Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 18   Do dołu

Autor Wątek: ocenki..  (Przeczytany 69266 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ciapka

  • Gość
ocenki..
« Odpowiedź #30 : 2004-06-04, 07:26 »
eee aja tma se nie ucz edle nieczrego i nie wybrazam sobi meic na siwedectwie 5!..o..
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
ocenki..
« Odpowiedź #31 : 2004-06-04, 08:24 »
Ja koncze gimnazjum i srednia bede miała gdzies z 4,3 :)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
ocenki..
« Odpowiedź #32 : 2004-06-04, 12:45 »
Na półrocze miałam 5,3 a teraz postaram się sobie trochę bardziej podciągne. Jestem w 6 klasie ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

ocenki..
« Odpowiedz #32 : 2004-06-04, 12:45 »

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
ocenki..
« Odpowiedź #33 : 2004-06-04, 12:49 »
Gunia, nie przeginaj, ja żebym dostała 5,3 to musiałby sie cud stać  :? nie mów, że to mało
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
ocenki..
« Odpowiedź #34 : 2004-06-04, 12:49 »
podstawówka to sielanka :roll: :roll:
Zapisane

golden

  • Gość
ocenki..
« Odpowiedź #35 : 2004-06-04, 12:58 »
Cytat: Talagia
Golden ty nawet sobie nie wyobrażasz jak ja walczyłam o te oceny, z polskiego to mało się nie pozabijałam z panią, wiesz ile nocek zarwałam bleee. Na półrocze miałam 4,3  :?  wiec musiałam się ratować...A kiedyś się wcale nie uczyłam... :roll:

wspolczuje tych nocy zarywanych... mi tez sie zdarza nie spac cala noc przez nauke, ale tylko wtedy gdy zapomne ze jest sprawdzian... (zesciej nie spie, bo gram na gitarze :P )

Guniu, Ciebie tez chyba swirnelo na punkcie wysokiej sredniej... ja sie nie ucze tak bardzo dla ocen (jesli w ogole sie ucze). Ja, podobnie jak Mlody, ucze sie tego, co moze mi sie przydac, a reszta - sciagi i wspolpraca ze znajomymi siedzacymi kolo mnie :diabelek:

"podstawowka to sielanka" - zgadzam sie... w 6-tej klasie z latwoscia wyrobilem na srednia 4.8 :roll:
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
ocenki..
« Odpowiedź #36 : 2004-06-04, 13:29 »
Cytat: kareena
ja tez sobie nie wyobrazalam niemania paska. w liceum mi przeszlo =P

Ja mam cos podobnego. W podstawówce i gimnazjum nie zawsze miałam pasek ale poniżej 4.5 nie z chodziłam, w III gim się troszkę spięłam i miałam 5.1 chodziło mi głownie o to żeby sie do dobrego LO dostać a teraz w liceum średia 4.1 (prawie). Nie przejmuję się tym za bardzo ale dziwnie jest mieć o 1 niższe oceny  :)
Zapisane

Olka1992

  • Gość
ocenki..
« Odpowiedź #37 : 2004-06-04, 14:21 »
Cytat: whiper
o bosiu, to juz jest dla mnie żałosne  ;) .


O kogo ci chodzi?
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
ocenki..
« Odpowiedź #38 : 2004-06-04, 14:29 »
chyba do mnie :lol: :p ale co ja pradze ze mam takich rodzicow  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

ocenki..
« Odpowiedz #38 : 2004-06-04, 14:29 »

iwa

  • Gość
ocenki..
« Odpowiedź #39 : 2004-06-04, 14:35 »
iwa ma dużo ocenek,bo i dużo ma przedmiotów:wink: ma trochę piąteczek i czwóreczki i kurde jedna 3 jest,ale to babka jest :grr:
w tamtym roku,jak była sesja to tak sobie była i oceny były.nawet nie wzięłam pod uwage faktu,że średnia ma znaczenie, bo można mieć stypendium :wink: w tym roku już wiem, ale nie "zabijam" się dla ocen :)
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
ocenki..
« Odpowiedź #40 : 2004-06-04, 14:40 »
Na koniec 6 klasy miałam średnią 5,64 ale zgadzam się z tym że w porównaniu do gimnazjum podstawówka jest sielanką....
Teraz w 1 gim mam takie ocenki:
J. polski 5
Matematyka 6
Historia 6
Biologia 6
Religia 6 (a jednak :))
Wf [chyba] 5
Informatyka 5 (ale w przyszłym mam pracować na 6)
Technika 6
Plastyka 6
WOS 5
Geografia 5
J. angielski (chyba) 5+
J. niemiecki 5
Chemia 5
Fizyka 5
Muzyka 5

Średniej mi sie nie chce liczyć :P
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
ocenki..
« Odpowiedź #41 : 2004-06-04, 14:42 »
koniulka, ale z ciebie kujonek  :roll:  :lol:  :P  8)
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

iwa

  • Gość
ocenki..
« Odpowiedź #42 : 2004-06-04, 14:44 »
koniulka ładnie :wink: ja nie byłam w gimnazjum i nawet nie wiem,czy łatwo mieć takie ocenki. koniulka, łatwo ;) ?
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
ocenki..
« Odpowiedź #43 : 2004-06-04, 14:58 »
Ja tam nie ucze sie prawie wcale, to co zapamietam w szkole to mi w główce zostanie a co nie to nie. Niekiedy czytam raz temat w książce i zapamietuje sporo.. nie ejstem stworzona dla nauki, nie potrawie czegos wkuc ;) Hyh, a tutaj moje ocenki (walcze o pasek, bo pasek=komorka ;))

polaj: 5
mata: 5
angiel: 5
biola: 4/5
fiza: 4/5
gegra: 5
chemia: 4
hista: 4
wos: 5
plastyka: 5
muzyka: 5
w-f: 5
infa: 5/6

No niestety, wiekszosc ocen za ściąganie :P
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
ocenki..
« Odpowiedź #44 : 2004-06-04, 15:05 »
Powiem ci iwa ze niełatwo ;) Naprawde trzeba sobie zpracować :)
Weronika właśnie wtym problem ze ja sie nie ucze. Mnie rodzice cały dzień od kompa odganiaja :)  :D
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Forum Zwierzaki

ocenki..
« Odpowiedz #44 : 2004-06-04, 15:05 »

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
ocenki..
« Odpowiedź #45 : 2004-06-04, 15:31 »
no ja tak mialam w 4 kalsie :p nic sie prawie nie uczy;lam  a mialam same 5 i 4 a troja to bylo u mnie cos jak teraz u mnie 2 lub 1 :roll:
Zapisane

whiper

  • Gość
ocenki..
« Odpowiedź #46 : 2004-06-04, 15:46 »
Olka1992,
O wszysrkich ze średniami powyżej 5,0... Absolutnie nie mogę was zrozumieć, po kiego walczyc o oceny? Rozumiem, ze koniec podstaówki, gimanzjum... ale reszta? Ja ucze się dla siebie, rzeczy które mnie nie interesują poprostu zaliczam, reszte sama mi wchodzi do glowy. A uczyc sie w domu? Góra 10 minut... wiecej zajmuje mi pisanie ściag... Ze szkoly za duzo nie pamietam, czesto wo ogle nie wiem, jaki jest temat lekcji... zajmuje sie znajomymi z klasy  :P . Chodzę do sgimnazjum, które statystycznie najlpeiej napisalo test gimnazjalny w jakims tam roku... statystyki swoją srogą, a praktyką swoją... pozim wyższy mialam w podstawówce.. gimnazjum to w sumie powtórka.. I wybaczcie, ale w mojej szkole wyżłobili by oczy na srednią 5,0... a taka osoba bylaby tylko "kochana" na kartkowki i kalsowki... tak jest w mojej skzole bynajmniej.

koniulka,
nie wierze, ze sie nie kujesz, albo nie masz podzliu u sorów. Uwierz mi, ze znam bardzo inteligentne osoby, ale mają srednie 3:0-4.0... Po co kłamac?
Zapisane

pola

  • Gość
ocenki..
« Odpowiedź #47 : 2004-06-04, 15:49 »
hmmm... na semestr 4.9 teraz się podciągnęła Polusia :P będe miała koło 5.0 ;) może więcej :P
Zapisane

Talagia

  • Gość
ocenki..
« Odpowiedź #48 : 2004-06-04, 18:37 »
JA mam kłopoty z nauką, jestem strasznie niesystematyczna :) Umawiam sie z chłopakiem i wracam do domku koło 20 a potem nie śpie i tylko kawa za kawą bo sie ucze :)
Mam satysfakcje jeśli bez ściągania napisze sprawdzian... Ale zwykle piórnik pełen karteczek albo miła koleżanka obok... Kobniulka powiedz mi jakim cudem masz 6 z histori i biologi??? W 1 gimnazjum nam powiedzieli jasno... "NIe macie szans na 6!!!"
Bo  w kklasie 1 jest praktycznie niemożliwe dostać 6 z tych przedmiotów... Nauczyciele obdarowywują dopiero takimi ocenami w 3 klasach... Babka z fizyki powiedziała jasno "Dam uczniowi 1 klasy 6 jeśli dostanie nobla w dziedzinie fizyki" Kobniulka ja nieuczyłam się w podstawówce, to był kompletny luz.. (Teraz właściwie też) Ale obecnie dziele dni na imprezowanie a noce na kucie... a w soboty odsypiam caly weekend :) :lol:
Narazie nie umiem nauczyć sie systematczności... Mimo to wystarczy mi 10 minut żeby nauczyć się całego działu... Z biologi miałam 2 miejsce w olimpiadzie biologicznej, pracowałam calusieńku rok na pełnych obrotach... Przyniosłam ludzkie kości, płuca palacza w formalinie, książki z patomorfologi żeby pokazać , latałam z atlasami medycznymi jak głupia, nawet po łacinie nauczyłam sie i prezentowałam całej klasie mięśnie... Wszystkie procesy w ludzkim ciele mam w małym palcu... A powiem jedno "dupa blada" 6 nie dostane ... cytuje biologiczke "W 1 klasie gimnazjum? Chyba żartujesz..."  :roll:  :roll:
Może poprotu u was tak nisko oceniają... Bo moja mama jest nauczycielka i też mają narzucony taki system oceniania...

Jeśli chodzi o biologie i chemie, ucze siedla siebie bo chce być weterynarzem... Ale reszta przedmiotów to tylko dla ocen, a raczej dla rodziców...  :?  :?
Zapisane

whiper

  • Gość
ocenki..
« Odpowiedź #49 : 2004-06-04, 18:58 »
Talagia, w mojej skzole tez tak jest z biologią... gratulacje za tą olimpiade bilogiczną!  :D
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
ocenki..
« Odpowiedź #50 : 2004-06-04, 19:24 »
3 gimnazjum:
Polski-5
matma-5
Francuski-5
angielski-6
historia-4
geografia-5
biologia-6- co prawda na razie w dzienniku jest wpisana 5 ale ja tak tego nie zostawie!  :grr:
chemia-4/5
fizyka-4
w-f zwolniona :(
muzyka-6
plastyka-5
technika-5
wos-6
informatyka-4/5
religia-4/5 hehe :P będę walczyć :lol:  
średnia powinna wyjść cos ok 5,0. co do apska to wiem, że w liceum nie będę miała ale to mnie nie martwi :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

ocenki..
« Odpowiedz #50 : 2004-06-04, 19:24 »

Gopi

  • Gość
ocenki..
« Odpowiedź #51 : 2004-06-04, 21:04 »
Ja walcze o pasek, bo to moje 10 punktów do liceum :P Ale tak ogólnie to sie ucze dla siebie nie dla ocen, a mam o tyle źle, że sobie wybrałam bardzo wszechstronny zawód wymarzony i musze choć odrobine na wszystkim się znać - dlatego nie ściągam ( i dlatego że nie umiem ale to szczegół ;) ). A dzis sie wukrzyłam na fizyczkę , bo ja poprawiam na 4 odpowiedziałam, a ona do mnie " No dobrze, możesz mieć tę dostateczną" rozumiem, że to było jej wieczne roztargnienie, ale juz jestem psychicznie wykończon przez ten koniec roku :|
Zapisane

whiper

  • Gość
ocenki..
« Odpowiedź #52 : 2004-06-04, 21:21 »
Gopi, a jaki zawwód sobie wybralas? :)
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
ocenki..
« Odpowiedź #53 : 2004-06-05, 09:39 »
Ja tam szczerze mowiac nie wierze,ze niektorzy w gimnazjum maja 6 na koniec bo do tego trzeba sie naprawde napracowac. Pozatym nie wiem jak w innych szkolach,ale u nas na taki oceny jak ma np. Koniulka to trzeba tak ryc,ze masakra. Ja jestem zadowolona moja srednia,ktora bedzie powyzej 4.
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Nataila

  • Gość
ocenki..
« Odpowiedź #54 : 2004-06-05, 16:19 »
Ostatnia klasa podstawówki:
j. polski - 6
historia - 6
j. niemiecki - 6
religia - 6
przyroda - 6
matematyka - 5
w-f - 4/5 (będę walczyć ;) )
technika - 5 (albo 6 - nie dam się tak łatwo :grr: )
informatyka - 6
plastyka - 6
muzyka - 6
informatyka - 6
Na półrocze miałam średnią 5,3.
Zapisane

Gopi

  • Gość
ocenki..
« Odpowiedź #55 : 2004-06-05, 17:54 »
Whiper - ja mam nadzieję zostać pisarką, a jak nie wyjdzie to jeszcze mam nadzieję na tłumacza albo coś w tym stylu, bo dość dobrze mi idzie nauka języków :)

Cytat: Agakonik
Ja tam szczerze mowiac nie wierze,ze niektorzy w gimnazjum maja 6 na koniec bo do tego trzeba sie naprawde napracowac.


Zależy kto, Agakonik. Niektórzy naprawdę maja za własne wypracowane osiągnięcia np. w olimpiadach przedmiotowych. Niestety są też wiadomo tacy, co mają "chody"  :roll: U mnie w klasie sa i tacy i tacy...
Zapisane

whiper

  • Gość
ocenki..
« Odpowiedź #56 : 2004-06-05, 18:21 »
Z pisarką to bardzo ambitny i trudny plan, ale życzę powodzenia... napewno kupilabym Twoją książkę  ;)
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
ocenki..
« Odpowiedź #57 : 2004-06-05, 19:46 »
Talagia na biologi pracuje na 6. Mamy wymagajacą nauczycielkę. Piszemy inne klasówki z dodatkowymi rzeczmi, prowadzimy lekcje i w zeszycie ćwiczeń robimy wszystkie ćwiczenia (normalniu uczniowie nie robiż tych z "*" i takich które pani powie że są tylko dla szóstkowiczek[jest nas 3])
Z historii zajęłam 5 miejsce w konkursie miejskim i byłam najlepsza ze szkoły a na klsówkach pisze dodatkowe rzeczy które wiem.
Podziwiam cię za ta biologię.
ps. małe poprawki w moich ocenach :)
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Forum Zwierzaki

ocenki..
« Odpowiedz #57 : 2004-06-05, 19:46 »

Magda K.

  • Gość
ocenki..
« Odpowiedź #58 : 2004-06-05, 19:48 »
oooo kurde! Weźcie mnie w kompleksy nie wpędzajcie!!!!!!!! ja z 5.8 z 6 klasy spadam na 4.75 albo i mniej  :cry:  :cry:  :cry: . ocenami się nawet nie chwalę  :oops:
Zapisane

awangarda

  • Gość
ocenki..
« Odpowiedź #59 : 2004-06-05, 20:44 »
eee ja sie wogole nieucze.... ew. sobie sciage zrobie a tak to tyle co sciagne od kogos... prace domowe "odrabiem" na przerwach albo przed lekcjami... i dobrze na tym wychodze,.... stopnie nie sa takie najgorsze... a ja mam duzo czasu dla siebie i swoje rozrywki... nieuczciwie?? cuz.. takie jest zycie...
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 18   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.089 sekund z 27 zapytaniami.