Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: lubimyczytac.pl  (Przeczytany 15523 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
lubimyczytac.pl
« : 2012-09-21, 00:26 »
Nie wiem jak wy, ale założyłam sobie jakoś rok temu biblioteczke na stronie http://lubimyczytac.pl :)

Można tam zamieszczać książki, które aktualnie czytamy, chcemy przeczytać, czy przeczytaliśmy. Dla mnie to jest akurat przydatne, gdy szukam recenzji na temat jakiejś książki, albo po prostu przeglądam ile to mam już na swoim koncie przeczytanych książek :) Można również zaznaczać sobie datę, kiedy skończyliśmy czytać daną książkę. Ogólnie polecam dla czytelników ;)
Zapisane

happygirl

  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: lubimyczytac.pl
« Odpowiedź #1 : 2013-10-12, 08:58 »
Również uwielbiam ten portal. Coś pokroju filmwebu, tylko w wersji książkowej. No i oczywiście namiętnie kocham dodawać do przeczytanych nowe książki-to tak ładnie i elegancko wygląda :D
Zapisane

szafaotwarta

  • *
  • Wiadomości: 1
    • WWW
Odp: lubimyczytac.pl
« Odpowiedź #2 : 2014-01-23, 15:25 »
Ja już zgromadziłam sporą kolekcję na portalu - bardzo fajna sprawa bo mogę zawsze wrócić do niektórych pozycji, komuś polecić dobrą lekturę.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: lubimyczytac.pl
« Odpowiedz #2 : 2014-01-23, 15:25 »

ewe.jork

  • *
  • Wiadomości: 75
Odp: lubimyczytac.pl
« Odpowiedź #3 : 2014-03-05, 10:57 »
Też mam konto na tym portalu, oraz na Biblionetce
Zapisane

ewe.jork

  • *
  • Wiadomości: 75
Odp: lubimyczytac.pl
« Odpowiedź #4 : 2014-07-12, 08:30 »
Z recenzji na lubimyczytać korzystałam jeszcze na długo przed tym zanim założyłam tam konto. I faktycznie, konkursy mają bardzo interesujące.
Zapisane

claun

  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: lubimyczytac.pl
« Odpowiedź #5 : 2014-08-01, 21:37 »
Ja też mam tam konto i na Biblionetce ale jakoś zapominam dodawać tam przeczytane książki. W sumie z Fimwebem mam taką samą historię. ;-) Co do recenzji - Google i tak tam zazwyczaj odsyła, więc siłą rzeczy też czytuję.
Zapisane

ewe.jork

  • *
  • Wiadomości: 75
Odp: lubimyczytac.pl
« Odpowiedź #6 : 2015-12-07, 10:10 »
Fakt, Lubimyczytac.pl zawsze wyskakuje na pierwszym miejscu jak się ją wpisuję.
Zapisane

Michael90

  • *
  • Wiadomości: 1
    • WWW
Odp: lubimyczytac.pl
« Odpowiedź #7 : 2019-03-07, 10:58 »
też mam tam konto, ale rzadko kiedy tam zaglądam. Tzn. tylko wtedy, aby dodać książkę do "teraz czytam" i "przeczytane". Recenzji raczej nie czytam, no chyba że te krótkie, po których widać, że napisane były przez normalnego czytelnika. Tych długich nie czytam, bo z reguły nie są szczere - prawdziwe. Są to zazwyczaj recenzje recenzenckie, także... różnie z nimi bywa.
Zapisane

Mal123

  • *
  • Wiadomości: 3
    • WWW
Odp: lubimyczytac.pl
« Odpowiedź #8 : 2019-09-30, 13:14 »
Serwis znam i w zasadzie lubię korzystać, chociaż nie we wszystkieopinie można wierzyc - jak to zwykle bywa w internetach
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: lubimyczytac.pl
« Odpowiedz #8 : 2019-09-30, 13:14 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 24 zapytaniami.