Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Koci katar????  (Przeczytany 1185 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

B@stet

  • Gość
Koci katar????
« : 2005-09-12, 14:37 »
Zastanawiam sie bo w sobote przybłąkał mi się kolejny kociak ok. 4m-czny, Jest chudziutki ale wszystko super czysta sierść, brak wypływu z oczu i noska, ogromny apetyt i straszliwa przytulastośc do wszystkiego co się rusza :D Tylko jeden problem:  jedno oczko ma zmętnione i teczówka jest pod tą mgłą ciemniejsza niz ta zdrowa, podkreślam że nie ma wycieku, myśle że może gdzieś sobie zakłuł, jak sądzicie :help:? Poradzcie mam jeszcze jednego kota i niestety nieszczepionego.... a wet na razie odpada  :( PS: jak moznaby sprawdzic czy widzi? zaslanianie oczka próbowalam ale strasznie sie wierci  :)
« Ostatnia zmiana: 2005-09-12, 23:58 autor B@stet »
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Koci katar????
« Odpowiedź #1 : 2005-09-12, 23:25 »
CZy zierenica raguje na swiatlo? bo jelsi nie to znacyz ze niewidzi...
Zapisane

B@stet

  • Gość
Odp: Koci katar????
« Odpowiedź #2 : 2005-09-13, 00:01 »
Faktycznie swiatlo o tym nie pomyslalam, sprawdze jak bede u babci, kotek tam zostal, niestety z obserwacji wynika ze chyba nie widzi, kiedy patrzy gdzies to przekrzywia główke  i spoglada tym zdrowym. ale to chyba nie jest katar??  Martwie sie..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Koci katar????
« Odpowiedz #2 : 2005-09-13, 00:01 »

myszka

  • Gość
Odp: Koci katar????
« Odpowiedź #3 : 2005-09-13, 06:28 »
To może być mnóstwo rzeczy, tak, m.in. herpes albo chlamydia lub inny wirus. Ale są też inne czynniki, mogące wywołać takie objawy. Najprościej będzie odwiedzić z kotkiem weta i wykonać ew. badania. Trudno, nie przeskoczysz :P

Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Koci katar????
« Odpowiedź #4 : 2005-09-13, 19:51 »
no isc trzeba..niezawsze wizyta kosztuje..np u mnie wet za przemacanie zwierzaka nic niewzial tylko za kuracje....
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 26 zapytaniami.