Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: * Wakacyjne psiaki *  (Przeczytany 4598 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
* Wakacyjne psiaki *
« Odpowiedź #30 : 2004-08-26, 14:33 »
Cytuj

 w bagażniku zamknięty był pies

 :shock:  :grr:

Napewno wszyscy którzy byli w 2003 roku na międzynarodowej w krakowie słyszeli jak podczas wystawy  ( koniec czerwca, upał straszny) przez głośniki podawali komunikat i wzywali właścieciela samochodu X aby wypuścił z niego psy, inaczej szyby miały zostać wybite. Nie wiem jak to się skończyło ale poprostu rece opadają- i to pewnie byl jakiś wielki "miłośnik" psów (moze nawet wystawianych)
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
* Wakacyjne psiaki *
« Odpowiedź #31 : 2004-08-27, 16:26 »
Przecież ktoś musiał pilnować auto  :grr:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

julcia_so

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1678
    • WWW
* Wakacyjne psiaki *
« Odpowiedź #32 : 2004-08-27, 17:46 »
O BOŻE TRAGEDIA za co tak "mordował" tego biednego psiaka :( :(
Zapisane
"Kto zrozumie sznaucery, pozostanie im wierny!
Kto pozna sznaucery, ten je pokocha!"

Forum Zwierzaki

* Wakacyjne psiaki *
« Odpowiedz #32 : 2004-08-27, 17:46 »

_aisa_

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2531
    • WWW
* Wakacyjne psiaki *
« Odpowiedź #33 : 2004-08-27, 21:08 »
Cytat: Marta&Reks&Dzik
Cytuj

 w bagażniku zamknięty był pies

 :shock:  :grr:

Napewno wszyscy którzy byli w 2003 roku na międzynarodowej w krakowie słyszeli jak podczas wystawy  ( koniec czerwca, upał straszny) przez głośniki podawali komunikat i wzywali właścieciela samochodu X aby wypuścił z niego psy, inaczej szyby miały zostać wybite. Nie wiem jak to się skończyło ale poprostu rece opadają- i to pewnie byl jakiś wielki "miłośnik" psów (moze nawet wystawianych)


Identyczna sytułacja była podczas międzynarodówki we Wrocławiu  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :twisted:
Zapisane
Doris, Zulus i  Pirania z właścicielką pozdrawiają :wink: ;)

Roxette

  • Gość
* Wakacyjne psiaki *
« Odpowiedź #34 : 2004-08-27, 21:25 »
W Kielcach taka sytuacja też była :grr: I przed "WSPANIAŁYM" realem :grr: Zwykła bezmyślność ludzka za każdym razem jest winna :grr:
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
* Wakacyjne psiaki *
« Odpowiedź #35 : 2004-08-28, 11:07 »
Przepraszam, ale chyba nikt nie porównuje takich sytuacji do tej mojej?..
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
* Wakacyjne psiaki *
« Odpowiedź #36 : 2004-08-28, 14:58 »
Nie rozumiem, dlaczego Weronyka wszystkich się czepia i siebie uważa za najmądrzejszą.  Dalmafreciak, przecież ty nawet nie napisałaś czy gdy zamkłaś psa w samochodzie był upał, a może było zimno i padał deszcz. Więc lepiej nie przejmować się takimi uszczypliwymi uwagami niektórych forumowiczów.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
* Wakacyjne psiaki *
« Odpowiedź #37 : 2004-08-28, 15:05 »
kkaaassiiaa, ale w deszczu tez zlodzieje rabuja :roll: poza tym to i tak niedobrze ze w ogole zamkli  psa w aucie.. :?
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
* Wakacyjne psiaki *
« Odpowiedź #38 : 2004-08-28, 15:32 »
niestety nieraz są takie sytuacje, że trzeba psa zostawiś samego. I co wtedy, zostawić psa samego przywiązanego do płotu czy w samochodzie. Spacerując z psem na smyczy też ci ktoś psa może ukraćś.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

* Wakacyjne psiaki *
« Odpowiedz #38 : 2004-08-28, 15:32 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
* Wakacyjne psiaki *
« Odpowiedź #39 : 2004-08-28, 15:41 »
Cytuj

niestety nieraz są takie sytuacje, że trzeba psa zostawiś samego.


np. ?
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
* Wakacyjne psiaki *
« Odpowiedź #40 : 2004-08-28, 16:27 »
Kasiu, o to chodzi, że nie było wcale upału. :)

Wika, napewno nie chciałam zrobić Majusi krzywdy i nie zrobiłam...
Zapisane

julcia_so

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1678
    • WWW
* Wakacyjne psiaki *
« Odpowiedź #41 : 2004-08-28, 16:31 »
Ale ja i tak nie moge uwierzyć jak ktos kto ma psa (i go kocha) może go w najwiekszy upał zostawić sobie od tak poprostu w aucie bez wody powuetrza itp...  :grr:  :grr:
Zapisane
"Kto zrozumie sznaucery, pozostanie im wierny!
Kto pozna sznaucery, ten je pokocha!"

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
* Wakacyjne psiaki *
« Odpowiedź #42 : 2004-08-28, 16:44 »
Cytat: VioaoiV
Cytuj

niestety nieraz są takie sytuacje, że trzeba psa zostawiś samego.


np. ?

Są w życiu takie sytuacje że trzeba to zrobić, jednak wystarczy trochę dobrej woli i zaparkować w cieniu, zostawić okna uchylone, wcześniej auto przewietrzyć. Ja zawsze włączam kilmatyzację w samochodzie i pies ma się dużo lepiej niż gdyby był ze mną w miejscach gdzie psy są niemile widziane.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Dalmafreciak

  • Gość
* Wakacyjne psiaki *
« Odpowiedź #43 : 2004-08-28, 18:28 »
Właśnie tak zrobiliśmy. Okna były uchylone, samochód był zaparkowany na parkingu, w dodatku pod drzewem, gdzie był cień. Ogólnie dzień nie był upalny.
Nie porównujcie mnie do osób, które zostawiają psa na kilka godzin w prażącym słońcu i zupełnie ich nie obchodzi czy psu jest gorąco itd. :roll: Ja w przeciwieństwie do nich pomyślałam o swojej suni...

Dalma
Zapisane

julcia_so

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1678
    • WWW
* Wakacyjne psiaki *
« Odpowiedź #44 : 2004-08-28, 18:43 »
To dobrze Dalmafreciak, że o niej myslałaś bo nawet w to nie wątpie :)  :wink:
Zapisane
"Kto zrozumie sznaucery, pozostanie im wierny!
Kto pozna sznaucery, ten je pokocha!"

Forum Zwierzaki

* Wakacyjne psiaki *
« Odpowiedz #44 : 2004-08-28, 18:43 »

Roxette

  • Gość
* Wakacyjne psiaki *
« Odpowiedź #45 : 2004-08-28, 20:28 »
Cytat: Dalmafreciak
Przepraszam, ale chyba nikt nie porównuje takich sytuacji do tej mojej?..

......ja tylko dodałam wogóle nie myśląc o tobie.....było coś, co znam to napisałam :wink:
Zapisane

Weronyka

  • Gość
* Wakacyjne psiaki *
« Odpowiedź #46 : 2004-08-29, 02:40 »
Cytat: kkaassiiaa
Nie rozumiem, dlaczego Weronyka wszystkich się czepia i siebie uważa za najmądrzejszą.  Dalmafreciak, przecież ty nawet nie napisałaś czy gdy zamkłaś psa w samochodzie był upał, a może było zimno i padał deszcz. Więc lepiej nie przejmować się takimi uszczypliwymi uwagami niektórych forumowiczów.

Skoro nie rozumiesz, to się zapytaj najpierw u źródła, a później o tym pisz. A tak wogóle to Ci wszyscy, to kto? Jakoś nie przypominam sobie, żebym np. Ciebie się czepiła. Dlatego, że napisze, że ktoś źle postąpił moim zdaniem świadczy o tym, że jestem najmądrzejsza, czy poprostu nie wypada nawet tak pomyśleć ? Nie wiem czy brałaś udział w dyskusji o zostawianiu psów przed sklepem - większość była przeciw, bo to niebezpieczne. No ale zostawiane psa w samochodzie jest ok  :wink: , bo przecież może tylko zdechnąć z gorąca, braku wody lub moga go poprostu ukraść, ale to przecież nic takiego. Czy mądrzeniem lub czepianiem jest napisanie:

Cytuj
Jezu Delmafrecik psa nigdy nie zostawia się zamkniętego w samochodzie  . Tyle już o tym było mówione w TV. Dobrze że nic się nie stało, ale mogło to się skończyć tragicznie. Począwszy od kradzieży auta razem z psem po śmierć psa. Wierze, że nigdy więcej nie zostawisz psa w samochodzie samego.

Delmafrecik odpisała mi :


Cytuj
Weronyka, psa nie zostawia się na długo i w upale, ale w cieniu na krótko można...

Owszem na krótko można w cieniu jak jest chłodno, ale czy zwiedzanie jaskini, kopalni trwa chwile kkaassiiaa Twoim zdaniem?
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
* Wakacyjne psiaki *
« Odpowiedź #47 : 2004-08-29, 14:16 »
Cytat: Weronyka
bo przecież może tylko zdechnąć z gorąca, braku wody lub moga go poprostu ukraść, ale to przecież nic takiego


Weronyka, ja nie chce się kłócić, naprawdę nic do Ciebie nie mam :) Nie musisz więc być taka ironiczna.

Zdechnąć (ja mówię umrzeć) z gorąca napewno moja sunia by nie mogła, jak już mówiłam była w cieniu. Z braku wody też nie bo miała zostawioną, poza tym była napojona przed naszym wyjściem z samochodu.
A co do mojej opieki zapewniam Cię, że Majusi u mnie nic nie grozi, a wręcz przeciwnie. Ma zapewnione dobre warunki i wielką miłość. :D

Dalma
Zapisane

Weronyka

  • Gość
* Wakacyjne psiaki *
« Odpowiedź #48 : 2004-08-30, 00:45 »
Cytat: Dalmafreciak
Cytat: Weronyka
bo przecież może tylko zdechnąć z gorąca, braku wody lub moga go poprostu ukraść, ale to przecież nic takiego


Weronyka, ja nie chce się kłócić, naprawdę nic do Ciebie nie mam :) Nie musisz więc być taka ironiczna.

Zdechnąć (ja mówię umrzeć) z gorąca napewno moja sunia by nie mogła, jak już mówiłam była w cieniu. Z braku wody też nie bo miała zostawioną, poza tym była napojona przed naszym wyjściem z samochodu.
A co do mojej opieki zapewniam Cię, że Majusi u mnie nic nie grozi, a wręcz przeciwnie. Ma zapewnione dobre warunki i wielką miłość. :D

Dalma

Delmafrecik ja też nic do Ciebie nie mam i to co napisałam nie jest skierowane do Ciebie tylko do kkaassi. Chodzi mi o sam fakt pozostawianie psów w samochodzie przez ludzi, a nie przez Ciebie. Poprostu wróćmy do tematu wakacji i nie wracajmy więcej do samochodów tutaj  :)
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
* Wakacyjne psiaki *
« Odpowiedź #49 : 2004-08-30, 09:20 »
Cieszę się, bo myślałam, że do mnie... :)
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 25 zapytaniami.