Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Krecik ma gronkowca zlocistego  (Przeczytany 1672 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Abakus

  • Gość
Krecik ma gronkowca zlocistego
« : 2004-03-24, 18:57 »
Witajcie:)
W poniedzialek miala byc kastarakcja Krecika ale sie nie odbyla wet nie chcial teraz go operowac bo...
Pewnie pamietacie jak pisalem nie raz ze Krecik sie drapie az do krwi, wet ciagle mi mowil ze to alergia i nic innego. Odstawialismy juz mu wszystkie pokarmy ktore mogly byc przyczyna tego drapania ale nic nie pomagalo, O leczeniu nie powiem :(, jakis czas temu zmienilem weta i ten pobral mu wymaz a ja zawiozlem ta probke do sanepidu i dzis wsziolem wynik badania , wynik jest jeden  gronkowiec zlocisty-wzrost obfity. W sanepidze sprawdzili jaki antybiotyk skutecznie go niszczy wiec teraz jest pradziwe leczenie. I dlatemu wet nie chce teraz robic zadnych zabiegow boi sie zakazenia kota bardziej.
Mam niesamowita zlosc do weta do ktorego mialem tak wielkie zaufanie a ten nie zrobil tego badania odrazu tylko upieral sie ze to alergia :( a kot przez siedem miesicy sie mordowal. Chyba sie wybiore do niego z tym wynikiem zeby zobaczyl ze przez jego leczenie kot coraz bardziej sie mordowal biorac niepotrzebnie zaszczyki jak ki ciagle gronkowiec sie rozwijal.
Niech moj przypadek bedzie ostrzezeniem dla innych ze warto czasami podwazyc opinie jednego weta!!
a jak sie podleczy to ciach ciach go nie ominie:)
pa
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Krecik ma gronkowca zlocistego
« Odpowiedź #1 : 2004-03-24, 19:00 »
:grr:  Co za niekompetencja :grr:
Zapisane

Kira

  • Gość
Krecik ma gronkowca zlocistego
« Odpowiedź #2 : 2004-03-24, 19:41 »
:twisted: TRAGEDIA i pomyslec  ze to tylko dla kasy :grr:
napewno nie zalezalo mu na wyleczeniu kota tylko Sporym Zarobku na Chorobie
Biedne te zwierzaki ktore u Niego sie lecza :(  :cry:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Krecik ma gronkowca zlocistego
« Odpowiedz #2 : 2004-03-24, 19:41 »

myszka

  • Gość
Krecik ma gronkowca zlocistego
« Odpowiedź #3 : 2004-03-24, 21:06 »
A może po prostu niechęć do przyznania się do braków wiedzy i tyle. Abakus, trzymam mocno kciuki za pomyślne leczenie, gronkowce potrafią być uparte.
Zapisane

Abakus

  • Gość
Krecik ma gronkowca zlocistego
« Odpowiedź #4 : 2004-03-24, 21:20 »
Slyszalem ze walka z nimi moze byc trudna ale tyle zesmy juz przeszli ze teraz to chyba tez damy rade:)
mam jeszcze ciagla pomoc od siostry wiec mysle ze bedzie dobrze, najwazniejsze ze wreszcie kot jest odpowiednio leczony :D
Kobieta ktora dawala mi wynik chyba zle o mnie pomyslala;) a to dlatemu ze jak mi powiedziala ze to gronkowiec a ja na to jak dobrze bardzo sie ciesze, na na mnie popatrzyla z czego ja sie ciesze:)  ale to bylo potwierdzenie tego ze byl zle leczony i ze wreszcie zacznie sie odpowiednie leczenie.
Dziekuje za wsparcie zawsze pomagalo i teraz tez napewno pomoze:)
Zapisane

Maxim

  • Gość
Krecik ma gronkowca zlocistego
« Odpowiedź #5 : 2004-03-24, 21:27 »
Biedny Krecik  :(  tyle już przeszedł. Życzę mu aby jak najprędzej udało się pokonać tego złocistego potwora  :evill: i kotek szybko wrócił do zdrowia  :)
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Krecik ma gronkowca zlocistego
« Odpowiedź #6 : 2004-03-24, 21:36 »
Wiemy, że Krecik jest pod bardzo dobrą opieką bo ma kochającego właściciela :D
A nie każdy kotek ma tyle szczęścia żeby znalezć kogoś odpowiedzialnego kto by go pokochał i zajął się nim odpowiednio :(
Zapisane

Ash

  • Gość
Krecik ma gronkowca zlocistego
« Odpowiedź #7 : 2004-03-24, 22:06 »
Trzymam kciuki za szybkie wykonczenie gronkowca - bedzie dobrze  :wink: Krecik poradzi sobie i z tym - majac tak troskliwego opiekuna  :D
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
Krecik ma gronkowca zlocistego
« Odpowiedź #8 : 2004-03-24, 22:58 »
Najlepiej zrobić scenę temu wetowi w "godzinach szczytu".. Niech się ludzie zniechęcą. ANTYREKLAMA!!!!!!!!!!

 :wink:  za Krecika.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Krecik ma gronkowca zlocistego
« Odpowiedz #8 : 2004-03-24, 22:58 »

truskawa144

  • Gość
Krecik ma gronkowca zlocistego
« Odpowiedź #9 : 2004-03-25, 02:42 »
ciekawe ilu jeszcze nieszczesnym zwierzakom ten wet wydał błędną diagnoze...
Zapisane

Sal

  • Gość
Krecik ma gronkowca zlocistego
« Odpowiedź #10 : 2004-03-25, 08:58 »
Siedem miesięcy się kocio męczył??? :szok:

Chyba, jak radziła Yzalbe, zrobiłabym "reklamę".  :twisted:

Poszłabym z wynikami, zeby pokazac wetowi. Poszłabym w godzinach szczytu, żeby było wielu opacjentów i czekając cierpliwe na wizytę  :diabolik: opowiadałabym ze szczegółami, jak leczył.

Nie martw się, Abakus. Skoro w Sanepidzie zrobili antybiogram, będzie dobrze. Najważniejsze, to okreslic, na co bakteria jest wrażliwa.
Potem już tylko cierpliwie czekać na koniec leczenia.

Za Krecika!  :wink:
I jego Pana.  8)
Zapisane

Emi8

  • Gość
Re: Krecik ma gronkowca zlocistego
« Odpowiedź #11 : 2004-03-26, 00:40 »
........ Ja pierniczę.........  :grr:  :grr:  :grr: no widzisz jak to jest....to tak jak z tą moją wetką ze schroniska...też nie widziała, że kot ma grzybicę...... też zrobili wymaz w klinice.....


Ale kotek nareszcie będzie wyleczony...
Zapisane

Abakus

  • Gość
Krecik ma gronkowca zlocistego
« Odpowiedź #12 : 2004-03-26, 10:04 »
Mam nadzieje ze teraz to juz bedzie tylko mowa o wyleczeniu. Niestety weci sa rozni i przez takich jak w moim przypadku czlowiek traci zaufanie do wszystkich:(. ale wiem ze wieksza liczba weterynarzy to super ludzie:)
Ten do ktorego chodzilem wczeniej byl super kochal zwierzaki, ale widac ze im starszy sie robi tym gorzej podchodzi do swojego zawodu.
Dziekuje  za wszystki mile slowa.
Kontaktowalem sie jeszcze z innym wetem, kolega mojej siostry z lublina i ten ogladajac wynik badania powiedzial ze leczenie jest teraz jaknajbardziej dobre:) to i ja jestem spokojny.
Zapisane

truskawa144

  • Gość
Krecik ma gronkowca zlocistego
« Odpowiedź #13 : 2004-03-27, 03:12 »
chyba w imieniu wszystkich forumowiczów moge powiedzieć że trzymamy  kciuki za krecika
Zapisane

Abakus

  • Gość
Krecik ma gronkowca zlocistego
« Odpowiedź #14 : 2004-03-27, 09:23 »
Witajcie:)
Dziekuje dziekuje i jeszcze raz dziekuje. Krecik  ma sie bardzo dobrze i powoli widac prawdziwa poprawe, prawdziwa bo nie bierze zaszczykow ze sterydami kotore mu robily poprawe na kilka dni. Teraz sam antybiotyk zwalcza tego gronkowca :evill: . Daje mu jeszcze Lakcid, tak mi doradzila siostra jest to lek ktory jest niezbedny w czasie dostawania antybiotykow.
Najgorsze jest to ze Krecik dalej wytwarza ten niezbyt przyjemny zapach  :roll: , ale jeszcze na zabieg musi poczekac. Wole ja pocierpiec w takim zapachu niz mialo by sie cos przyplatac teraz kiedy idzie ku dobremu.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Krecik ma gronkowca zlocistego
« Odpowiedz #14 : 2004-03-27, 09:23 »

Maxim

  • Gość
Krecik ma gronkowca zlocistego
« Odpowiedź #15 : 2004-03-27, 18:23 »
Dobrze, że idzie ku lepszemu z Krecikiem :wink:  , a co do zapachu to  życzę Ci cierpliwości Abakusie  :hehe:
Zapisane

SKR

  • Gość
Krecik ma gronkowca zlocistego
« Odpowiedź #16 : 2004-03-27, 20:16 »
trzyjam kciuki za leczenie. A tamten weterynarz powinien naprawde dostac jakas nauczke! przynajmniej wedlugo mnie
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 27 zapytaniami.