Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Zdjęcia na zamówienie  (Przeczytany 3360 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cypryjka

  • Gość
Zdjęcia na zamówienie
« : 2005-01-13, 20:26 »
Możecie u mnie zamawiać zdjęcia psów dowolnej rasy. Określacie ją(rasę) a ja surfuje po internecie...i znajduję wam zdjęcie pieseczka. Zwykle oddawane one(zdjęcia) będą na pv(privie) lub w tym temacie w ten sam dzień, ale zdarzyć się może, że czasem będę miałą dużo zajęć  oddam je(zdjęcia) dopiero na drugi dzień. Myślę, że taka usługa spodoba się wam, np.bo możecie u mnie zamówić zdjęcie dla szanownego użytkownika Goldena, żeby mógł wam zrobić rysunek. Narzie tyle mam do powiedzenia, pytania kierujcie na pv(priva) lub tu, w temacie.
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Zdjęcia na zamówienie
« Odpowiedź #1 : 2005-01-13, 20:29 »
cypryjka.. a wiesz ze to nielegalne...?  :roll:
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Zdjęcia na zamówienie
« Odpowiedź #2 : 2005-01-13, 20:33 »
nie wiem co twoja propozycja ma na celu.  :roll:  Przecież każdy umie sobie sam poszukać fotek jakich chce. Poza tym żeby kopiować czyjeś zdjęcia trzeba mieś zgode ich właściciela lub autora.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

Zdjęcia na zamówienie
« Odpowiedz #2 : 2005-01-13, 20:33 »

mafinia

  • Gość
Zdjęcia na zamówienie
« Odpowiedź #3 : 2005-01-13, 20:34 »
khm khm a jakbys wpadla i sciagnela zdjecia z jakiejs hodowli uzytkownika tego forum????? :roll:
Zapisane

pacuszka7

  • Gość
Zdjęcia na zamówienie
« Odpowiedź #4 : 2005-01-13, 20:35 »
czemu nielegalne?? przecież jest w necie udostepnione dla wszystkich :roll: a jak ktoś nie chce żeby ktos kopiował sobie to zdjęcie to zakłada specjalny HTML :roll:
Zapisane

cypryjka

  • Gość
Zdjęcia na zamówienie
« Odpowiedź #5 : 2005-01-13, 20:37 »
Nie wiem o co wam chodzi...niektórzy np. nie mają czasu, żeby szukać zdjęć w internecie, więc ja chce im pomóc. A co do legalności: jak ktoś nie chce zeby ktos im ogladal zdjecia to  niech ich nie umieszcza dla osob postronnych:P
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Zdjęcia na zamówienie
« Odpowiedź #6 : 2005-01-13, 20:45 »
Po to ktoś umieszcza fotki w necie, żeby wszyscy mogli je oglądać, a nie kopiować.
Nie wiem, czy słyszałaś kiedyś o prawach autorskich?  :?
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

pacuszka7

  • Gość
Zdjęcia na zamówienie
« Odpowiedź #7 : 2005-01-13, 20:47 »
jeżeli chodzi o mnie to nie mam o tym pojęcia :roll:
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Zdjęcia na zamówienie
« Odpowiedź #8 : 2005-01-13, 20:54 »
Ale czy takie propozycji nie było juz na forum i ludzie nie korzystali?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zdjęcia na zamówienie
« Odpowiedz #8 : 2005-01-13, 20:54 »

Agaria

  • Gość
Zdjęcia na zamówienie
« Odpowiedź #9 : 2005-01-13, 21:55 »
Masakra.
Moja Aria jest juz na jakimś głupim blogu do adopcji, dwa razy została bezprawnie wykorzystana w ogłoszeniu, a w zeszłym tygodniu znajoma z Torunia zerwała ogłoszenie w lecznicy w Toruniu z moja Arią w roli głównej :twisted:
Po pierwsze do wykorzystywania fotek, kopiowania, używania ich w jakimkolwiek innym celu niz oglądanie (bo takie przenzaczenie mają zdjęcia na stronach internetowych) ma tylko autor. Więc jeżeli sama zrobisz zdjęcia to możesz je rozsyłac komu tylko Ci się spodoba, natomiast w przeciwnym razie łamiesz prawo.
Po drugie pal diabli prawo, to jest zwykłe chamstwo, wykorzystywać czyjąć fotkę do celów, na które ten ktoś zgody nie wyrażał :grr:
Niech no ja tylko zobacze dziewczynko, że mi fotkę ukradłaś....wrrr :evill:
Zapisane

Meggy

  • Gość
Zdjęcia na zamówienie
« Odpowiedź #10 : 2005-01-13, 22:10 »
Zgadzam sie z Wami!!W Stanach za dwie rzeczy idzie się siedzieć,za podatki i za prawa autorskie... ;) JAk sobie zrobisz zdjęcia,to można je rozsyłać,inaczej jest bezwzglądny zakaz.Potem tylko jaja wychodza.Znam przypadek,że jeden facet do sprzedaży swoich rodowodowych szczeniąt 7 tygodniowych wziął pierwsze lepsze zdjęcie psa,nie dość,że rocznego,to jeszcze bez rodowodu i pieprzaka(sprzedawał czarno-srebrne) :lol:  :lol:

Ubawiłam się niesamowicie,ale ja na miejscu właściciela psa tak spokojnie koło tego bym nie przeszła... :roll:
Zapisane

Nicka

  • Gość
Zdjęcia na zamówienie
« Odpowiedź #11 : 2005-01-13, 22:31 »
oj było i to nie raz...
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Zdjęcia na zamówienie
« Odpowiedź #12 : 2005-01-13, 23:13 »
Zgadzam sie z Meggy i Aria..  :wink:
Ale wogole... jezeli komus jakies foto jest potrzebne to sam sobie je znajdzie...  :roll: Forumowicze maja sprawne raczki - klawiaturka i myszki potrafia obsluzyc...

A ja nie wiem, ale dla mnie to np. sie wydaje troche glupie wstawianie bez pytania i jakiegokolwiek wyjasnienia zdjecia jakiegos psa zalozmy na swoja strone... a takich przypadkow juz wiele widzialam...  :roll: Ja jakos mam zwyczaj ze pisze maila, czy na gg czy moge jesli nawet znam odpowiedz, a zdjecie wstawione w danym miejscu tylko dziala na + dla psa ;) Jakos tak sie nauczylam :P
Zapisane

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Zdjęcia na zamówienie
« Odpowiedź #13 : 2005-01-14, 13:20 »
a co powiecie o konkursach na tym forum, ja wstawiam zdjecia z netu wyszukane i pytam jaka to rasa?
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

cypryjka

  • Gość
Zdjęcia na zamówienie
« Odpowiedź #14 : 2005-01-14, 15:35 »
Oki sorcia, przepraszam. I przysięgam, że nikomu jeszcze zdjęć nie ukradłam Proszę admina o zamknięcie tego tematu.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zdjęcia na zamówienie
« Odpowiedz #14 : 2005-01-14, 15:35 »

Nicka

  • Gość
Zdjęcia na zamówienie
« Odpowiedź #15 : 2005-01-14, 16:07 »
betty, było to też... w konkursach :)
Zapisane

Kat&Seja

  • Gość
Zdjęcia na zamówienie
« Odpowiedź #16 : 2005-01-14, 16:22 »
Cypryjka miala dobre intencje, bo chciala pomoc, ale rzeczywiście nie powinno się czegos takiego proponować!
JUż raz na tym forum ktos sobie wstawił fotke mojej Sei do emblematu i to było wybitnie nietaktowne, bo tu raczej ludziska się znaja i od razu poznali ,że to moj pies. Nie musze mowić ,że sie zgrzalam :grr:
Ale to jeszcze nic w porównaniu z tym jak ludzie podkradaja rysunki z mojej strony i równiez "uwazaja,że to ich własne". Ale ,ze swiat jest maly to zawsze ktos znajomy mi o tym szepnie i jest afera..tak samo jak z moimi robionymi recznie krawatami ktore były robione po jednej sztuce...a tu nagle w sieci znalazla się dziewczyneczka ktora napisała ,że to ona je robi...
Dlatego tez do kopiowania powinno się podchodzić jak pies do jeza....baaaardzo ostrożnie ;)
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Zdjęcia na zamówienie
« Odpowiedź #17 : 2005-01-14, 16:28 »
Uważaj Cypryjka bo jak zobaczę fotkę swojej suni na tym forum (nie dana przezemnie) to... lepiej nie mówić  :lol:
Zapisane

Meggy

  • Gość
Zdjęcia na zamówienie
« Odpowiedź #18 : 2005-01-14, 16:29 »
Zgadzam się Kat z Tobą całkowicie!!Tym bardziej,że Twoje prace (piękne!!)zna już wiele osób i zawsze da się rozpoznać kto jest autorem obrazu czy innej rzeczy nad którą pracujesz.Zawsze prędzej czy później to do Ciebie dojdzie...Ja tego bym nie zostawiła w spokoju,tylko sprawę wyjaśniła... :roll:
Zapisane

Kat&Seja

  • Gość
Zdjęcia na zamówienie
« Odpowiedź #19 : 2005-01-14, 16:34 »
No i wyjaśnialam Medzi..a potem były płacze...bo mimo tego ,ze jest cos w internecie moze byc takze chronione prawami autorskimi ( przez ZAiKS)...jak naprzykład czyjes fotki czy rysunki :P
Ale Cypryjka ma 11 lat więc ma prawo o tym nie  wiedzieć ;)
Zapisane

Meggy

  • Gość
Zdjęcia na zamówienie
« Odpowiedź #20 : 2005-01-14, 16:39 »
Cytuj

Ale Cypryjka ma 11 lat więc ma prawo o tym nie wiedzieć

Dokładnie i teraz juz wie!! :D NAwet FZ czegoś uczy!! 8)  8)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zdjęcia na zamówienie
« Odpowiedz #20 : 2005-01-14, 16:39 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Zdjęcia na zamówienie
« Odpowiedź #21 : 2005-01-14, 18:00 »
Cytuj

Dokładnie i teraz juz wie!!  NAwet FZ czegoś uczy!!  


Oczywiście! Podstawowa funkcja... :D
Zapisane

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Zdjęcia na zamówienie
« Odpowiedź #22 : 2005-01-15, 11:03 »
Goldenka, a Ty jak widze w emblemacie masz psa, ktory zapewne nie jest Twoj, bo ja kiedys takie zdjecie w necie znalazlam jako tapetki na pulpit :D sory to nie jest zlosliwe :)
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

alaska

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 461
  • I love my dog Daisy
    • WWW
Zdjęcia na zamówienie
« Odpowiedź #23 : 2005-01-15, 11:07 »
Moja koleżanka jak była na spacerze ze swoim pudlem to ktoś jeje zdjęcia zrobił i do gazety................
a jak do sądu ( bo moja koleżanka ma 11 lat) to gazeta sprawę wygrała ...
Zapisane
"Zycie jest jak psi zaprzęg jesli jesteś na przedzie widok nigdy się nie zmienia"

AgaŚ

  • Gość
Zdjęcia na zamówienie
« Odpowiedź #24 : 2005-01-15, 11:08 »
betty - ale tapetki na pulpit sa po to zeby je sciagac ;) Tak samo jak sa strony z avantarami - przeciez nie po to zeby ludzie popatrzyli na nie :D
Zapisane

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Zdjęcia na zamówienie
« Odpowiedź #25 : 2005-01-15, 11:23 »
^_Taraa_^  wiem , ale sie zastanawialam, bo nei bvylam pewna, io chyba jest tak samo ze zdjeciami dzikeich zwierzat jak z tymi tapetkami :) ??
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

Meggy

  • Gość
Zdjęcia na zamówienie
« Odpowiedź #26 : 2005-01-15, 11:24 »
Cytuj

a jak do sądu ( bo moja koleżanka ma 11 lat) to gazeta sprawę wygrała ...

A kto jest właścicielem psa... :roll: Koleżanka chyba ma rodziców lub pełnoletnich opiekunów...To onie powinni sprawę założyć,jeśli już.Z drugiej strony tak drobne(według sądu)sprawy odkładane są na dalszy plan,sprawa ciągnie się latami,al ktoś za to musi zapłacić..CZy gra jest warta świeczki... :roll:

Wiem,że to straszne,ale takie są realia... :(
Zapisane

Flaś

  • Gość
Zdjęcia na zamówienie
« Odpowiedź #27 : 2005-01-15, 11:27 »
pacuszka a taki "specjalny" html gówno daje. :roll:
Robisz "Print Screen" i masz fotke ... :?

Wiesz ile osób tak robi? :grr:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zdjęcia na zamówienie
« Odpowiedz #27 : 2005-01-15, 11:27 »

alaska

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 461
  • I love my dog Daisy
    • WWW
Zdjęcia na zamówienie
« Odpowiedź #28 : 2005-01-15, 11:28 »
Oczewiście że to rodzice założyli sprawę .. :)
a właascicielem jest jej mama ale to przecież dziecko jej było poszkodowane .. ale ci reporterzy stwierdzili że ona kłami bo sie sama zgodziła .. a sąd przcierz bardziej wierzył dorosłym niż dziecku ....
Zapisane
"Zycie jest jak psi zaprzęg jesli jesteś na przedzie widok nigdy się nie zmienia"

Meggy

  • Gość
Zdjęcia na zamówienie
« Odpowiedź #29 : 2005-01-15, 11:44 »
Wszystko OK,ale czy mają na to pisemną zgodę?? :roll:
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.103 sekund z 27 zapytaniami.