Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: tak trudno znaleźć kota!!!  (Przeczytany 3983 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

agix

  • Gość
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #30 : 2004-09-17, 22:07 »
Co do kiciucha to jeszcze go nie ma a juz uczy mnie cierpliwosci i pokory :)
Zapisane

Tika

  • Gość
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #31 : 2004-09-17, 22:49 »
Tzn.?????????????????????? :shock:
Zapisane

@ZUZIA@

  • Gość
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #32 : 2004-09-18, 11:11 »
Cytat: Emilka
Zuzia to co sie z nimi wszystkimi stalo w ciagu Twojego 12letniego zycia?! :shock:  przecietnie kot zyje z 12 lat a ty mialas ich az 50???????


Ja tez kota nie szukalam specjalnie, pamietam ze kiedy stracilam mojego pierwszego kota planowalam wybrac sie do schroniska ale kilka dni przed znalazlam na ulicy Maje  a reszta kotow byla nieplanowana ;)



Bo niestety wszystkie albo wpadaly pod samochod :cry: , albo odchodzily :cry: A wogule, to koty tez mielismy zanim sie urodzilam.
Zapisane

Forum Zwierzaki

tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedz #32 : 2004-09-18, 11:11 »

myszka

  • Gość
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #33 : 2004-09-18, 11:14 »
No to nie powinniście raczej więcej mieć kotów, aż tak źle im życzycie?  :? Nie rozumiem, jak można po pierwszym takim wypadku np. dalej wypuszczać koty...
Zapisane

Eli

  • Gość
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #34 : 2004-09-18, 14:31 »
eh, u mnie sa do oddania kotki, malutkie, sliczne (sa zdjecia) tyle ze tez jestem daleko od torunia :( a kotki za darmo w dobre rece.. ehhh
Zapisane

@ZUZIA@

  • Gość
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #35 : 2004-09-18, 20:29 »
Cytat: myszka
No to nie powinniście raczej więcej mieć kotów, aż tak źle im życzycie?  :? Nie rozumiem, jak można po pierwszym takim wypadku np. dalej wypuszczać koty...



Wcale im zle nie zycze :o No bo jak tu nie przygarnąc takich słodziakow :) A przeciez nie mogłam ich trzymac w uwięzi w domu. Kot musi byc wolny. A nawet nie wiesz jak za nimi wszystkimi beczałam! :cry:
Zapisane

myszka

  • Gość
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #36 : 2004-09-18, 23:10 »
Sorka - ale beczenie to nie jest dla mnie usprawiedliwienie. Jak będziesz miała dziecko, też je puścisz wolno pod samochód? Zgroza. Kot musi być wolny - bzdura, jeśli chcesz mu zapewnić spacery, rób to na smyczy, jeśli nie - zapewnij mu rozrywkę w domu. Nie przygarniaj slodziaków, żeby z twojej winy ginęły, nie wiem jak ty, ale ja bym nie zniosła takiej świadomości....
Zapisane

agix

  • Gość
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #37 : 2004-09-19, 19:06 »
Cytuj

eh, u mnie sa do oddania kotki, malutkie, sliczne (sa zdjecia) tyle ze tez jestem daleko od torunia  a kotki za darmo w dobre rece.. ehhh

Eli dzięki ale ja mam juz zamówionego kiciucha więcteraz musze tylko cierpliwie czekac;) ale zyczę zeby znalazł sie ktoś kto przygarnie Twoje kotki :wink:
Zapisane

Emilka

  • Gość
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #38 : 2004-09-19, 19:09 »
a co to za kotek ??? :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedz #38 : 2004-09-19, 19:09 »

Olka1992

  • Gość
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #39 : 2004-09-19, 20:13 »
Cytat: myszka
Sorka - ale beczenie to nie jest dla mnie usprawiedliwienie. Jak będziesz miała dziecko, też je puścisz wolno pod samochód? Zgroza. Kot musi być wolny - bzdura, jeśli chcesz mu zapewnić spacery, rób to na smyczy, jeśli nie - zapewnij mu rozrywkę w domu. Nie przygarniaj slodziaków, żeby z twojej winy ginęły, nie wiem jak ty, ale ja bym nie zniosła takiej świadomości....


Ja wszystko rozumiem, ale ja np. mieszkam w domu z dużym ogrodem i po prostu puszczam na niego moje koty. Oczywiście cały czas pod nadzorem. Nie umiałabym ich trzymać w zamknięciu przez cały dzień.
Zapisane

myszka

  • Gość
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #40 : 2004-09-19, 22:06 »
Jednak nadzorujesz je - to co innego. U mnie na osiedlu kobieta chodzi na spacery z kotem biegającym w jej okolicy swobodnie. Ma go pod kontrolą i jest ok.
Zapisane

agix

  • Gość
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #41 : 2004-09-21, 20:15 »
Cytuj

a co to za kotek ???

podobno to czarnulek, jadę go w tym tygodniu obejrzeć (nareszcie) :)
Zapisane

Emilka

  • Gość
tak trudno znaleźć kota!!!
« Odpowiedź #42 : 2004-09-21, 21:10 »
a bierzesz go z forum.miau czy z jakiegos innego zrodla?

w kazdym razie gratuluje dokocenia :)
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 22 zapytaniami.