Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: podstepna sroka  (Przeczytany 2628 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mafinia

  • Gość
podstepna sroka
« : 2005-05-19, 11:15 »
mieszkamy w domku jednorodzinnym gdzie dach jest oblezony gniazdami wrobli i jednej pary szpakow nie brakuje rozniez ptasich odchodow :roll:
szpaki brudasy gniazdo zbudowaly tak gleboko ze trzeba byloby rozbierac dach... :roll:
dzisiaj gdy bylam w ogrodzie na gniazdo sroka zrobila nalot. byscie widzieli co sie dzialo...
najpierw zaczela latac naokolo domu szpaki zaczely za nia latac i piszczec zrobila poprostu zamieszanie....w pewnym momencie ulotnila sie za kominem :shock: i siedziala tam
gdy szpaki sie uspokoily polecialy na lowy zaczela robic swoje.... wleciala do gniazda i zrobila renament. naszczescie rzadnego mlodego nie zdarzyla ukrasc szpaki byly szybsze :P

 widzialam juz kilka podobnych sytuacji ale sroka doslownie dzisiaj powalila mnie z nog.... jej strategia byla niesamowita
nigdy by mi do glowy nie przyszlo zeby sroka schowala sie za kominem i wykukiwala kiedy moze zaatakowac.....
zlodziejka ciagle kradnie mieso mojemu psu jak i sucha karme
znam przypadek kiedy baba wywiesila plaszcz na balkon a ona go calego obrobila...
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Odp: podstepna sroka
« Odpowiedź #1 : 2005-05-20, 11:10 »
Mojej ciotce wleciała do domu sroka ... najsrała na stół w jadalnym, zzarła krakersy z niego.. i przestraszyła dobbermana.. biedny piesek się za kanapą zabunkrował i bał wyjść .. lol..

Zapisane

Dianulka

  • Gość
Odp: podstepna sroka
« Odpowiedź #2 : 2005-05-20, 20:05 »
A może to sroka z cyrku??  :mrgreen: (żartuje oczywiście  :;p:), ale pamiętam jak babcia mi kiedyś opowiadała, że za czasów gdy była młoda dziadek kładł naparstki na parapet (był krawcem), a sroka przylatywała i je kradała. Biedny dziadek miał potem wyrzuty sumienia do siebie, że ma taką sklerozę, bo przecież wydawało mu się, że zostawił te naparstki na parapecie.....  :P :mrgreen:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: podstepna sroka
« Odpowiedz #2 : 2005-05-20, 20:05 »

Bonsai

  • Gość
Odp: podstepna sroka
« Odpowiedź #3 : 2005-05-20, 23:36 »
ja naszczęscie nie spotkałam sie z tak sprytna sroką... Jednak czesto gołebie po prstu wpadają mi do domu :)
Zapisane

mafinia

  • Gość
Odp: podstepna sroka
« Odpowiedź #4 : 2005-05-24, 18:49 »
heh z golebiami mialam duzo przygod
czesto trzymalam je w domu
ostatni byl cukrowcka ktora potracil samochod teraz mam nadzieje ze lata sobie po blekitnym niebie:P
wiele razy zlapalam ptaszyska bowiem mialy poplatane lapki sznurkami lub workami:/
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: podstepna sroka
« Odpowiedź #5 : 2005-05-25, 20:51 »
kiedys  u mnie na drzewie blisko mojego balkonu ciagle przylatywala sroka raz zostailismy otwarty balkon (było lato i wietrzylismy pokój) ona wleciała do pojoju zabrala mojej mamie pierscionek i jeszcze go ma hehe po tym  zdarzeniem niezle sie chwalila innym srokom jaka ma zdobyc hhe

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: podstepna sroka
« Odpowiedź #6 : 2005-05-26, 02:27 »
A ja mam gniazdo srocze blisko domu, na wysokiej tui sąsiadów. I dziś widziałam jak sroka z tego gniazda goniła wiewiórę. Widok był naprawdę niesamowity, ona tego stwora ganiała po całej działce, po drzewach, krzewach i trawce. Nie wiem czy tak bała się o swoje gniazdo, ale tak straszyła rudego wiewióra, jakby chciała go zadziobać.  I biedna wiewiórka uciekała...oj uciekała...
Zapisane

mafinia

  • Gość
Odp: podstepna sroka
« Odpowiedź #7 : 2005-06-07, 20:29 »
kolejne ofiary podstepnej sroki
ptaszysko zniszczylo gniazdo pokrzywicy znajdujace sie niziutko w swierku.....
wariatka kradnie jedzenie moim psom na kazdym kroku
ostatnio na podworko przylecialy dwie jedna siedziala na siatce skupiajac uwage na moim psie a druga rzadzila w miskach:OOOOOOO
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: podstepna sroka
« Odpowiedź #8 : 2005-06-07, 21:09 »
A ja odkryłam, co to za dzięcioł o świcie budzi nas waleniem pod oknem... to sroka wybija rytmy na blaszanym garnku przed psimi budami...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: podstepna sroka
« Odpowiedz #8 : 2005-06-07, 21:09 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.22 sekund z 25 zapytaniami.