Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Stronka  (Przeczytany 939 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

_Karolina_

  • Gość
Stronka
« : 2004-02-08, 20:57 »
Wiele razy już reklamowałam stronkę Moziego (ślicznego pieska rasy Rhodesian Ridgeback), robię to powtórnie gdyż na stronce znalazło się wiel nowcyh rzeczy, uaktualnienia, wyniki pierwszej wystawy Mozika w nowym roku(szczerze bardzo dobry początek ;) ). Chciałam zaprosić Was na FORUM DYSKUSYJNEo Mozim, stronce i pieskach tej rasy(i nie tylko). Zachęcam do odwiedzenia stronki jest naprawdę bardzooo ciekawa i warta zobaczenia ;)
Zapisane

Ax

  • Gość
Stronka
« Odpowiedź #1 : 2004-02-08, 21:06 »
Adres poproszę :roll:
Zapisane

_Karolina_

  • Gość
Stronka
« Odpowiedź #2 : 2004-02-08, 21:25 »
oj przepraszam zapomniałam ;)

www.mozi.strefa.pl
Zapisane

Forum Zwierzaki

Stronka
« Odpowiedz #2 : 2004-02-08, 21:25 »

Darke Elf K.

  • Gość
Stronka
« Odpowiedź #3 : 2004-02-08, 21:36 »
ja wiem... normalna strona
Zapisane

_Karolina_

  • Gość
Stronka
« Odpowiedź #4 : 2004-02-08, 21:54 »
Jeśli masz do niej jakieś zastrzeżenia lub cosik chcesz o niej powiedzieć to zaloguj się na forum i napisz do gościa który ją tworzył. Wszelkie sugestie są mile widziane. Stronkę staramy sie udoskonalić i ulepszyć tak aby Wam sie ją przyjemnie oglądało aby była miła dla oka dlatego jesli wiesz co można dodać lub ując pisz to na forum. :D
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Stronka
« Odpowiedź #5 : 2004-02-08, 22:45 »
Eh... Karolina rozumiemy - ladna strona jeszcze ladniejszy piesio, ale starczy jus z tymi reklamami..... Widze jus rklame tej strony przynajmniej 3 raz...
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
Stronka
« Odpowiedź #6 : 2004-02-09, 08:03 »
Taraa - postaraj się ją zrozumieć ma strone bardzo ładna i chce żeby ją ludzie odwiedzali, brawo
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Stronka
« Odpowiedź #7 : 2004-02-09, 10:51 »
Cytat: Darke Elf K.
Taraa - postaraj się ją zrozumieć ma strone bardzo ładna i chce żeby ją ludzie odwiedzali, brawo

alez ja rozuuumiem ;) Tylko po prostu gdy w jednym  miejscu sie reklamuje wiele razy ci co widza ta reklame maja rozne mysli :P No wiec przy okazji reklamuje jus moja mniej ladna i mnej fajna stronke www.beagle.abc.pl
Zapisane

pola

  • Gość
Stronka
« Odpowiedź #8 : 2004-02-10, 15:28 »
aaaa ja tak czytam i na tej stronie zadnej reklamy nie moge znalezc :P:P
a tu mondra ( :P ) paulinka zorientowała sie ze chodzi o to ze tutaj karolina reklamuje strone ..... :P:P
hmmmm stronka ładniuchna nie powiem :)
o to ja tesz robie reklame bo na forum jeszcze nie dawałam tematów o mojej stronie zapraszam : www.beaglusia.prv.pl robimy reklame !!!!!! :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Stronka
« Odpowiedz #8 : 2004-02-10, 15:28 »

_Karolina_

  • Gość
Stronka
« Odpowiedź #9 : 2004-02-13, 16:38 »
Taraa masz bardzo ładną stronkę !! :D Fajne zgromadzone na niej rzeczy i bardzo ładne beaglusie :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 23 zapytaniami.