Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!  (Przeczytany 21292 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #30 : 2006-01-12, 17:04 »
Moja nigdy nic nie łyka :P Gryzie jak krowa, wszystko, nawet suchą karmę :P
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #31 : 2006-01-13, 15:03 »
mój pies kilka razy to dostał. Ostatnio w grudniu - w kształcie krokodylka. :roll:
Na szczęście nic mu nie było, ale może dlatego, ze wiecej rozkruszył niż zjadł. Już nigdy mu tego nie kupię, a pozatym on wszystko dokładnie gryzie (nawet malutkie kulki suchej karmy musi najpierw przegryźć a dopiero potem połknie).
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #32 : 2006-01-13, 16:39 »
no tak Kasia, tylko te krokodyle to troche inna firma niz greenies, tylko sie zastanawialam czy produkty nie oparte przypadkiem na tych samych zasadach.
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

Forum Zwierzaki

Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedz #32 : 2006-01-13, 16:39 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #33 : 2006-01-13, 16:49 »
Cytuj
Na szczęście nic mu nie było, ale może dlatego, ze wiecej rozkruszył niż zjadł.

prawdopodobnie tylko dlatego - jednak wedlug mnie, nawet jesli pies wszystko dokladnie gryze - leiej nie ryzykowac, ze a nuz nie pogryzie...

niebezpieczenstwo greenies polega wlasnie na tym, ze w przypadku polkniecia nieco wiekszego kawalka, pies nie jest w stanie tego strawić - jednak w przeciwienstwie do kosci, greenies pecznieja...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

misiunia

  • Gość
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #34 : 2006-01-13, 17:10 »
Nie popadajmy od razu w panike. Przeciez psy nie sa tak delikatne, zeby zaraz im to zaszkodzilo. To nie jest jakies super niebezpeczne, tylko po prostu nie wolno dawac psu za czesto. A sporadyczne podowanie psa nie usmierci. Nie robmy az takiego szumu!!!
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #35 : 2006-01-13, 17:16 »
Cytuj
Nie popadajmy od razu w panike. Przeciez psy nie sa tak delikatne, zeby zaraz im to zaszkodzilo. To nie jest jakies super niebezpeczne, tylko po prostu nie wolno dawac psu za czesto. A sporadyczne podowanie psa nie usmierci. Nie robmy az takiego szumu!!!

wystarczy ze raz pies polknie wiekszy kawalek i zegnam - sporadyczne dawanie nic nie pomoze. nikt nie pisal ze jest to toksyczne - bylo pisane ze grozi zatkaniem przewodu pokarmowego.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

misiunia

  • Gość
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #36 : 2006-01-13, 21:16 »
wystarczy ze raz pies polknie wiekszy kawalek i zegnam - sporadyczne dawanie nic nie pomoze. nikt nie pisal ze jest to toksyczne - bylo pisane ze grozi zatkaniem przewodu pokarmowego.

Cale szczescie nie tak od razu... Naprawde, nie wrato popadac w przesadyzm, tzrba uwazac, ale ile psy jedza roznych inncyh swinstw czesto, pies naprawde jest wytrzymaly, wazne jest aby psa zawsze obserwowac. Grozi zatkaniem, co nie znaczy, ze przewod pokarmy sie zatka, a pies nagle umrze.
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #37 : 2006-01-13, 21:18 »
Cytuj
Grozi zatkaniem, co nie znaczy, ze przewod pokarmy sie zatka, a pies nagle umrze.

w przypadku tego swinstwa gdy przewod pokarmowy sie zatka , jedynym wyjsciem jest operacja - ze wzgledu na to ze w przeciwienstwie do kosci itp greenies pecznieja.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #38 : 2006-01-13, 21:34 »
Uf, dziekuje za ostrzezenie.. mialam ochote to kupic. A Misia raczej nie przezuwa dokladnie pokarmu. A maja takie zachecajace reklamy...
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Forum Zwierzaki

Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedz #38 : 2006-01-13, 21:34 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #39 : 2006-01-13, 21:41 »
Do niedowiarkow - z poczatku rowniez podchodzilam do tego sceptycznie - jednak zeby stwierdzic, ze rzeczywiscie istnieje spore niebezpieczenstwo  wystarczylo mi spojrzec na sklad - to ze od dwoch lat jestem zmuszona walkowac anatomie i fizjologie roznych zwierzat zrobilo swoje...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Stokrotka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1021
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #40 : 2006-01-15, 12:21 »
boze ja tez, tylko tak jakos nie byla pewna. dobrze ze nie kupilam

ja mu daje Hilton- przysmaki dla psów, raz w ksztalcie uszek, raz w kasztakcie kostek.
Zapisane
„W tej chwili jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, aby przetrwać dzień. Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz. Niektórzy są złymi ludźmi, w walce z dobrem, a niektórzy dobrzy walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami wszystko, czego pragniesz... Jest jedna”

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #41 : 2006-01-15, 19:15 »
Bosh chciałam to kupić mojej psi, ale - dzięki Bogu - nigdzie nie mogłam tego dostać  :shock:
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

Alex.

  • Gość
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #42 : 2006-01-17, 13:05 »
Tak jak wiele innych osób ja też chciałam to kupić...
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #43 : 2006-01-18, 12:56 »
A ja tego nie widziałam nigdzie, i dobrze, choć pewnie i tak bym nie kupiła, bo ja nie należe do osób które kupują wszystko co leży na półce i zostało fajnie rozreklamowane ;)
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #44 : 2006-01-20, 09:24 »
e? :? moja sunia to zjadła i nic jej nie było... zamówiłam to na psiraj.pl  ale naszczęście zjadła jedno jeżeli twierdzicie że to takie świństwo. Już jej nigdy tego nie kupie. :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedz #44 : 2006-01-20, 09:24 »

kate8828

  • Gość
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #45 : 2006-01-23, 13:03 »
A ja kupiłam mojemu Kapciowi Krokodylka, ale nie chciał go jesc wiec lezy, troche tylko ponosił i pogryzł. Nie zauwazyłam u niego żadnych objawów chociaz i tak zawsze łyka ty co dostanie< no czasem gryzie>. Hm. jezlei jest to produkowane na rynku i lekarze weterynarji nie wypowiadaja sie o tym źle to nie widze przeszkód. Jakaby Kapryskowi smakowało pewnie nadal by to jadł.
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #46 : 2006-01-23, 14:37 »
Cytuj
Hm. jezlei jest to produkowane na rynku i lekarze weterynarji nie wypowiadaja sie o tym źle to nie widze przeszkód.

papierosy, alkohol, red bull i masa innych rzeczy jest produkowana, mc donalds jakos prosperuje, mimo, ze ich zarcie to szczyt niezdrowego szajsu, bary szybkiej oblugi, zarcie w puszkach, ktore jest sama chemia, parowki, ktore sa zmielonymi koscmi - wszystko jakos istnieje. sprzedawane sa mieszanki ziarna jako pokarm dla krolikow - mimo, ze dla krolikow jest to bardzo niezdrowe. Weci? gdyby wierzyc we wszystko co mowia, weci, dobrze czy zle, to by sie okazalo ze parwowiroza jest nieuleczalna, a sterylka jest zabiegiem wysokiego ryzyka, ktory nie uwalnia od problemow z cieczkami...znam wielu wetow i to nie w sposob taki, ze leczylam u nich zwierzeta, a od "wewnatrz" i szczerze mowiac z kilkunastu moglabym polecic tylko 4 - a i to, zalezy do czego.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

kate8828

  • Gość
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #47 : 2006-01-23, 18:30 »
Iras moze i masz racje, mojemu psu nie zaszkodziły te przysmaki, wiec pisze prawde jak było w moim przypadku gryzł i nic mu sie nie stało, ale on tylko przez chwile pogryzł jak pisałam powyzej i zostawił. MOże jestem madra bo mojemu akurat nie zaszkodziły, a moze to całe zamieszanie o smierci było spropagowane tak aby wyłudzic kase od tych producentów. Nie wiem ja tylko pisze co myslę. Jeżeli nie mam racji to zwracam ci honor.
« Ostatnia zmiana: 2006-01-23, 18:35 autor kate8828 »
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #48 : 2006-01-23, 18:41 »
akurat o kase to nie chodzi - ci co sie procesuja chca by zlikwidowac produkcje, a kase maja gdzies.

wyzej bylo napisane wytlumaczenie dlaczego ten syf jest zabojczy.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Trzecia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 638
  • Robię to co lubię, lubię robić to co kocham...
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #49 : 2006-02-02, 17:24 »
A moja psina to się od razu poznała i wywaliła miskę... Dobrze że jej nie zmuszaliśmy i jak nie chciała jeść to po prostu wyrzuciliśmy do kosza..
Zapisane
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies. . .

George Vest

pawcio12345

  • Gość
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #50 : 2008-01-16, 19:06 »
 :shock:dzięki za wiadomość teraz już tego napewno nie kupie mam młodego szczeniaka i nie chce żeby zdechł z powodu jakiejś dziadowskiego przysmaku....jak te dziady mogli takie coś wyprodukować :/
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedz #50 : 2008-01-16, 19:06 »

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #51 : 2008-01-18, 19:38 »
Taa... oto jak pisali w jednym magazynie o psach - calkiem niedawno o tutaj http://img442.imageshack.us/my.php?image=greeniesex4.png
Zapisane

pawcio12345

  • Gość
Odp: UWAGA - ZABÓJCZY PRZYSMAK!
« Odpowiedź #52 : 2008-01-29, 21:18 »
dzisiaj moja baabcia przyjechała z tą karmą to odrazu ją wywaliłem podobno jej pies to jadł nie wiem co to bedzie
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.1 sekund z 28 zapytaniami.