Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 43   Do dołu

Autor Wątek: Mohr 2 opowiada  (Przeczytany 188622 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: Mohr 2 opowiada
« Odpowiedź #540 : 2012-05-09, 11:48 »
Bardzo mądrze to ujęłaś :wink:

Poezja zoologa część 15.

Dlaczego piszę wiersze?

Po jakie licho tworzę wiersze
Aby wyrazić w poezji
Wszystko co dla mnie najważniejsze
Składam więc rymy o ukochanej Chorwacji
I wilczej stadnej demokracji
O skończeniu lat czterdziestu
I romantyzmie w moim wydaniu wielkiego gestu
O poszukiwaniu życiowej partnerki
Bez której czuję się jak pozbawiony prawej ręki
O wiośnie w Ustroniu
Która daje mi siły do pokonania życia znoju
O zaklętych w dobru złotych sercach
Tak ważnych jak wieczna miłość
O psach dających tyle radości
Niwelujących nieodzowne w życiu przykrości
Wiecie już dlaczego?
Tak więc studiujcie czasem te zwrotki
Ty droga koleżanko i Ty miły kolego.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Mohr 2 opowiada
« Odpowiedź #541 : 2012-05-10, 18:20 »
Studiujemy, studiujemy i życzymy znalezienia prawej ręki :D
Zapisane
IBDG Wrocław

Galagodecodi

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 243
    • WWW
Odp: Mohr 2 opowiada
« Odpowiedź #542 : 2012-05-12, 09:16 »

A może już teraz drodzy Czytelnicy macie jakiś pogląd na wyłuszczoną kwestię?
Mnie osobiście, wszystko co ma w nazwie POP doprowadza do womitacji :)
Jednak jako narkoman uzależniony od muzyki folk z całego świata.. uważam że muzyka z tej części świata chyba najbardziej pasuje do mojej duszy.. (no oprócz beduinów z synaju, tunezji, pustyni nubijskiej, indonezji itd  :lol:)...
Bardzo lubię taki zespół z polski (Dikanda), który wzoruje się także na muzyce "bałkańskiej" ( pewnie zaraz oberwę w łeb od jakiegoś muzykologa za takie uproszczenie)... jest to coś ala neo folk, jak np. Warsaw Wilige Band... wpada w ucho.

Niestety strasznie trudno znaleźć cokolwiek w mainstreamowych mediach. Nie tak dawno w TVN Kinga Rusin miała wywiad z Zakopower... że oni na świecie rozsławiają polski folk.. no miałem ochotę kapciem w tv rzucić.. (ale szkoda, jeszcze raty płacę :) )
wyżej wymieniony WWB na całym świecie zbiera nagrody.. a tutaj.. bez ujmy dla " chodzących boso"..

Koniec końców jest taki że chomikuj czy torrenty... smutne ale prawdziwe. Jedziesz do jakiegoś kraju. Jak od razu nie pomyślisz i nie kupisz płyt z ich muzyką .. to masz problem.

Zmienię trochę temat.. poszukajcie w necie płytoteki Music of Islam. To zbiór płyt z muzyka folk ze świata arabskiego (przynajmniej Synaj, Nubia, Sumatra, Kair). Lub przynajmniej płyta Hosam Ramzy & Bil Thorton "Immortal Egipt" (takie nowoczesne przeróbki).. no ja wymiękam..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Mohr 2 opowiada
« Odpowiedz #542 : 2012-05-12, 09:16 »

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: Mohr 2 opowiada
« Odpowiedź #543 : 2012-05-12, 10:20 »
Prawdę mówiąc Galagodecodi moją pasją jest chorwacka i słoweńska muzyka pop, folkiem się nie zajmuję. Gdy słucham Lidiji Bacic i Anity Kralj jestem dosłownie w muzycznym raju.
Hvala IBDG za wszystko. Też sobie znalezienia drugiej połówki gorąco życzę. Czekam na nią, jednakże już tak długo, że mam coraz mniej nadziei w tym względzie.

O Chorwacji część 34.

Marin Drzić urodził się około 1508 roku w Dubrowniku, zmarł w 1567 w Wenecji. Był przedstawicielem dubrownickiej literatury renesansowej. Jego najsłynniejszymi utworami są dwie komedie pasterskie: "Wujek Maroje" ("Dundo Maroje") i "Skąpiec" ("Skup"). Bohaterami tych komedii są plebejusze używający czasami soczystych słów. Ciekawostkę niech stanowi fakt, iż "Wujek Maroje" był wystawiany w Polsce (gdzie i kiedy nie mam zielonego pojęcia).

Słowniczka ciąg dalszy

Celer- seler
Ribiz- porzeczki
Zelena salata- sałata
Repa- rzepa
Rotkvice- rzodkiewki
Vlasac- szczypiorek
Krumpir- ziemniaki
Orasi- orzechy włoskie
Leća- soczewica
Jagode- truskawki
Dunja- pigwa
Masline- oliwki
Kelj- kapusta włoska
Kupus- kapusta zwykła
Dinja- melon
Krastavac- ogórek
Hren- chrzan
Cikla- buraki
Limun- cytryna
Koraba- kalarepa
Borovnice- jagody   
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Mohr 2 opowiada
« Odpowiedź #544 : 2012-05-12, 17:25 »
Czekam na nią, jednakże już tak długo, że mam coraz mniej nadziei w tym względzie.
Troszkę aktywniej może trzeba? Samo czekanie to za mało... ;) Tak sobie żartuję, nie twierdzę, że siedzisz w domu i czekasz, aż zapuka do drzwi... ;)

"Dunja- pigwa" My na Pieguska mówimy Pigi, Piga, Pigwa... Czyli mamy Dunję, też ładnie :D
Zapisane
IBDG Wrocław

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: Mohr 2 opowiada
« Odpowiedź #545 : 2012-05-13, 10:30 »
Rzeczywiście IBDG przestawię swoją aktywność poszukiwania na jeszcze wyższy poziom :) Natomiast mój poziom podrywania lokuje się w bardzo niskich wartościach. Innymi słowy kiepski ze mnie podrywacz.

A teraz kolejna niespodzianka dla moich Wiernych Czytelników czyli:

Cytaty mojej Duszy część 1.

Jest taki cytat psi, który poruszył do głębi mą psychikę. Stanowi mój ukochany z tych poświęconych szczekającym czworonogom.
Oto on: "Dobry pies nigdy nie umiera, zostaje na zawsze. Idzie koło ciebie w rześkie jesienne dni, kiedy pola pokrywa szron i zima jest coraz bliżej, a głowę zawsze ma przy twojej ręce, jak dawniej"  Mary Carolyn Davies. 
Wzruszające, piękne i mądre!
 
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Mohr 2 opowiada
« Odpowiedź #546 : 2012-05-13, 11:43 »
Jak trafisz na tę właściwą osobę, sama Cię poderwie ;) Tak czy siak, trzymam kciuki za powodzenie :ok:

A cytat piękny, ale ja bym troszkę inaczej to ujęła... Pies, który miał dobrego opiekuna, nie umiera nigdy... Zostaje przy nim na zawsze... I to prawda... Tym bardziej żal tych, które odeszły nigdy niekochane i nie zostały w niczyjej pamięci i sercu... :(
Zapisane
IBDG Wrocław

Galagodecodi

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 243
    • WWW
Odp: Mohr 2 opowiada
« Odpowiedź #547 : 2012-05-13, 18:49 »
To chyba jest z KAŻDYM życiem na tej planecie. Ze mną idą moje mysoskoczki, chomiki, szynszyle, papużki, koty, psy, rybki.. znam każde z imienia.
Ze mną idzie też mnóstwo ludzi... ba.. nawet parę roślin, które latami uprawiałem w akwarium, i które zyskały miejsce w moim sercu ...
Serce człowieka to pojemna rzecz..
Do nas należy tylko to by to całe stado... chciało z nami iść :)
Zapisane

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: Mohr 2 opowiada
« Odpowiedź #548 : 2012-05-14, 10:13 »
IBDG i Galagodecodi niezwykle mądre, prawdziwe i wzruszające słowa płyną z Waszych złotych serc (wyszło jak przemowa Indianina, ale nie szkodzi).
Aha IBDG z tym podrywaniem mojej skromnej osoby bardzo pozytywnie mnie zaskoczyłaś. 8)

Cytaty mojej Duszy część 2.

Pozostańmy jeszcze na długo przy psich cytatach.
"Posiadanie psa jest jak tęcza. Szczenięta są radością na jednym jej końcu. Stare psy są skarbem na drugim." Carolyn Alexander
"Szczęśliwy ten, kto zaskarbił sobie miłość starego psa" Sydney Jeanne Seward
Wrócę jeszcze do poprzedniego cytatu tyczącego się dobrego psa. Dokładnie tak właśnie jest ze mną i Mohrem Mendogiem.

 
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

Forum Zwierzaki

Odp: Mohr 2 opowiada
« Odpowiedz #548 : 2012-05-14, 10:13 »

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: Mohr 2 opowiada
« Odpowiedź #549 : 2012-05-16, 11:02 »

PRI SVETI TROJICI SEM DOMA LIVE 2009

Ta piosenka Anity Kralj zasługuje na osobną część moich opowieści. Video do piosenki umieszczone na You Tube, a pochodzące z roku 2009 jest niezwykłe. Widzimy na nim kompilację w duecie (tak bym to określił). Już tłumaczę o co chodzi. Otóż podziwiamy śpiewającą Anitę Kralj będącą nastolatką w duecie z Anitą jako dorosłą piosenkarką. Rozwiązanie wyśmienite! A sam utwór?
Dla mnie jest porywającym, wielbiącym piękno Słowenii. Gdzie w Polsce spotkamy taką piosenkę. Ja przyznaję szczerze na podobną się nie natknąłem. A może Wy macie jakieś propozycje?
Zapraszam do słuchania, podziwiania Anity Kralj i może marzeń o Słowenii?
Traktując sprawę marginesowo w tym odcinku, choć wcale takowej nie stanowi, zadziwia bardzo mała liczba wyświetleń piosenek Anity na You Tube. Tak cudowny, wzruszający głos zasługuje na coś dużo, dużo większego. Prawdę mówiąc pokaźna liczba odsłon pochodzi zapewne ode mnie, wielkiego miłośnika piosenki chorwackiej i słoweńskiej.
Jakkolwiek nieskromnie to zabrzmi (czego staram się z całych sił uniknąć) jestem powoli specjalistą takiej muzyki. Móc prowadzić program w Polskim Radiu poświęcony tym utworom (ach te górnolotne marzenia, które nigdy się nie ziszczą).     
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Mohr 2 opowiada
« Odpowiedź #550 : 2012-05-16, 16:09 »
"Posiadanie psa jest jak tęcza. Szczenięta są radością na jednym jej końcu. Stare psy są skarbem na drugim." Carolyn Alexander
"Szczęśliwy ten, kto zaskarbił sobie miłość starego psa" Sydney Jeanne Seward
O tak, staruszeczki są takie wzruszające...

Anita :D
http://www.youtube.com/watch?v=jT2H-1QcpBA
Zapisane
IBDG Wrocław

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: Mohr 2 opowiada
« Odpowiedź #551 : 2012-05-17, 11:05 »
Kłaniam się Tobie pięknie po słoweńsku IBDG, na pewno wiesz z jakiego powodu.

Cytaty mojej Duszy część 3.

"Więź z psem jest tak silna, jak tylko silne mogą być więzi na ziemi". Konrad Lorenz. Ten słynny austriacki etolog miał absolutną rację pisząc te słowa.
"Nasi idealni towarzysze zawsze mają cztery łapy". Colette   
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Mohr 2 opowiada
« Odpowiedź #552 : 2012-05-20, 17:50 »
A czy Lidija wie,ze ma rywalkę?  ;p

Co do KL to uwielbiam go od dziecka :)
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: Mohr 2 opowiada
« Odpowiedź #553 : 2012-05-20, 20:32 »
A czy Lidija wie,ze ma rywalkę?  ;p

Co do KL to uwielbiam go od dziecka :)
Również bardzo szanuję Konrada Lorenza, poza jednym. Mianowicie nigdy nie odciął się od swojej nazistowskiej przeszłości.
Tak Diuno Lidija Bacic wie o tym dzięki telepatii. Jednakże się tym nie przejmuje, ponieważ popiera tak wielkie i cudowne głosy oraz wspaniałe osobowości z czym mamy do czynienia u Anity Kralj.
Przeciwnie jest z tego niezwykle zadowolona. 
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Mohr 2 opowiada
« Odpowiedź #554 : 2012-05-20, 20:36 »
Zartowalam :) Co do KL to z zapartym tchem czytywalam jego teorie i przezycia ze zwierzetami, wyobraź sobie- kiedys w  przekroju.
Mam tylko 1 jego książke / zaraz sprawdzę tytul, chyba,ze komus pozyczylam na wieczne nieoddanie.../
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Forum Zwierzaki

Odp: Mohr 2 opowiada
« Odpowiedz #554 : 2012-05-20, 20:36 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Mohr 2 opowiada
« Odpowiedź #555 : 2012-05-22, 17:49 »
Zoolog, sto lat, sto lat! :tort: Zdrowia, spełnienia marzeń, życia wśród kochających ludzi i zwierząt :jupi2: :slonko: :prezent:  :cmokkk: ;d
Zapisane
IBDG Wrocław

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Mohr 2 opowiada
« Odpowiedź #556 : 2012-05-22, 18:57 »
Ode mnie tez  8)

Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: Mohr 2 opowiada
« Odpowiedź #557 : 2012-05-22, 20:31 »
IBDG i Diuno naprawdę się wzruszyłem. Jesteście wspaniałe :)
BTW Diuno Lidiji Bacic ja także żartowałem. Jestem ciekaw, którą z książek Konrada Lorenza masz w swojej biblioteczce?
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Mohr 2 opowiada
« Odpowiedź #558 : 2012-05-22, 21:12 »
Również wszystkiego naj z okazji urodzin  :) :tort: :soczek: :toast:

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: Mohr 2 opowiada
« Odpowiedź #559 : 2012-05-23, 20:03 »
Wielkie dzięki Lisie :VoV:

Cytaty mojej Duszy część 4.

"Za pieniądze można kupić wspaniałego psa, ale tylko miłością można sprawić, że zamerda ogonem". Richard Friedman Wielkie i wspaniałe słowa.
"Pies to pies, dopóki nie staniesz z nim oko w oko. Wtedy to jest Pan Pies". Przysłowie haitańskie Nic dodać nic ująć.
"Dla swojego psa jesteś najwspanialszym, najmądrzejszym i najmilszym człowiekiem, jaki kiedykolwiek chodził po ziemi". Louis Sabin Ja również uważam podobnie.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Mohr 2 opowiada
« Odpowiedź #560 : 2012-05-23, 20:11 »
Posiadanie psa jest jak tęcza.Szczenięta są radością na jednym jej końcu. Stare psy są skarbem na drugim.-Carolyn Alexander

Jednak mialam, nie mam- Opowiadania o zwierzetach.
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Forum Zwierzaki

Odp: Mohr 2 opowiada
« Odpowiedz #560 : 2012-05-23, 20:11 »

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: Mohr 2 opowiada
« Odpowiedź #561 : 2012-05-24, 20:13 »
Tu mnie Diuno zastrzeliłaś etologicznie, ponieważ nie znam tej książki Konrada Lorenza.
Wracam znowu do Anity Kralj, aby zarekomendować Jej piosenkę LJUBEZEN IN MIR. Gdy jej słucham chodzę ulicami Mariboru, a nad moją głową roztaczają się dwie przecudowne tęcze. Nagle zatrzymuję się, gdyż spostrzegam jakąś uroczą, piękną dziewczynę, która obdarza mnie słodkim uśmiechem. Nie wierzę własnym oczom to Anita Kralj! Podaje mi rękę mówiąc w języku słoweńskim: "cześć zoologu". Potem udajemy się do uroczej kawiarenki położonej nad samym Adriatykiem, gdzie delektujemy się tutejszym winem, oraz tortem w słoweńskich barwach narodowych. Rozmawiamy o muzyce, Słowenii, Chorwacji, psach, zoologii czyli prawie o wszystkim. Przerywnikami naszej dysputy są najpiękniejsze słoweńskie piosenki w tym oczywiście utwory mojej rozmówczyni. Nasze spotkanie kończy spacer piaszczystą plażą przy rozgwieżdżonym niebie i świecących trzech księżycach. Na jednym z nich można spostrzec nasze godło narodowe, na drugim widnieje godło Chorwacji, a na trzecim godło Słowenii. W czasie spaceru podziwiamy skaczące w falach Adriatyku delfiny oraz krążące nad nami mewy. Czule się żegnamy, nie mogąc się już doczekać na następne spotkanie.
Ach ale się rozmarzyłem. A tak wracając z bólem do rzeczywistości jakie są moi Drodzy Wasze opinie na temat tej piosenki?   
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Mohr 2 opowiada
« Odpowiedź #562 : 2012-05-24, 20:28 »
O ile pamietam pisze tam o swojej suczce Stasi- mieszance Owczarka niemieckiego i chow chow/ bardzo sobie cenił te 2 rasy/ , o swoich ptakach, szczególnie o gęsiach. Gdzieś tez czytalam o jego psie Rudolfie, ktory, po wypadku mial tylko 2 łapy po jednej stronie ciala i calkiem niźle sobie z tym radzil.

http://www.youtube.com/watch?v=Oxsl_pabe1A
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Mohr 2 opowiada
« Odpowiedź #563 : 2012-05-24, 21:32 »
Piękna piosenka, i pięknie zaśpiewana... Tak delikatnie, leciutko, nie wiem, jak to ująć, ale działa kojąco... Można się rozmarzyć :marzy:
Zapisane
IBDG Wrocław

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: Mohr 2 opowiada
« Odpowiedź #564 : 2012-05-27, 18:54 »
Serdecznie dziękuję po słoweńsku Diuno 8)
IBDG niezwykle trafna refleksja dotycząca tego szmaragdu wśród piosenek. Ogólnie rzecz ujmując wszystkie wykonania piosenek w roli głównej z Anitą Kralj słyną z delikatności. Również za to Ją uwielbiam.
Wczoraj obchodziliśmy Dzień Matki. Niestety nie miałem tego dnia dostępu do komputera. Składam więc dzisiaj wszystkim dobrym Matkom najserdeczniejsze życzenia wraz z dwoma muzycznymi dedykacjami. Będą nimi moim zdaniem najpiękniejsze piosenki o matce w całej długiej historii muzyki rozrywkowej. Utwór pierwszy to MAJCINA LJUBAV Lidiji Bacic. Dedykacja druga: SRCE ZA MAMO Anity Kralj.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: Mohr 2 opowiada
« Odpowiedź #565 : 2012-05-29, 09:21 »
Cytaty mojej Duszy część 5.

"Nieważne, jak mało masz pieniędzy i dobytku- posiadanie psa czyni cię bogatym". Louis Sabin
"Na świecie jest tylko jeden najmądrzejszy pies i ma go każdy chłopiec". Louis Sabin
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Zapisane
IBDG Wrocław

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: Mohr 2 opowiada
« Odpowiedź #567 : 2012-05-30, 09:37 »
Hvala najlepsa IBDG :)

Cytaty mojej Duszy część 6.

"W swoim domu każdy pies zamienia się w lwa". H.G.Bohn.
"Przygarniając psa, mamy niepowtarzalną okazję wybrać sobie krewnego". Mordecai Siegal.
"Psy łączą nas z niebem. Nie wiedzą co to zło, zazdrość czy niezadowolenie".
Milan Kundera.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

Forum Zwierzaki

Odp: Mohr 2 opowiada
« Odpowiedz #567 : 2012-05-30, 09:37 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Mohr 2 opowiada
« Odpowiedź #568 : 2012-05-30, 16:01 »
"Przygarniając psa, mamy niepowtarzalną okazję wybrać sobie krewnego". Mordecai Siegal.
Świetne! :D
Zapisane
IBDG Wrocław

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: Mohr 2 opowiada
« Odpowiedź #569 : 2012-06-03, 18:42 »
Cytaty mojej Duszy część 7.

"Dobry pies zasługuje na dobry dom" przysłowie.
"Jeśli uważasz, że psy nie potrafią liczyć, włóż do kieszeni trzy psie smakołyki, a Fido daj tylko dwa". Phil Pastoret Święta prawda.
"Powtarza mi tysiące razy, że jestem jego powodem do życia. Przez to, jak przytula się do mojej nogi, jak łupie ogonem na najmniejszy mój uśmiech".
Gene Hill
"Myślę, że psy to niesamowite stworzenia. Kochają bezwarunkowo. Dla mnie to wzorce osobowe dobrego życia". Gilda Radner  Dla mnie też.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.
Strony: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 43   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.093 sekund z 32 zapytaniami.