Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę  (Przeczytany 3202 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Porshia

  • *
  • Wiadomości: 2
Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę
« : 2013-01-19, 08:17 »
Na stronie akcji czytamy:
Cytuj
Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę to już 5 edycja akcji, w której wspólnie z Wami pomagamy bezdomnym zwierzętom. Akcja organizowana jest pod patronatem Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt Animals oraz przy wsparciu gwiazd: Beaty Sadowskiej, Roberta Gawlińskiego oraz Łukasza Zagrobelnego. Od 17 do 30 stycznia co dziesiąta złotówka wydana na karmy marki własnej Tesco zostanie przeznaczona na bieżące potrzeby 10 schronisk wybranych przez Was w głosowaniu internetowym.

Ja ze swojej strony proszę o oddanie głosów(każda osoba może głosować codziennie) na schronisko w Cieszynie w województwie śląskim. Jest tam wiele osób dobrej woli, które często z powodów finansowych mają podcięte skrzydła.
Strona akcji: https://www.facebook.com/Eksperci.Tesco?sk=app_293130837399609
Zapisane

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę
« Odpowiedź #1 : 2013-01-19, 16:24 »
Właśnie oddałem swój głos na schronisko w Cieszynie (patrz patriotyzm lokalny). Mało tego, będę głosował na nie codziennie.
Dziękuję Porshio w imieniu wszystkich schroniskowych psów i kotów za umieszczenie tego postu :wink: Dobra robota!
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

Porshia

  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę
« Odpowiedź #2 : 2013-01-19, 20:13 »
Z tego co mi wiadomo to schronisko nie jest przystosowane do kotów  :D Psiaki odwiedziłam w wakacje i tym kochanym mordkom na pewno się to przyda  :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę
« Odpowiedz #2 : 2013-01-19, 20:13 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 27 zapytaniami.