Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: witaminy dla psa  (Przeczytany 3370 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bona

  • Gość
witaminy dla psa
« : 2002-10-18, 08:44 »
Brak witamin jest szkodliwy dla psa , to wiadomo. Nadmiar ponoć też . Czym się objawia przewitaminizowanie ?????
Zapisane

Galja25

  • Gość
witaminy dla psa
« Odpowiedź #1 : 2002-10-19, 09:12 »
Poprostu nie wiem........................buuuuuuuuuuuuuuuu, moze najlepiej zapytać weta! Ale, jak wszyscy wiemy tyle ile wetów, tyle bedzie odpowiedzi!
Ale wiem, czym objawia sie wypowiedzenie słowa PRZEWITAMINIZOWANY, otórz, przejawia sie poplatanym językiem......hiiiiiii!!!!!!!!!!
Zapisane

Bona

  • Gość
witaminy dla psa
« Odpowiedź #2 : 2002-10-19, 11:18 »
to sie zgadza, ledwo  udało mi się to poprawnie(mam nadzieję  ;) ) napisać  :lol:
a temat jest na poważnie :idea:
Zapisane

Forum Zwierzaki

witaminy dla psa
« Odpowiedz #2 : 2002-10-19, 11:18 »

gia

  • Gość
witaminy dla psa
« Odpowiedź #3 : 2002-10-20, 10:25 »
Przewitaminizowanie często ma takie same objawy jak brak witamin! Tak samo jak u ludzi.Nie można przesadzać ani w jedna ani w druga stronę.Jeżeli np.karmisz psa sucha karma dobrej jakości,to możesz spokojnie dawać mniej wit. i wapna bo ta karma na pewno jest wzbogacona o te właśnie składniki.Najlepiej zresztą skonsultować to w razie wątpliwości z wetem.
Zapisane

Amelia

  • Gość
witaminy dla psa
« Odpowiedź #4 : 2002-10-22, 14:47 »
Jak mojej jamniczce nie dodawałam przez jakis czas witamin do jedzenia,
to jak pudelko z nimi lezalo na ziemi, to ona aczela je drapac i lizac. Wiec psy same wiedza, kiedy potrzebuja witamin, bo czasami Maxi w ogole ich nie je, jak dodaje jej do jedzenia. Robi sobie przerwe i znowu je.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 22 zapytaniami.