Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Rodzina zastępcza dla gryzoni  (Przeczytany 1455 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Krówka

  • Gość
Rodzina zastępcza dla gryzoni
« : 2004-09-21, 21:09 »
Czasami zdarza się że z różnych wzgędów ludzie nie mogą ani chwili dłużej trzymać swojego zwierzaka, najczęściej trafia on wtedy do schroniska, na karmę dla węży lub ląduje na polu...
Dlatego poszukuję kilku osób, które mają możliwość i chęć zajmowania się bezdomnymi gryzoniami (innymi zwierzakami też, ale w mniejszym stopniu) do czasu znalezienia im nowych właścicieli.
Chodzi o stworzenie "rodzin zastępczych".
Robię stronę internetową na której będą wypisane wszystkie zwierzaki do adopcji(dokładny opis charakteru wymagań i zdjecie).
Narazie obejmie to tylko mazowsze(jak bedzie dobrze szlo to za jakiś czas (mam nadzieję) całą Polskę)  dlatego prosze bardzo odpowiedzialnych ludzi z mazowsza o zgłaszanie się!
Dobrze by było gdyby dana osoba dysponowała jakąś wolną klatką, napiszcie też jakie i ile zwierzaków możecie przyjąć.
 :D
Zapisane

Kira

  • Gość
Rodzina zastępcza dla gryzoni
« Odpowiedź #1 : 2004-09-25, 00:26 »
:) jesie skupiłam naswinkach i chomikach mam tez klatki wolne :wink:  ja juzjestem domem zastepczym podesleci opisy charakterów moze jutro :wink:
Zapisane

Krówka

  • Gość
Rodzina zastępcza dla gryzoni
« Odpowiedź #2 : 2004-09-27, 16:54 »
to super  :wink:
szkoda, że tylko ty się udzielasz  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Rodzina zastępcza dla gryzoni
« Odpowiedz #2 : 2004-09-27, 16:54 »

Gaber

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 413
Rodzina zastępcza dla gryzoni
« Odpowiedź #3 : 2004-10-08, 14:39 »
To bardzo duża odpowiedzialność przyjąć zwierze "po przejściach". Znam to, bo sama mam takie dwa. Najprawdopodobniej udzieliłabym się i pomogła, ale nie mieszkam w tej częśći POlski :(
Zapisane
"Gdy zostanie wycięte ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - człowiek zrozumie, że nie da się zjeść pieniędzy."

marta1

  • Gość
Rodzina zastępcza dla gryzoni
« Odpowiedź #4 : 2004-10-08, 16:58 »
Cytuj

ale nie mieszkam w tej częśći POlski

ani ja
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Rodzina zastępcza dla gryzoni
« Odpowiedź #5 : 2004-10-08, 17:46 »
Ja tez nie :(
Zapisane

Kacper

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 751
  • :)
Rodzina zastępcza dla gryzoni
« Odpowiedź #6 : 2004-10-09, 21:05 »
ja też nie  :cry:
Zapisane

Arwen

  • Gość
Rodzina zastępcza dla gryzoni
« Odpowiedź #7 : 2004-10-10, 00:01 »
Niestety ja również nie...A mogłabym przygarnąć moze nawet na stałe kilkoro z nich...
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Rodzina zastępcza dla gryzoni
« Odpowiedź #8 : 2004-10-10, 08:53 »
No wiec z mazowsza tak duzo osob nie ma jak sie zdaje :P A co ze stornka Krowo? ;) (jesli uznajesz to za obrazliwe to sorry :oops: )
Zapisane

Forum Zwierzaki

Rodzina zastępcza dla gryzoni
« Odpowiedz #8 : 2004-10-10, 08:53 »

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Rodzina zastępcza dla gryzoni
« Odpowiedź #9 : 2004-10-10, 10:54 »
Cytat: marta1
Cytuj

ale nie mieszkam w tej częśći POlski

ani ja


Ja też :cry:  :cry:  :cry:

Cathycash

  • Gość
Rodzina zastępcza dla gryzoni
« Odpowiedź #10 : 2004-10-16, 12:55 »
Ja bym mogła :)
wszystkie zwierzaki aż do świnek. Niestety na większe moja rodzina się nie zgodzi ...

Krówko, znam się co nieco na tych sprawach (html i inne), mogłabym pomóc.
Zapisane

Enola

  • Gość
Rodzina zastępcza dla gryzoni
« Odpowiedź #11 : 2004-10-16, 13:17 »
Ja chętnie, ale rodzice się nie godzą (mam za dużo własnych). Poza tym nie mieszkam w tej cześci Polski. Mogłabym jednak pomóc w inny sposób, znam się na html'u i może na coś się przydam...
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Rodzina zastępcza dla gryzoni
« Odpowiedź #12 : 2004-10-16, 14:21 »
Enola, tą stronę, co masz w podpisie Ty robiłas? moze bys wygospodarowała jakąś częśc na własnie takie rodziny zastępcze? strona ma juz swoją ogląalnosc, a z nową trzeba zaczynam od zera... co bys na to powiedziała?
Zapisane

Enola

  • Gość
Rodzina zastępcza dla gryzoni
« Odpowiedź #13 : 2004-10-16, 16:34 »
To świetny pomysł, oczywiście mogę to zrobić. Wystarczy, że poprzysyłacie mi wszystkie materiały, opisy, zdjecia i tak delje na maila. Aha, w chwili obecnej strona nie chodzi, bo jest przenoszona na nowy szybszy (i nie zacinający się :/) serwer. Za pare dni powinno wszystko chodzić pod tym adresem co mam w podpisie.
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Rodzina zastępcza dla gryzoni
« Odpowiedź #14 : 2004-10-16, 20:14 »
okej, to ja załatwię jakiś ładny opis, w końcu ma się te 6 z polskiego (ale szpaaan :P)

ma ktoś aparat cyfrowy? Albo dobry skanaer? Przydałoby się zrobić zdjęcia potencjalnym opiekunom, wolnym klatkom, warunkom itd.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Rodzina zastępcza dla gryzoni
« Odpowiedz #14 : 2004-10-16, 20:14 »

Enola

  • Gość
Rodzina zastępcza dla gryzoni
« Odpowiedź #15 : 2004-10-21, 15:17 »
ja mam aparat ale mieszka za daleko was :) w sumie to moglabym przyjac do siebie kilka myszek, koniecznie samiczek. co do dzialu na stronie to obiecuje ze go zrobie jak mi wyslecie opisy, zdjecia i inne materialy, opisy opiekonow, klatek itp moj email: zswiata@interia.pl czekam :)

HEJ CZY NIKT JUŻ NIE INTERESUJE SIĘ TYM WATKIEM?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 25 zapytaniami.