedz #104 : 2004-10-11, 15:37 »

olc!a

  • Gość
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #105 : 2004-10-11, 21:50 »
Cytuj
Osoba a jej muzyka to całkiem co innego.

Ile można...
A ja czytalam Dzienniki, można powiedzieć że w części Cobaina poznałam i uważam go za wielkiego człowieka. Nie dlatego, że podoba mi się jego muzyka.

Stosunek do religii to prywatna sprawa każdego z nas. OK, w teledysku nie powinien obrażać religii takiej czy innej [bez znaczenia, czy to buddyzm, islam czy chrześcijanizm; w teledysku, bo to, co rysował sobie w pamiętniku to jego sprawa i nam nic do tego].
Guniu nie bądź fanatykiem, który skreśla człowieka, bo ten nie wierzy w Boga.
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #106 : 2004-10-12, 10:22 »
ale ten teledysk w którym Kurt obrażał Jezusa to był ostatni z tych przed jego śmiercią, może to było jego przesłanie? Może coś przeczuwał? gunia skad możesz wiedzieć że był gnojem? nie możesz, nie masz prawa tak mówić... nikt z nas nie może tu powiedzieć jaki był NAPRAWDĘ. Nie znaliśmy go ! Znamy ,tylko' jego muzykę i parę wywiadów...
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #107 : 2004-10-12, 15:44 »
Skoro nikt nie może powiedzieć jaki był, to czemu mówicie, że był wielkim czlowiekiem?


STOP. Znów zaczyna się kłótnia. Nie mam zamiaru tego ciągnąć i na kolejne takie posty nie odpowiem, nie chce mi się 100 razy pisać tego samego.
Zapisane

olc!a

  • Gość
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #108 : 2004-10-12, 18:29 »
Cytuj
skoro nikt nie może powiedzieć jaki był [...]

Bez urazy, Guniu, ale czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? Cały czas piszemy, jaki był.

A zresztą... nie ma sensu się kłócić.
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #109 : 2004-10-12, 22:10 »
Ja czytałam nie tylko dzienniki. Przeczytałam kilka książek o Kurcie. Zgadzam sie z innymi i jeszcze raz powtarzam NIE MOŻNA OCIENIAĆ CZŁOWIEKA PO JEGO STOSUNKU DO RELIGII!!! Był gnojem bo ćpał? tak samo gnojem można nazwac alkoholika, hazardziste, człowieka uzależnionego od komputera, słodyczy, jedzenia, sexu. On poprostu był chory bo miał zbyt słabą psychikę. W swym życiu miałam bliższy kontakt z 5 alkoholikami z czego 3 to ludzie o niespotykanej wrażliwości. Nałóg ich skończył. Ale oni nie chcieli żyć. Nie chcieli bo nie rozumieli świata i tego całego chłamu. Tak samo Kurt nie rozumiał tego wszystkiego.

to ty jesteś śmieszna bo podajesz nam w sumie tylko jeden argument. Że obrażał Boga. A jeśli ja zacznę tu bluzgać na Niego (Boga) to też mnie znienawidzisz i powiesz że jestem zerem ?? To chore. taka zaślepiona wiara prowadziła zawsze do konfliktów.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #110 : 2004-10-13, 16:50 »
Cytat: olc!a

Bez urazy, Guniu, ale czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? Cały czas piszemy, jaki był.
Ale to co napisałam odnosi się do tego:
Cytat: horse_of_course

nikt z nas nie może tu powiedzieć jaki był NAPRAWDĘ. Nie znaliśmy go !



Cytat: agnes211

NIE MOŻNA OCIENIAĆ CZŁOWIEKA PO JEGO STOSUNKU DO RELIGII!!!
Zgadzam się z tym na 99%. 1% jest wtedy, gdy obraża Boga innych...

Cytat: agnes211

taka zaślepiona wiara prowadziła zawsze do konfliktów.
Wpieniasz mnie :grr:  :evill:  :twisted: To już jest szczyt


NIE BĘDĘ SIĘ DŁUŻEJ SPIERAĆ, więcej tu nic nie napiszę na temat kłótni.
Zapisane

Forum Zwierzaki

NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedz #110 : 2004-10-13, 16:50 »

Arwen

  • Gość
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #111 : 2004-10-13, 20:25 »
Cytat: gunia
Kocham tę muzę, ale Kurt był gnojem. Tak uważam ja. I juz.


Nie sądzę, ze kochasz jego muzykę...Przynajmniej nie w pełni...Skoro nie szanujesz człowieka, który ją stworzył...
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #112 : 2004-10-13, 20:39 »
Wpieniasz mnie    To już jest szczyt


:O wiesz to raczej ty nie potrafisz dyskutować...fanatyzm religijny prowadził do konfliktów i nikt tego zaprzeczyć nie może. Nie rozumiem czym Ciebie tak zdenerwowałam. Twoje argumenty są tak narpawde jasne tylko dla Ciebie.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #113 : 2004-10-15, 17:38 »
Sorry, ale nie obrażajcie religii, co?


Czemu niby nie mogę kochać muzyki kogoś, kogo nie lubię? Hmmm? :roll:  :?
Zapisane

golden

  • Gość
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #114 : 2004-10-15, 18:27 »
muzyke sobie mozesz lubic ;) nikt Ci nie broni Guniu. Ale w pelni zrozumienia sensu slow uzytych w tekscie piosenki jest potrzebna chocby minimalna wiedza na temat autora: jaki byl, co sklonilo go do napisania tych slow. Chociaz tyle... A we wszystkich kawalkach nie da sie powiedziec "napisal to, bo nie wierzyl w Boga i osmieszal go" o nie, nie, nie ta droga...

Wkurzacie juz i mnie ta klotnia... ciagle spor wychodzi o jedno:  

WIELKI za muzyke, czy DUP*K za obrazanie religii?

dla osob gleboko wierzacych spod wzgledow religijnych nie jest dobrym czlowiekiem. Ale pewnie nie wierzyl i to jego problem co mowi i jak odnosi sie do religii. Ja tez jestem ateista, mam swoj sposob odnoszenia sie do wiary chrzescijanskiej. Swoj sposob mam ja, on tez mial i swoj. Proste.
Zapisane

Arwen

  • Gość
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #115 : 2004-10-15, 23:28 »
Cytat: gunia
Czemu niby nie mogę kochać muzyki kogoś, kogo nie lubię? Hmmm? :roll:  :?


Sądzę, ze nie możesz w pełni...Tą muzykę przeciez ktoś stworzył...Wyrażał przez to samego siebie...A jego przeciez nie lubisz...
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #116 : 2004-10-16, 16:27 »
nie obrażam religii, sama jestem wierząca i to dosyć mocno. pisałam juz o tym w temacie wiara. ale gdybym tak slepo podchodziła do religii to nie mogłabym słuchać chyba ani jednego zespołu z których słucham. ale dlaczego mam nie słuchać, jeśli one nie zmieniaja mojego stosunku do wiary ?? dlaczego mam uważać twórców tej muzyki za gorszych?? bo nie wierzą?? to głupie :|
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #117 : 2004-10-22, 18:30 »
A ja lubię faceta, który śpiewa w "Wilkach", a nie lubię ich piosenek. Nie mogę go lubić, bo nie lubię jego muzyki?

No i co, że stworzył? Kurta nie wiem czy lubię, czy nie. Nie znam go, poza tym odrzuca mnie jego statunek do wiary. I tyle. Chcecie znów ciągnąć tę kłótnię?... :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedz #117 : 2004-10-22, 18:30 »

Arwen

  • Gość
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #118 : 2004-10-22, 21:51 »
Cytat: gunia
A ja lubię faceta, który śpiewa w "Wilkach", a nie lubię ich piosenek. Nie mogę go lubić, bo nie lubię jego muzyki?

No i co, że stworzył? Kurta nie wiem czy lubię, czy nie. Nie znam go, poza tym odrzuca mnie jego statunek do wiary. I tyle. Chcecie znów ciągnąć tę kłótnię?... :roll:


Nie chcemy, przynajmniej nie ja.

Sądzę tylko, że nie można mówić, ze kocha się czyjąś muzykę, twierdząc:

Cytat: gunia
Kurt był gnojem. Tak uważam ja. I juz.


Tak, to własnie on stworzył tą muzykę, wyrażał przez nią siebie. Ona jest częścią niego samego.

Gdy kocha się daną muzykę, kocha się wszystko co jest z nią związane...Albo przynajmniej szanuje...Wiele jest ludzi, którym nic w Kurcie nie przeszkadza, a nawet twierdzą iż był wielkim człowiekiem. Kimś takim jestem również ja.

Nie chcę się kłócić, ale myślę, ze skoro uważasz Kurta za gnoja, to w pełni nie kochasz tej muzyki, bo Nirvana to właśnie on...Taki był i nic tego nie zmieni...
Zapisane

Amarae

  • Gość
NIRVANA RULEZ!
« Odpowiedź #119 : 2004-10-30, 23:09 »
Lubię Nirvanę. Niektóre kawałki są bardzo dobre, a niektóre nie. Co do Kurta - niewiele o nim wiem, ale nie podoba mi sie to, że obrażał Boga :/
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.091 sekund z 28 zapytaniami.