Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Hej! - powitanie dla kociarzy  (Przeczytany 5030 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

AniaS

  • Gość
Hej! - powitanie dla kociarzy
« : 2002-07-07, 18:48 »
Jak na razie pojawili sie sami "psiarze". Ja mam i psa i kota, i licze, ze jakies "kotowniki" sie wkrotce dolacza!
Mam 2 letniego kocurka o wdziecznym imieniu Zuzia, ktore wprowadza wszystkich nie wtajemniczonych w blad. :) Rzecz polega na tym, ze to miala byc kotka, a ze nikt w domu sie na tym nie zna, nie umielismy sami okreslic plci malenstwa (dopoki mu cos nagle! nie wyroslo...). Zostal Zuzia i juz. Na to tylko reaguje. Najsmieszniej jak mowie o nim przy obcych "Zuzia mnie podrapal, Zuzia poszedl" itd, itp. Drobna dezorientacja  :D
Piszcie o swoich milusinskich!
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Hej! - powitanie dla kociarzy
« Odpowiedź #1 : 2002-07-07, 22:42 »
Ja mam w domu 4miesieczna kotke perską, nazywa sie Diuna (jej zdjecia http://diuna.finn.pl). Masz racje co do "psiarzy" :) ale taka jest chyba prawda ze statystycznie w Polsce jest ich duzo wiecej niz nas, "kociarzy" :)  Co do twojego Zuzi, to bardzo zabawna historia, jesli tak moge powiedziec  :lol:  Po jakim czasie sie zorientowaliscie ze to samiec? (wiem ze az cos mu wyroslo, ale ja nie wiem kiedy *to* sie pojawia)
Zapisane

cayoki

  • Gość
Hej! - powitanie dla kociarzy
« Odpowiedź #2 : 2002-07-07, 23:51 »
Witam. Mieszkam z dwoma kotkami: Miłką (lat ok 10) i Franką (4 lata). Przelotnie w tej chwili koczuje u nas dwumiesięczny kocurek o roboczym imieniu Kabelek. Z tymi psiarzami to chyba nie do końca prawda. Po prostu kociarze bardziej sie ukrywają  8)
Pozdrawiam
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hej! - powitanie dla kociarzy
« Odpowiedz #2 : 2002-07-07, 23:51 »

Urszula

  • Gość
psiarze a kociarze
« Odpowiedź #3 : 2002-07-08, 00:52 »
A ja się nie zgadzam -znaczy co do liczebnej przewagi psiarzy nad kociarzami. Starczy spojrzeć na pl.rec.zwierzaki. Kociarzy i kociarek tam najwięcej.  :twisted:
Co do mnie, to kociarą jestem od roku, od kiedy znalazłam moją Isztar (czarna dachówka) na wycieraczce (co prawda nie mojej, ale co za różnice... :D ).
Niestety Isztar 2 tygodnie temu spadła z okna i uciekła. Wciąż czekam, a kocia mamą na pewno nie przestanę być. Na razie dopieszczam koty w oklicy i znajomych, z braku swojego futerka.

pozdrawiam wszystkich
do zobaczenia
Zapisane

AniaS

  • Gość
Hej! - powitanie dla kociarzy
« Odpowiedź #4 : 2002-07-08, 11:07 »
adminie: generalnie dosc szybko zorientowalam sie, ze to kocur, mial jakies dwa miesiace gdy do nas trafil, a w trzecim miesiacu zycia mozna juz bez problemu rozpoznac plec. Moglismy jeszcze zmienic imie, ale na to swietnie reagowal i tylko na nie (a nie zadne 'kici kici'). Do szlu mnie tylko doprowadza gdy co poniektorzy z mojej dalszej rodziny z uporem chca zeby to bylo meskie imie i wolaja na niego per Zuziek :twisted: szybko i delikatnie wyprowadzam ich z bledu. Przypuszczam, ze jak sie ktos zna na kotach to bez problemu okresli plec znacznie wczesniej niz ja te dwa lata temu... :lol:
Zapisane

samhain

  • Gość
Hej! - powitanie dla kociarzy
« Odpowiedź #5 : 2002-07-08, 11:57 »
Co do kociarzy to jest nas duzo ....tylko nie zawsze sie odzywaja ...teraz jest moda na psiaki, szkoda ze nie kazdy docenia charakter kotow... ich indywidualizm ...sama mam i psa i koty... dwa dorosle koty syberyjskie i 3 maluszki i cala ta banda meczy mi biednego psiaka...    :)
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Kici, kici ....
« Odpowiedź #6 : 2002-07-08, 12:21 »
Mi tez bardzo podoba sie indywidualizm kotów... bardziej pasuje niz, to charakter u psow, chociaz jego tez na swoj sposob cenie. U mnie w domu zawsze bylo duzo psow, dlatego ja wolalem dla odmiany kota.

Odnosnie "kici, kici" tez staralem sie wraz z zona nigdy nie wolac tak na kota, jest to jakies "prymitywne" jesli mozna tak okreslic. Kazdy kogo znam tak wołał na koty, i wychodziło mi to bokiem... Zawsze wolamy na nasz kotke po imieniu, i karcimy przyjaciol zeby nie wolali kici...
Zapisane

cayoki

  • Gość
Hej! - powitanie dla kociarzy
« Odpowiedź #7 : 2002-07-08, 13:11 »
No... Ten wielki indywidualizm przejawia się u naszego Kabelka. Dwie dorosłe kotki porozstawiane po kątach i podrapane, ludzcy domownicy muszą bardzo uważać na ataki z różnych zakamarków i poważne pogryzienia. Chciałabym oddać Kabelka w dobre i kochające ręce (z powodu poważnej choroby jednaj z kotek  :cry: ), ale kto weźmie taką cholerę  :? . Ludzie wolą takie miłe i spokojne...
Pozdrowienia Cayoki
Zapisane

Karla

  • Gość
Hej! - powitanie dla kociarzy
« Odpowiedź #8 : 2002-07-08, 15:11 »
ja mam 2 dziewczynki pięknej rasy szaroburej dachowej :) 1,5-roczna Zosia jest pręgowano-centkowana i ma najpięknieszy pyszczek na świecie :) a 8-miesięczna Spacja jest marmurkowa, w koła...nie wiem jak to lepiej wytłumaczyć...i budowę ma jak kot orientalny, więc się smieję, że jest półrasowa :)
Dziewczynki się bardzo kochają i kochają też nas hihi ...lubią się bić ze sobą, ale oczywiście na żarty...śpią na fotelu do komputera, ale przed snem czesto przychodzą się poprzytulać... :)
W związku z tym, że mieszkamy na parterze mają zamontowaną drabinkę i wychodzą sobie na dwór, chociaż Spacja udaje hrabinę i często trzeba po nią wychodzić, bo nie chce jej się wspinać hihi
Zośka jest prawdziwym kotem łownym...na myszy co prawda nie poluje, ale od czasu do czasu przynosi pokazać nam złowionego gołębia, a wczoraj "dostaliśmy" jaskółkę...wiem, że niektórych to może zbulwersować...ale taka przecież prawdziwa kocia natura...nie chciałabym mieć kanapowca, który jest szerszy niż dłuższy....
pozdrawiam
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hej! - powitanie dla kociarzy
« Odpowiedz #8 : 2002-07-08, 15:11 »

rademenes

  • Gość
Hej! - powitanie dla kociarzy
« Odpowiedź #9 : 2002-07-08, 16:03 »
ja tez mam dwie kobitki, Szuwaksia siedzi w domu, jest wredna i wcale nie chce sie zintegrowac z z druga koteczka o imieniu Sumo. a o milosci miedzy nimi wogole nie wspomne... wiec Szuwaksia siedzi w domu. od czasu do czasu wybiega na taras, zeby przyniesc mi motylka. moja kotka mysli ze to najwyrazniej jakas swietna zabawa, ale dla motylkow najczesciej konczy sie to smiercia. pozatym potrafi mnie przez kilka tygodni nie zauwazac a potem nagly przyplyw milosci sprawia,ze nie moge sie od niej opedziec :)

Sumo mieszka na podworku i bardzo jej z tym dobrze.pierwotnie miala byc kocurem, ale gdy przylapalam ja na goracym uczynku jak uprawiala seks.... to byl dla mnie cios, moj kocur okazal sie kotka. a w dodatku z tej dzikiej namietnosci narodzilo mi sie male stadko potomkow Suminki i "ojcica nieznanego" :) Sumo zdecydowanie gardzi motylkami, woli wieksze zdobycze, ptaszki, myszki, rybki... mniam mniam. jest wiecznie glodna, niewazne ile jej dam do jedzenia, zawsze marudzi, ze za malo :)

iiii jak ja kocham koty!!!
Zapisane

Ikonka

  • Gość
Hej! - powitanie dla kociarzy
« Odpowiedź #10 : 2002-07-09, 07:26 »
Witajcie, mam kota i psa. Kocham oba stworzenia, każde jest inne i w tym jest ich urok. Nie zgadzam się z twierdzeniem, iż więcej jest psów ostatnio wet. powiedział mi, że ludzie stali się wygodni i coraz więcej osób ma koty, bo z nimi jest mniej kłopotów, a przynajmniej odpada obowiązek wyprowadzania na spacery. Pozdrawiam zarówno kociarzy, jak i psiarzy.
Zapisane

Panterka

  • Gość
Odp: Hej! - powitanie dla kociarzy
« Odpowiedź #11 : 2005-07-28, 13:18 »
Ja już nie mam swojego zwierzaka, ale nadal kocham koty. Teraz przytulam się do obcych jak się jakiś trafi.Mój kotek był szary, miał 10 lat i pół ogona tylko.Domowników już nie atakował bo mu się nie chciało. Przeważnie spał na telewizorze.
Zapisane

@SiK113

  • Gość
Odp: Hej! - powitanie dla kociarzy
« Odpowiedź #12 : 2005-07-28, 20:25 »
Panterka składam najszczersze wyrazy współczucia  :( A można wiedzieć jak kotek zgninął ? Bo wszystko o swoim kotku piszesz w czasie przeszłym  :|
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Hej! - powitanie dla kociarzy
« Odpowiedź #13 : 2005-07-28, 20:33 »
JA mam pol persa pol dachowca...:) kilka zdjec gdzies sie wala na FZ... jest kochanym pieszczochem..zero agresywnmosci tlyko w ostatecznosci i do tego raz drpanie i ucieka.. od kiedy nie ma psa strasnzie cierpi..spi cale dnie..miauczy..ociera sie niedopieszczony... ciagle wypatruje czy pies niewraca... brakuje mu kompana.. :( chcialam przygarnac pieska ale moaj mama narazie mowi nie
Zapisane

@SiK113

  • Gość
Odp: Hej! - powitanie dla kociarzy
« Odpowiedź #14 : 2005-07-28, 22:32 »
Robal a dlaczego Twoja mama mówi nie ? A czy widziała jak Twój kotek bawił sie z psiakiem i jak bardzo brakuje mu teraz psa ? Postaraj się to mamie pokazać, a na pewno się zgodzi  :mrgreen:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Hej! - powitanie dla kociarzy
« Odpowiedz #14 : 2005-07-28, 22:32 »

Robal

  • Gość
Odp: Hej! - powitanie dla kociarzy
« Odpowiedź #15 : 2005-07-29, 12:54 »
Wiesz..moze jakby teraz na jej głowe niezwaliło się tyle problemów to by była na tak.. widziałą zdjęcie pieska mowi że ładny... po za tym mały..i bardzo niesmialy podobno i niegryzie sie z innymi psami (wiec sugeruje ze nieagresywny) Niestety nawał klopotow powoduje ze mama mysli ze peis to klopot bo wyjechac sie nie da..na co ja ze nie trzeba odrazu brac ja poczekam..byle by sie zgodzila..zeby dac znac schronisku ze my go chcemy ale np po remoncie wezmiemy psa sama niewiem..nawet ja przekupuje ze miesiecznie bede dawac 100zł za wyprowadzanie psa popoludniu jak mnie nie ma a za reszte ja place..itd...zobacze moze mi sie uda..a jak nie to nieiwem petycje zrobie :P
Zapisane

@SiK113

  • Gość
Odp: Hej! - powitanie dla kociarzy
« Odpowiedź #16 : 2005-07-29, 17:20 »
Wiesz ta petycja to nawet niezły pomysł...jak będe chciała miec królika to tego użyje  :P  8)
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Hej! - powitanie dla kociarzy
« Odpowiedź #17 : 2005-07-29, 17:43 »
Buhehe..wiesz napoczatek prosba.. potem pokazanie jak cieprie..a potem grozba :P petycje pokazywnaie biednych psow..wycieczka do schroniska itd :P wszystkie chwyty dozowlone hehe
Zapisane

@SiK113

  • Gość
Odp: Hej! - powitanie dla kociarzy
« Odpowiedź #18 : 2005-07-29, 19:19 »
Hehe...noo  :mrgreen: W końcu nie zawsze musimy byc aniołkami  :D  :P
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Hej! - powitanie dla kociarzy
« Odpowiedź #19 : 2005-07-29, 23:06 »
 :diabolik: Nom
Zapisane

Panterka

  • Gość
Odp: Hej! - powitanie dla kociarzy
« Odpowiedź #20 : 2005-08-12, 12:46 »
Mój kotek umarł na zapalenie płuc. :|
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Hej! - powitanie dla kociarzy
« Odpowiedz #20 : 2005-08-12, 12:46 »

perełka 78

  • Gość
Odp: Hej! - powitanie dla kociarzy
« Odpowiedź #21 : 2005-08-14, 10:35 »
Witam
Mam w domu 10-miesięcznego kocurka o imieniu Kapsel :)
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Hej! - powitanie dla kociarzy
« Odpowiedź #22 : 2005-08-14, 12:03 »
Przykro mi panterko...
Witaj perełko....czy twoj av przedstawia twojego kocurka?
Zapisane

perełka 78

  • Gość
Odp: Hej! - powitanie dla kociarzy
« Odpowiedź #23 : 2005-08-14, 16:11 »
Robal tak, to mój kocurek  :kocham:
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Hej! - powitanie dla kociarzy
« Odpowiedź #24 : 2005-08-14, 22:59 »
Błyszczacy..normalnie jakbys go wazelina potraktowała...hehe..ale to pewno flesz :P
Zapisane

perełka 78

  • Gość
Odp: Hej! - powitanie dla kociarzy
« Odpowiedź #25 : 2005-08-15, 15:35 »
Straszny czyścioch, często się myje i pewnie dlatego się tak błyszczy :)
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Hej! - powitanie dla kociarzy
« Odpowiedź #26 : 2005-08-15, 21:22 »
hehe moj to teraz burdas okropny..mam remont wszedzie tynk..brud syf..ledwo ja wytrzymuje a moj kot to wogole wszystko lapie...czeka go szorowanie po remoncie takie pozadneO_o
Zapisane

Thorgall

  • Gość
Odp: Hej! - powitanie dla kociarzy
« Odpowiedź #27 : 2005-08-16, 10:13 »
I ja sie pochwale swoim kotkiem, otoz ma na imie Persi i mial byc na poczatku rodzajem zenskim, ale okazalo sie po jakims czasie, ze to jednak jest On! Zwykly dachowiec o dosc kruchej budowie, ale o szczegolnej masci i rozkladzie kolorystyki! Ma zaledwie w tej chwili okolo 6 m-cy i juz jest kotem z charakterem. Osobiscie nie jestem zwolennikiem kotow, ale tak wyszlo, ze pojawil sie w naszej rodzinie i to dosc nieoczekiwanie, no coz! Jak sie okazalo i to zwierze potrafi dac wiele radosci ja i tez nie pozwala na zapomnienie. Hmmm...jest poprostu kotem "na miejscu" i z tego akurat jestem zadowolony, jeszcze aby tak wczesnie rano nie budzil swoim przytulaniem sie i mruczeniem...
« Ostatnia zmiana: 2005-08-16, 10:16 autor Thorgall »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Hej! - powitanie dla kociarzy
« Odpowiedz #27 : 2005-08-16, 10:13 »

Robal

  • Gość
Odp: Hej! - powitanie dla kociarzy
« Odpowiedź #28 : 2005-08-16, 11:53 »
Uroki posiadania kota :) moj kocurek ostatnio jak go na przywitanie niepoglaskalam to jojczył, miauczał, zawodził itd. bo z nieog to wielki pieszczoch :)
Zapisane

Sagga

  • Gość
Odp: Hej! - powitanie dla kociarzy
« Odpowiedź #29 : 2005-08-17, 11:38 »
Ja mam Bu-kotka któryteż miał być kotką a potem coś mu wyrosło...
Bu ma 4 miesiące i chociaż bardzo mało je wygląda jakby mial co najmniej osiem...To taka duża chudzina :-)
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 27 zapytaniami.