Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Bridget Jones w pogoni za rozumem  (Przeczytany 3043 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Bridget Jones w pogoni za rozumem
« Odpowiedź #30 : 2005-02-04, 08:54 »
Do czego to doszlo, dzeci-12lat wyzywają od nienormalnych ludzi którzy lubią Bridget :roll: . wiesz kraksa, ja mysle że ty nie lubisz i nie rozumiesz tego filmy dlatego ze masz za malo lat. Powiedzmy sobie szczerze: to nie jest film dla dzieci.
Cytuj

Awia weź się odwal od kraksy i następnym razem nie wyskakuj z głupimi uwagami bo sama niejesteś mądrzejsza

Jest duuuuzo madrzejsza od ciebie.

Cytuj

PS (Awia to tandetny czeski samochód)

PS. A Reniek to imie pieska dziewczynki z downem z mojego osiedla.
 :roll:
Zapisane

kraksa

  • Gość
Bridget Jones w pogoni za rozumem
« Odpowiedź #31 : 2005-02-04, 10:19 »
wybacz ale wiek nie świadczy o człowieku i Ok. Może i użyłam nieodpowiednich słów, ale wiem że w odwecie dowiedziałam się kogo tu tak na prawdę warto słuchać. A wy przez to że jesteście starsze powinnyście wiedzieć że nie wytyka się palcami. Jeżeli ktoś chce jeszcze mi coś powiedzieć zapraszam na PW.
Zapisane

awia

  • Gość
Bridget Jones w pogoni za rozumem
« Odpowiedź #32 : 2005-02-04, 12:30 »
tak to jest jak sie zwroci uwage dzieciom w wieku lat dwunastu :)

ps.awia to imie mojego ukochanego konia. czeski samochod to avia.
subtelna roznica-niczym ham a cham  :lol:


ps2. mala sklejka:

Cytat: kraksa
ten film nie jest dla normalnych ludzi

Cytat: kraksa
nie chciałam tym postem nikogo obrazić


Cytat: kraksa
radzę czasami czytać między wierszami
Zapisane

Forum Zwierzaki

Bridget Jones w pogoni za rozumem
« Odpowiedz #32 : 2005-02-04, 12:30 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Bridget Jones w pogoni za rozumem
« Odpowiedź #33 : 2005-02-04, 14:10 »
Cytuj

nie rozumiesz tego filmy dlatego ze masz za malo lat

wybacz Aujeszko,  :lol:  :lol:  :lol: , nie chcę Cie urazić ale mysle, że i ty i ja mymy za mało lat by zrozumieć o co chodzi zakompleksionej 30-latce... ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

awia

  • Gość
Bridget Jones w pogoni za rozumem
« Odpowiedź #34 : 2005-02-04, 14:21 »
niekoniecznie :)
jesli ktos sie w jakims stopniu utozsamia z Bridget(ja np jesli chodzi o figure ;) )
ale bardziej my niz 12 latka... :roll:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Bridget Jones w pogoni za rozumem
« Odpowiedź #35 : 2005-02-04, 14:31 »
Cytuj

ale bardziej my niz 12 latka...

nie ignoruj mnłodego wieku. jeśli nie utożsamia sie to nic nadzwyczajneg, ja też nie utożsamiam sie z nią a zrozumienie przychodzi z czasem, choć moze sie zdarzyć, ze spotkasz 12-latkę z wiedzę i doświadczeniem któremu będziesz mogła sie pokłonić... rodzice często ignorują zdanie i problemy swych dzieci i każdy z nas wie jakie to efekty przynosi (choćby kompleksy...) a jednak skłonni jesteśmy do ignorowania innych... dlaczego???
przeczytałam posty Kraksy i nie widze w nich złej treści, wyraziła swoje zdanie, choć myśle, że mogła to zrobić w subtelniejszy sposób. ale to doświadczenie przyjdzie z czasem. zaatakowałyscie ją za niemiłe dlaWas uogólnienia a same sie ich dopuszczacie... przecież dziewczyna ma prawo mieć inne poczucie humoru.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Bridget Jones w pogoni za rozumem
« Odpowiedź #36 : 2005-02-04, 16:20 »
Wiesz, mówiąc że kraksa nie rozumie tego filmu nie miałam na mysli to ze jest malo inteligenta. Po prostu 12-latka patrzy inaczej na świat i niektóre problemy po prostu ją nie dotyczą. Są pewne etapy życia które każdy musi przejść. W wieku dojrzewania i puźniej bardziej potrafimy zrozumieć zakompleksioną 30-stke niż 12 latka, wynika to z tego że stajemy czasem przed dylematami jak Bridget i potrafimy lepiej ją zrozumiec a wtedy film dopiero nabiera sensu. :wink:
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Bridget Jones w pogoni za rozumem
« Odpowiedź #37 : 2005-02-04, 19:12 »
Bridgit jest świetna, książki są cudowne a film W popgoni... ok. jedynki nie oglądałam, ale przeczytałam obie części i są wybitne  :D   ja utożsamiam się częściowo w kwestii wyglądu i wydaje mi się że kobietę rozumiem  :lol:

ale się uśmiałam kiedy wkroczyly bojowe dwunastolatki  :lol:  boże, to tylko dwa lata różnicy... ja się za,lamię  :lol:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Bridget Jones w pogoni za rozumem
« Odpowiedź #38 : 2005-02-04, 19:49 »
Cytuj

Po prostu 12-latka patrzy inaczej na świat i niektóre problemy po prostu ją nie dotyczą. Są pewne etapy życia które każdy musi przejść

w pełni sie z tobą zgadzam, jednak tak jak ona niewłasciwie i nieprzyjemnie wyraziła swoją opinie tak i Twoja mogła być inaczej wyrażona...
jak to zwykle bywa nie o treść chodzi ale o formę...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Bridget Jones w pogoni za rozumem
« Odpowiedz #38 : 2005-02-04, 19:49 »
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 25 zapytaniami.